[27/5/2013] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 103)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 19 18.4%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 33 32.0%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 19 18.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 10 9.7%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 18 17.5%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 3.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
πάλι στους μιγαδικούς ξέσπασαν? θυμάμαι όταν έδινα το 2006, είχε πέσει τσεκούρι εκεί πανελλαδικώς... δεν ξέρω γιατί,αλλά μου έφερε στο μυαλό τον Μπάρλα μόλις είδα το β3..

ο μπαρλας εχει σχετικα ευκολες ασκησεις για τα τωρινα δεδομενα. Αν και οι ασκησεις που βαζει ειναι πολυ
στο πνευμα των πανελληνιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Είμαι περήφανος που ένα φιλαράκι μου έλυσε και το Β3 και μάλλον πήρε 20, οι υπόλοιποι απ΄το σχολείο μου που πρόλαβα να μάθω πάτωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρυσι και πρόπερσι όμως τα θέματα είχαν 4 και 5 ερωτήματα το καθένα.. Δεν έσφαζαν με 8,9 και 10 μονάδες το κάθε ερώτημα...
Πραγματικά ούτε καν διαβάθμιση, μοίρασμα των μονάδων τίποτα!

Τζάμπα πήγε o κόπος όλης της χρονιάς επειδή αυτοί είναι ηλίθιοι(κόσμιος χαρακτηρισμός).

Επιτροπή το μεγαλείο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πλήρης αποτυχία απο μέρους μου σήμερα στα μαθηματικά... (πήγαινα για 14+)
Έγραψα γύρος στο 8 και ισοπεδώθηκε η βαθμός μου τώρα...
Τα θέματα πιστεύω δεν είχαν καθόλου καλή διαβάθμιση και τα 3 ερωτήματα στο κάθε θέμα με 8-9 το καθένα ήταν θανατηφόρο...
Αν και σχετικά μέτριος στην επίδοση μου με το μάθημα (14-15) έχασα μόρια χωρίς λόγο στις normal ερωτήσεις όπως το Β1 και στο Γ1...

Προσωπικά θεωρώ το διαγώνισμα ήταν δύσκολο κυρίως απο άποψη διαβάθμισης και λίγων ερωτημάτων που ήθελαν κυρίως την προσοχή και σωστή παρατήρηση τους (να μην άρχιζες λύνεις στο ντούκου)... Νομίζω περισσότερο αδικήθηκαν οι μέτριοι μαθητές οι οποίοι πολύ απο αυτούς έγραψαν βαθμούς αδιάβαστων... (όπως εγώ)

Συγχαρητήρια σε όσους έγραψαν καλά :)

Το ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσσαλονίκης με περιμένει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πλήρης αποτυχία απο μέρους μου σήμερα στα μαθηματικά... (πήγαινα για 14+)
Έγραψα γύρος στο 8 και ισοπεδώθηκε η βαθμός μου τώρα...
Τα θέματα πιστεύω δεν είχαν καθόλου καλή διαβάθμιση και τα 3 ερωτήματα στο κάθε θέμα με 8-9 το καθένα ήταν θανατηφόρο...
Αν και σχετικά μέτριος στην επίδοση μου με το μάθημα (14-15) έχασα μόρια χωρίς λόγο στις normal ερωτήσεις όπως το Β1 και στο Γ1...

Προσωπικά θεωρώ το διαγώνισμα ήταν δύσκολο κυρίως απο άποψη διαβάθμισης και λίγων ερωτημάτων που ήθελαν κυρίως την προσοχή και σωστή παρατήρηση τους (να μην άρχιζες λύνεις στο ντούκου)... Νομίζω περισσότερο αδικήθηκαν οι μέτριοι μαθητές οι οποίοι πολύ απο αυτούς έγραψαν βαθμούς αδιάβαστων... (όπως εγώ)

Συγχαρητήρια σε όσους έγραψαν καλά :)

Το ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσσαλονίκης με περιμένει... :P


Τα ιδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πλήρης αποτυχία απο μέρους μου σήμερα στα μαθηματικά... (πήγαινα για 14+)
Έγραψα γύρος στο 8 και ισοπεδώθηκε η βαθμός μου τώρα...
Τα θέματα πιστεύω δεν είχαν καθόλου καλή διαβάθμιση και τα 3 ερωτήματα στο κάθε θέμα με 8-9 το καθένα ήταν θανατηφόρο...
Αν και σχετικά μέτριος στην επίδοση μου με το μάθημα (14-15) έχασα μόρια χωρίς λόγο στις normal ερωτήσεις όπως το Β1 και στο Γ1...

