[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OPTV

Νεοφερμένος

Ο OPTV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και αν νομίζουν ότι ως γιατροί θα τους τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια είναι γελασμένοι...

εγω ειμαι αλλη φαση... γενικα δεν 3ερω τι θελω... ε και αναμεσα σε φαρμακευτικη, οδοντιατρικη και ιατρικη... η ιατρικη με ελκυει περισσοτερο .. δεν ειναι ουτε λεφτα το θεμα μας ουτε τα μορια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είναι μόνο τα λεφτά είναι και το κοινωνικό κύρος που προσφέρουν οι πολυτεχνικές σχολές και οι ιατρικές:). Συγκεκριμένα πιστεύω πως γενικά η απόκτηση της κοινωνικής καταξίωσης αποτελεί την κύρια κινητήρια δύναμη των ανθρώπων καθώς η οικονομική επιτυγχάνεται πολύ πιο δύσκολα. Επίσης κάτι που πολύς κόσμος ξεχνάει είναι η πίεση από τους γονείς σε ορισμένες περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εκτός αυτών, είναι δύσκολο να μην ενδιαφέρεται κάποιος για μία επιστήμη που μελετά σε βάθος το σώμα του και τις λειτουργίες του. Εδώ και 'μείς οι θεωρητικοί αναπτύσσουμε ιατρικά ενδιαφέροντα.

Βέβαια, όπως είπε και ο Αριστοτέλης, κανείς δε γίνεται γιατρός διαβάζοντας μόνο βιβλία. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
η πλύση εγκεφάλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα βιολογικα λέτε να πέσουν? Εμένα μου έχει καρφωθεί ότι όσοι δεν πιάσουν ιατρική για λίγο θα βάλουν μετά μεταξύ άλλων βιολογία και έτσι θα ανέβουν οι βάσεις. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Απο τους συγγενεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γιατι κατακρίνετε κάποιον που θέλει να δηλώσει ιατρική;
Για πολλούς είναι ένα όνειρο ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προφανώς δεν αναφερόμαστε σε αυτούς:).

Απο τους συγγενεις
Ναι βέβαια και από τους συγγενείς απλά είχα στο νου μου συγκεκριμένο παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για να πιάσει κάποιος τα μόρια ώστε να επιλέξει ιατρική σημαίνει ότι διάβαζε συστηματικά στις προηγούμενες τάξεις και είχε εναν στόχο.
Όπου ιατρική βάλτε και οδοντιατρική,φαρμακευτική,κτηνιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Οχι βασικα με αυτο που ειπα ηθελα να συμπληρωσω τον nPb aλλα "μπηκε στη μεση" η Ευα που ρωτησε για το Βιολογικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OPTV

Νεοφερμένος

Ο OPTV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
οχι ρε παιδια ... αφου σας λεω.. εγω ειμαι αλλη φαση... κανεις δεν με πιεζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδια, εγραψα 18854 στο 3ο... λετε να εχω πι8ανοτητα να περασω ιατρικη αθηνας, εστω από τους τελευταιους?
κανά 20-30 % έχεις αλλά δύσκολα αν δεν πιάσεις Αθήνα τι θα βάλεις Πάτρα ή Θεσσαλονίκη ( αν είσαι νότια Ελλάδα βάλε Πάτρα καλύτερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panostom

Νεοφερμένος

Ο panostom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω λεω πως πιανεις αθηνα και μαλλον σχετικα ανετα. 60-70 %
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Τα βιολογικα λέτε να πέσουν? Εμένα μου έχει καρφωθεί ότι όσοι δεν πιάσουν ιατρική για λίγο θα βάλουν μετά μεταξύ άλλων βιολογία και έτσι θα ανέβουν οι βάσεις. :(

αυτο γινεται καθε χρονο,τι θα αλλαξει φετος και θα ανεβουν??

Πήγα απ' το σχολείο να δω πως πήγαν τα άλλα παιδιά.
6 πάνω απο τη βάση στη Φυσική, 8 στα Μαθηματικά, στα αρχαία 10.
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είμαι 100% σίγουρος οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!

και μενα το σχολειο μου θεωρειται το καλυτερο στη ροδο(φετος ηρθε 2ο),στη θετικη δωσαμε 22 ατομα,πηρα 14,7 φυσικη και ηρθα 9ος και 12,4 μαθηματικα και ηρθα 12ος-13ος.χημεια οι 4/22 πηραν πανω απο 19(εγω πηρα 18.9)και μαθηματικα γενικης πηραμε πανω απο 19 6 ατομα απο τους 15-16 που δωσαμε.προφανως και το δικο μου και το δικο σου δειγμα ειναι μη αντιπροσωπευτικα(τι το γραψαμε το 20 μαθηματικα χεχεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγω λεω πως πιανεις αθηνα και μαλλον σχετικα ανετα. 60-70 %
εγώ για Θεσσαλονίκη με 18840 τι λες πόσο τοις εκατό έχω πιθανότητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZiggyMan

Νεοφερμένος

Ο ZiggyMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ για Θεσσαλονίκη με 18840 τι λες πόσο τοις εκατό έχω πιθανότητες?

μας εχεις πρηξει τον πεοντα ολιγον τι με τα μορια σου και το αν μπαινεις ιατρικη απθ

ολες αυτες οι συζητησεις δεν εχουν νοημα γιατι κανεις δεν θα ειναι σιγουρος μεχρι να βγουν οι βασεις, και οταν βγουν οι βασεις θα καταρρευσουν οι οποιεσδηποτε ψευδοεκτιμησεις και πιθανοτητες της πλακας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
όλοι την ίδια αγωνία έχουμε.... όλοι κάνουμε υποθέσεις και θέλουμε κάποιον να μας πει ότι έχουμε ελπίδες :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μας εχεις πρηξει τον πεοντα ολιγον τι με τα μορια σου και το αν μπαινεις ιατρικη απθ

ολες αυτες οι συζητησεις δεν εχουν νοημα γιατι κανεις δεν θα ειναι σιγουρος μεχρι να βγουν οι βασεις, και οταν βγουν οι βασεις θα καταρρευσουν οι οποιεσδηποτε ψευδοεκτιμησεις και πιθανοτητες της πλακας
με έχει φάει η αγωνία λογικό δεν είναι :) πάντως δίκιο έχεις λίγο σας τα χω πρήξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
που λετε να κυμανθουν περιπου οι βασεις στις νομικες σχολες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
με έχει φάει η αγωνία λογικό δεν είναι :) πάντως δίκιο έχεις λίγο σας τα χω πρήξει.

Ναι αλλά με το να ρωτάς, έχεις σκεφτεί ότι δεν θα πάρεις ποτέ απάντηση , καθώς δεν ξέρει κανείς τις βάσεις;Και εμείς περάσαμε από την θέση σου, οπότε χαλάρωσε και περίμενε.

που λετε να κυμανθουν περιπου οι βασεις στις νομικες σχολες;

Τι να απαντήσεις σε μια τέτοια ερώτηση.Θα πέσουν .Μέχρι εκεί κάνεις εκτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top