Επιτυχία στις πανελλήνιες

tezu586

Νεοφερμένος

Η tezu586 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εχουμε τους μελλοντικους Αινσταιν στην Ελλαδα παιδια και δεν το ξερουμε..
Παμε καλα τωρα?Δηλαδη ποιον κοροιδευουν?Θεωρητικη κατευθυνση και θελουν ΜΟΝΟ 4 ωρες την ημερα?Ελα ενταξει..Πιο ψεμα πεθαινεις!!!
Αν ηταν απο τν τεχνολογικη κατευθυνση θα μπορουσα ισως να το πιστεψω..!

Ναι παιδια π βγαλατε 19+ μορια δειξατε στην εφημεριδα οτι δεν ειστε φυτα..so what?

p.s: Συγχαρητηρια παντως σε αυτα τ παιδια περα απο τν πλακα..Ηταν πολυ απαιτητικα τα θεματα φετος..!
15.578 εβγαλα θετικη κατευθυνση και ακομα κλαιω απο τν χαρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
haters make them(and us) famous.

Είχα πολύ πιο πάνω από σένα. Ουδέποτε διανοήθηκα να πω τέτοιες μπούρδες. Κάνε τις αναγωγές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πολύ ωραία τα λες...Τότε θα έπρεπε να ξέρεις πως δεν υπάρχει μεγαλείο εκεί που δεν υπάρχει αλήθεια. Ευχαριστώ
θες να σου βγαλω φωτογραφια τους βαθμους μου? XD

Είχα πολύ πιο πάνω από σένα. Ουδέποτε διανοήθηκα να πω τέτοιες μπούρδες. Κάνε τις αναγωγές σου.
χαχα ναι υπερβαλω καποιες φορες ειναι η αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
θες να σου βγαλω φωτογραφια τους βαθμους μου? XD

Ποιους βαθμούς; Δεν αμφισβητώ αυτούς, το κατά πόσο μια ντουζίνα μαθητές σ' όλη την Ελλάδα έβγαλε 19.500+ με 4 ώρες διάβασμα τη μέρα αμφισβητώ και χωρίς να στερηθούν πολλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ποιους βαθμούς; Δεν αμφισβητώ αυτούς, το κατά πόσο μια ντουζίνα μαθητές σ' όλη την Ελλάδα έβγαλε 19.500+ με 4 ώρες διάβασμα τη μέρα αμφισβητώ και χωρίς να στερηθούν πολλά πράγματα.
4 ωρες διαβασμα + 4 ωρες φροντιστηριο + 6 ωρες σχολειο ,μας μενουν 10 ωρες για υπνο ,μετακινησεις κανα διαγωνισμα κλπ.Αρα καποιοι μπορει κ να λενε αληθεια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
4 ωρες διαβασμα + 4 ωρες φροντιστηριο + 6 ωρες σχολειο ,μας μενουν 10 ωρες για υπνο ,μετακινησεις κανα διαγωνισμα κλπ.Αρα καποιοι μπορει κ να λενε αληθεια:/:

Αν κοιμόντουσαν 8 ώρες κιόλας πρέπει να ήταν βασιλιάδες, εμένα όλοι οι φίλοι μου, μαζί κι εγώ, καλοί και λιγότερο καλοί μαθητές είχαν μπουχτίσει με το πρόγραμμμα της Γ΄ Λυκείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Οι πανελληνιες δεν θελουν κοπο,θελουν τροπο.
Θα το δειτε αργοτερα μεσα στη χρονια αυτο.

Δεν έχεις δίκιο.
Αυτός που έχει το γαμημένο το ΑΟΔΕ, τι τρόπο να βρει για να παπαγαλίσει τις ατέλειωτες θεωρίες, εκτός από απίστευτες ώρες διαβάσματος και λιωσίματος κώλου?
Και νταξ, τώρα πήρα το πιο εμφατικό παράδειγμα, για να δείξω πόσο κατεστραμμένη είναι η διατύπωσή σου.

Γενικά, σε όλα τα μαθήματα να ξέρετε ότι χρειάζεται ΠΟΛΥΣ ΚΟΠΟΣ.
2 ΩΡΕΣ δε φτάνουν ούτε για κατούρημα.

Τώρα, αυτές οι σοφιστικέ, και καλά, ψαγμένες απόψεις, δεν ισχύουν.Χρειάζεται και τρόπος.Αλλά και κόπος.Μη λέμε μαλακίες και νομίζουν τα παιδάκια ότι χωρίς να προσπαθήσουν, θα τα καταφέρουν.

