Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,050 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,956 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 480 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Piercing

giannis dog (giannis)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O giannis dog έγραψε: στις 19:53, 18-09-10:

σε καποιους πανε σε αλλουσ οχι...αυτο πιστευω....εγω ομως δεν νομιζω να κανω ποτε δεν μου πολυαρεσουν τα σκουλαρικια πανω μου...!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_Vampire

Φοιτητής

H Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Dark_Vampire Always look on the bright side of life! έγραψε: στις 19:54, 18-09-10:

Eγω προσφατα εκανα τρυπα στη μυτη και μου αρεσει πολυ αλλα εχω τρομοκρατηθει καπως,γιατι μια φιλη μου μού ειπε οτι εκανα μεγαλη βλακεια που εκανα την τρυπα με πιστολακι και οχι με βελονα γιατι,λεει,το πιστολακι δε το αποστειρωνουν και μπορεις να κολλησεις απο εκει ολων των ειδων τις ασθενειες μεχρι και ΑIDS!!!
Τι λετε?Ειναι δυνατον απο τρυπα στη μυτη να κολλησεις τοσο σοβαρες ασθενειες,οπως το Aids?Πειτε βρε παιδια,γιατι εχω φοβηθει πολυ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:58, 18-09-10:

Νομίζω πως για οποιαδήποτε τρύπα πρεπει να κάνουν αποστείρωση.
Παράθεση

giannis dog (giannis)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O giannis dog έγραψε: στις 20:06, 18-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_Vampire
Eγω προσφατα εκανα τρυπα στη μυτη και μου αρεσει πολυ αλλα εχω τρομοκρατηθει καπως,γιατι μια φιλη μου μού ειπε οτι εκανα μεγαλη βλακεια που εκανα την τρυπα με πιστολακι και οχι με βελονα γιατι,λεει,το πιστολακι δε το αποστειρωνουν και μπορεις να κολλησεις απο εκει ολων των ειδων τις ασθενειες μεχρι και ΑIDS!!!
Τι λετε?Ειναι δυνατον απο τρυπα στη μυτη να κολλησεις τοσο σοβαρες ασθενειες,οπως το Aids?Πειτε βρε παιδια,γιατι εχω φοβηθει πολυ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!

λογικα και το πιστολακι το ειχαν αοστηρωμενο αρα μην ανυσηχεις....δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια που το κανει αυτο...
Παράθεση

gmat

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O gmat έγραψε: στις 22:25, 10-11-10:

Πως σας φαινεται(κοριτσια) το σκουλαρικι σε ενα αγορι? Τι γνωμη σχηματιζεται γι αυτον? Ποιοι λογοι τον οδηγουν να το κανει?
Παράθεση

nicoleta1994 (Νικολετα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H nicoleta1994 έγραψε: στις 22:38, 10-11-10:

δν ειναι απαραιτητο να κολλησεις κατι...απλα η βελονα ειναι πιο καλα αποστειρωμενη γιατι ειναι μιας χρησης ενω στο πιστολακι μπαινοβγαινουν πολλα σκουλαρικια ολη μερα.......Στα αγορια το σκουλαρικι ειναι ωραιο στο αυτι η στο φρυδι γ μενα...αλλου δν μ αρεσει ιδιαιτερα...
Παράθεση

fanouria

Μαθητής Α' λυκείου

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 22:05, 13-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από gmat
Πως σας φαινεται(κοριτσια) το σκουλαρικι σε ενα αγορι? Τι γνωμη σχηματιζεται γι αυτον? Ποιοι λογοι τον οδηγουν να το κανει?
όταν ένα αγόρι έχει ένα σκουλαρίκι στο αυτί ή στο φρύδι είναι ωραίο.
λόγοι που μπορεί να τον οδήγησαν να το κάνει είναι κατά τη γνώμη μου
1) επειδή και αλλοι φίλοι του έχουν σκουλαρίκι
2)για να είναι μέσα στη μόδα;
3)επειδή απλά του αρέσει να έχει ένα σκουλαρίκι
4)επειδή έχει σκουλαρίκι ένα άτομο που θαυμάζει
5)για να κάνει το μάγκα;

άλλοι λόγοι δεν μου έρχονται αυτή τη στιγμή, εάν έχετε κανένα άλλο λόγο συμπληρώστε!
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 15:36, 20-12-10:

