Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
δηλαδη εγω που εδωσα φετος πανελληνιες μπορω να δωσω με το 10% του χρονου;;
Και του χρόνου και του παραχρόνου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Είναι πολύ δύσκολη λόγω της ανοργανωσιάς του τμήματος. Στην Αθήνα ειδικά και στην Πάτρα, είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα. Αλλα είναι και αρκετά ενδιαφέρον σχολή. Επίσης μην ξεχνάς ότι, τα δικαιώματα των αρχιτεκτόνων είναι υποσύνολο στο μεγαλύτερο βαθμό αυτών ενός πολιτικού μηχανικού.
οχι σαν οργανωση σχολης. σαν αντικειμενο δεν ειναι αρκετα δυσκολο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
οχι σαν οργανωση σχολης. σαν αντικειμενο δεν ειναι αρκετα δυσκολο?:worry:
Είναι σχετικό. Κατ'αρχάς, δύσκολα ώς προς τι; Δύσκολα θεωρούνται μαθήματα όπως Στατικές, Μπετά, Μαθηματικά... Και αυτό λόγω του ότι απαιτούν συστηματικό διάβασμα και βαθιά κατανόηση. Όταν όμως σου αρέσει κάτι, και δύσκολο να είναι, σε γεμίζει και το κάνεις πιο ευχάριστα:) Πολυτεχνείο είναι, δεν θα το βγάλεις και με το φραπέ στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Είναι σχετικό. Κατ'αρχάς, δύσκολα ώς προς τι; Δύσκολα θεωρούνται μαθήματα όπως Στατικές, Μπετά, Μαθηματικά... Και αυτό λόγω του ότι απαιτούν συστηματικό διάβασμα και βαθιά κατανόηση. Όταν όμως σου αρέσει κάτι, και δύσκολο να είναι, σε γεμίζει και το κάνεις πιο ευχάριστα:) Πολυτεχνείο είναι, δεν θα το βγάλεις και με το φραπέ στο χέρι.
με καλυψες νομιζω:) η αρχιτεκτονικη νομιζω θεωρειται η πιο ευκολη(σχετικα) πολυτεχνικη σχολη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis1994

Νεοφερμένος

Ο vassilis1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσου από πού επηρεάζονται οι βάσεις του 10% κάθε χρονιά. Από πού πχ θα επηρρεαστούν οι βάσεις του 10% το 2013;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GregLP

Νεοφερμένος

Ο GregLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Εχω βγάλει στις πανελλήνιες του 2011, 16077 μόρια. Αν κάνω με το 10%, πιάνω το μαθηματικο θεσσαλονίκης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Εχω βγάλει στις πανελλήνιες του 2011, 16077 μόρια. Αν κάνω με το 10%, πιάνω το μαθηματικο θεσσαλονίκης ?

μπορεί ναι μπορεί και όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GregLP

Νεοφερμένος

Ο GregLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπορώ να δηλώσω με το 10% περισσότερες απο μία σχολές ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Μπορώ να δηλώσω με το 10% περισσότερες απο μία σχολές ?

και όλες άμα θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GregLP

Νεοφερμένος

Ο GregLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστώ για τις πληροφορίες !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚωνσταντινοςD

Νεοφερμένος

Ο ΚωνσταντινοςD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα!
Εδωσα τον Μαιο πανελληνιες και εγραψα 15282 μορια στο 5ο πεδιο και εχασα για 16 μορια το τμημα οικονομικων επιστημων του πανεπιστημιου αθηνων και τωρα ειμαι φοιτητης στην πατρα..αν κανω 10% το 2013 πιστευεται οτι θα το πιασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
γεια σας!θα ηθελα να ρωτησω αν θα ισχυει το 10% το 2013?ειμαι φιλολογια αλλα δεν μου αρεσει και θελω να μπω ιστορικο αρχαιολογικο...ευχαριστω εκ των προτερων

ξερει κανεις τι πρεπει να κανουμε για να δηλωσουμε το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
ξερει κανεις τι πρεπει να κανουμε για να δηλωσουμε το 10%?

Όταν δημοσιευθεί η αντίστοιχη εγκύκλιος, θα πας στο σχολείο σου και θα πεις στη διεύθυνση ότι ενδιαφέρεσαι να συμμετάσχεις στις Πανελλήνιες του 2013 με το 10%, και θα σε ενημερώσουν εκεί για την ανάλογη διαδικασία. Αν θυμάμαι καλά, πέρυσι οι παραπάνω διαδικασίες έγιναν τον Φλεβάρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
οκ ευχαριστω Θεμιστοπολε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

largyro

Νεοφερμένος

Η largyro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
έχω γράψει περίπου 17.500 και πολύ καλά στα γερμανικά θα με ενδιέφερε η γερμανική φιλολογία αν ξαναδώσω με το 10%.νομίζω πως την πιάνω τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
έχω γράψει περίπου 17.500 και πολύ καλά στα γερμανικά θα με ενδιέφερε η γερμανική φιλολογία αν ξαναδώσω με το 10%.νομίζω πως την πιάνω τι λέτε?

Την πιάνεις άνετα πιστεύω!!!!!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

largyro

Νεοφερμένος

Η largyro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αυτο πιστευω κι εγω γιατι αν συμπεριλαβω τα περιπου 3800 που παιρνω απο τα γερμανικα το πιανω οσο κι αν ανεβουν οι βασεις.Ισχυει ομως σιγουρα το 10% για το 2013?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αυτο πιστευω κι εγω γιατι αν συμπεριλαβω τα περιπου 3800 που παιρνω απο τα γερμανικα το πιανω οσο κι αν ανεβουν οι βασεις.Ισχυει ομως σιγουρα το 10% για το 2013?
Ναι, αν δεν καταστραφεί ο κόσμος μέχρι τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
αυτο πιστευω κι εγω γιατι αν συμπεριλαβω τα περιπου 3800 που παιρνω απο τα γερμανικα το πιανω οσο κι αν ανεβουν οι βασεις.Ισχυει ομως σιγουρα το 10% για το 2013?

Συγγνώμη έχεις τέτοια βαθμολογία και αμφιβάλλεις για το αν θα μπεις;;;;;;;;;;;; :P:P:P
Το 10% ισχύει για τελευταία χρονιά φέτος (2013).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaaa245

Νεοφερμένος

Η mariaaa245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα ισχυει σιγουρα το 10 %? για οσους εδωσαν το 2012?ειναι σιγουρο?βγηκε ανακοινωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top