Προσωπικά θεωρώ το διαγώνισμα ήταν δύσκολο κυρίως απο άποψη διαβάθμισης και λίγων ερωτημάτων που ήθελαν κυρίως την προσοχή και σωστή παρατήρηση τους (να μην άρχιζες λύνεις στο ντούκου)... Νομίζω περισσότερο αδικήθηκαν οι μέτριοι μαθητές οι οποίοι πολύ απο αυτούς έγραψαν βαθμούς αδιάβαστων... (όπως εγώ)

Συγχαρητήρια σε όσους έγραψαν καλά :)

Το ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσσαλονίκης με περιμένει... :P

Από το 2011 και μετέπειτα τα θέματα είναι ή του ύψους ή του βάθους και θέλουν καλές βάσεις από προηγούμενα χρόνια οπότε ο μέτριος χαντακώνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν μια χαρά.
Στο μόνο που διαφωνώ είναι στις 8 μονάδες του β3.Τραγικό λάθος.

Αλλά μην περιμένετε να πάτε και να σας βάλουν θέματα ίδια με αυτά που έχετε λύσει στο φροντιστήριο ή θέματα ίδια με τις μεθοδολογίες που έχετε παπαγαλίσει.

Μπράβο στην επιτροπή που έβαλε τα θέματα.Καταπληκτική δουλειά.(εκτός από τις 8 του β3)

edit:
οπότε ο μέτριος χαντακώνεται.

Δυστυχώς στην εποχή που ζούμε, δεν υπάρχει χώρος για μέτριους.Το μόνο που σου μένει να είσαι, είναι να είσαι ο καλύτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης365

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν μια χαρά.
Στο μόνο που διαφωνώ είναι στις 8 μονάδες του β3.Τραγικό λάθος.

Αλλά μην περιμένετε να πάτε και να σας βάλουν θέματα ίδια με αυτά που έχετε λύσει στο φροντιστήριο ή θέματα ίδια με τις μεθοδολογίες που έχετε παπαγαλίσει.

Μπράβο στην επιτροπή που έβαλε τα θέματα.Καταπληκτική δουλειά.(εκτός από τις 8 του β3)

edit:


Δυστυχώς στην εποχή που ζούμε, δεν υπάρχει χώρος για μέτριους.Το μόνο που σου μένει να είσαι, είναι να είσαι ο καλύτερος.

Χαχα κορυφαία σχόλια , δεν ειναι όλοι όμως σαν εμένα κι εσένα ρε φίλε.Υπαρχουν παιδιά που για πολλούς λόγους δεν έχουν τη δυνατότητα να αποκτήσουν τις απαιτούμενες γνώσεις για να ανταπεξέλθουν στο άθλιο σύστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν μια χαρά.
Στο μόνο που διαφωνώ είναι στις 8 μονάδες του β3.Τραγικό λάθος.

Αλλά μην περιμένετε να πάτε και να σας βάλουν θέματα ίδια με αυτά που έχετε λύσει στο φροντιστήριο ή θέματα ίδια με τις μεθοδολογίες που έχετε παπαγαλίσει.

Μπράβο στην επιτροπή που έβαλε τα θέματα.Καταπληκτική δουλειά.(εκτός από τις 8 του β3)

edit:


Δυστυχώς στην εποχή που ζούμε, δεν υπάρχει χώρος για μέτριους.Το μόνο που σου μένει να είσαι, είναι να είσαι ο καλύτερος.
Άσε μας κουκλίτσα μου :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν μια χαρά.
Στο μόνο που διαφωνώ είναι στις 8 μονάδες του β3.Τραγικό λάθος.

Αλλά μην περιμένετε να πάτε και να σας βάλουν θέματα ίδια με αυτά που έχετε λύσει στο φροντιστήριο ή θέματα ίδια με τις μεθοδολογίες που έχετε παπαγαλίσει.

Μπράβο στην επιτροπή που έβαλε τα θέματα.Καταπληκτική δουλειά.(εκτός από τις 8 του β3)

edit:


Δυστυχώς στην εποχή που ζούμε, δεν υπάρχει χώρος για μέτριους.Το μόνο που σου μένει να είσαι, είναι να είσαι ο καλύτερος.