Εμένα μου αρέσει το σκουλαρικάκι στα αγόρια πάντως. xD

Χμμ. Αφού κάποιος κάνει την τρύπα στο αυτί π.χ. ,πόσο διάστημα πρέπει να περάσει για να μπορεί να βάλει σκουλαρίκι χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα?
Παράθεση

SOFIA19

Φοιτητής

H SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H SOFIA19 έγραψε: στις 16:13, 20-12-10:

Δε μου αρέσει και πολύ το σκουλαρίκι στα αγόρια αν και σε μερικούς πηγαίνει(κακά τα ψεματα).Το θέμα είναι όποιος βάλει σκουλαρίκι να μπορέσει να το υποστηρίξει κατάλληλα,και βασικά να το βάλει επειδή το θέλει κι όχι επειδη οι φιλοι του φορούν επισης.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 16:13, 20-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Εμένα μου αρέσει το σκουλαρικάκι στα αγόρια πάντως. xD

Χμμ. Αφού κάποιος κάνει την τρύπα στο αυτί π.χ. ,πόσο διάστημα πρέπει να περάσει για να μπορεί να βάλει σκουλαρίκι χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα?
Μια βδομαδα,εχεις αυτο με το οποιο σου τρυπησαν το αυτι αλλα πρεπει να το στρηβεις πολυ συχνα μην σου κολλησει...

θελω να κανω στη μυτη,μου χει μεινει απωθημενο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 16:17, 20-12-10:

Αχ όντως, στη μύτη είναι ωραία αλλά μόνο τα διαμαντάκια. Τα χαλκαδάκια κτλ με απωθούν.

Πρέπει να ξανά τρυπήσω τα αυτάκια μου, βαριέμαι όμως τόσο πολύ.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,009 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 16:29, 20-12-10:

εγω θελω να κανω στη μυτη ή στο χειλος αλλα φοβαμαι τον πονο
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 16:30, 20-12-10:

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου αρέσουν οι υπερβολές στο πρόσωπο.Δηλαδή το αγόρι (αν του πάει φυσικά) είναι ωραίο να έχει μία τρύπα στο αυτί,αλλά μέχρι εκεί!+ τα κορίτσια 1+1 στα αυτιά άντε + μία στη μύτη είναι ωραίο!Τα πολλά piercings στο πρόσωπο δεν μου πολυαρέσουν (σαν σουρωτήρι ένα πράγμα).Από προσωπική άποψη αισθητικής αυτά

Εγώ θέλω στον αφαλό, αλλά φοβάμαιιιιιιιι
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 16:32, 20-12-10:

κοριτσια απο οτι βλεπω ολες φοβομαστε

Μηπως να πηγαιναμε ομαδικως?

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Φοιτητής

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,009 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 16:33, 20-12-10:

φυγαμε,χαχαχαχ
να δω ποια θα τολμησει να κανει πρωτη piercing
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 16:35, 20-12-10:

Να το πάμε ηλικιακά! Ποια είναι η μεγαλύτερη;
Παράθεση

alchemia

Φοιτητής

H alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H alchemia έγραψε: στις 20:04, 20-12-10:

Εγώ είχα κανει πριν 2 χρόνια στο κάτω χείλος.
Θα ήθελα αφαλό αλλά...φοβάμαι!! Νομ΄λιζω ότι ε΄λιναι αρκετά επικίνδυνο σημειο..
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 20:26, 20-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Να το πάμε ηλικιακά! Ποια είναι η μεγαλύτερη;
αχ δεν με συμφερει να απαντησω

πηγαιντε εσεις και θα ρθω να σας βρω
Παράθεση

fanouria

Μαθητής Α' λυκείου

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 20:33, 20-12-10:

τα σκουλαρικια πιστευω οτι ειναι πολυ ωραια οταν δεν βρισκονται σε ακραια σημεια ,απλα οταν καποιος/ια εχει υπερβολικα πολλα ειναι αστα να παει......εγω δεν εχω ακομη κανενα σκουλαρικι όμως θα ηθελα να εχω καποια στιγμη ...δε φοβαμαι τον πονο απλα δεν ειναι μεσα στις αμεσες προταιρεοτητες μου προς το παρον...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris faraday

Νεοφερμένος

Ο chris faraday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O chris faraday έγραψε: στις 20:45, 20-12-10:

αχρηστο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξυλοκαΐνη και piercing - Από blue fish
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-16 στις 21:54.
    • Πρόβλημα με piercing - Από suspiria
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-06-15 στις 10:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα