Προκλητικό ντύσιμο κοριτσιών

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mιά ερώτηση για να καταλάβω την άποψη.Όλα αυτά είναι κατακριτέα...οπότε υποθέτω και'συ δε θα μπορούσες να διανοηθείς να κάνεις κάτι τέτοιο,amirite?
Ηθική κατάπτωση δεν πιστεύω πως υπάρχει,γιατί η "γνήσια" ηθική(και όχι η υποκρισία του στυλ"τι θα πει ο κόσμος?") είναι προιόν παιδείας.Ε,δε νομίζω πως η παιδεία των Ελλήνων το 40' ήταν σε καλύτερη μοίρα απ'οτι σήμερα...
Μην πας στα ακρα πρπει να συγκρινεις μεσες καταστασεις για να ειναι το επιχειρημα σου δεκτο .
Επαναλαμβανω δικαιωμα τους να εκφρασουν τα θελω τους..Αμα θελουν να τον φανε (τον πουλοπουλο) και το λενε κιολας καλα κανουν.Αμα αυτο τις ευχαριστει..
Εδω ειναι το θεμα γιατι να το θελουν καποιος τους το επιβαλει . Και ποιος ειναι αυτος ? Το αφηνω σε σενα να το σκεφτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μην πας στα ακρα πρπει να συγκρινεις μεσες καταστασεις για να ειναι το επιχειρημα σου δεκτο .

Εδω ειναι το θεμα γιατι να το θελουν καποιος τους το επιβαλει . Και ποιος ειναι αυτος ? Το αφηνω σε σενα να το σκεφτεις.
Και οι 2 εχουμε δικιο και θα σου εξηγησω γιατι.Εσυ μιλας για τα κοριτσακια που το κανουν επειδη το κανυν ολες..Οχι αυτες δεν τις χαρακτηριζω κοριτσια.Εγω μιλω για τις γνησιες.Αυτες που το γουσταρουν.Δεν νομιζω να εχεις προβλημα με αυτες ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
nPb

Οχι δεν ειπα κατι τετοιο αφου αυτο δεν ειναι εφικτο!
Δεν τα εχω με αυτους που απλα περνουν και το βλεπουν, αλλα τα εχω με αυτους που τα κρεμανε και ακομα περισσοτερο με τους εκδοτες και με αυτες τις ... που "ποζαρουν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν παιδία εγω ειμαι 16 και στο σχολείο μου υπάρχει ενα ποσοστό 15-20% των κοριτσιών που όντως καμια φορα το προκαλούν με το ντυσιμό τους. Φυσικά και εγώ και όλα τα αγόρια θα το προσέξουμε αλλα εγώ προσοπικά προτειμώ την φυσική ομορφιά δλδ με λίγω μακεαπ και το μή προκλυτικό ντύσιμο. Τώρα για τα κλάμπ έγω έχω πάει δύο φορές και και οι δύο φορές ήταν σε "σχολικούς χωρούς" που έκανε το σχολείο και είδα κανέναν και καμία να το κάνουν στις τουαλέτες το μόνο που είδα ήταν το γνωστό σε όλους μας φάσομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και οι 2 εχουμε δικιο και θα σου εξηγησω γιατι.Εσυ μιλας για τα κοριτσακια που το κανουν επειδη το κανυν ολες..Οχι αυτες δεν τις χαρακτηριζω κοριτσια.Εγω μιλω για τις γνησιες.Αυτες που το γουσταρουν.Δεν νομιζω να εχεις προβλημα με αυτες ;p
Προβλημα σαφως και δεν εχω απλα εδω ερευνουμε και αναλυουμε τους λογους που συμβαινει αυτο.Οταν λες για τις γνησιες εννοεις τις ΣΟΥΛτανες ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κοιτα το να λες μια κοπελα πορ***ιο μονο και μονο γιατι ντυθηκε σεξι (ή και προκλητικα αμα θες) ειναι απαραδεκτο καταρχας.

Λοιπον οταν καποια κοπελα (αναφερομαι εκει γιατι το θεμα ξεκινησε με αφορμη αυτες) βρισκετε σε αναζητηση συντροφου ειτε μονιμου ειτε για μια νυχτα καπως πρεπει να το ''δειξει''. λοιπον αυτο θα το κανει ή φερνοντας τα 15 μαστερ και τα 3 μεταδιδακτορικα της στο κλαμπ ή οπου αλλου ειναι ή επιδυκνειοντας το σωμα της. Στο ανθρωπινο σωμα υπαρχουν διαφορες ερωτογενεις περιοχες οπως πχ το στηθος και οι γλουτοι. Σε αυτα θα επικεντρωθει το ενδιαφερον του αρσενικου. Τωρα θα μου πεις καποιες εχουν σχεση απλα το κανουν για το αγορι τους αυτο (ασε που και ο αντρα πιστευω οτι νοιωθει λιγο καλα αμα ξερει οτι οι αλλοι θαυμαζουν το ταιρι του).

Προσωπικα δεν εχω δει οσες φορες εχω παει σε κλαμπ κοσμο να κανει σεξ στις τουαλετες. και ποτε δεμ εχω δει 15χρονα. και σε σχολεια στον τοπο που εμενα δεν ακουγετε γενικα κατι.

Για να κλεισω τι μας νοιαζει εμας αμα ντυνετε η αλλη σεξι (ή και προκλητικα αμα θες). αμα χαλαει σε καποιον την αισθητικη απλα να αλλαξει καθισμα ή μαγαζι και να παει στο κλαμπ ''Το Μοναστηρι""
Συμφωνώ μαζί σου ότι ως 1η σκεψη είναι απαράδεκτο να αποκαλείς κάποια έτσι επειδή ντύνεται προκλητικά μόνο που στην πράξη οι περισσότερες θα σε διαψεύσουν.Καμία δεν ντύνεται προκλητικά χωρίς να έχει κάποιο σκοπό!Επίσης πιστεύω ότι μια γυναίκα μπορεί να εντυπωσιάσει έναν άνδρα χωρίς να ντυθεί προκλητικά,γιατί η ομορφιά δεν αναδεικνύεται κατ'ανάγκη με σουπερ μίνι ή κολαν...Το αρσενικό μπορεί μεν να επικεντρώνεται στις ερωτογενείς ζώνες,αλλά μένοντας μόνο εκεί καταντάει λιγούρης.
Όσον αφορά εμένα,δεν νιώθω καθόλου καλά με το να υπάρχουνε λιγούρια που τους τρέχουν τα σάλια και να κοιτάνε την κοπέλα μου.Και δεν υπάρχει θαυμασμός σε αυτή την περίπτωση αλλά ζήλια...Τόσες κοπέλες θα υπάρχουνε στο κλαμπ,ας κοιτάξει κάποια άλλη,δεν χάλασε και ο κόσμος...Και απτη άλλη δεν είναι ανάγκη κάποιος να πάει στο κλαμπ "το μοναστήρι",απλά ας μην την κοιτάει,απλά τα πράγματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως πολλες το εχουν παρακανει!
Καθε φορα που κατεβαινω στο κεντρο της Πατρας, ιδιαιτερα τους καλοκαιρινους μηνες, θα δω πολλες γυναικες γδυτες! Εγω σαν γυναικα πιστευω πως αυτες πουλανε το κορμι τους και αυτο ντροπιαζει το ειδος μας και μας κανει να φαινομαστε κατωτερες καθως γινομαστε τα υποχειρια των ανδρων! Ακομα και στις διαφημισεις, οταν πχ διαφημιζουν ενα αυτοκινητο, τις πιο πολλες φορες παρουσιαζεται και μια γυναικα γδυτη ωστε να ελκυει τα βλεματα των ανδρων! Α και κατι ακομα, ειναι ντροπη να περνας μπροστα απο ενα περιπτερο και να βλεπεις το γυναικειο γυμνο σωμα στα πρωτοσελιδα των περιοδικων! Δηλαδη ΕΛΕΟΣ!
Και μην βιαστει καποιος να πει, αν δεν θελω να μην βλεπω, γιατι στο δρομο ολων των ανθρωπων τα ματια παιζουν κοιταζοντας δεξια και αριστερα!!!
Όλα αυτά περι υποχειρίων και τα λοιπά δε θα τα σχολιάσω...Τι εννοείς "γυναίκες γδυτές"?:P
Μην πας στα ακρα πρπει να συγκρινεις μεσες καταστασεις για να ειναι το επιχειρημα σου δεκτο .
Δε καταλαβαίνω τι βρίσκεις ακραίο στο παραδειγμά μου.Η γιαγιά μου που μεγάλωσε το 40' ζει ακόμα για να μου πει τι έπαιζε τότε:confused:

Εδω ειναι το θεμα γιατι να το θελουν καποιος τους το επιβαλει . Και ποιος ειναι αυτος ? Το αφηνω σε σενα να το σκεφτεις.
Δεν υπάρχουν γνήσιοι άνθρωποι,μας τελείωσαν!:worry:

Προβλημα σαφως και δεν εχω απλα εδω ερευνουμε και αναλυουμε τους λογους που συμβαινει αυτο.Οταν λες για τις γνησιες εννοεις τις ΣΟΥΛτανες ?:hmm:
Ε,οκ,όταν χαρακτηρίζεις μια ομάδα ανθρώπων(με υποτιμητικό απ'ό,τι φαίνεται σκοπό)δίνεις το δικαίωμα στους άλλους να χαρακτηρίσουν και'σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου ότι ως 1η σκεψη είναι απαράδεκτο να αποκαλείς κάποια έτσι επειδή ντύνεται προκλητικά μόνο που στην πράξη οι περισσότερες θα σε διαψεύσουν.Καμία δεν ντύνεται προκλητικά χωρίς να έχει κάποιο σκοπό!Επίσης πιστεύω ότι μια γυναίκα μπορεί να εντυπωσιάσει έναν άνδρα χωρίς να ντυθεί προκλητικά,γιατί η ομορφιά δεν αναδεικνύεται κατ'ανάγκη με σουπερ μίνι ή κολαν...Το αρσενικό μπορεί μεν να επικεντρώνεται στις ερωτογενείς ζώνες,αλλά μένοντας μόνο εκεί καταντάει λιγούρης.
Όσον αφορά εμένα,δεν νιώθω καθόλου καλά με το να υπάρχουνε λιγούρια που τους τρέχουν τα σάλια και να κοιτάνε την κοπέλα μου.Και δεν υπάρχει θαυμασμός σε αυτή την περίπτωση αλλά ζήλια...Τόσες κοπέλες θα υπάρχουνε στο κλαμπ,ας κοιτάξει κάποια άλλη,δεν χάλασε και ο κόσμος...Και απτη άλλη δεν είναι ανάγκη κάποιος να πάει στο κλαμπ "το μοναστήρι",απλά ας μην την κοιτάει,απλά τα πράγματα:)

κοιτα σαφως και το να μεινει κανεις μονο στο περιτυλιγμα δεν αξιζει [τι να το κανω αν η αλλη εχει ωραιο στηθος αλλα μυαλλο κουκουτσι? (δεν γενικευω προσοχη)]. κοιτα για το να κοιταν την κοπελα σου ουτε γω νοιωθω πολυ ανετα αλλα αυτο ειναι θεμα να το λυσεις με το αισθημα σου (απλα ανεφερα οτι σε καποιους μπορει εχω φιλους). στην τελικη σημασια δεν εχει πως ντυνεται η αλλη αλλα τι χαρακτηρας ειναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα αυτά περι υποχειρίων και τα λοιπά δε θα τα σχολιάσω...Τι εννοείς "γυναίκες γδυτές"?:P
Δε καταλαβαίνω τι βρίσκεις ακραίο στο παραδειγμά μου.Η γιαγιά μου που μεγάλωσε το 40' ζει ακόμα για να μου πει τι έπαιζε τότε:confused:


Δεν υπάρχουν γνήσιοι άνθρωποι,μας τελείωσαν!:worry:
Συγκρινεις τωρινες καταστασεις με 80 χρονια πριν . Γιατι δεν συγκρινεις με 10-20 χροννια πριν . Θα δεις πως παντα υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις αλλα τοτε τα ΜΜΕ δεν ειχαν προλαβει να εχουν τετοια ραγδαια αναπτυξη ωστε να καψουν τα εγκεφαλικα κυτταρα των νεων( κοριτσιων κυριως μιας και γιαυτα μιλαμε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Συγκρινεις τωρινες καταστασεις με 80 χρονια πριν . Γιατι δεν συγκρινεις με 10-20 χροννια πριν . Θα δεις πως παντα υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις αλλα τοτε τα ΜΜΕ δεν ειχαν προλαβει να εχουν τετοια ραγδαια αναπτυξη ωστε να καψουν τα εγκεφαλικα κυτταρα των νεων( κοριτσιων κυριως μιας και γιαυτα μιλαμε )
Το point μου είναι πως οι παππούδες μας-που αποτελούν πρότυπα για μας πιστεύω,μαζί με τους γονείς μας-είναι ακόμα εδώ για να εξιστορήσουν τα πράγματα.
Με λίγα λόγια,δεν υπήρχε ηθική επιλογή,υπήρχε βούρδουλας και κοινωνική κατακραυγή.Όποιος είχε τ'αρχίδια να κάνει αυτό που ήθελε,έριχνε μαύρη πέτρα πίσω του και άντε γειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
In short,γιατί έχω βαρεθεί saying the same over & over again:
-Δικαίωμά της,της κάθε κοπέλας,να ντύνεται όπως θέλει και να πηγαίνει με όποιον θέλει.Όπως στα αγοράκια αρέσει το μουνί (συνήθως),έτσι και στα κοριτσάκια αρέσει ο πούτσος (συνήθως).Όλοι έχουμε σεξουαλικές ορμές,that's just nature.
-Τα χρόνια που αρχίζει η sexually active εποχή μιας γυναίκας,δεν έχουν πέσει,ούτε τίποτα.Απλά,πλέον μια έφηβη επιλέγει να πάει με όποιον θέλει,ενώ πριν κάποια χρόνια,την πάντρευαν με ένα γομάρι και τέλος η ιστορία.
-Το ότι μια έφηβη μπορεί να ντύνεται όπως θέλει και να πηγαίνει με όποιον θέλει,δεν είναι ούτε ηθικό,ούτε ανήθικο.Είναι απλά επιλογή της,ο καθένας ό,τι θέλει κάνει στο κρεβάτι του.If you ask me?From the moment that we start to have sexual needs,καλύτερο είναι να τις ικανοποιούμε όσο καλύτερα μπορούμε,γιατί διαφορετικά μας μένουν καταπιεσμένες επιθυμίες και δεν είναι υγιεινό,ούτε για εμάς,ούτε για τους γύρω μας που τρώνε στη μάπα τα κόμπλεξ μας.
-Το όλο ζήτημα είναι ότι τα κοριτσάκια βρίσκουν πιο εύκολα παρτενέρ γιατί εμείς οι άντρες είμαστε πιο σκυλιά,ενώ τα αγοράκια μένουν με το πουλί στο χέρι περισσότερα χρόνια,οπότε κλαίγονται.
Και τώρα,τραγουδάκι:
"Μονογαμία,υποκρισία,μιζέρια,ιεραρχία,
γαμώ την καταπίεση και την ιδιοκτησία,
γενικευμένη συνουσία,ζωή και ελευθερία,
γαμώ την εκμετάλλευση και την πατριαρχία!" (Μεθυσμένα Ξωτικά - Η Εκδίκηση του Υποσυνείδητου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
-Δικαίωμά της,της κάθε κοπέλας,να ντύνεται όπως θέλει και να πηγαίνει με όποιον θέλει.
Σαφέστατα και είναι δικαίωμά της.
Απλώς ξέρεις τι γίνεται, είθισται να τρώνε κράξιμο εκείνες οι "εύκολες" κοπέλες που ντύνονται προκλητικά κάθονται σε όλους εκτός από σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σαφέστατα και είναι δικαίωμά της.
Απλώς ξέρεις τι γίνεται, είθισται να τρώνε κράξιμο εκείνες οι "εύκολες" κοπέλες που ντύνονται προκλητικά κάθονται σε όλους εκτός από σένα.
Έχω φασωθει πολλές φορές με τετοιες κοπελες και ειναι μια χαρα χαρακτηρες.Και δικαιωμα τους να ειναι ευκολες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
αυτό που εννοεί είναι ότι κράζουν αυτές τις κοπέλες όχι γιατί είναι εύκολες,αλλά γιατί δεν τους κάθονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αυτό που εννοεί είναι ότι κράζουν αυτές τις κοπέλες όχι γιατί είναι εύκολες,αλλά γιατί δεν τους κάθονται :P
Και εγω απανταω και λεω πως επειδη μ καθονται δεν τις κρινω ασχημα αλλα και να μην μ καθοτανε δεν θα τις εκρινα επειδη η μονη διαφορα με τις κανονικες ειναι οτι εχουν αυτοπεποιθηση και ξερουν τι θελουν διεκδικωντας το!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Και εγω απανταω και λεω πως επειδη μ καθονται δεν τις κρινω ασχημα αλλα και να μην μ καθοτανε δεν θα τις εκρινα επειδη η μονη διαφορα με τις κανονικες ειναι οτι εχουν αυτοπεποιθηση και ξερουν τι θελουν διεκδικωντας το!!

