[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 17 16.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 48 47.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 26 25.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 4 4.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 2.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 4.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ελα ρε ischool είσαι, τώρα θα το καταλάβεις;
Οι περισσότεροι εδώ βγάζουν τα κόμπλεξ τους, γιατί στην realife δε μπορούν ;)

δηλαδη....FAs?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Βλέπω πάνω την στατιστική και δεν γίνεται να μην σχολιάσω.
15 άτομα 18-20
35 άτομα 15-18
20 ατομα 12-15
οι μισοί απο αυτούς είμαι σίγουρος οτι δεν δίνουν καν πανελλήνιες

Ή ξέρεις θα βγαίνουν στα αποτελέσματα και θα λένε ότι έγραψαν 19 και 20 ..
Είστε ανελέητοι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ή ξέρεις θα βγαίνουν στα αποτελέσματα και θα λένε ότι έγραψαν 19 και 20 ..
Είστε ανελέητοι :mad:

και οτι πηραν ολοι πανω απο 19000 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ε σε παρακαλω.... real life δεν εγινε αυτο, ας το κανουμε στον κοσμο του internet.. δεν με ξερεις δεν σε ξερω, ειμαι απο κρητη, εισαι απο εβρο, πιθανως να μη σε γνωρισω ποτε οποτε δεν προκειται να μαθεις τι εχω γραψει... και μονο η ιδεα οτι εσυ θα δεις καποιον που να λεει οτι εβγαλε 19000+ μορια και εγραψε τους ταδε βαθμους και μπορει να το μεταφερεις στον περιγυρο σου ειναι αρκετοι για να λυσαξουν καποιοι εδω μεσα να λενε ψεματα ( no offense εξαλλου δεν φαινεται στη δημοσκοπηση ποιοι πατησαν τι)... Και που σαι ακομα, κατσε να περασεις το καλοκαιρι στο πανεπιστημιο, σε 5 μηνες που θα πας ολοι οι συμφοιτητες θα εχουν βγαλει τα μορια, ολοι θα εχουν λυσει το δυσκολο θεμα στη φυσικη, ολοι θα εχουν γραψει 19 εκθεση κλπ.... Οσο δεν υπαρχει τροπος να ελεγξεις αυτα που σου λενε, τοσο πιο πολλα ψεματα θα ακους... Παγια αρχη του Ελληνα εδω και τοσους αιωνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βλέπω πάνω την στατιστική και δεν γίνεται να μην σχολιάσω.
15 άτομα 18-20
35 άτομα 15-18
20 ατομα 12-15
οι μισοί απο αυτούς είμαι σίγουρος οτι δεν δίνουν καν πανελλήνιες
Συμπέρασμα όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρσι υπήρχε επιλογή και δεν είμαι υποψήφιος.
Ναι οκ αλλά δεν είναι συμπέρασμα "οι μισοί δεν δίνουν καν".
Τι δηλαδή που το ξέρει;

γενικούρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνα 10 θα πήρα. Έκθεση βγήκα εκτός θέματος, και περίληψη σκατά. :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνα 10 θα πήρα. Έκθεση βγήκα εκτός θέματος, και περίληψη σκατά. :(:(
Περίληψη καλά, έκθεση πως;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνα 10 θα πήρα. Έκθεση βγήκα εκτός θέματος, και περίληψη σκατά. :(:(

Όπως έχω ξαναπεί κανείς δε είναι σε θέση να προβλέψει τι πήρε.Οπότε το ότι ισχυρίζεσαι ότι πήρες 10 είναι χαζό.Όπως χαζοί είναι κοι όσοι πιστεύουν ότι πήραν 18-20.Λολ!Υπομονή μέχρι τέλη ιουνίου...Τότε θα μάθετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Περίληψη καλά, έκθεση πως;:worry:

