Πανελλήνιες 2017

Ποια είναι η γνώμη σας για τις φετινές βάσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 83)
  • Θα ανεβούν

    Ψήφοι: 16 19.3%
  • θα παραμείνουν ίδιες

    Ψήφοι: 18 21.7%
  • Θα πέσουν

    Ψήφοι: 49 59.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τα ειδαμε που να μην τα βλεπαμε...14208 μορια.κριμα!του χρονου παλι!

Και σε εμενα παντως κομμενο ειναι!μην ανησυχεις!καλα αποτελεσματα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Και σε εμενα παντως κομμενο ειναι!μην ανησυχεις!καλα αποτελεσματα σε ολους!
Μην το αφήσεις έτσι, πρέπει αν διορθωθεί διαφορετικά μπορεί να σου ακυρώσουν ακόμα και το μηχανογραφικό... Και να κάνεις μηχανογραφικό, ποτέ δεν ξέρεις....

Εγω μπορώ να πω οτι τα πήγα καλύτερα απο οτι περίμενα, αλλά για να μπω στην πρώτη μου επιλογή πρέπει να πέσουν οι βάσεις κοντά στα 2,000 μόρια και λίγο δύσκολο το βλέπω για αυτήν την σχολή, αλλά εχω και άλλες επιλογές.
Αρκεί φυσικά να διορθώσει πρώτα το υπουργείο το όνομα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawberoula

Νεοφερμένος

Ο Strawberoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εμενα παντως στο σχολειο μου ειπαν οτι κοβονται...τωρα μη σε παρω και στο λαιμο μου αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα.δες το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εμενα παντως στο σχολειο μου ειπαν οτι κοβονται...τωρα μη σε παρω και στο λαιμο μου αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα.δες το
Αν το όνομα είναι πολύ μεγάλο, ίσως και να κόβεται. Αλλά εμένα μου το είπε ο υποδιευθυντής και επικοινώνησε με το υπουργείο και είπαν οτι θα το διορθώσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι έγινε παιδιά; Τα είδατε;;;
Ακόμα και εδω, κομμένο το όνομα της μάνας μου... Γελάστε επειδή θα έχω πρόβλημα...
Συγγνώμη κιόλας, αλλά όταν έκανες την αίτηση για τις πανελλήνιες τον Φεβρουάριο δεν έλεγξες τα στοιχεία σου σε εκείνο το χαρτί που σου έδωσαν να υπογράψεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Συγγνώμη κιόλας, αλλά όταν έκανες την αίτηση για τις πανελλήνιες τον Φεβρουάριο δεν έλεγξες τα στοιχεία σου σε εκείνο το χαρτί που σου έδωσαν να υπογράψεις; :P
Η παροιμία λέει ''πρόσεχε που βάζεις την υπογραφή σου και το...'' :P. Εγω το .. δεν εχω και έτσι προσέχω που βάζω την υπογραφή μου... Αν στην αίτηση υπήρχε λάθος, δεν θα υπήρχε και στο δελτίο εξεταζόμενου; Όλα τα στοιχεία του σχολείου, η αίτηση και το δελτίο μου είναι ολόσωστα, και κάτι έχει γίνει στο υπουργείο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η παροιμία λέει ''πρόσεχε που βάζεις την υπογραφή σου και το...'' :P. Εγω το .. δεν εχω και έτσι προσέχω που βάζω την υπογραφή μου... Αν στην αίτηση υπήρχε λάθος, δεν θα υπήρχε και στο δελτίο εξεταζόμενου; Όλα τα στοιχεία του σχολείου, η αίτηση και το δελτίο μου είναι ολόσωστα, και κάτι έχει γίνει στο υπουργείο..
Αν είναι σωστά τα υπόλοιπα, τότε εντάξει. Απλά το λέω μπας και ήταν πρόβλημα από την πηγή του κακού (aka αίτηση) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αν είναι σωστά τα υπόλοιπα, τότε εντάξει. Απλά το λέω μπας και ήταν πρόβλημα από την πηγή του κακού (aka αίτηση) :P
Το διπλοτσεκάραμε ακόμα και στο σχολείο οτι δεν ευθύνονται αυτοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Ξέρει κανείς από πότε θα μπορώ να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

hero1

Νεοφερμένος

Ο hero1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Ξέρει κανείς από πότε θα μπορώ να οριστικοποιήσω το μηχανογραφικό;

Aπο 6/7 νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeGR

Νεοφερμένος

Ο MikeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πως κάνω οριστικοποίηση το μηχανογραφικό?
Συμπλήρωσα το μηχανογραφικό, έχω βάλει τα στοιχεία όμως μου βγάζει σαν επιλογή αποθήκευση και όχι οριστικοποίηση.
Τι κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Μετα απο 6/7 η οριστικοποιηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πως κάνω οριστικοποίηση το μηχανογραφικό?
Συμπλήρωσα το μηχανογραφικό, έχω βάλει τα στοιχεία όμως μου βγάζει σαν επιλογή αποθήκευση και όχι οριστικοποίηση.
Τι κάνω λάθος?
Aν διαβάσεις το (ανορθόγραφο) κείμενο της αρχικής σελίδας της εφαρμογής:
Επισημαίνεται ότι κατά το τρέχων χρονικό διάστημα μπορείτε να υποβάλλετε μόνο προσωρινό Μηχανογραφικό Δελτίο. Η δυνατότητα οριστικοποίησης του Μηχανογραφικού σας Δελτίου, αναμένετε να ενεργοποιηθεί στην εφαρμογή, στις 6 Ιουλίου 2017.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top