Σε κάποιους θα φτάσουν και οι 2 ώρες, όμως φυσικά αυτή η τακτική είναι ανεύθυνη.(αντί να λιώσεις μια χρονιά, να πας με λίγη προσπάθεια στις πανελλήνιες, ρισκάρωντας την αποτυχία?Αξίζει?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
ΥΓ: φόκε κι εγώ για πανελλήνιες προορίζομαι και με ενοχλεί η αλήθεια, αλλά δεν πιστεύω στο ρητό πως η άγνοια είναι ευτυχία (ignorance is bliss) γι αυτό κρατάω γερό φρόνημα κι ελπίζω για το καλύτερο!

Αυτό που σας λένε οι άλλοι δεν είναι η αλήθεια αλλά ένα ξέσπασμα
οι απόφοιτοι στην ουσία από τον ιούνιο κάθονται και περιμένουν και όλη αυτή η κατάσταση έχει μεγαλοποιήσει την προσπάθεια τους και το άγχος τους και για αυτό θεωρούν την διεξαγωγή των πανελλαδικών μια δύσκολη διαδικασία.

Ναι οι πανελλαδικές είναι εξετάσεις αλλά όποιος διαβάζει δε έχει να φοβηθεί κανέναν,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Δεν έχεις δίκιο.
Αυτός που έχει το γαμημένο το ΑΟΔΕ, τι τρόπο να βρει για να παπαγαλίσει τις ατέλειωτες θεωρίες, εκτός από απίστευτες ώρες διαβάσματος και λιωσίματος κώλου?
Και νταξ, τώρα πήρα το πιο εμφατικό παράδειγμα, για να δείξω πόσο κατεστραμμένη είναι η διατύπωσή σου.

Γενικά, σε όλα τα μαθήματα να ξέρετε ότι χρειάζεται ΠΟΛΥΣ ΚΟΠΟΣ.
2 ΩΡΕΣ δε φτάνουν ούτε για κατούρημα.

Τώρα, αυτές οι σοφιστικέ, και καλά, ψαγμένες απόψεις, δεν ισχύουν.Χρειάζεται και τρόπος.Αλλά και κόπος.Μη λέμε μαλακίες και νομίζουν τα παιδάκια ότι χωρίς να προσπαθήσουν, θα τα καταφέρουν.

Σε κάποιους θα φτάσουν και οι 2 ώρες, όμως φυσικά αυτή η τακτική είναι ανεύθυνη.(αντί να λιώσεις μια χρονιά, να πας με λίγη προσπάθεια στις πανελλήνιες, ρισκάρωντας την αποτυχία?Αξίζει?)

Και τι ακριβως θα σου εξασφαλισει το να διαβαζεις περισσοτερο? Να σου πω? Τιποτα. Το πολυ διαβασμα απο μονο του δεν σου προσφερει τιποτα. Ποσα παιδια ξερω που ελιωσαν πραγματικα στις εξετασεις και πηραν τα @@ μου.

Οκ το ΑΟΔΕ ειναι η εξαιρεση, αλλα για την τεχνολογικη τα υπολοιπα μαθηματα για να ανταπεξελθεις χρειαζεσαι να τα κατανοησεις. Δηλαδη πιστευω, αν εχεις μπει στην λογικη μαθηματων πιστευω οτι και μενα 2ωρο, ανετα μπορεις να διαπρεψεις στις εξετασεις( για την τεχνολογικη ετσι? για τις αλλες δεν μπορω να πω)

Οποτε ναι πιστευω οτι αυτο ειναι που μετρασει, καθως και το προγραμμα. Το διαβασμα ερχεται σε δευτερη μοιρα. Και οταν λεω διαβασμα εννοω το λιωσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Και τι ακριβως θα σου εξασφαλισει το να διαβαζεις περισσοτερο? Να σου πω? Τιποτα. Το πολυ διαβασμα απο μονο του δεν σου προσφερει τιποτα. Ποσα παιδια ξερω που ελιωσαν πραγματικα στις εξετασεις και πηραν τα @@ μου.

Οκ το ΑΟΔΕ ειναι η εξαιρεση, αλλα για την τεχνολογικη τα υπολοιπα μαθηματα για να ανταπεξελθεις χρειαζεσαι να τα κατανοησεις. Δηλαδη πιστευω, αν εχεις μπει στην λογικη μαθηματων πιστευω οτι και μενα 2ωρο, ανετα μπορεις να διαπρεψεις στις εξετασεις( για την τεχνολογικη ετσι? για τις αλλες δεν μπορω να πω)

Οποτε ναι πιστευω οτι αυτο ειναι που μετρασει, καθως και το προγραμμα. Το διαβασμα ερχεται σε δευτερη μοιρα. Και οταν λεω διαβασμα εννοω το λιωσιμο.