Τι εννοείς περίληψη καλά; Αφού το κείμενο σχετικά απλό ήταν. Έκθεση παρασύρθηκα, γενικά, όταν γράφω έκθεση, με πιάνει λογοδιάρροια! :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνα 10 θα πήρα. Έκθεση βγήκα εκτός θέματος, και περίληψη σκατά. :(:(
εσύ θα πάρεις το μεγαλύτερο βαθμό από τους ischoolιτες της θετικης και ο drhouse απο τα παιιδά του ischool της θεωρητικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι εννοείς περίληψη καλά; Αφού το κείμενο σχετικά απλό ήταν. Έκθεση παρασύρθηκα, γενικά, όταν γράφω έκθεση, με πιάνει λογοδιάρροια! :redface::redface::redface::redface:
Ε ρε η περίληψη είναι γενικά βλακεία παντού γίνεται να κάνεις λάθος.
Στην έκθεση το είπα γιατί ήταν απλά τα ζητούμενα. Αμάν και συ πρόσεχε:P

Ε θα γράψεις 19 στα μαθηματικά δεν έχεις πρόβλημα, άστην έκθεση::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εσύ θα πάρεις το μεγαλύτερο βαθμό από τους ischoolιτες της θετικης και ο drhouse απο τα παιιδά του ischool της θεωρητικής

Από το στόμα σου στου διορθωτή το αυτί! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Εγώ παιδιά κάνα 10 θα πήρα. Έκθεση βγήκα εκτός θέματος, και περίληψη σκατά. :(:(

Ρε ξεκόλλα, τι 10; Ασε τις παπαριές και ότι σου λένε απο τα φροντιστήρια και τις λύσεις. Εμένα μ είπαν οτι είμαι γύρω στο 12-13 και έγραψα πέρσι 15.5
Μην ακούς κανέναν. Μπορεί να μην είσαι εκτός θέματος. Δε ξέρεις σε ποιον θα πέσεις :)


Βαριέμαι τη βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εύκολο. Ούτε χαρακτηριστικά δοκιμίου ούτε τρόπο πειθούς εγκυρότητα συλλογιστική πορεία τίποτα.Τι μάθαινα τόσο καιρό φέτος.Το μόνο ενδιαφέρον ήταν το κείμενο που είχε 3 θέματα που έθιγε και έπρεπε να βγάλεις μια κεντρική ιδέα και η άσκηση με τη διπλή παύλα.Τα άλλα βαρετά.Λες και ήμουν Α γυμνασίου.Βέβαια αυτό είναι κακό,διότι θα είναι υπερβολικά αυστηροί στη βαθμολόγηση και υπάρχει πιθανότητα να πέσει μεγάλο τσεκούρι σε μαθηματικά και φυσική για εξισορρόπηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βλέπω πάνω την στατιστική και δεν γίνεται να μην σχολιάσω.
15 άτομα 18-20
35 άτομα 15-18
20 ατομα 12-15
οι μισοί απο αυτούς είμαι σίγουρος οτι δεν δίνουν καν πανελλήνιες
αυτό γίνεται κάθε χρόνο, απλώς δεν κοιτάτε την δημοσκόπηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τιτλος που εβαλα : να ζει κανεις μεσα στη φύση ή οχι?

Εγώ : Περιβάλλον καλεί ανθρώπινη συνείδηση Over
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το ζητημα ειναι οτι αυτα τα 3 θεματα δεν τα συνδυαζες σε καμια ασκηση,ουτε στην περιληψη που επρεπε να γραψεις για την επικοινωνια,ουτε στην εκθεση που επρεπε να γραψεις για το περοβαλλον
Μπορουσαν εκθεση να βαλουν κατι συνδυαστικο ωστε να μπορεις να παρεις και μερικα στοιχεια του κειμενου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όποιος έγραψε για τις Σκουριές στην έκθεση, είναι και πολύ μάγκας...
Αν έδινα φέτος, θα ρίσκαρα όπως και πέρσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top