Συχνότητα σεξουαλικών επαφών;

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Κάθε μέρα!

    Ψήφοι: 28 20.0%
  • 2-3 φορές την εβδομάδα!

    Ψήφοι: 65 46.4%
  • 1-2 φορές το μήνα!

    Ψήφοι: 15 10.7%
  • Σεξ; Τι είναι αυτό; Τρώγεται;;;

    Ψήφοι: 32 22.9%

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Σημασία δεν έχει ποιον είχε παλιά αλλά με ποιον είναι τώρα και για ποιο λόγο είναι!.Σημασία δεν έχει το παρελθόν αλλά με ποιον θέλει κάποια/ος να είναι και τώρα και στο μέλλον 8)

Σημασια εχουν ολα στη ζωη μας και εγω θα ηθελα με πολλες να ειμαι αλλα δεν γινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σημασια εχουν ολα στη ζωη μας και εγω θα ηθελα με πολλες να ειμαι αλλα δεν γινετε

Σε πιάνουν οι τύψεις ή έχεις άλλο λόγο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Σε πιάνουν οι τύψεις ή έχεις άλλο λόγο; :D

Λαθος λεξη,οχι οι τυψεις τα αποθημενα μου και ειναι παρα πολλα γαμωτο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
εγω παλι δεν πνίγω κουνέλια.... :P:P:P

αν με ρωτήσετε για σεξ όμως, είναι μια άλλη ιστορία :P

Για να εισαι 35 χρονων super moderator το χεις μελετησει καλα το θεμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Up!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Όπως στην οικονομία…κάθε πέρσι και καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τώρα έχουν δυσκολέψει λίγο τα πράγματα λόγω εγκυμοσύνης, σε αντίθεση με εμένα που απλά δεν είμαι και τόσο ευκίνητη(απο όρεξη όμως:jumpy: )εκείνος νιώθει πολύ άβολα όταν κάνουμε έρωτα. Εχει λέει την αίσθηση πως συμμετέχει και το παιδί(κατα κάποιο τρόπο ...) και αυτό τον χαλάει κι έτσι 1φορά στις 10 μέρες άντε 1φορά την εβδομάδα και όσο περνάει ο καιρός τόσο αραιώνουμε:( υποχρεωτικά πια. Πριν βέβαια ακόμα και μέχρι τον 5ο κάναμε το λιγότερο 2-3φ την εβδομάδα (ελπίζω και μετά τη γέννα να επιστρέψουμε στον ίδιο ρυθμο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
βασικα με τον φιλο μου... περναμε διαφορες φασεις
αναλογος την δουλεια
αν εγω η αυτος εχουμε εκεινη την περιοδο μεγαλο φορτο εργασιας
τοτε γινετε 2-3 φορες την εβδομαδα
αν ειμαστε καλα μπορει να γινει κ σε μια μερα 3-4 φορες επι καθημερινης βασεος


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Τώρα έχουν δυσκολέψει λίγο τα πράγματα λόγω εγκυμοσύνης, σε αντίθεση με εμένα που απλά δεν είμαι και τόσο ευκίνητη(απο όρεξη όμως:jumpy: )εκείνος νιώθει πολύ άβολα όταν κάνουμε έρωτα. Εχει λέει την αίσθηση πως συμμετέχει και το παιδί(κατα κάποιο τρόπο ...) και αυτό τον χαλάει κι έτσι 1φορά στις 10 μέρες άντε 1φορά την εβδομάδα και όσο περνάει ο καιρός τόσο αραιώνουμε:( υποχρεωτικά πια. Πριν βέβαια ακόμα και μέχρι τον 5ο κάναμε το λιγότερο 2-3φ την εβδομάδα (ελπίζω και μετά τη γέννα να επιστρέψουμε στον ίδιο ρυθμο!)

Sorry ρε παιδιά. Κοιτάω το forum πολύ αραιά και δεν απαντώ :(:(

ΜΕ το καλό στην εγκυμοσύνη σου εύχομαι...να πάνε όλα καλά..!

