[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 17 16.8%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 48 47.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 26 25.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 4 4.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 2 2.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 4.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω για τιτλο εκθεσης εβαλα

Ανθρωπος:''Κατοικος'' ή ''ιδιοκτητης'' του πλανητη;
Πάρα πολύ καλός! Μπράβο! Εμένα πάντως με παρακινεί να διαβάσω το κείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
3 μόρια είναι θεματικό κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Η αδερφη μου ειπε να δωσει λιγο πονο και εβαλε "τελος στην αφαιμαξη του περιβαλλοντος" :P
πες την αδερφή σου να κανει λογαριασμό στο σκουλ να μας τα πει η ίδια...:P
απο το πρωι μας λες τι έκανε η αδερφή σου..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
3 μόρια είναι θεματικό κέντρο.

αν σ λειπουν κ αλλες λεπτομερειες? κοβουν πολυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πες την αδερφή σου να κανει λογαριασμό στο σκουλ να μας τα πει η ίδια...:P
απο το πρωι μας λες τι έκανε η αδερφή σου..:P:P
xαχα ενεκα του αγχους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εγώ έβαλα: Η Γη σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδες καλησπερα,για να ειμαι ειληκρηνης με δυσκολεψε η περιληψη,πολυ μαλιστα.
Επειτα για την παραγραφο δεν υπαρχει λογος τρομερου αγχους,2 μοναδες πιανει αποκλειεται να εχουν χαθει ολες.
Τωρα για την δομη παραγραφου,θα εβαζα το χερι μου στην φωτια οτι υπαρχει κατακλειδα.
Τελος το κειμενο δεν πολυβοηθουσε στην εκθεση,ηταν πολυ πιο γενικο,πιστευω οτι αν καποιος πριν δεν το ειχε προετοιμασει το θεμα,θα εγραφε αρκετα δυσκολα.ΑΥΤΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.και υπολογιζω απο 15-16.5,οσο για τα 18 και τα 19αρια που ακουω οτι εχουν γραφει,ας ειμαιστε λιγο επιφυλακτικοι,ειναι περιεργο μαθημα η εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nrel

Νεοφερμένος

Ο nrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ο δικος μου τιτλος μου ηρθε εντελως αυθορμητα χωρις να παιδευτω καθολου,μου ρθε και τον εγραψα

Ζουμε οσο "ζει" το περιβαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Τίτλος

Φύση-άνθρωπος..είναι δυνατόν να συνυπάρξουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenGod

Νεοφερμένος

Ο GreenGod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ξεχασα να βαλω τιτλο στο κειμενο ας μου πει καποιος ποσο κοβει
γιατι εχω σκασει απ'το πρωϊ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
2 με 3 μορια απ'οσο ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenGod

Νεοφερμένος

Ο GreenGod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
απ τα 40 ή απο το 20(γενικο βαθμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
απο τα 40 ρε συ,προς θεου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ για τίτλο έβαλα Με την ασέβεια του ο ανθρωπος καταστρεφει το περιβάλλον, μπορεί ομως να επανορθώσει. Έγραψα αρκετά στο πρώτο σκέλος, αλλά οσα έγραψα ηταν πολυ τεχνικά (κάτι σαν περίληψη της Βιολογιας Γενικής) και περιορίστηκα στην περιγραφή καταστροφών του περιβάλλοντος (καταστροφή χλωρίδας-πανίδας, φαινόμενο του θερμοκηπίου και έβαλα υπεραλίευση και παράνομο κυνήγι) και δεν ξέρω αν θα χάσω από έκφραση. Στο δεύτερο σκέλος έβαλα επιβολή περιβαλλοντικών νόμων, χρησιμοποίηση ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και οικολογική παιδεία. Πιστεύω ότι στην Έκθεση θα χάσω κυρίως από την έκφραση και ίσως από το πολύ περιορισμένο περιεχόμενο. Τώρα όσον αφορά τις ασκήσεις αυτές ήταν αρκετά εύκολες, ενώ η παράγραφος ήταν σχετικά βατή (πιστέυω ένα 7-8/10) και η περίληψη δυσκολούτσικη (ελπίζω σε ένα 20-22/25). Γενικά πάντως πιστέυω ότι έχω γράψει ένα 16-17 σίγουρα.

Άντε τώρα Βιολογία ή Μαθηματικά Γενικής! Καλή επιτυχία παίδες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγώ για τίτλο έβαλα Με την ασέβεια του ο ανθρωπος καταστρεφει το περιβάλλον, μπορεί ομως να επανορθώσει. Έγραψα αρκετά στο πρώτο σκέλος, αλλά οσα έγραψα ηταν πολυ τεχνικά (κάτι σαν περίληψη της Βιολογιας Γενικής) και περιορίστηκα στην περιγραφή καταστροφών του περιβάλλοντος (καταστροφή χλωρίδας-πανίδας, φαινόμενο του θερμοκηπίου και έβαλα υπεραλίευση και παράνομο κυνήγι) και δεν ξέρω αν θα χάσω από έκφραση. Στο δεύτερο σκέλος έβαλα επιβολή περιβαλλοντικών νόμων, χρησιμοποίηση ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και οικολογική παιδεία. Πιστεύω ότι στην Έκθεση θα χάσω κυρίως από την έκφραση και ίσως από το πολύ περιορισμένο περιεχόμενο. Τώρα όσον αφορά τις ασκήσεις αυτές ήταν αρκετά εύκολες, ενώ η παράγραφος ήταν σχετικά βατή (πιστέυω ένα 7-8/10) και η περίληψη δυσκολούτσικη (ελπίζω σε ένα 20-22/25). Γενικά πάντως πιστέυω ότι έχω γράψει ένα 16-17 σίγουρα.

Άντε τώρα Βιολογία ή Μαθηματικά Γενικής! Καλή επιτυχία παίδες!!!

αν εχεις γραψει μονο αυτα στο πρωτο δεν εισαι και τελειως μεσα στο θεμα!δεν ζηταγε να πεις ποια ειναι τα περιβαλλοντικα προβληματα αλλα τι προβληματα δημιουργουνται απο την ελλειψη σεβασμου του ανθρωπου προς το περιβαλλον!επρεπε να πεις για την υγεια,κοινωνια,ψυχολογια και αλλα!ψαξε στο ιντερνετ και θα δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Απλά ξεχάστε τα πάντα και...ύπνο (:)), ακόμα δεν έχει τελέιώσει τίποτα. Μην κάνετε το λάθος ούτε να απογοητευτήτε αλλά ούτε και να ενθουσιαστείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
για την ακριβεια ειναι εν μερει μεσα στο θεμα,οντως πιστευω οτι επρεπε να γινει αναφορα και σε αυτους τους τομεις,και γι αυτο λεω οτι αν το θεμα δεν το ειχες προετοιμασει δυσκολα το εγραφες και δεν εδινε και το κειμενο στοιχεια σχετικα.Ελπιζω να μην διορθωσουν με το σταγονομετρο και ας ειναι ελαστικοι,ηταν που ηταν δυσκολη η περιληψη τουλαχιστον λιγη οικειοτητα στην εκθεση χρειαζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Μου άρεσε το θέμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top