Κιθάρα από μόνη μου;

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κι εγω τριτη Λυκειου ειμαι φιλε μου καλη σου επιτυχια! Οχι πως ξερω απο κιθαρα (παιζω πιανο) απλα ηθελα να πω ενα μεγαλο μπραβο και σε εσενα αλλα και σε οσους αλλους αποφασιζουν να μαθουν μονοι τους μουσικη! Ελπιζω να τα καταφερεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Κι εγω τριτη Λυκειου ειμαι φιλε μου καλη σου επιτυχια! Οχι πως ξερω απο κιθαρα (παιζω πιανο) απλα ηθελα να πω ενα μεγαλο μπραβο και σε εσενα αλλα και σε οσους αλλους αποφασιζουν να μαθουν μονοι τους μουσικη! Ελπιζω να τα καταφερεις!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου και εύχομαι και σε εσένα το ίδιο για τις εξετάσεις σου.Καλά παιξίματα επίσης στο πιάνo...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaeSouvlaki

Νεοφερμένος

Η FaeSouvlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αν εχεις κλασσικη χρειαζεσαι βοηθεια. Αν εχεις ακουστικη η ηλεκτρικη απλα πηγαινε στο songsterr.com. Απλα θα χρειαστεις κουρδιστιρι και για τα τρια ειδη.


*Σε παρακαλω πες μου αν εχεις κλασσικη γιατι χρειαζεσαι περισσοτερες οδηγιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guitaramateur

Νεοφερμένος

Η guitaramateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδία sos.
Φέτος είμαι θα είμαι στο 1ο ετος της σχολής μου που σημαίνει πως θα έχω χρόνο να μάθω κιθάρα.ειμαι εντελώς αρχάρια.
Ξέρει κάποιος κάποιο πανεπιστήμιο(στην Αθήνα) που να έχει δωρεάν μαθήματα κιθάρας?
Έχω ακούσει πως το ΕΚΠΑ έχει τμήματα εκμάθησης κιθάρας. Ισχύει κάτι τέτοιο?
Μονο φοιτητές του ΕΚΠΑ μπορούν να παρακολουθουν?
Βοηθειστεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top