Γενικώς γιαυτό που λέτε για τα ρομάντζα. Προσωπικά, δεν θα ήθελα να κάνω sex σα σκυλί με την κοπέλα μου, και να μην αισθάνομαι τίποτα. Ναι. Είναι οι ουσίες που εγχέονται στον εγκέφαλο αμέσως μετά τον οργασμό (που αν είναι και ταυτόχρονος, είναι όλα τα λεφτά) οι οποίες σε ηρεμούν, σε ναρκώνουν, και σε κάνουν να κοιμηθείς σε πελάγη ευτυχίας. Όμως, αν για τον άλλον δεν αισθάνεσαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αισθήματα, με το πάνω κεφάλι, άς το καλύτερα....

Κάποιος ή κάποια είπε (δεν θυμάμαι τώρα τα quotes) οτι τον πρώτο καιρό θέλει να είναι συνέχεια στο κρεββάτι. Δεν νομίζω οτι δεν είναι φυσιολογικό...βέβαια παίζει ρόλο και η ηλικία, και οι ορμές ;) , αλλά αν είσαι από 19 έως 25, τον πρώτο καιρό μου φαίνεται πολύ λογικό να είστε και οι δυο κλεισμένοι στην κρεββατοκάμαρα, δοκιμάζοντας όλο το Kama Sutra :P

Cu...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι να πώ για αυτό; κάθε μέρα προσπαθώ να μην ξεχνώ πως μετά απο 3 χρόνια με θέλει ακόμα ειναι περίεργο μετά απο τόσα που ακούω μετά το γάμο, κάθε μέρα άπο 2 φορές (μια δεν φτάνει ποτέ) ειναι κάτι που με ανεβάζει μου αρέσει που με ποθεί σαν σώμα και σαν άνθρωπο, με κάνει να ανεβένω ψυλά κάθε φορά, με κάνει ευτυχισμένη όταν με αγκίζει και μου ζητάει κάτι που μερικοι παντρεμένοι ξεχνάνε ότι υπάρχει:)
Ευχομαι να μην χαλάσει ποτέ αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αχ Μανια μου εισαι οντως πολύ τυχαιρή! Εμείς δυστυχώς πέσαμε στην 1 φορά την εβδομάδα :( . Λιγο η κουρασή του λίγο το παιδι που κοιμάτε αφού κοιμηθεί ο μπαμπάς:yawn:... Ελπίζω να είναι κάτι παροδικό γιατί δεν με βλέπω καλά :fool: την καταθλιψη στο τσεπάκι την έχω :'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ Μανια μου εισαι οντως πολύ τυχαιρή! Εμείς δυστυχώς πέσαμε στην 1 φορά την εβδομάδα :( . Λιγο η κουρασή του λίγο το παιδι που κοιμάτε αφού κοιμηθεί ο μπαμπάς:yawn:... Ελπίζω να είναι κάτι παροδικό γιατί δεν με βλέπω καλά :fool: την καταθλιψη στο τσεπάκι την έχω :'(.

Δεν μου λές ; και παλιά έτσι ήσαστάν; άν ναι ξέχνα το άν όχι τότε λίγο υπομονή όλα θα γίνουν όπως πρίν, πάντος και κουρασμένος να ειναι κούνα λίγο ταααα ΝΕΡΑ;)
Εν ανάγκη ξύπνα τον δεν κατάλαβα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αχ Μάνια ωραία τα λες. Εγώ κουνάω και τα νερά και όοοοτι άλλο πρέπει να κουνήσω όμως δεν!:( Ασε που αν κάνω πως επιμένω ενώ λέει όχι ή οτι τον ξυπνάω ρίχνουμε κ ενα καυγαδάκι γιατί "θελω να γίνετε το δικό μου και δεν τον καταλαβαίνω":mad: . Αντρες παιδί μου δεν τους βρίσκεις πουθενά! Και δεν είμασταν έτσι ρε γμτ. Νταξ καθε μέρα και 1-2-3 φορές την μέρα ήμασταν τους πρώτους μήνες μόνο αλλά κάναμε τουλάχιστον 2-3 φορές την εβδομάδα όχι αυτό το χάλι.:worry: Τι να φταει ρε γμτ μήπως δεν είναι μόνο η κούραση? Και είμαστε μόνο 2χρόνια μαζί δλδ στα 4 θα κάνουμε μια στο 15ημερο και στα 6-7 μια τον μήνα?:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βρε torry κάνε λίγη υπομονή κοπέλα μου. Με όλη αυτή την κούραση πώς να αποδώσει ο άνθρωπος; Λίγο το έχεις δηλαδή; Έπειτα, ο ερχομός ενός παιδιού δεν προκαλεί μόνο σωματική αλλά και ψυχική κούραση (άγχος κλπ). Δώσ' του λίγο χρόνο να ηρεμήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ Μάνια ωραία τα λες. Εγώ κουνάω και τα νερά και όοοοτι άλλο πρέπει να κουνήσω όμως δεν!:( Ασε που αν κάνω πως επιμένω ενώ λέει όχι ή οτι τον ξυπνάω ρίχνουμε κ ενα καυγαδάκι γιατί "θελω να γίνετε το δικό μου και δεν τον καταλαβαίνω":mad: . Αντρες παιδί μου δεν τους βρίσκεις πουθενά! Και δεν είμασταν έτσι ρε γμτ. Νταξ καθε μέρα και 1-2-3 φορές την μέρα ήμασταν τους πρώτους μήνες μόνο αλλά κάναμε τουλάχιστον 2-3 φορές την εβδομάδα όχι αυτό το χάλι.:worry: Τι να φταει ρε γμτ μήπως δεν είναι μόνο η κούραση?