Έχω βαρεθεί να συζητάω για τις πανελλήνιες, γαμώ το Βούδα...Anyway...

Γνώμη μου:
Διάβασμα ΠΟΛΥ και πρόγραμμα.Τρόπους, κόλπα, λίγο διάβασμα και επιτυχία, είναι λάθος τακτικές.The end.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Πολύ τρέξιμο,πολύ λιώσιμο κλπ κλπ.....άλλωστε στη ζωή δεν πετυχένεις τίποτα χωρίς κόπο....αύριο μεθαύριο θα πρέπει να κάνουμε και ένα μεταπτυχιακό.....προθέρμανση κάνουμε για την ζωή....αλλά..."ο επιμένων νικά"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Για να δούμε...:sly:

Πανελλήνιες ξεπανελλήνιες κρατάτε παντού το μόττο σε υπογραφή κάποιου: Προετοιμάζομαι για το καλύτερο και είμαι έτοιμος για το χειρότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μην βλεπω αηδιες οτι αμα δε λιωσεις δε περνας..εγω δε διαβασα ουτε τις μισες ωρες απο αυτες που διαβασαν οι φιλοι μου και εβγαλα 2000+παραπανω μορια.Στην τεχνολογικη πρεπει να σου ΚΟΒΕΙ.

Μεχρι και στο ΑΟΔΕ υπαρχει τροπος να τα θυμασαι ολα.Αμα απλα κοιτας πανω κατω το βιβλιο για 10 ωρες δε προκειται να τα μαθεις ποτε.
Αυτο δε σημαινει οτι δε πρεπει να δωσετε βαρος και στο χρονο,ειδικα μαθηματικα-φυσικη.

Ομως να καταλαβενετε τι λυνετε και οχι απλα να ανοιγετε ενα βοηθημα και να του αλλαζετε τα φωτα,οσοι το εκαναν αυτο στο σχολειο μου ΕΧΑΣΑΝ...γιατι δεν ηξεραν τι λυνουν.Μακρια απο τελειως αυτοματοποιημενες διαδικασιες.

