Πληροφορίες για τα Τμήματα Λογοθεραπείας

Eviee

Νεοφερμένος

Η Eviee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας, ειμαι η Ευη και σπουδαζω στα γιαννενα λογοθεραπεια. Ειμαι στο πρωτο ετος αλλα θα ηθελα να επιστρεψω στη θεσσαλονικη σε μια αλλη σχολη παρολα αυτα οι γονεις μου ειναι πολυ αρνητικη για αυτην μου την επιλογη. Μεταγραφη δεν μπορω να κανω γιατι δεν υπαρχει αντιστοιχη σχολη στη θεσσαλονικη εχετε να μου προτεινετε κατι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Γεια σας, ειμαι η Ευη και σπουδαζω στα γιαννενα λογοθεραπεια. Ειμαι στο πρωτο ετος αλλα θα ηθελα να επιστρεψω στη θεσσαλονικη σε μια αλλη σχολη παρολα αυτα οι γονεις μου ειναι πολυ αρνητικη για αυτην μου την επιλογη. Μεταγραφη δεν μπορω να κανω γιατι δεν υπαρχει αντιστοιχη σχολη στη θεσσαλονικη εχετε να μου προτεινετε κατι;;

να πας θεσσαλονικη και να πηγενεις να δινεις μονο μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eviee

Νεοφερμένος

Η Eviee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αυτο δεν γινετε διοτι εχω καθε μερα υποχρεωτικα εργαστηρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
για ποιο λογο θε να φυγεις δεν σε αρεσει η σχολη η θες να φυγεις γιατι δεν σε αρεσε η πολη η κατι αλλο;
παντος εγω δεν βλεπω κατι αλλο για να πας στη θεσσαλονικη περα απο αυτο που σε ανεφερα παραπανω η να αλλαξη τμημα κατι που οπως καταλαβα τσινανε η γονεις σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κόβω το κεφάλι μου για την πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Συμφωνώ με τους γονείς σου, είναι λάθος να αφήσεις την σχολή λόγο πόλης. Πιθανόν να το μετανιώσεις μετά εκτος αν δεν σου αρέσει βεβαιά η λογοθεραπεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
τα τει λογοθεραπειας ειναι πολυ καλα με καλη επαγγελματικη αποκατασταση και ισως θα ηταν καλυτερο να μετατραπουν σε πανεπιστημιακα τμηματα για ακομη καλυτερη ποιοτητα σπουδων τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
τα τει λογοθεραπειας ειναι πολυ καλα με καλη επαγγελματικη αποκατασταση και ισως θα ηταν καλυτερο να μετατραπουν σε πανεπιστημιακα τμηματα για ακομη καλυτερη ποιοτητα σπουδων τους

Δηλαδή αν γίνουν πανεπιστήμια αυτομάτως θα αποκτήσουν καλύτερη ποιότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δηλαδή αν γίνουν πανεπιστήμια αυτομάτως θα αποκτήσουν καλύτερη ποιότητα;
φυσικα. Θα ανεβει το επιπεδο. Θα διδασκουν μονο καθηγητες με διδσκτορικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
φυσικα. Θα ανεβει το επιπεδο. Θα διδασκουν μονο καθηγητες με διδσκτορικα

Δηλαδή τόσα χρόνια δε βγάζουν τα τμήματα καλούς λογοθεραπευτές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dresden

Νεοφερμένος

Ο Dresden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Λολ, γιατι στα ΤΕΙ τι διδασκουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Λολ, γιατι στα ΤΕΙ τι διδασκουν;
διδασκουν και καθηγητες χωρις διδακτορικο, μονο με μαστερ, οι καθηγητες εφαρμογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δηλαδή τόσα χρόνια δε βγάζουν τα τμήματα καλούς λογοθεραπευτές;
αν γινει αυτο που λεω, θα βγουν καλυτεροι, μικρο μου πονυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
αν γινει αυτο που λεω, θα βγουν καλυτεροι, μικρο μου πονυ

ασε μας ρε με τα κόμπλεξ σου. Μια χαρά λογοθεραπευτές βγάζουν τα ΤΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
ασε μας ρε με τα κόμπλεξ σου. Μια χαρά λογοθεραπευτές βγάζουν τα ΤΕΙ
πειραζει, αν βγουν καλυτεροι; ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dresden

Νεοφερμένος

Ο Dresden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι καθηγητες εφαρμογων εχουν διδακτορικο σε εμας τουλαχιστον.Μονο δυο δεν εχουν και αυτοι κανουν κατι μαθηματα ΔΟΝΑ της πλακας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οι περισσοτεροι καθηγητες εφαρμογων εχουν διδακτορικο σε εμας τουλαχιστον.Μονο δυο δεν εχουν και αυτοι κανουν κατι μαθηματα ΔΟΝΑ της πλακας.
αυτο ειναι πολυ καλο. Να σε ρωτησω κατι αλλο; Οι καθηγητες σα περασαν απο κριση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dresden

Νεοφερμένος

Ο Dresden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Στα πλαισια της εσωτερικης αξιολογησης, ναι.Τωρα για την εκθεση εξωτερικης αξιολογησης, νομιζω οτι δεν περιλαμβάνει τους διδάσκοντες, μπορει να κανω και λαθος βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top