Ακουσέ με πέρασες κάποιες αλλαγές με την εγυμοσίνη ειναι λογικό ότι κάποιοι άντρες δεν μπορούν να καταλάβουν, κάνε το άλλο πιάστον και βάλε τα γυναικεία κλάματα, κάν'τον να καταλάβει ότι νοιώθεις μόνη μετά ότι νοιώθεις κουρασμένη πές του ότι τον καταλαβένεις για την κούρασή του άλλα με τον τρόπο του σε κάνει να νοιώθεις παραμελημένη και τότε ρίχνεις άλλο ένα γυναικείο δεν μάγαπάς πιά; δεν σε ελκύω; ρίξε και το τελευταίο κλάμα και εισαι εντάξη πιστέθω ότι θα καταλάβει :)
Σου ακούγοντε τραβιγμένα όλα αυτά άλλα και ο γαμπρός μου τα ίδια έκανε και έλεγε ότι μόνο εκείνος κουράζετε και κοιμώταν πάντα πρίν άπο τα μωρά, δεν το κάνουν γιατί βαριούντε άπλά δεν το καταλαβένουν, μην καβγαδίσεις άπλά πές του πόσο πολύ σου λείπει ο έρωτας. Θα το βάλει τότε στο μυαλό του ότι πράγματι έχεις δίκαιο και όχι φωνές αυτά ξέχνα τα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Βρε torry κάνε λίγη υπομονή κοπέλα μου. Με όλη αυτή την κούραση πώς να αποδώσει ο άνθρωπος; Λίγο το έχεις δηλαδή; Έπειτα, ο ερχομός ενός παιδιού δεν προκαλεί μόνο σωματική αλλά και ψυχική κούραση (άγχος κλπ). Δώσ' του λίγο χρόνο να ηρεμήσει.