Αυτα απο ενα παιδι που εδωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
έτσι ένιωθα και εγώ πέρυσι που έδινα......αλλά δεν θα καταλάβαιτε πότε θα έρθει ο μάιος και πότε θα γράψετε το πρώτο μάθημα
αυτό που λέω εγώ αν έχεις πρόγραμμα στο διάβασμα σου και δεν αφήεις κενά όλα θα πάνε μια χαρά.......
Χωρίς άγχος και χωρίς φόβο....σκοπός σας:να τους πάρετε τα σόβρακα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
έτσι ένιωθα και εγώ πέρυσι που έδινα......αλλά δεν θα καταλάβαιτε πότε θα έρθει ο μάιος και πότε θα γράψετε το πρώτο μάθημα
αυτό που λέω εγώ αν έχεις πρόγραμμα στο διάβασμα σου και δεν αφήεις κενά όλα θα πάνε μια χαρά.......
Χωρίς άγχος και χωρίς φόβο....σκοπός σας:να τους πάρετε τα σόβρακα...:P
Λιγη απομυθοποιηση των πανελληνιων ισως μας χρειαζεται!;)
ωραιο πρωτο σχολιο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Πραγματικα χρειαζεται απομυθοποιηση...δεν πατε να πολεμησετε και στο αλβανικο μετωπο! ουτε εμεις που δωσαμε,ουτε οι προηγουμενοι απο εμας,ουτε εσεις και ουτε και οι επομενοι!Δεν αμφιβαλλω οτι ειναι κρισιμες εξετασεις και οτι σε καποιο βαθμο καθοριζουν και το μελλον μας αλλα οχι απολυτα..Παντα θα υπαρχει και η δευτερη ευκαιρια και η τριτη ακομα για να ξαναδωσεις αν δεν πετυχεις το στοχο σου..Και αν δεν ''κατσουν'' οι πανελληνιες μπορει να κατσει και κατι αλλο..ποτε δεν ξερεις..Δεν χρειαζεται αγχος..το αγχος ειναι αυτοκαταστροφικο και ψυχοφθορο! Ο καθενας διαβαζει για τον εαυτο του βαζει τα δυνατα και κανει ο,τι καλυτερο μπορει!Απο κει και περα ποτε δεν ξερεις τι επιφερει το μελλον και γιαυτον που ''πετυχε'' στις πανελληνιες και γιαυτον που ''απετυχε''.Ειναι δυσκολη χρονια,πιεστικη και απαιτει θυσιες..αλλα ολοι το περναμε αυτο το λουκι!Το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι να διαβαζετε με επιμονη και υπομονη και ολα θα πανε καλα!!!
Καλη τυχη σε ολους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Λιγη απομυθοποιηση των πανελληνιων ισως μας χρειαζεται!;)
ωραιο πρωτο σχολιο!:D
τίποτα δεν είναι οι πανελλήνιες.....
όλοι μας έχουμε περάσει απο τόσες εξετάσεις στην εκπαιδευση(γυμνάσιο/λύκειο/αγγλικά/γερμανικά/ιταλικά/γαλλικά/.....)
απλώς οι πανελληνιες έχουν και όνομα:Pκαι αυτό το άγχος που νιώθετε το κατόρθωσε η κοινωνία μας....."οι πανελλήνιες ειναι το παν"....ουσιαστικά δεν διαφέρουν σε τίποτα(καλά εντάξει έχει διαφορά) απο όλες τις υπόλοιπες εξετάσεις που εχετε περάσει μέχρι τώρα......άσε εγώ ήμουν μαζόχας μου άρεσαν πολύ οι πανελλήνιες και αυτό γιατί είχαμε κάθε φορά το τετραδιάκι μας και όχι οπως στις ενδοσχολικές τις κόλλες αναφοράς, την καρτελίτσα μας, τους κωδικούς μας κτλπ πολύ κυριλέ....γνωρίζεις καινούριους καθηγητές που σε επιτηρούν οι οποίοι πιανουν κουβέντα μαζί σου πριν έρθουν τα θέματα για να ξεαγχωθείς και το καλύετρο για εμένα τα θέματα ειναι καθαρογραμμένα στον υπολογιστή με ακρίβεια και σαφήνεια(σχεδόν πάντα), τα θέματα τα έβγαλε ολόκληρη επιτροπη και όχι ο καθηγητής και θα διορθωθούν τα γραπτά απο κάποιους άγνωστους=>άρα αντικειμενικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Το θέμα είναι κάτι 50αριδες καθηγητές που σε πιέζουν + την πίεση απο γνωστούς και συγγενείς που επισημάνουν ότι το διάβασμα είναι το ΠΑΝ κάθε ώρα,κάθε λεπτό,κάθε δευτερόλεπτο!!!!Πολλοί απο αυτούς δεν έχουν ιδέα περι πανελληνίων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Λολ. Παιδιά, μην τα δραματοποιείτε όλα.

Οι Πανελλήνιες είναι απλά κάποιες εξετάσεις, στις οποίες αν έχεις προετοιμαστεί πάρα πολύ καλά, γράφεις πάνω από 17.

Το κλειδί είναι η προετοιμασία. Όχι το τι θέματα να βάλουν. Ακόμη και παλούκια να βάλουν, αυτός που έχει προετοιμαστεί σωστά θα μπορέσει να τα λύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Παιδια οι πανελληνιες δεν ειναι τιποτα....οπως οντως πολλακις εχει ειπωθεί...ειναι ΑΠΛΩΣ ενα διαγωνισμα...λιγο πιο κυριλατο:P,με ονομα και επιθετο..κτλ....κτλ...Αλλα στην ουσια του ειναι απλως ενα διαγωνισμα.....Η δικη μου συμβουλη ειναι..."Να τα εχετε καλα με τον εαυτο σας.....να διαβαζετε αρκετα ωστε ΕΣΕΙΣ να νοιώθετε καλυμμένοι ....και κάνετε στον ελευθερο χρονο πράγματα που σας ευχαριστούν....και να προσέχεται την ψυχικη σας ευημερια....Για τις Πανελληνιες το Α και το Ω ειναι η ΚΑΛΗ ψυχολογικη κατασταση....και δεν υπαρχει ανθρωπος να το αρνηθει αυτο!!!Οσο καλα και αν εχεις προετοιμαστει αν δεν νοιωθεις οτι θα γραψεις...νοιωθεις ανεπαρκης...τοτε κλαψτα...!!!"

Συνεπως κοιταξτε να εχετε τον εαυτο σας συμμαχο και ΟΧΙ αντιπαλο...θα με θυμηθειτε...;)!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top