Εεελα πες την αλήθεια είσαι απο τους μαθητές που βγαίνουν κ λένε :

Τα θεματα ηταν βατα κ οποίος ειχε διαβάσει έγραφε!:P

Πέρα απο την πλακιτσα,συμφωνώ μαζί σου ,αυτοί που ξεχωρίζουν ειναι τα παιδιά που δεν παπαγαλιζουν μεθοδολογιες στα μαθηματικά (ο,τι πιο τραγικό). Ωστόσο ,θεωρώ ατυχές ότι το συγκεκριμενο ερώτημα ηταν Β θέμα ,θα έπρεπε να ειναι παρακάτω ενδεχομένως !:/:

Α κ κατι άλλο! Δεν υπάρχει μόνο το 1 και το 20. Υπάρχει κ το 14 ,15,16 άρα ασε τις απολυτοτητες περί αριστου οταν πρόκειται για 18χρονα παιδιά που εξετάζονται για να μπουν στο ΧΑΟΣ που λέγεται " ελληνικό πανεπιστήμιο "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Πλήρης αποτυχία απο μέρους μου σήμερα στα μαθηματικά... (πήγαινα για 14+)
Έγραψα γύρος στο 8 και ισοπεδώθηκε η βαθμός μου τώρα...
Τα θέματα πιστεύω δεν είχαν καθόλου καλή διαβάθμιση και τα 3 ερωτήματα στο κάθε θέμα με 8-9 το καθένα ήταν θανατηφόρο...
Αν και σχετικά μέτριος στην επίδοση μου με το μάθημα (14-15) έχασα μόρια χωρίς λόγο στις normal ερωτήσεις όπως το Β1 και στο Γ1...

Προσωπικά θεωρώ το διαγώνισμα ήταν δύσκολο κυρίως απο άποψη διαβάθμισης και λίγων ερωτημάτων που ήθελαν κυρίως την προσοχή και σωστή παρατήρηση τους (να μην άρχιζες λύνεις στο ντούκου)... Νομίζω περισσότερο αδικήθηκαν οι μέτριοι μαθητές οι οποίοι πολύ απο αυτούς έγραψαν βαθμούς αδιάβαστων... (όπως εγώ)

Συγχαρητήρια σε όσους έγραψαν καλά :)

Το ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσσαλονίκης με περιμένει... :P

Με το καλό να μας έρθεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis207

Νεοφερμένος

Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά αρκετά δύσκολα τα θέματα.Μη λέμε ότι θέλουμε. Εσείς που γράψατε τόσο καλά σήμερα για ποιά σχολή στοχεύετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
φίλε μου η φυσική είναι το πιο δύσκολο μάθημα

Οχι, ειναι καθαρα θεμα γουστου. Εμενα που φαινονταν απειρως πιο δυσκολα τα μαθηματικα, αντιστοιχα σε φιλους μου βεβαια φαινοταν η φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδιά αρκετά δύσκολα τα θέματα.Μη λέμε ότι θέλουμε. Εσείς που γράψατε τόσο καλά σήμερα για ποιά σχολή στοχεύετε??
ελπιζω να μην απαντησουν ''εε μαθηματικο,αλλα τωρα πια ιατρικη'':whistle:

Οχι, ειναι καθαρα θεμα γουστου. Εμενα που φαινονταν απειρως πιο δυσκολα τα μαθηματικα, αντιστοιχα σε φιλους μου βεβαια φαινοταν η φυσικη...
και δεν δυσκολευτηκες στην σχολη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ελπιζω να μην απαντησουν ''εε μαθηματικο,αλλα τωρα πια ιατρικη'':whistle:


και δεν δυσκολευτηκες στην σχολη σου?

Λογικά πήγαιναν εξαρχής για ιατρική/πολυτεχνειο.

Είναι πολύ λίγοι αυτοί που πάνε για 18,5+ και δεν θέλουν τα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Χαχα κορυφαία σχόλια , δεν ειναι όλοι όμως σαν εμένα κι εσένα ρε φίλε.Υπαρχουν παιδιά που για πολλούς λόγους δεν έχουν τη δυνατότητα να αποκτήσουν τις απαιτούμενες γνώσεις για να ανταπεξέλθουν στο άθλιο σύστημα

Διαφωνείς στο ότι τα θέματα ήταν μια χαρά; (εκτός από τις 8 του β3)
Δηλαδή αν μας έβαζαν να λύσουμε τριγωνομετρική εξίσωση θα ήταν όλα μέλι γάλα;

Προσωπικά δεν μίλησα για τον εαυτό μου.Και εγώ μέτριος είμαι.Αλλά δυστυχώς στην εποχή που ζούμε χώρος για μέτριους δεν υπάρχει.Τι να κάνουμε δηλαδή;

Άσε μας κουκλίτσα μου :look:

Δική σου άποψη εκτός από το ηλίθιο νεοελληνικό κουλτουριάρικο "άσε μας κουκλίτσα μου" υπάρχει;

Εεελα πες την αλήθεια είσαι απο τους μαθητές που βγαίνουν κ λένε :

Τα θεματα ηταν βατα κ οποίος ειχε διαβάσει έγραφε!:P

Πέρα απο την πλακιτσα,συμφωνώ μαζί σου ,αυτοί που ξεχωρίζουν ειναι τα παιδιά που δεν παπαγαλιζουν μεθοδολογιες στα μαθηματικά (ο,τι πιο τραγικό). Ωστόσο ,θεωρώ ατυχές ότι το συγκεκριμενο ερώτημα ηταν Β θέμα ,θα έπρεπε να ειναι παρακάτω ενδεχομένως !:/:

Α κ κατι άλλο! Δεν υπάρχει μόνο το 1 και το 20. Υπάρχει κ το 14 ,15,16 άρα ασε τις απολυτοτητες περί αριστου οταν πρόκειται για 18χρονα παιδιά που εξετάζονται για να μπουν στο ΧΑΟΣ που λέγεται " ελληνικό πανεπιστήμιο "

Νομίζω πως συμφωνώ μαζί σου.
Δεν είπα κάπου το "όποιος είχε διαβάσει έγραφε".
Το θέμα β3 μια χαρά ήταν εκεί που ήταν.Απλά ήταν λάθος που έπιανε 8 μονάδες.Τέτοια ερωτήματα είναι καλό να υπάρχουν για μαθητές που θέλουν να ξεχωρίζουν.Όχι για να χαντακώσουν όλους τους άλλους.
Προφανώς και υπάρχει και το 12,14,16.
Προφανώς υπάρχουν και εκείνοι που έχουν την γνώση να γράψουν 20 και γράφουν 13.Και;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Διαφωνείς στο ότι τα θέματα ήταν μια χαρά; (εκτός από τις 8 του β3)
Δηλαδή αν μας έβαζαν να λύσουμε τριγωνομετρική εξίσωση θα ήταν όλα μέλι γάλα;

Προσωπικά δεν μίλησα για τον εαυτό μου.Και εγώ μέτριος είμαι.Αλλά δυστυχώς στην εποχή που ζούμε χώρος για μέτριους δεν υπάρχει.Τι να κάνουμε δηλαδή;



Δική σου άποψη εκτός από το ηλίθιο νεοελληνικό κουλτουριάρικο "άσε μας κουκλίτσα μου" υπάρχει;



Νομίζω πως συμφωνώ μαζί σου.
Δεν είπα κάπου το "όποιος είχε διαβάσει έγραφε".
Το θέμα β3 μια χαρά ήταν εκεί που ήταν.Απλά ήταν λάθος που έπιανε 8 μονάδες.Τέτοια ερωτήματα είναι καλό να υπάρχουν για μαθητές που θέλουν να ξεχωρίζουν.Όχι για να χαντακώσουν όλους τους άλλους.
Προφανώς και υπάρχει και το 12,14,16.
Προφανώς υπάρχουν και εκείνοι που έχουν την γνώση να γράψουν 20 και γράφουν 13.Και;

ή του υψους ή του βαθους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΒΟΘΡΑΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν μια χαρά.
Στο μόνο που διαφωνώ είναι στις 8 μονάδες του β3.Τραγικό λάθος.

Αλλά μην περιμένετε να πάτε και να σας βάλουν θέματα ίδια με αυτά που έχετε λύσει στο φροντιστήριο ή θέματα ίδια με τις μεθοδολογίες που έχετε παπαγαλίσει.

Μπράβο στην επιτροπή που έβαλε τα θέματα.Καταπληκτική δουλειά.(εκτός από τις 8 του β3)




Δυστυχώς στην εποχή που ζούμε, δεν υπάρχει χώρος για μέτριους.Το μόνο που σου μένει να είσαι, είναι να είσαι ο καλύτερος.

Γεια σου ρε antonisd95 'ξηγιέσαι ωραία συμφωνώ απόλυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ή του υψους ή του βαθους!

Ακριβώς.
Τα μαθηματικά απαιτούν ικανότητες που καλώς ή κακώς δεν τις έχουν όλοι.Μπορεί να μην τις έχουν καλλιεργήσει, μπορεί απλά να μην το έχουν, μπορεί , μπορέι ...μπορεί.
Από την στιγμή που τα πανεπιστήμια παίρνουν αυτούς που θέλουν για ποιο λόγο να χαμηλώσουν την δυσκολία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Γεια σου ρε antonisd95 'ξηγιέσαι ωραία συμφωνώ απόλυτα
οτι τι τωρα?ποιος τρολαρει ποιον?

Ακριβώς.
Τα μαθηματικά απαιτούν ικανότητες που καλώς ή κακώς δεν τις έχουν όλοι.Μπορεί να μην τις έχουν καλλιεργήσει, μπορεί απλά να μην το έχουν, μπορεί , μπορέι ...μπορεί.
Από την στιγμή που τα πανεπιστήμια παίρνουν αυτούς που θέλουν για ποιο λόγο να χαμηλώσουν την δυσκολία;
Βαζουν τα πανεπιστημια τα θεματα και καθοριζουν αυτα το βαθμο δυσκολιας??:eek::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top