Αυτό κάνω βρε παιδί μου αλλά όσο να'ναι μια ανασφάλεια την έχω :/: . Και από την άλλη όταν μέσα σου βράζεις πως να το κρύψεις και να κάνεις πως δεν τρέχει μία?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αφού το βλέπεις και εσύ η ίδια οτι δεν το κάνει οχι γιατί δεν το θέλει αλλά γιατί δεν μπορεί, γιατί να έχεις ανασφάλειες?
Και τελικά, αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα καθίστε να το συζητήσετε. Είναι η καλύτερη λύση για να ακούσει ο ένας τι θέλει ο άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Μωρρε Μάνια μου το δοκίμασα κι αυτό. Ομως αποτέλεσμα μηδέν μου είπε πως με καταλαβαίνει αλλά δεν μπορεί κάτι περισσότερο, οτι είναι μια φάση που περνάει και να κάνω λίγο υπομονή και όταν το ξαναανέφερα και ζήτησα τουλάχιστον να συμετέχει κάπως αλλιώς(χωρίς πλήρη επαφή) για να μην νιώθω κι εγώ χάλια που βαράω κόκκινα και να μην τον κυνηγάω συνέχεια απλά μου τόνισε πως τον κάνω να αισθάνετε χειρότερα (σαν να έχει πρόβλημα) και πως κάνω σαν λυσάρα :mad: . (δεν είναι μόνο το σεξ στη ζωή μας κτλ) Τα νεύρα μου:angry: ε όχι και να τα βάζει μαζί μου γιτί είμαι τρελή για πάρτη του και τον θέλω! Ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κανένα καπνιστό την ώρα που κοιμάτε; ξυπνάει τα κτίνοι (τελευταία προσπάθεια) άλλιώς υπομονή μέχρι να βγούν οι βρούβες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Ακουσέ με πέρασες κάποιες αλλαγές με την εγυμοσίνη ειναι λογικό ότι κάποιοι άντρες δεν μπορούν να καταλάβουν, κάνε το άλλο πιάστον και βάλε τα γυναικεία κλάματα, κάν'τον να καταλάβει ότι νοιώθεις μόνη μετά ότι νοιώθεις κουρασμένη πές του ότι τον καταλαβένεις για την κούρασή του άλλα με τον τρόπο του σε κάνει να νοιώθεις παραμελημένη και τότε ρίχνεις άλλο ένα γυναικείο δεν μάγαπάς πιά; δεν σε ελκύω; ρίξε και το τελευταίο κλάμα και εισαι εντάξη πιστέθω ότι θα καταλάβει :)
Σου ακούγοντε τραβιγμένα όλα αυτά άλλα και ο γαμπρός μου τα ίδια έκανε και έλεγε ότι μόνο εκείνος κουράζετε και κοιμώταν πάντα πρίν άπο τα μωρά, δεν το κάνουν γιατί βαριούντε άπλά δεν το καταλαβένουν, μην καβγαδίσεις άπλά πές του πόσο πολύ σου λείπει ο έρωτας. Θα το βάλει τότε στο μυαλό του ότι πράγματι έχεις δίκαιο και όχι φωνές αυτά ξέχνα τα;)

Ναι, αυτα ακριβως να κανει...και ετσι δεν θα κερδισει τιποτα. ;) Με αυτον τον τροπο τον πιεζεις, ακομα και να μην θελει να κανει σεξ μπορει να το κανει μονο και μονο για να μην γκρινιαζεις (οχι ακριβως ο ορισμος του ερωτα ε; :whistle: ) και πιθανως να τον εκνευρισεις κιολας συνδεοντας δυο (θεωρητικα και σχεδον παντα και πρακτικα) θεματα που δεν συνδεονται (αγαπη - ελξη, με ορεξη για σεξ)

Μωρρε Μάνια μου το δοκίμασα κι αυτό. Ομως αποτέλεσμα μηδέν μου είπε πως με καταλαβαίνει αλλά δεν μπορεί κάτι περισσότερο, οτι είναι μια φάση που περνάει και να κάνω λίγο υπομονή και όταν το ξαναανέφερα και ζήτησα τουλάχιστον να συμετέχει κάπως αλλιώς(χωρίς πλήρη επαφή) για να μην νιώθω κι εγώ χάλια που βαράω κόκκινα και να μην τον κυνηγάω συνέχεια απλά μου τόνισε πως τον κάνω να αισθάνετε χειρότερα (σαν να έχει πρόβλημα) και πως κάνω σαν λυσάρα :mad: . (δεν είναι μόνο το σεξ στη ζωή μας κτλ) Τα νεύρα μου:angry: ε όχι και να τα βάζει μαζί μου γιτί είμαι τρελή για πάρτη του και τον θέλω! Ελεος!

Και επειδη οι αντρες ειναι παραξενοι (το δεχομαι) και εχουν και καποιο προβλημα με το να μην μπορουν να ικανοποιησουν την συντροφο τους, του να του το χτυπας, το κανει να νιωθει ετσι (σαν να εχει προβλημα) Αποψη μου: Του λες πιο σπανια ακριβως αυτο που ειπες, να σου κανει δηλαδη αλλα πραγματα αν δεν εχει ορεξη, και οτι για να μην τον κανεις να αισθανεται ασχημα, δεν θα του το ξαναναφερεις, οποτε να κανει αυτος πλεον κινησεις. :) Αν συνεχισει για αρκετο διαστημα, του το ξαναλες λεγοντας του οτι ειναι αλλο να μην εχει ορεξη και αλλο να μην προσπαθει καν να σε ικανοποιησει (με "αλλους τροπους"), και ρωτα τον μηπως καποια συγκεκριμενη φαντασιωση/κτλ, θα τον αναβε περισσοτερο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top