ΟΕΦΕ: Μαθηματικά κατεύθυνσης Γ' Λυκείου

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αμα μπορει καποιος ας μου στειλει τα θεματααα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asimina_

Νεοφερμένος

Η asimina_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια αν εχει καποιος τα θεματα ας τα στειλει!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μαθηματικα το Δ3 ηταν ΚΟΥ-ΛΟ! ειχα δει μια παρομοια παπαδακη και ημουν σιγουρος οτι λυνεται ετσι. οποτε αν ειχα στο νου μου την κυρτοτητα(που δεν ειχα!) θα το γραφα. ομως δε θα μου ερχοταν ΠΟΤΕ να θεωρησω διαστημα (ξ,2) για το μεσα οριο. Δ1 εκανα παραγοντκη μετα κολλησα. Δ4 χαθηκα απο τα χ αν καιεκανα το ατοπο. Δ2 κομπλε χωρις την αποδειξη τις ισοδυναμιας. Γ2 το οριο εχαθη. τελικος απολογισμος: 80 με 82. Σχολια. Αν αγχωθεις, και κολλησει το μυαλο σου, ουτε σε μιαμιση ωρα δε το βγαζεις το Δ. Απο την ανεση του σπιτιου μου, Δ1 Δ2 ισως Δ4 και η σχεση εφαπτομενης-g στο Δ3 βγαιναν. Στραπατσο τρελο ομως σημερα. Σκατουλες. Και χεστηκαμε για τη γνωμη των αποφοιτων αν ειναι να μας λενε πως με ενα καψιμο του''στεργιου'' εβγαινε. Γιατι και γω εχω δει στον παπαδακη τροπο εργασιας ομοιο απο το Δ3 ομως το μυαλο ειχε θολωσει τοσο που δε μου ερχοταν. Εχουν δικιο τελικα πως το απογευμα το μυαλο ειναι πιο θολωμενο γιατι κακως το γραψα απογευμα. Ισως εαν το εγραφα την κυριακη να χα καθαροτερο και φρεσκο μυαλο, και το 90 να μην ηταν ουτοπικο. Απογοητευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna96

Νεοφερμένος

Η konna96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
φιλε μου..ακριβως τα ιδια περναω..οντως οταν εισαι αγχωμενος..και η διανοια να σαι δε μπορεις να λειτουργησεις..και αυτο με αγωνει και μενα τον Μαι..μην θολωσω απο το αγχος...και γω Δ3 και Δ4 δεν ειχα ιδεα..και κολλησα και στην ανισωτικη των μιγαδικων...τα αλλα οκ..αλλα ισχυει..το πρωι λειτουργεις πιο ευκολα και εχεις καθαρο μυαλο..μακαρι οταν δωσουμε το αγχος να μην σταθει εμποδιο..θα ειναι πραγματικα πολυ αδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΘοδωρήςΤεχν

Νεοφερμένος

Ο ΘοδωρήςΤεχν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει , (εφόσον έχει) τα θέματα-απαντήσεις ΟΕΦΕ Μαθηματικά Κατεύθυνσης 2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ρε παιδιά στο β1 β ερώτημα πως βρίσκαμε το γεωμετρικό τόπο του w;

Άκυρο το βρήκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παλούκια μου φάνηκαν! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top