isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
θελω να παω στο ΕΚΠΑ τωρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Φίλε μου τα ίδια είναι. Μαθηματικά, Φυσική, ΑΟΔΕ, Πληροφορική, Έκθεση, και μαθηματικά γενικής ή βιολογία γενικής ή φυσική γενικής ανάλογα με το πεδίο που θέλεις. Δεν ξέρω αν η ύλη έχει αλλάξει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειά χαρά, θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες και θέλω να μου πείτε ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να δώσω; Το 2009 τελείωσα την Γ΄ Λυκείου και έδωσα πανελλήνιες, είχα επιλέξει την τεχνολογική κατεύθυνση. Μπορείτε να μου πείτε αν έχει αλλάξει κάτι και αν μπορώ να δώσω κανονικά πανελλήνιες και ποιά μαθήματα είναι; Ευχαριστώ!

μπαααααααααααα σταθερη κατασταση νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
θελω να παω στο ΕΚΠΑ τωρα!!!!

τελικα θα ξαναδώσεις;

μπαααααααααααα σταθερη κατασταση νομιζω

Η ύλη έχει αλλάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
τελικα θα ξαναδώσεις;
ναι γτ δεν ειμαι ικανοποιημενη με την καλαματα..το ονειρο μου ηταν και ειναι φιλολογια αθηνας και αυτη θα κυνηγησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ύλη έχει αλλάξει;

Για ποια κατευθυνση λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Η ύλη έχει αλλάξει;

Για ποια κατευθυνση λες?

Για την κατεύθυνση που ενδιαφέρεται.

ναι γτ δεν ειμαι ικανοποιημενη με την καλαματα..το ονειρο μου ηταν και ειναι φιλολογια αθηνας και αυτη θα κυνηγησω!
την καλύτερη δουλειά θα κάνεις :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ενδιαφερον απαντησεις.

Την πρωτη φορα ομως εγω το εξυσα κανονικοτητα... Οκ εκανα λαλακια το καταλαβα εχω ξεκινησει διαβασμα κλπ αλλα δεν με κοβω να μπενω με την πρωτη εκει που θελω. Το θεμα ειναι πως θα τους πεισω οτι διαβαζω και να σταματησουν να με κραζουν συνεχεια...?

Σημείωση: Τα μηνύματα 1009-1014 προήλθαν από το thread με τίτλο "Πόσα χρόνια θα δίνατε πανελλαδικές για να μπείτε στη σχολή σας;" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Το θεμα ειναι πως θα τους πεισω οτι διαβαζω και να σταματησουν να με κραζουν συνεχεια...?
Απλό! Με το να διαβάζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Απλό! Με το να διαβάζεις!

αυτο κανω...
αλλα νομιζουν οτι τους κοροιδευω..
λογικο βεβαια οταν εχεις να ανοιξεις βιβλιο στην κυριολεξια απο 2α γυμνασιου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αυτο κανω...
αλλα νομιζουν οτι τους κοροιδευω..
λογικο βεβαια οταν εχεις να ανοιξεις βιβλιο στην κυριολεξια απο 2α γυμνασιου :P
Μου θυμιζεις εμενα περυσι,και εγω στην ιδια κατασταση ημουν.Η γονεις μου πειστηκαν οτι διαβαζω μετα την πρωτη ενημερωση στο φροντιστηριο.Την πρωτη χρονια ειχα βγαλει 7200 και φετος 14600(εξαιτιας της φυσικης που πηρα 8 και εκθεσης που εγραψα επαναληπτικες και αμα δεις τα θεματα θα γελας).Κρατα γερα,εχεις απλετο χρονο.Σου προτεινω να απομακρυνεις τους υπολογιστες(δηλαδη να καθεσαι στο pc 3 ωρες την μερα και πολυ) και να αφοσιωθεις στα μαθηματα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μου θυμιζεις εμενα περυσι,και εγω στην ιδια κατασταση ημουν.Η γονεις μου πειστηκαν οτι διαβαζω μετα την πρωτη ενημερωση στο φροντιστηριο.Την πρωτη χρονια ειχα βγαλει 7200 και φετος 14600(εξαιτιας της φυσικης που πηρα 8 και εκθεσης που εγραψα επαναληπτικες και αμα δεις τα θεματα θα γελας).Κρατα γερα,εχεις απλετο χρονο.Σου προτεινω να απομακρυνεις τους υπολογιστες(δηλαδη να καθεσαι στο pc 3 ωρες την μερα και πολυ) και να αφοσιωθεις στα μαθηματα σου.

