Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σκεφτομαι....
Οτι αν δοκιμασω και δεν πετυχει θα χαλασω μια καλη φιλια.
Αλλα οταν ο αλλος το βλεπει αλλιως, μπορει να υπαρξει αυτη η φιλια; Τελικα υπηρξε ποτε;
Αν δεν δοκιμασω καθολου ισως χασω κατι που θα μπορουσε να ειναι πολυ καλο.
Αλλα αν ηταν να μου βγει κατι ερωτικο δεν θα μου ειχε ηδη βγει;
Ας μου πει καποιος τη γνωμη του...

Αν σε ενδιαφερει, ναι να το δοκιμασεις..
Οπως ειπες.. οταν ο αλλος το βλεπει ετσι κι αλλιως διαφορετικα, δεν μπορει να υπαρξει φιλια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιατί να είμαι τόσο κοιμήσικο κ να νυστάζω όλη τη μέρα; ίσως ο υπολογιστής με κοιμίζει τελικά :(
Ο ήλιος τρέφει τα παιδιά κι ύπνος τα νιντζάκια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Φφφφφ.... Λες;;
Ρε γμτ τον ΛΑΤΡΕΥΩ αλλα... Αλλα. Παντα αυτο το αλλα.
Αλλα δεν μου χει κανει αυτο το "κλικ" μεχρι τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φφφφφ.... Λες;;
Ρε γμτ τον ΛΑΤΡΕΥΩ αλλα... Αλλα. Παντα αυτο το αλλα.
Αλλα δεν μου χει κανει αυτο το "κλικ" μεχρι τωρα...
Χμμμ... Και το "κλικ" είναι απαραίτητο. :/:


Αν νομίζεις ότι δεν θες/δεν μπορείς, καλύτερα να απομακρυνθείς.
Εσύ τον αγαπάς;


Δεύτερον: Σε έλκει;

Τρίτον: Δεν ανοίγεις θέμα να μας τα πεις με λεπτομέριες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χμμμ... Και το "κλικ" είναι απαραίτητο. :/:


Αν νομίζεις ότι δεν θες/δεν μπορείς, καλύτερα να απομακρυνθείς.
Εσύ τον αγαπάς;


Δεύτερον: Σε έλκει;

Τρίτον: Δεν ανοίγεις θέμα να μας τα πεις με λεπτομέριες; :P

Ε ενταξει νομιζω οτι το θεμα ειναι λιγο too much. Δεν εχω τοσα πολλα να πω.
Πρωτον: ΔΕΝ ΘΕΛΩ να απομακρυνθω! Τον λατρευω και δεν θελω να τον χασω, περναω τελεια μαζι του!!!
Δευτερον: Εκει ειναι το προβλημα, ελξη δεν εχω νιωσει. Αφηνα ενα περιθωριο λαθους μπας και το ειχα απωθησει λογω της σχεσης του (που δεν υπαρχει πια) κι επειδη ειχαμε ξεκινησει σαν "καφροφιλοι", αν ξερεις τον ορο. Τουτεστιν οι φιλοι που αραζουν σε παγκακια με μπυρες, κανουν headbanging μαζι και φαρσες στους υπολοιπους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H έλξη είναι κάτι πολύ σχετικό, ειδικά όταν μιλάμε για σχέσεις που ξεκίνησαν ως "φιλικές". Στη θέση σου ειλικρινά θα το δοκίμαζα.. άλλωστε αν δεν προχωρήσει, έτσι όπως διαισθάνομαι την κατάσταση, τελικά θα ραγίσει κι η φιλία. Κι έτσι μόνο με απορίες θα μείνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χακουνα.. προχωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
βαριεμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
H έλξη είναι κάτι πολύ σχετικό, ειδικά όταν μιλάμε για σχέσεις που ξεκίνησαν ως "φιλικές". Στη θέση σου ειλικρινά θα το δοκίμαζα.. άλλωστε αν δεν προχωρήσει, έτσι όπως διαισθάνομαι την κατάσταση, τελικά θα ραγίσει κι η φιλία. Κι έτσι μόνο με απορίες θα μείνεις..

