Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
αυτο για το δεκα τοις εκατο ειναι οφισιαλ?

Έτσι είχε ανακοινώσει το υπουργείο. Τώρα αν θα το πάρουν πάλι πίσω, who knows?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω παλι φοβαμαι πως στην ιστορια δεν θα ξερω πιο κομματι να γραψω απο το βιβλιο στις ερωτησεις και στις πηγες ειδικα αν δεν οριζουν χρονικο πλαισιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Εγω παλι φοβαμαι πως στην ιστορια δεν θα ξερω πιο κομματι να γραψω απο το βιβλιο στις ερωτησεις και στις πηγες ειδικα αν δεν οριζουν χρονικο πλαισιο

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. Κι εγώ, και πολλοί άλλοι, αυτό πιστεύαμε, αλλά δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.
Απ' την εκφώνηση κατευθείαν καταλαβαίνεις πιο κομμάτι θέλει κατα 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εγω παλι φοβαμαι πως στην ιστορια δεν θα ξερω πιο κομματι να γραψω απο το βιβλιο στις ερωτησεις και στις πηγες ειδικα αν δεν οριζουν χρονικο πλαισιο

Αν έχετε πλαγιότιτλους στην ιστορία όπως και στην εισαγωγή στο γνωστό θα γίνουν πιο εύκολα τα πράγματα :) .Εμένα με βοήθησαν πολύ :) , καλή επιτυχία :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γενιά του 96'.........Πως περάσανε τα χρόνια ρε..??? Τι να πει και η γενιά του 92' που τα βρήκε σκούρα τα πράγματα!!!! Άντε καλή δύναμη παιδιά! Ένας χρόνος για μία ζωή..θα στερηθείτε κάποια πράγματα αλλά είναι μόνο για λίγο. Τα καλύτερα σας περιμένουν έξω ;) ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Θα δώσω Μαθ.κατ,Φυσ.κατ,Έκθεση,Βιολ.γεν,ΑΟΔΕ και ΑΕΠΠ.Πιστεύετε χρειάζεται φροντιστήριο μόνο σε αυτά τα μαθήματα ή θα ήταν καλό να κάνω και Μαθηματικά γενικής αν και δεν θα τα επιλέξω ?

Δε βλέπω το λόγο να κάνεις κάτι τέτοιο, εφόσον είσαι σίγουρος πως δε θες να το δώσεις ....Γιατί να φορτώνεσαι άσκοπα ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω παλι φοβαμαι πως στην ιστορια δεν θα ξερω πιο κομματι να γραψω απο το βιβλιο στις ερωτησεις και στις πηγες ειδικα αν δεν οριζουν χρονικο πλαισιο

Εγώ φοβάμαι μήπως μπλοκάρω και δε θυμάμαι τίποτα.
Μου φαίνεται περίεργο να θυμάμαι τόσα πράγματα.Αν και τώρα τα βγάζω κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι μήπως μπλοκάρω και δε θυμάμαι τίποτα.
Μου φαίνεται περίεργο να θυμάμαι τόσα πράγματα.Αν και τώρα τα βγάζω κανονικά.

Κι εγώ το έπαθα αυτό φέτος στις εξετάσεις .Σα να είχα ένα κενό στο κομμάτι που ήξερα και έγραψα το πρωί πριν ξεκινήσω,μου πήρε μισή ώρα να το βρω.Εύχομαι να μην το ξαναπάθω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κι εγώ το έπαθα αυτό φέτος στις εξετάσεις .Σα να είχα ένα κενό στο κομμάτι που ήξερα και έγραψα το πρωί πριν ξεκινήσω,μου πήρε μισή ώρα να το βρω.Εύχομαι να μην το ξαναπάθω:worry:

Ευτυχώς στις εξετάσεις δεν έπαθα τίποτα τέτοιο,δεν αγχώνομαι.Γι'αυτό.Αλλά φέτος λογικό θα είναι να έχω άγχος και δε ξέρω :hmm:
Απο την άλλη αν τα ξέρεις τα ξέρεις.
Απλά να μην αγχώνεσαι.Αφου ξέρεις ότι τα έχεις διαβάσει μην αφήσεις τον εαυτό σου να σκέφτεται τα χειρότερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

στην λογτεχνια αφαιρεθηκαν 3 και προστεθηκαν 4;;;;;; :mad::mad::mad:

ρε παιδια μονο σ μενα φενεται δυσκολη η λογτεχνια;; νιωθω οτι εχω πολυ παπαγαλια ισχυει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
στην λογτεχνια αφαιρεθηκαν 3 και προστεθηκαν 4;;;;;; :mad::mad::mad:

ρε παιδια μονο σ μενα φενεται δυσκολη η λογτεχνια;; νιωθω οτι εχω πολυ παπαγαλια ισχυει;;;

Όχι ρε.Είναι λιγότερα από τα άλλα μαθήματα.Εμένα μ'αρέσει.Ο Σολωμός με κούρασε λίγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
στην λογτεχνια αφαιρεθηκαν 3 και προστεθηκαν 4;;;;;; :mad::mad::mad:

ρε παιδια μονο σ μενα φενεται δυσκολη η λογτεχνια;; νιωθω οτι εχω πολυ παπαγαλια ισχυει;;;

Δε θέλει παπαγαλία η λογοτεχνία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδια της θεωρητικης πως παει το διαβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παιδια της θεωρητικης πως παει το διαβασμα;

Πολύ καλά. :) Αρχαία εχω βγάλει εισαγωγή και απο βιβλία Πολιτεία και Πρωταγόρα.Τώρα μπήκα Ηθικά Νικομάχεια.
Ιστορία 2ο κεφάλαιο.Λογοτεχνία είμαι στο Αμάρτημα της Μητρός μου.
εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδια της θεωρητικης πως παει το διαβασμα;

καλα μωρε.. μ χει μεινει ενα μαθημα ιστοριας να διαβασω κ δεν μπορωωωωωωωωω !!! :P

εχω τελειωσει λατινικα ολη την γραμματικη που χουμε μαθει μεχρι τωρα + τα μαθηματα 21 και 23
αγνωστο διαβασα πολυ γραμματικη συντακτικο ψιλοπηγαινα με τον ρυθμο μ αλλα μ πηρε 5 μερες .. πφφ πολυ κουραστηκα...
μ χει μεινει λογοτεχνια εκθεση για διαβασμα αλλα σιγα μην τα βγαλω τωρα..γνωστο κ βιολογια εχω κενο καποιες μερες πριν γραψουμε στο φροντ και θα τα μαθω τοτε..

αγχος με εχει πιασει γαμωτο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
καλα μωρε.. μ χει μεινει ενα μαθημα ιστοριας να διαβασω κ δεν μπορωωωωωωωωω !!! :P

εχω τελειωσει λατινικα ολη την γραμματικη που χουμε μαθει μεχρι τωρα + τα μαθηματα 21 και 23
αγνωστο διαβασα πολυ γραμματικη συντακτικο ψιλοπηγαινα με τον ρυθμο μ αλλα μ πηρε 5 μερες .. πφφ πολυ κουραστηκα...
μ χει μεινει λογοτεχνια εκθεση για διαβασμα αλλα σιγα μην τα βγαλω τωρα..γνωστο κ βιολογια εχω κενο καποιες μερες πριν γραψουμε στο φροντ και θα τα μαθω τοτε..

αγχος με εχει πιασει γαμωτο :/

Εγώ Βιολογία δε ξεκίνησα ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ε σιγα ευκολη η βιολογια
μια απορια : γνωστο το φροντηστηριακο βιβλιο μας εχει απειρα σχολια.. πρεπει κ αυτα παπαγαλια να τα μαθω ολα απ εξω ;;;; ή να μαθω μονο αυτα τα σχολια του βιβλιου της γ λυκειου που μας δινουν στο σχολειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ε σιγα ευκολη η βιολογια
μια απορια : γνωστο το φροντηστηριακο βιβλιο μας εχει απειρα σχολια.. πρεπει κ αυτα παπαγαλια να τα μαθω ολα απ εξω ;;;; ή να μαθω μονο αυτα τα σχολια του βιβλιου της γ λυκειου που μας δινουν στο σχολειο;

Εγώ από το Μεταίχμιο μαθαίνω αυτά που μας βάζει ο καθηγητής στο φρο.Πρέπει να τα μαθαίνεις και τα 2.Και αν π.χ κάτι το έχει και το βιβλίο του σχολείου και το βοηθητικο πρώτα γράφεις του βιβλίου και μετά το συμπληρώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
αμαν πια -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top