Περίεργα/αξιοσημείωτα ρεκόρ που έχετε κάνει

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
8 οργασμούς σε ένα βράδυ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγω παλι 6 στον ιδιο "γυρο"... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, την τύχη του έχει κάνει ο ιχλίμπεντιχ με σας!! Είδα το θέμα αυτό και... για να δούμε τι ρεκόρ θα γίνει...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πηγα να πω κι εγω οτι εκανα 7 φορες σεχ σε μια μερα, αλλα εδω βλεπω αλλα κι αλλα πιο εντυπωσιακα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
μήπως μόνο η bunny είναι είναι true?
και όλοι οι υπόλοιποι την μιμούμαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΔΕΗ-ΟΤΕ-ΔΕΥΑΡ-ΕΜΠΟΡΙΚΗ-ΙΚΑ-ΤΙΜ τελευτέα μέρα του μήνα δήλαδή σήμερα σε 1 ώρα μέ τα δρομολόγια μαζί :clapup:

Απίστευτο και όμως αληθηνό, όπου πήγαινα άδεια ταμεία και με το που καθόμουν για να εξηπηρετηθώ 15 άτομα ξαυνικά πίσω μου, αφού το ίκα ήταν άδειο όταν πήγα και σε 5 λεπτά φούλαρε απο κόσμο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τρια χρονια χωρις σεξ ..........σας εφαγα ολους ρε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγω χωρίς σεξ έχω μείνει 3 μήνες.. και βλέπουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μυστικό ταξίδι αστραπή στη Γερμανία για πολύ ειδικούς λόγους. Απογειώθηκα από Αθήνα το πρωί, είδα την Stuttgart μέσα σε λίγες ώρες και έκανα τρεις επαφές (ουσιαστικά μέσα σ'ένα απόγευμα) και το επόμενο πρωί επέστρεψα στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
απο τις 10 το πρωί μέχρι τις 12 (παρά) το βράδυ στο Tivoli (λούνα παρκ) της Δανίας

2 μέρες σε αεροδρόμια

4 μέρες χωρίς ύπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Χωρίς σεξ: 14 ή 15 μήνες.
2. Χωρίς ΚΑΘΟΛΟΥ ύπνο: 36 ώρες, εκ των οποίων οι 30 καθαρά δουλειά.
3. Με ελάχιστο ύπνο, τύπου 2-3 ώρες, ίσα να μη λιποθυμίσω: 11 μέρες.
4. Μποτιλιάρισμα: 2.5 ώρες στην Ελευσίνα, ήθελα να πάω Πάτρα αυθημερόν κι έφαγα 8 ώρες μόνο συνολικά στην άσφαλτο... στον πηγαιμό ήταν οι 2.5 αυτές ώρες για 3 χιλιόμετρα μόνο και διέξοδος καμία.
...αλλά και 3 ώρες Μεταμόρφωση-Αχαρνών, αθάνατες ελληνικές εθνικές οδοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
α καλα κατι τετοια εχω κανει και εγω, το πρωι Αθηνα, μεσημερι Λονδινο, βραδυ Αμστερνταμ, το επομενο πρωι Βουδαπεστη και το βραδυ Αθηνα παλι.


πολλες φορες :)

επισης 72 ωρες συνεχως Starcraft στο battlenet (παλιες καλες εποχες τοτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
MMO maniac (που είμαι),65 ώρες non stop, παραγγελίες για φαΐ, νερό από το μηχάνημα, και η τουαλέτα ήταν ο μόνος λόγος για να σηκωθώ. Ευτυχώς συνήλθα. Δεν ξεπερνάω τις 10 - 12 ώρες :-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
σήμερα μάζευα ποτήρια απο το γραφείο και θυμήθηκα εκείνο το κορυφαίο recore βρωμίας και ακαταστασίας :P

2 κουτάκια coca cola, 8 ποτήρια, 3 κουπές απο καφέ, 1 κουταλάκι, 4 μπουκαλάκια απο νερό
(τα είχε καταγράψει η μητέρα μου για να μου τη λέει κάθε τόσο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είχα πίει 8 x 330ml amstel... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μμμ, καλός είσαι......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top