Χακουνα.. προχωρα.

Με θελει ολη χωρα;; :P
Θα αφησω να δω πως θα κυλησει το πραγμα και πως θα μου βγει οταν κανει κινηση.. Αν την κανει τελικα, γιατι ολο για αλλους αντρες του μιλαω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Με θελει ολη χωρα;; :P
Θα αφησω να δω πως θα κυλησει το πραγμα και πως θα μου βγει οταν κανει κινηση.. Αν την κανει τελικα, γιατι ολο για αλλους αντρες του μιλαω...
Τι ψυχολογία θα 'χει το παιδί, να σε θέλει και να του μιλάς γι' άλλους. :P


Αν θες, do it. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τι ψυχολογία θα 'χει το παιδί, να σε θέλει και να του μιλάς γι' άλλους. :P

Μα επιτηδες το κανα η καψερη;; Που να το καταλαβω; Εδω και που μου το πανε δεν το πιστευα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μα επιτηδες το κανα η καψερη;; Που να το καταλαβω; Εδω και που μου το πανε δεν το πιστευα!
Δεν σε βλέπω ΠΟΛΥ θερμή να προχωρήσεις.


Και δεν ξέρω αν όντως εσύ δεν θες ή η "λογική" σου σου λέει να μην προχωρήσεις.
Αν όντως δεν θες, don't do it.
Αν είναι το δεύτερο, ξέχνα τα και προχώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μολις θυμηθηκα οτι τις τελευταιες δυο μερες βλεπω στον υπνο μου περιεργα ονειρα, και βλεπω και καποιο στεκο-μελος.. :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Μολις θυμηθηκα οτι τις τελευταιες δυο μερες βλεπω στον υπνο μου περιεργα ονειρα, και βλεπω και καποιο στεκο-μελος.. :confused::worry:
εμένα; :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μολις θυμηθηκα οτι τις τελευταιες δυο μερες βλεπω στον υπνο μου περιεργα ονειρα, και βλεπω και καποιο στεκο-μελος.. :confused::worry:
Έλα, ομολόγα τον κρυφό έρωτά σου. 8)



:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν σε βλέπω ΠΟΛΥ θερμή να προχωρήσεις.


Και δεν ξέρω αν όντως εσύ δεν θες ή η "λογική" σου σου λέει να μην προχωρήσεις.
Αν όντως δεν θες, don't do it.
Αν είναι το δεύτερο, ξέχνα τα και προχώρα. :)

Ναι ρε συ ειμαι τοσο μπλεγμενη που μπλεκω και τους υπολοιπους. Το θεμα εν κατακλειδι ειναι οτι δεν νιωθω ερωτικη ελξη αλλα εχω τοσα πολλα θετικα συναισθηματα γι'αυτον που μπερδευομαι.

Μολις θυμηθηκα οτι τις τελευταιες δυο μερες βλεπω στον υπνο μου περιεργα ονειρα, και βλεπω και καποιο στεκο-μελος.. :confused::worry:

Για πεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγω παλι βλεπω ονειρα που με τρομοκρατουν...και ξυπναω και κοιμαμαι μονιμως με τρομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω παλι βλεπω ονειρα που με τρομοκρατουν...και ξυπναω και κοιμαμαι μονιμως με τρομο...


Το αυτό κι εγώ, εδώ και δύο μέρες.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Εσενα δεν σε ξερω. :P

Έλα, ομολόγα τον κρυφό έρωτά σου. 8)

Οχι, ρε. Καμια σχεση.


Δεν θυμαμαι. :confused:




Μαλλον ειναι επειδη τις τελευταιες δυο μερες, ειμαι ολη μερα εδω μεσα.
Σκοτωνομαι στην δουλεια με λιγα λογια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top