Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 26/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Bill >>[δολοφονία]
  3. Bill_Slayer >> Ηρώ
  4. Corpse Bride >> Ηρώ
  5. fandago >> Bill_Slayer
  6. fantasmenos >> Ηρώ
  7. Ηρώ >> kakerlak
  8. Jrot6 >> kakerlak
  9. Kajira >> kakerlak
  10. Kakerlak >> Ηρώ
  11. Nininaou >> Bill_Slayer
  12. Phoebe >> kakerlak
  13. Resident Evil >> Ηρώ
  14. Vendetta >>Bill_Slayer
  15. Xanp >> Bill_Slayer

Ψήφοι


4 Bill_Slayer
6 Ηρώ
4 kakerlak


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 26/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μα κάνει μεγάλα και αναλυτικά posts και σίγουρα πιο μεγάλα από τα δικά σου! :confused:
Μα τι επιχειρήματα είναι αυτά που έχετε ρε παιδιά; Τόσο πολύ δυσκολεύεστε;
Δεν είσαι σίγουρος ότι θέλεις να σε σώσεις γιατί; Φοβάσαι ότι αν βγεις αύριο θα φανεί ότι είσαι δολοφόνος, οπότε προτιμάς να φύγεις σήμερα; ;)

Το μοναδικό σενάριο που βλέπω εγώ είναι ο fantasmenos να εκμεταλλεύεται το γεγονός ότι είσαι στα πρόθυρα αποχώρησης, για να διώξει κάποιον άλλο πέραν εσού και του Bill_Slayer. Σε παίρνει με το μέρος του (αν δεν είσαι ήδη) για να γλιτώσει αυτόν που θέλει.

edit: μόλις είδα ότι η kakerlak άλλαξε σε Ηρώ. Πραγματικά kaker, ή είσαι τελείως μπερδεμένη και μαγεμένη από τον fantasmenos ή είσαι συνδολοφόνα με τον Slayer και τα ρίχνεις "διακριτικά" σε άλλους. :worry:
Εγώ τα επιχειρήματά μου τα είπα στο μεγάλο μου ποστ,και η Ηρώ δεν ήξερε τι να απαντήσει...αυτό εννοώ.Σίγουρα κάνει μεγαλύτερα απ'τα δικά μου αλλά τώρα γιατί δεν έκανε?Τέτοια ώρα τέτοια λόγια,είστε σε σύγχυση εσείς οι δολοφόνοι.Και σε προκαλώ να με ψηφίσεις αύριο αλλά αν είμαι πολίτης θα είσαι ο πρώτος που θα βγει στην επόμενη ψηφοφορία.Άσε που ήδη έχω καταλάβει την ιδιότητά σου και είσαι ο επόμενος.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μόνο εμένα όλο αυτό μου μοιάζει με τη "διασωση του στρατιώτη Bill_Slayer";:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η διαφορα ηταν πολυ μικρη για να μιλαμε για "διασωση"..δε νομιζεις? ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η διαφορα ηταν πολυ μικρη για να μιλαμε για "διασωση"..δε νομιζεις? ;D
Δεν μιλάω απαραίτητα για την δική σου κίνηση, αλλά για όλο το "κίνημα" που ξεκίνησε αυτός που μέχρι τώρα κατηγορούσες για τσιράκι και εσύ και όλοι οι άλλοι. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αλλάζω σε Bill_Slayer.






[και-ανεξαρτήτως αποτέλεσματος- σας επιτρέπω να με ψηφίσετε ως τον worst player ever! :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 26/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Bill >>[δολοφονία]
  3. Bill_Slayer >> Ηρώ
  4. Corpse Bride >> Ηρώ
  5. fandago >> Bill_Slayer
  6. fantasmenos >> Ηρώ
  7. Ηρώ >> kakerlak
  8. Jrot6 >> kakerlak
  9. Kajira >> kakerlak
  10. Kakerlak >> Ηρώ
  11. Nininaou >> Bill_Slayer
  12. Phoebe >> kakerlak
  13. Resident Evil >> Bill_Slayer
  14. Vendetta >>Bill_Slayer
  15. Xanp >> Bill_Slayer

