[Πανελλήνιες 2017] Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιο πεδίο θα ανοίξετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 75)
  • Ανθρωπιστικών Σπουδών

    Ψήφοι: 18 24.0%
  • Θετικών & Τεχνολογικών Σπουδών

    Ψήφοι: 23 30.7%
  • Σπουδών Υγείας & Ζωής

    Ψήφοι: 19 25.3%
  • Παιδαγωγικών Σπουδών

    Ψήφοι: 9 12.0%
  • Σπουδών Οικονομίας & Πληροφορικής

    Ψήφοι: 15 20.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Στοχεύω Ιατρική ΑΠΘ αλλά το σκέφτομαι και για σχολές χημείας-βιολογίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Στοχεύω Ιατρική ΑΠΘ αλλά το σκέφτομαι και για σχολές χημείας-βιολογίας :)

Δηλαδή θα πάρεις και μαθηματικά κατεύθυνσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ο, Θεε! Αλήθεια; Και εγώ είμαι περίπου 2 χρόνια και πάντα σε έκανα κανονική καθηγήτρια ξέρω' γω... (χωρίς παρεξήγηση φυσικά, είσαι πολύ γλυκούλα! :))...
Σου εύχομαι να το πετύχεις αν και αφού το αγαπάς τόσο δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταφέρεις! Be strong and show trust to yourself! ;):D

:hehe: μπήκα στο στέκι α γυμνασίου και από τότε δεν με έχουν περάσει ποτέ για μαθήτρια:P το παίρνω ως θετικό φυσικά:redface:
Σε ευχαριστώ για τις ευχές!!
Καλή επιτυχία και σε εσένα! Και εσύ λύκειο μπαίνεις;;
Αντε στην τελική ευθεία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:hehe: μπήκα στο στέκι α γυμνασίου και από τότε δεν με έχουν περάσει ποτέ για μαθήτρια:P το παίρνω ως θετικό φυσικά:redface:
Σε ευχαριστώ για τις ευχές!!
Καλή επιτυχία και σε εσένα! Και εσύ λύκειο μπαίνεις;;
Αντε στην τελική ευθεία!!

Εγώ μπήκα στο ΣΤΕΚΙ στην Δευτέρα Πανεπιστημίου και με μπερδεύουν για πεντάχρονο :hmm: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pierre Deligne

Νεοφερμένος

Ο Pierre Deligne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 106 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ μπήκα στο ΣΤΕΚΙ στην Δευτέρα Πανεπιστημίου και με μπερδεύουν για πεντάχρονο :hmm: :(
:hehe: μπήκα στο στέκι α γυμνασίου και από τότε δεν με έχουν περάσει ποτέ για μαθήτρια...

Ο, Θεε! Αλήθεια; Και εγώ είμαι περίπου 2 χρόνια και πάντα σε έκανα κανονική καθηγήτρια ξέρω' γω (προς Deutsch Lover)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:hehe: μπήκα στο στέκι α γυμνασίου

Θεοί! Πέρασαν κιόλας τόσα χρόνια;! Του χρόνου τελειώνεις το Λύκειο... :flowers:

Δευτέρα Πανεπιστημίου και με μπερδεύουν για πεντάχρονο :hmm: :(

Μάλλον γι αυτό. ^ :P

Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Εγώ μπήκα στο ΣΤΕΚΙ στην Δευτέρα Πανεπιστημίου και με μπερδεύουν για πεντάχρονο :hmm: :(

Ναι αλλά κατά βάθος σε αγαπάνε :D Τι θα κάναμε χωρίς τον Φόκο;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη Ελίνα

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
3ο πεδιο και ιατρικη.. dr House is everywhere
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
3ο πεδιο και ιατρικη.. dr House is everywhere

Of course, Dr.House, Grey's Anatomy etc...πόσο κλισέ! :P
(Πλάκα κάνω. Και γω στα ίδια ήμουν. :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δηλαδή θα πάρεις και μαθηματικά κατεύθυνσης;

Ναι για να ανοίξω το πεδίο. Απ'τη μια είναι δύσκολα σαν μάθημα αλλά θα τα πάρω και ότι γίνει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ναι για να ανοίξω το πεδίο. Απ'τη μια είναι δύσκολα σαν μάθημα αλλά θα τα πάρω και ότι γίνει :D

Από βδομάδα ξεκινάω κι εγώ αλλά δεν ξέρω τι να κάνω με τα μαθηματικά.Να ξεκινήσω τώρα το καλοκαίρι μαζί με την βιολογία για να δω πως είναι τα μαθήματα και που δυσκολεύομαι περισσότερο ή να μην ξεκινήσω καθόλου μαθηματικά. Παρεμπιπτόντως οι σχολές που με ενδιαφέρουν στο σύνολο βρίσκονται στο 3ο πεδίο πέρα από δυο-τρεις (κυριολεκτικά) που βρίσκονται στο 2ο.Εσυ τι προτείνεις να κάνω;Έχω αγχωθει το τελευταίο διάστημα και μου είναι δύσκολο να προσανατολιστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
:hehe: μπήκα στο στέκι α γυμνασίου και από τότε δεν με έχουν περάσει ποτέ για μαθήτρια:P το παίρνω ως θετικό φυσικά:redface:
Σε ευχαριστώ για τις ευχές!!
Καλή επιτυχία και σε εσένα! Και εσύ λύκειο μπαίνεις;;
Αντε στην τελική ευθεία!!
Ναι πρώτη λυκείου από Σεπτέμβρη... :eek::clapup::clapup:
Δηλαδή έχουμε μόνο 2 χρόνια διαφορά;; :eek::eek::eek::eek::eek::eek: δεν το πιστεύω! :redface::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S¡mos

Νεοφερμένος

Ο S¡mos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Από βδομάδα ξεκινάω κι εγώ αλλά δεν ξέρω τι να κάνω με τα μαθηματικά.Να ξεκινήσω τώρα το καλοκαίρι μαζί με την βιολογία για να δω πως είναι τα μαθήματα και που δυσκολεύομαι περισσότερο ή να μην ξεκινήσω καθόλου μαθηματικά. Παρεμπιπτόντως οι σχολές που με ενδιαφέρουν στο σύνολο βρίσκονται στο 3ο πεδίο πέρα από δυο-τρεις (κυριολεκτικά) που βρίσκονται στο 2ο.Εσυ τι προτείνεις να κάνω;Έχω αγχωθει το τελευταίο διάστημα και μου είναι δύσκολο να προσανατολιστω.

Μπορείς δοκιμαστικά να κάνεις και μαθηματικά, όπως εγώ. Αν δεις οτι τα καταφέρνεις και δεν σου είναι επιπλέον βάρος συνεχίζεις αλλιώς παραμένεις στα υπόλοιπα. Επικεντρώσου στο τρίτο που σε ενδιαφέρει περισσότερο και ύστερα βλέπεις. Ποιες σχολές θέλεις από το δεύτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μπορείς δοκιμαστικά να κάνεις και μαθηματικά, όπως εγώ. Αν δεις οτι τα καταφέρνεις και δεν σου είναι επιπλέον βάρος συνεχίζεις αλλιώς παραμένεις στα υπόλοιπα. Επικεντρώσου στο τρίτο που σε ενδιαφέρει περισσότερο και ύστερα βλέπεις. Ποιες σχολές θέλεις από το δεύτερο;

Χωρίς βέβαια να κόβω και φλέβες είναι οι εξής:
▪ Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών
◾ Μηχανολόγων Μηχανικών
▪ Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγω δινω 3η φορα( ω ναι;ρ) και θελω μαιευτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω δινω 3η φορα( ω ναι;ρ) και θελω μαιευτικη

Καλή επιτυχία:clapup: και μπράβο! Θαυμάζω το κουράγιο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγω δινω 3η φορα( ω ναι;ρ) και θελω μαιευτικη

:eek: χαρά στο κουράγιο σου..δεν σαρέσει κανένα άλλο τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ευχαριστω επισης!!!
οχι μονο αυτο θελω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δίνω δεύτερη φορά και μοναδικός μου στόχος είναι η νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλλον κι εγώ θα δώσω δεύτερη φορά. Θέλω επίσης νομική, αλλά δεν ξέρω αν θα σπουδάσω εδώ ή Κύπρο ή Γερμανία (ή και Αυστρία). Το σκέφτομαι σοβαρά όμως για έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top