Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οντως μηπως εχεις ρωτήσει κάποιον καθηγητή ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καταλαβαίνω την αγωνία σας αλλά το έχετε κουράσει όσο δεν παίρνει! Δεν χρειάζεται να ρωτήσετε κανέναν. Υπάρχουν Νόμοι, υπουργικές αποφάσεις και διευκρινιστικές εγκύκλιοι που δεν αφήνουν περιθώριο αμφιβολίας. Είναι σαφέστατο ότι για την προαγωγή απαιτείται ΓΜΟ τουλάχιστον 9,5 ο οποίος προκύπτει από τον ΜΟ των βαθμών ετήσιας επίδοσης του μαθητή όλων των γραπτώς εξεταζόμενων μαθημάτων συμπεριλαμβανομένου και του μαθήματος της Ερευνητικής Εργασίας όπου αυτό διδάσκεται. ΜΟΝΟ αν ο ΓΜΟ του μαθητή είναι μικρότερος από 9,5 καλείται για επανεξέταση τον Σεπτέμβριο στα μαθήματα ή κλάδους μαθημάτων που ο βαθμός του είναι μικρότερος από 9,5 και προάγεται αν μετά την επανεξέταση του Σεπτεμβρίου πετύχει ΓΜΟ μεγαλύτερο ή ίσο του 9,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά καταλαβαίνω την αγωνία σας αλλά το έχετε κουράσει όσο δεν παίρνει! Δεν χρειάζεται να ρωτήσετε κανέναν. Υπάρχουν Νόμοι, υπουργικές αποφάσεις και διευκρινιστικές εγκύκλιοι που δεν αφήνουν περιθώριο αμφιβολίας. Είναι σαφέστατο ότι για την προαγωγή απαιτείται ΓΜΟ τουλάχιστον 9,5 ο οποίος προκύπτει από τον ΜΟ των βαθμών ετήσιας επίδοσης του μαθητή όλων των γραπτώς εξεταζόμενων μαθημάτων συμπεριλαμβανομένου και του μαθήματος της Ερευνητικής Εργασίας όπου αυτό διδάσκεται. ΜΟΝΟ αν ο ΓΜΟ του μαθητή είναι μικρότερος από 9,5 καλείται για επανεξέταση τον Σεπτέμβριο στα μαθήματα ή κλάδους μαθημάτων που ο βαθμός του είναι μικρότερος από 9,5 και προάγεται αν μετά την επανεξέταση του Σεπτεμβρίου πετύχει ΓΜΟ μεγαλύτερο ή ίσο του 9,5.

Ευχαριστώ πολύ , και συγνώμη :d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ειναι αυτο το άγχος βρε παιδι μου !! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Ένας καθηγητής μου, μου είπε ότι αν έχω γμο πάνω από 15, τότε και να έχω μείνει σε ένα μάθημα περνάω γιατί τα άλλα μαθήματα με βοηθουν. Πρώτο είχα 17 7/10 και δεύτερο δεν μας έχουν δώσει... δεν περνάω φυσική αλλά θα περάσω μέσω του ΜΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ένας καθηγητής μου, μου είπε ότι αν έχω γμο πάνω από 15, τότε και να έχω μείνει σε ένα μάθημα περνάω γιατί τα άλλα μαθήματα με βοηθουν. Πρώτο είχα 17 7/10 και δεύτερο δεν μας έχουν δώσει... δεν περνάω φυσική αλλά θα περάσω μέσω του ΜΟ.

9,5 γμο θέλει . ξέρω άτομο π έμεινε σε 10 μαθήματα και έβγαλε γμο 10 και περασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εεε αρα φιλε κωστα ειμαστε χαρα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.
Ναι παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τότε δεν υπάρχει πρόβλημα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,237 μηνύματα.
Αυτο λέω και εγώ!Να ρωτήσω εγώ με 19.3 και με 19.7 που είχα περνάω;Πλάκα κάνω φυσικά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αυτο λέω και εγώ!Να ρωτήσω εγώ με 19.3 και με 19.7 που είχα περνάω;Πλάκα κάνω φυσικά!!!!!!

Εσύ απο που το ξέρεις οτι ισχυει αυτό φιλέ ? Το εχεις διαβάσει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτο λέω και εγώ!Να ρωτήσω εγώ με 19.3 και με 19.7 που είχα περνάω;Πλάκα κάνω φυσικά!!!!!!

Ασφαλώς και δεν περνάς!!! ΄Οποιος βγάλει πάνω από 9,5 κόβεται!!! Χα, χα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Χαχα ετσι !! Θα το αλλαξουμε !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosRMD

Νεοφερμένος

Ο NikosRMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εντωμεταξύ σήμερα η Φυσικός λέει στο Α'1 ότι άφησε 30+ ατομα στη φυσική αχαχαχαχ, κι όλοι μετά ανησυχούσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εντωμεταξύ σήμερα η Φυσικός λέει στο Α'1 ότι άφησε 30+ ατομα στη φυσική αχαχαχαχ, κι όλοι μετά ανησυχούσαν.

για πλακα το ειπε ? :O , εφοσον θελει 9,5 γ.μ.ο πως γινεται να αφησει 30 ατομα ;d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γιατί λενε ο,τι να'ναι ρε φιλε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosRMD

Νεοφερμένος

Ο NikosRMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Χαλαρώστε. Δε γίνεται να μείνεις, λογικά ή θα το είπε για πλάκα με σοβαρό ύφος ή απλά είδες πόσο σκατά γράψαμε στη φυσική και μας το λέει έτσι από θυμό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,703 μηνύματα.
Τελεια μαλλον περασα Αναφορικα με τους πανω .. Καταρχην εγω του χρονου παιζει να παω Β ΕΠΑΛ και να μην συνεχισω ΓΕΛ και δευτερον απλα τα θετικα μαθηματα δεν με νοιαζουν ΚΑΘΟΛΟΥ .Στα θεωρητικα ημουν πολυ δυνατος ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top