Να ρωτησω κατι? Τι ηλικια εχουν αυτες οι κοπελες που αναφερεις? Αυτες που ξερουν τι θελουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Και εγω απανταω και λεω πως επειδη μ καθονται δεν τις κρινω ασχημα αλλα και να μην μ καθοτανε δεν θα τις εκρινα επειδη η μονη διαφορα με τις κανονικες ειναι οτι εχουν αυτοπεποιθηση και ξερουν τι θελουν διεκδικωντας το!!
lol Κατά τη γνώμη μου είσαι πολύ μικρός ακόμα για να χρησιμοποιείς τέτοιες εκφράσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εχει ξεφυγει η νεα γενια αγαπητη! Εγω στα 14 15 δεν ηξερα καλα καλα να συνδιαζω τα ρουχα μου που λεει ο λογος και τωρα κοριτσια αυτης της ηλικιας υποστηριζουν πως ειναι ωριμες, ξερουν τι θελουν και ειναι πανετοιμες για να εχουν σεξουαλικες επαφες! Οταν ακουω τετοια νιωθω πως ειμαι τοσο μα τοσο στενομυαλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγω απανταω και λεω πως επειδη μ καθονται δεν τις κρινω ασχημα αλλα και να μην μ καθοτανε δεν θα τις εκρινα επειδη η μονη διαφορα με τις κανονικες ειναι οτι εχουν αυτοπεποιθηση και ξερουν τι θελουν διεκδικωντας το!!
Εμενα γιατι μου κανει αυτο κατι σε ορισμου της λεξης πορνης ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχω φασωθει πολλές φορές με τετοιες κοπελες και ειναι μια χαρα χαρακτηρες.Και δικαιωμα τους να ειναι ευκολες!!

Οκ,θα μου καεί ο εγκέφαλος απ'τη συζήτηση που έχει γίνει μ'αυτό το σχόλιο.Όσο είναι αυτές εύκολες,άλλο τόσο είσαι και εσύ εύκολος.Και δικαίωμά τους,και δικαίωμά σου είναι.Αλλά συγγνώμη,δεν καταλαβαίνετε την τραγική ειρωνία,τον κομπλεξικό μισογυνισμό που δείχνει να μιλάς για "εύκολες",αλλά να μην μιλάς για "εύκολους"?Όσο δικαίωμα έχει ο άντρας στο σεξ,άλλο τόσο έχει και η γυναίκα.

Εχει ξεφυγει η νεα γενια αγαπητη! Εγω στα 14 15 δεν ηξερα καλα καλα να συνδιαζω τα ρουχα μου που λεει ο λογος και τωρα κοριτσια αυτης της ηλικιας υποστηριζουν πως ειναι ωριμες, ξερουν τι θελουν και ειναι πανετοιμες για να εχουν σεξουαλικες επαφες! Οταν ακουω τετοια νιωθω πως ειμαι τοσο μα τοσο στενομυαλη!

Μια χαρά είναι η νέα γενιά.Σεξουαλικά,ο οργανισμός ωριμάζει στην εφηβεία.Για χιλιάδες χρόνια γινόταν αυτό,αμάν.

Εμενα γιατι μου κανει αυτο κατι σε ορισμου της λεξης πορνης ?:hmm:

Γιατί ο εγκέφαλός σου (???) είναι γιαούρτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top