Ψήφοι


5 Bill_Slayer
5 Ηρώ
4 kakerlak


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 26/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια μιιιικρη σκεψη πριν φυγω..
Εχουμε ακομα 4 παικτες που συνηθως προκαλουν προβληματα με το ενστιΧτο τους στους δολοφονους.. Φανταγκο, Ηρω, Ρεζ, Φαντασμενο.. κανεις απ'τις 4 δεν εχει βγει, αντιθετως, οι δολοφονιες ειναι στον γαμο του καραγκιοζη. Ως δολοφονα, αντε να εχουμε κανει με τα συνδολοφονια ΜΙΑ ακυρη δολοφονια για να αποσπασουμε την προσοχη, 2 σερι ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ παει πολυ.
Ο φαντασμενος επισης, να ελεγε μαλακιες επιτηδες για να δει ποιοι θα τον ακολουθησουν, και να το γυρναει τωρα για να δει ποιοι θα τον ακουσουν γιατι τωωωωρα μιλαει σωστα, εχμ.. τυπικος φαντασμενος με ρολο :)
Πιστευω οτι στους 4 βρισκονται στανταρ 2.

πς. Οποιος σκεφτηκε τετοιο συνδυασμο αξιζει συχαρηκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μόνο εμένα όλο αυτό μου μοιάζει με τη "διασωση του στρατιώτη Bill_Slayer";:confused:

Ναι ο Bill Slayer που τον λένε και Slayer of the Citizens είναι αναπόσπαστο κομμάτι της συμμορίας και οι δολοφόνοι προσπαθούν να τον σώσουν. Υπάρχει και ένα με τον Τοτό αλλά είναι σόκινγκ.

Σε παρακαλώ fandago αν είσαι πολίτης παίξε πιο προσεχτικά. Αν δεν είσαι μην λες πράγματα που σε καρφώνουν. Έξι άτομα συνεργάστηκαν για να σώσουν ένα άτομο. Έλεος. Πιο πειστικό επιχείρημα δεν έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αλλάζω σε Bill_Slayer.






[και-ανεξαρτήτως αποτέλεσματος- σας επιτρέπω να με ψηφίσετε ως τον worst player ever! :redface:]

Εξήγησε μου. Εξήγησε μου μόνο για ποιο λόγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Basically γιατί πραγματικά δεν ξέρω ποιόν να εμπιστευτώ! Τη μιά μου φαίνεται ότι έχεις εσύ δίκιο, την άλλη η Ηρώ, την άλλη ο fand και ΕΛΠΙΖΩ ότι ανάλογα με το ποιός θα σωθεί και σε συνδυασμό με την ιδιότητα της Ηρώς/της Kakerlak/του Bill_Slayer αύριο θα μπορέσω να καταλήξω στο ποιόν πρέπει να εμπιστευτώ τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σε παρακαλώ fandago αν είσαι πολίτης παίξε πιο προσεχτικά. Αν δεν είσαι μην λες πράγματα που σε καρφώνουν. Έξι άτομα συνεργάστηκαν για να σώσουν ένα άτομο. Έλεος. Πιο πειστικό επιχείρημα δεν έχεις;
Άσε τα έξυπνα. Όλοι ξέρουν ότι πάντα υπάρχουν αυτοί που ψηφίζουν με το "ρεύμα" είναι φυσικά αδύνατο να συνεργάστηκαν 6 άτομα για να σώσουν τον ένα. Το μόνο που έκανες εσύ ήταν να δημιουργήσεις το πάτημα και τσουπ ψάρωσαν όσοι χρειαζόταν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αφήστε τώρα την Ηρώ να αλλάξει την ψήφο της από Kakerlak σε Bill Slayer για να κερδίσουν χρόνο με αποχώρηση πολίτη.

Τι να σας πω. Εσείς που επιλέξατε Kakerlak και Bill Slayer είμαι σίγουρος ότι δεν πήγατε να διαβάσετε ξανά τα πρώτα 30 με 40 ποστ. Προτιμήσατε αντ αυτού να διαβάσετε τα τελευταία 100 χωρίς να καταλάβετε τίποτα. Από εκεί καταλαβαίνει κανείς το πόσο ορθολογικά αποφάσισαν μερικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αφήστε τώρα την Ηρώ να αλλάξει την ψήφο της από Kakerlak σε Bill Slayer για να κερδίσουν χρόνο με αποχώρηση πολίτη.

