Οδηγός εύρεσης φοιτητικής κατοικίας

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
:|
Το εξηγείς αυτό λίγο;

Δεν έχει άλλο σπίτι από κάτω,άρα το πάτωμα του πρώτου υστερεί σε θερμότητα.Λογικό δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δεν έχει άλλο σπίτι από κάτω,άρα το πάτωμα του πρώτου υστερεί σε θερμότητα.Λογικό δεν είναι;

Μα εσύ μίλησες για 1ο όροφο και όχι για ισόγειο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μα εσύ μίλησες για 1ο όροφο και όχι για ισόγειο...:hmm:

Στο δικό μου ισόγειο και στου φοιτητικού μου σπιτιού δεν υπάρχουν σπίτια,μόνο το ασανσέρ.Παρασύρθηκα.
Anywayz το πιάσατε το point.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω νομιζω ειναι καλυτερα σε 1 οροφο γιατι εκτος του οτι ανεβοκατεβαινεις τσακ μπαμ γλυτωνεις και τα κοινοχρηστα και δεν εχεις κ κανεναν απο κατω οποτε χοροπηδας ελευθερα :P Τωρα κατι αλλο αν το σπιτι ειναι επιπλωμενο ειναι αναγκαστικο να κρατησεις τα συγκεκριμενα επιπλα? λιγο χαζη ερωτηση αλλα τεσπα.......:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγω νομιζω ειναι καλυτερα σε 1 οροφο γιατι εκτος του οτι ανεβοκατεβαινεις τσακ μπαμ γλυτωνεις και τα κοινοχρηστα και δεν εχεις κ κανεναν απο κατω οποτε χοροπηδας ελευθερα :P Τωρα κατι αλλο αν το σπιτι ειναι επιπλωμενο ειναι αναγκαστικο να κρατησεις τα συγκεκριμενα επιπλα? λιγο χαζη ερωτηση αλλα τεσπα.......:whistle:

Γιατί γλιτώνεις τα κοινόχρηστα, αν μένεις στον 1ο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γιατί γλιτώνεις τα κοινόχρηστα, αν μένεις στον 1ο;

Νομιζω πως θα ειναι λιγοτερα αν και εφοσον δεν χρησιμοποιεις ασανσερ! Δεν ισχυει κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νομιζω πως θα ειναι λιγοτερα αν και εφοσον δεν χρησιμοποιεις ασανσερ! Δεν ισχυει κατι τετοιο?
Ναι,θα πληρώνεις λιγότερα για το ασανσερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εμενα οσο πιο ψηλα ειναι τοσο πιο πολυ με αρεσει...πιο φωτεινο, πιο ευαερο,πιο ησηχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτό με την ησυχία ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Εγω νομιζω ειναι καλυτερα σε 1 οροφο γιατι εκτος του οτι ανεβοκατεβαινεις τσακ μπαμ γλυτωνεις και τα κοινοχρηστα και δεν εχεις κ κανεναν απο κατω οποτε χοροπηδας ελευθερα :P Τωρα κατι αλλο αν το σπιτι ειναι επιπλωμενο ειναι αναγκαστικο να κρατησεις τα συγκεκριμενα επιπλα? λιγο χαζη ερωτηση αλλα τεσπα.......:whistle:
Οκ όταν παγώσεις το χειμώνα μη πεις πως δε προειδοποίησα.:P
(Προφανώς όταν δεν υπάρχουν σπίτια στο ισόγειο,όπως εξήγησα παραπάνω.)

Ναι,κρατάς τα έπιπλα που έχει το σπίτι.Μόνο να προσθέσεις μπορείς.
Νομιζω πως θα ειναι λιγοτερα αν και εφοσον δεν χρησιμοποιεις ασανσερ! Δεν ισχυει κατι τετοιο?

Εγώ πλήρωνα τα ίδια με όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Οκ όταν παγώσεις το χειμώνα μη πεις πως δε προειδοποίησα.:P
(Προφανώς όταν δεν υπάρχουν σπίτια στο ισόγειο,όπως εξήγησα παραπάνω.)

Ναι,κρατάς τα έπιπλα που έχει το σπίτι.Μόνο να προσθέσεις μπορείς.


Εγώ πλήρωνα τα ίδια με όλους.

Αντε καλα με επεισες!:P:P Απο δω και περα θα κοιταω μονο δευτερο οροφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drouk

Νεοφερμένος

Ο drouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά μάλλον περνάω Αθήνα για ένα μεταπτυχιακό και η σχολή μου είναι η Φιλοσοφική, στο Καποδιστριακό. Πού με βολεύει να βρω σπίτι, σε ποιες περιοχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnnIoann

Νεοφερμένος

Η AnnIoann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά μάλλον περνάω Αθήνα για ένα μεταπτυχιακό και η σχολή μου είναι η Φιλοσοφική, στο Καποδιστριακό. Πού με βολεύει να βρω σπίτι, σε ποιες περιοχές;

Εμενα μου ειχαν πει να κοιταξω Ανω Ιλισια, Καισαριανη, και Παγκρατι! Αλλα τελικα περασα κεντρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μάλλον θα δηλώσω το τμήμα Επικοινωνίας κ ΜΜΕ του Καποδιστριακού. Οι σχολές είναι στο κέντρο, σε διάφορα κτίρια. Πού είναι το καλύτερο μέρος για να μείνω? Πολλοί μου λένε ότι μένουν Ζωγράφου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top