Instant Messengers

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Και τα δύο είναι πολύ καλα. To gaim ειναι λίγο πιο "χακεράδικο" αλλά δεμ θα έχεις πρόβλημα. Απλά να είσαι έτοιμη να έχεις καμιά φορά προβλήματα στο file transfer και με τα δύο ειδικά με MSN.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Και τα δύο είναι πολύ καλα. To gaim ειναι λίγο πιο "χακεράδικο" αλλά δεμ θα έχεις πρόβλημα. Απλά να είσαι έτοιμη να έχεις καμιά φορά προβλήματα στο file transfer και με τα δύο ειδικά με MSN.

Με το trillian θα έχω το πρόβλημα ή με το άλλο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Με το trillian θα έχω το πρόβλημα ή με το άλλο???:hmm:
Και με τα 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
βοηθεια!! σορι κιολας που ενοχλω με τετοια θεματα, αλλα το βλαμμενο το pc μου δε με πιστευει οτι θελω να κανω msn! πως μπορω να κανω;; γιατι μου βγαινουν κατι ακυρα συνεχεια....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Χρειάζεσαι ένα passport, δες:
www.passport.net
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει αν μεσω του skype sms μπορεις να λαβεις μηνυματα και αν ναι ποσο θα κοστισει σε καποιον να σου στειλει ενα sms. Τελος θα ηθελα να ρωτησω τι αριθμο αποστολεα εχουν τα μηνυματα που στελνει καποιος απο το skype
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Το είχα ψάξει παλαιότερα αλλά δεν είχα βρει άκρη ούτε με τις χρεώσεις αλλά ούτε και κατάφερα να στείλω και τελικώς απλά το προσπέρασα:/: ..Μακάρι να ξέρει κάποιος να μας πει(!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
οι χρεωσεις ειναι 10 λεπτα το μηνυμα
Λοιπον το νουμερο που φαινετε στο μηνυμα ειναι το nick που εχει ο αποστελεας στο skype επισης οπως ειναι λογικο καποιος δεν μπορει να στειλει μνμ σε χρηστη του skype
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελος υπαρχει και δυνατοτητα να βαλεις στα sms να φαινεται το νουμερο του κινητου σου ... πολυ καλο ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες exp..Από ότι είδα δεν είναι και πολύ διαδεδομένος τρόπος πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης ένα κακό είναι οτι δεν μπορεί να στείλει με ελληνικούς χαρακτήρες... :/:
Ή δεν έχουμε βρει ακόμα τον τρόπο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμου, δε βρήκα γενικό θέμα για το skype. αν υπάρχει, την ξέρετε τη δουλειά σας :D. δε με διαφωτίζετε λιγάκι σχετικά με το τι παίζει, τιμές κτλ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι τιμες για ελλαδα ειναι 0.02 για σταθερο και 0.2 για κινητο (το λεπτο παντα). Το sms κοστιζει 10 λεπτα (δεν συμφερει, το ξερω) ... Επισης σου προτεινω να χρησιμοποιησεις skype μονο αν εχει adsl 384 ή ακομη καλλιτερα κατι καλλιτερο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επισης ολη την λιστα με τις χρεωσεις μπορεις να την δεις εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικα το θεμα συμβατοτητας δεν ξεχαστηκε.
Κοιταξτε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Βρε παιδια, μου εχει σπασει τα νευρα! :mad:Απο την κυριακη, με δειχνει να ειμαι οφλαιν στους αλλους, οτι στατους και να βαλω!! Πολυ σπανια, και τελειως τυχαια πιστευω, με βγαζει ονλαιν. Και νομιζω οτι δεν φταιει το δικο μου γιατι δοκιμασα και απο του αδερφου μου και τα ιδια... Ασε που, δεν ξερω αν εχει σχεση, οταν μιλαω με καμερα κολλαει συνεχεια. Εχω adsl 384 οποτε δεν νομιζω να δικαιολογειται τετοιο προβλημα, την προηγουμενη βδομαδα δουλευε τζιτζι!! Καμια ιδεα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από io-io:
Βρε παιδια, μου εχει σπασει τα νευρα! :mad:Απο την κυριακη, με δειχνει να ειμαι οφλαιν στους αλλους, οτι στατους και να βαλω!! Πολυ σπανια, και τελειως τυχαια πιστευω, με βγαζει ονλαιν. Και νομιζω οτι δεν φταιει το δικο μου γιατι δοκιμασα και απο του αδερφου μου και τα ιδια... Ασε που, δεν ξερω αν εχει σχεση, οταν μιλαω με καμερα κολλαει συνεχεια. Εχω adsl 384 οποτε δεν νομιζω να δικαιολογειται τετοιο προβλημα, την προηγουμενη βδομαδα δουλευε τζιτζι!! Καμια ιδεα? :/:

Δοκίμασες να κατεβάσεις το τελευταίο update? Και εμένα έκλεινε η κάμερα χωρίς λόγο πριν λίγο καιρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Uninstall και εγκατάσταση του τελευταίου update!

Windows Live Messenger 8.0.0792
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γενικώς η έκδοση αυτή έχει πολλά προβλήματα. Και μένα μία δούλευε και μία δεν δούλευε, ώσπου εκνευρίστηκα, έβαλα την 7.5 και βρήκα την υγειά μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Άλλαξα τον τίτλο σε κάτι όχι και τόσο γενικόλογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top