Τι να σας πω. Εσείς που επιλέξατε Kakerlak και Bill Slayer είμαι σίγουρος ότι δεν πήγατε να διαβάσετε ξανά τα πρώτα 30 με 40 ποστ.
Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος. Αν η Ηρώ είναι δολοφόνα φυσικά και θα την άφηναν να φύγει σήμερα που ΔΕΝ φαίνεται ιδιότητα. Δεν θα θέλανε να σωθεί σήμερα και να φύγει αύριο που είναι φανερή, δε νομίζεις; ;)
Τα ξεχνάς όσα δεν σε συμφέρουν μου φαίνεται.

Επίσης είμαι σίγουρος ότι έχω διαβάσει πολύ περισσότερες φορές από σένα ΟΛΑ τα posts, γιατί εγώ τουλάχιστον έκανα και συγκεντρωτικά posts, σε αντίθεση με σένα που μας έκανες τον γελωτοποιό μέχρι πρότινος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ μπορεί να έκανα τον γελωτοποιό αλλά δεν ψήφισα ούτε Νεράιδα ούτε pitg21. Κατά τα άλλα μου αρέσει το εξής σε εσένα:

βάζεις αυτό το σύμβολο (;)) όταν νομίζεις ότι έχεις πει κάτι έξυπνο (πίστεψέ με δεν έχεις πει)
και αυτό (:)) όταν λες μια κακία αλλά προσπαθείς να την μετριάσεις. Βαρέθηκα να τα βλέπω πια.

Τώρα στο ψητό. Κάνε το παιχνίδι της ιερόδουλης και άσε μας να βρούμε κανένα δολοφόνο.

Τι σημαίνει να βγάλουν σήμερα το δολοφόνο για να μη φαίνεται αύριο; Και ποιός σου λέει ότι αύριο δεν θα τη γλιτώσει ξανά; Σου επαναλαμβάνω γράφε καλύτερα επιχειρήματα αν θες να με πείσεις για την αθωότητα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος. Αν η Ηρώ είναι δολοφόνα φυσικά και θα την άφηναν να φύγει σήμερα που ΔΕΝ φαίνεται ιδιότητα. Δεν θα θέλανε να σωθεί σήμερα και να φύγει αύριο που είναι φανερή, δε νομίζεις; ;)
Τα ξεχνάς όσα δεν σε συμφέρουν μου φαίνεται.
Με τη λογική αυτή όμως τους δολοφόνους τους συμφέρει να με βγάλουν σήμερα,γιατί αύριο φαίνεται η ιδιότητα...
Δεν έχει σημασία,το παιχνίδι μου φαίνεται είναι στα χέρια της Resident γιατί αν βγει πολίτης μετά δύσκολα τα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ευτυχώς με ειδοποίησαν οι συνδολοφόνοι μου και ήρθα να αλλάξω την ψήφο μου. Έτσι fantasmenos;

Αλλάζω φυσικά σε Bill_Slayer και βγάλτε με αύριο αν θέλετε να δείτε την ιδιότητα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 26/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Bill >>[δολοφονία]
  3. Bill_Slayer >> Ηρώ
  4. Corpse Bride >> Ηρώ
  5. fandago >> Bill_Slayer
  6. fantasmenos >> Ηρώ
  7. Ηρώ >> Bill_Slayer
  8. Jrot6 >> kakerlak
  9. Kajira >> kakerlak
  10. Kakerlak >> Ηρώ
  11. Nininaou >> Bill_Slayer
  12. Phoebe >> kakerlak
  13. Resident Evil >> Bill_Slayer
  14. Vendetta >>Bill_Slayer
  15. Xanp >> Bill_Slayer

Ψήφοι


6 Bill_Slayer
5 Ηρώ
3 kakerlak


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)

Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Τετάρτη 26/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Bill_Slayer περιμένουμε τα τελευταία σου λόγια. :)


πς. ευτυχώς που δεν είχαμε ισοψηφία, γιατί δεν ξέρω τι να κάνω- λείπει και η υπόλοιπη ΣουΕ :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και βγάλτε με αύριο αν θέλετε να δείτε την ιδιότητα μου.

Συ είπας.

Ψηφίζω Ηρώ


[για την Πέμπτη]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top