Αυτο κανω...
Ελπιζω σε κατι παραπανω απο τα 14 λες να τα καταφερω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αυτο κανω...
Ελπιζω σε κατι παραπανω απο τα 14 λες να τα καταφερω?
ολα ειναι στο χερι σου.το θεμα ειναι να εχεις το καταλληλο κινητρο.Υπηρχαν στιγμες που θα μπορουσα να διαβασω περισσοτερο αλλα δεν αντεχα αλλο,αυτο ηταν η τεμπελια που μου ειχε μεινει απο τα προηγουμενα χρονια,βεβαια παντα υπαρχουν ορια που πρεπει να βαλεις.Το καλο με εμενα ειναι οτι ειμαι πεισματαρης,δηλαδη το αοδε υπηρχαν μερες που καθομουν 7 ωρες για να μαθω 1 σελιδα.Δεν γινεται ξαφνικα να γινεις ο αριστος μαθητης,θα εχεις το μικροβιο του κακου μαθητη για καιρο ακομα.Εγω πιστεψα στον εαυτο μου και στις δυνατοτητες μου και καταφερα το σκοπο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifk

Νεοφερμένος

Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!Βρισκομαι για δευτερη φορα φετος στην διαδικασια των Πανελληνιων εξετασεων..Εχω μερικες ερωτησεις,για οσους γνωριζουν..Φετος περασα σε ενα τει και γραφτηκα αλλα δεν το παρακολουθω...Σε περιπτωση που καταφερω να περασω τωρα που ξαναδινω πανελληνιες,ειναι δυσκολη η διαδικασια της διαγραφης απο το τει και της εγγραφης στην νεα σχολη που θα περασω;Και ποιον μηνα κανουμε την δηλωση για το οτι θελουμε να συμμετεχουμε στις πανελληνιες;Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Και ποιον μηνα κανουμε την δηλωση για το οτι θελουμε να συμμετεχουμε στις πανελληνιες;
καπου μεσα στο Φλεβαρη , μπορεις να ενημερωθεις για ακριβεστερα στοιχεια απο τη γραμματεια του περσινου σου σχολειου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifk

Νεοφερμένος

Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα...Δινω για δευτερη φορα πανελληνιες οπως ανεφερα και χτες...Φετος θα προσπαθησω κατι λιγο ανορθοδοξο..Απο θεωρητικη θα παω για δευτερο πεδιο...γνωριζει κανεις ποσα μορια χανω?Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλησπερα...Δινω για δευτερη φορα πανελληνιες οπως ανεφερα και χτες...Φετος θα προσπαθησω κατι λιγο ανορθοδοξο..Απο θεωρητικη θα παω για δευτερο πεδιο...γνωριζει κανεις ποσα μορια χανω?Ευχαριστω πολυ!
Δεν ειναι στανταρ τα μορια που θα χασεις εκτος κι αν γραψεις αριστα σε ολα τα μαθηματα τοτε χανεις 1400 μορια...
Τα μαθηματα βαρυτητας θα ειναι μαθηματικα γενικης και εκθεση οπου πρεπει να γραψεις παρα πολυ καλα ωστε να εχεις οσο το δυνατον μικροτερη μειωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsifk

Νεοφερμένος

Ο tsifk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μου ειπαν οτι και το αοθ θα με βοηθησει εστω και λιγο στο δευτερο πεδιο..αληθευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μου ειπαν οτι και το αοθ θα με βοηθησει εστω και λιγο στο δευτερο πεδιο..αληθευει?

Το αοθ βοηθαει αρκετα αν γραψεις καλα...βασικα μπες σε ενα προγραμμα υπολογισμου μοριων και "παιξε" με τους βαθμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top