[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χριστίνα95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν δεν πεσουν οι βασεις εμενα να μην με λενε Χριστινα!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν δεν πεσουν οι βασεις εμενα να μην με λενε Χριστινα!!:whistle:
πως να σε λέμε? αν και δύσκολα δεν θα συμβεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
πως να σε λέμε? αν και δύσκολα δεν θα συμβεί..

Μοσχούλα! :rolleyes:

Μη μου δίνετε σημασία. Με έχει πιάσει η βλακεία μου τις τελευταίες ημέρες. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μοσχούλα! :rolleyes:

Μη μου δίνετε σημασία. Με έχει πιάσει η βλακεία μου τις τελευταίες ημέρες. :redface::P
Οι ρίζες καλά κρατούν, βλέπω. :P

Παντως η Νομικη Αθηνας αν και εχω ακουσει ειναι καλυτερη απ'ολες,ειναι χαλια σε οτι αφορα το περιβαλλον.
Ακουσα οτι απ'εξω τρυπιουνται το πρεζακια και γενικοτερα αμα πεσει ο ηλιος ειναι σκετο θριλλερ.
Δεν αλλάζω με τίποτε το κέντρο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Οι ρίζες καλά κρατούν, βλέπω.

:pc::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
καλησπέρα θα .ήθελα αν είναι δυνατόν μια εξυπηρέτηση από την ομάδα του ischool ή από όποιον μπορεί τους υποψήφιους θετικής με 18-18,5 και 18,5 -19 ξεχωριστά .Όλοι ξέρω ότι είναι 1168.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
καλησπέρα θα .ήθελα αν είναι δυνατόν μια εξυπηρέτηση από την ομάδα του ischool ή από όποιον μπορεί τους υποψήφιους θετικής με 18-18,5 και 18,5 -19 ξεχωριστά .Όλοι ξέρω ότι είναι 1168.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μην τρελαίνεστε. Βάλτε τις σχολές με την σειρά επιθυμίας και αφήστε τους υπολογισμούς του στυλ περνάω 70% στην σχολή ή περνάω 90% στην σχολή. Πάτε παραλία και ξεκουραστείτε μην αγχώνεστε με αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Εγώ πάντως συγκρίνοντας τα στατιστικά και με το 12' και με το 11' διαπιστώνω ότι τα φετινά δείχνουν χαμηλότερες επιδόσεις και από το 11' στους τελικούς βαθμούς... Επομένως... λογικά οι βάσεις θα πρέπει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ να είναι ανάλογες του 11' αν όχι χαμηλότερες. Παίζει βέβαια ρόλο κι ο αριθμός των εισακτέων, αν μειώθηκε ή αυξήθηκε αλλά κι η ζήτηση που για μένα παραμένει σχετικά σταθερή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
καλησπέρα θα .ήθελα αν είναι δυνατόν μια εξυπηρέτηση από την ομάδα του ischool ή από όποιον μπορεί τους υποψήφιους θετικής με 18-18,5 και 18,5 -19 ξεχωριστά .Όλοι ξέρω ότι είναι 1168.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ναι, βρε παιδιά, αυτό θα βοηθούσε πολύ όσους επιθυμούν να δηλώσουν υψηλόβαθμες σχολές 3ου πεδίου όπου οι λεπτές διαφορές παίζουν ρόλο. Αν, λοιπόν, κάποιος έχει το χρόνο κ τη διάθεση να το κάνει, θα του είμαστε ευγνώμονες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Πήγα απ' το σχολείο να δω πως πήγαν τα άλλα παιδιά.
6 πάνω απο τη βάση στη Φυσική, 8 στα Μαθηματικά, στα αρχαία 10.
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είναι 100% σίγουρο οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Πήγα απ' το σχολείο να δω πως πήγαν τα άλλα παιδιά.
6 πάνω απο τη βάση στη Φυσική, 8 στα Μαθηματικά, στα αρχαία 10.
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είμαι 100% σίγουρος οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Πήγα απ' το σχολείο να δω πως πήγαν τα άλλα παιδιά.
6 πάνω απο τη βάση στη Φυσική, 8 στα Μαθηματικά, στα αρχαία 10.
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είμαι 100% σίγουρος οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!
Δε το λες και καλό σχολείο τότε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickL

Νεοφερμένος

Ο NickL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δε το λες και καλό σχολείο τότε :Ρ

θα ναι όλοι της ΧΑ αν κρίνω από την εικόνα που έχει βάλει... οπότε καταλαβαίνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
θα ναι όλοι της ΧΑ αν κρίνω από την εικόνα που έχει βάλει... οπότε καταλαβαίνεις...

Το βρήκες έξυπνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Πήγα απ' το σχολείο να δω πως πήγαν τα άλλα παιδιά.
6 πάνω απο τη βάση στη Φυσική, 8 στα Μαθηματικά, στα αρχαία 10.
Και το σχολείο μου θεωρείται ενα απ' τα καλύτερα της Θεσσαλονίκης. Μετά απ' αυτό, είναι 100% σίγουρο οτι θα πέσουν πάρα πολυ οι βάσεις!!!

Σε μας παλι ηταν 7 πανω απο 16 στα μαθηματικα κατ 8 στη φυσικη και 10 στα μαθηματικα γενικης....
Και δεν θεωρειται καν απο τα καλα σχολεια το δικο μας.....Δεν ειναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα σου....
Επρεπε να καταλαβεις οτι θα πεσουν οι βασεις απο τα στατιστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OPTV

Νεοφερμένος

Ο OPTV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια, εγραψα 18854 στο 3ο... λετε να εχω πι8ανοτητα να περασω ιατρικη αθηνας, εστω από τους τελευταιους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Όλοι εσείς που ρωτάτε για τις Ιατρικές, ρωτάτε επειδή σας αρέσει σαν σχολή και αγαπάτε το επάγγελμα του γιατρού και κατ' επέκταση να παρέχετε βοήθεια όταν είναι αναγκαίο ή για να μην πάνε χαμένα τα μόρια; :bounce:

Ναι, έχεις πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Όλοι εσείς που ρωτάτε για τις Ιατρικές, ρωτάτε επειδή σας αρέσει σαν σχολή και αγαπάτε το επάγγελμα του γιατρού και κατ' επέκταση να παρέχετε βοήθεια όταν είναι αναγκαίο ή για να μην πάνε χαμένα τα μόρια; :bounce:

Ναι, έχεις πιθανότητες.

Αν κρίνεις από πολλές καθημερινές δραστηριότητες του ανθρώπου, λείπει ο ανθρωπισμός στην κοινωνία μας. Γι' αυτό και πάμε κατά διαόλου. Νομίζω ότι είναι φανερή η απάντηση: να μην πάνε χαμένα τα μόρια. Έχουμε γεμίσει από ανθρώπους ατομιστές και δυστυχισμένους του χρήματος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Και αν νομίζουν ότι ως γιατροί θα τους τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια είναι γελασμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Και αν νομίζουν ότι ως γιατροί θα τους τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια είναι γελασμένοι...

Διάβασε απόψεις μαθητών στο υπόλοιπο φόρουμ και θα καταλάβεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top