[30/5/2012] Ιστορία Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 55)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 27 49.1%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 17 30.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 8 14.5%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 3.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Σας ενδιαφερει(κυριως για τα α,β,γ που λεγατε)
https://www.p-e-f.gr/docs/2012isto.pdf

Μαλλον αυθαιρετα συμπερασματα θα λεγα οτι βγαζουν. Ετσι κι αλλιως, δεν μπορω να πω οτι εχω και μεγαλη εμπιστοσυνη σε αυτες τις ενωσεις καθηγητων μετα απο τις 'απαντησεις' που εδωσαν για τη Βιολογια γενικης. Αντιστοιχα θεματα προεκυψαν και αλλου, οπως στη Φυσικη των αλλων κατευθυνσεων. Γι αυτο, αποφευγω να δινω βαση στις ενωσεις καθηγητων.

όπα, στου μαυρομιχάλη έπρεπε να γράψω και τα χαρακτηριστικά του ράλλη?

da hell!

έγραψα μονο ότι δεν διέφερε από το "ραλλικο" ...

και εγώ... εντάξει θα μας τρελάνουν...
επίσης έπρεπε να ξέρουμε τι ζώδιο είναι ο Κυριακούλης, ποια φαγητά του άρεσαν, πότε έμαθε να κάνει ποδήλατο και αν η γιαγιά του τού έλεγε παραμύθια όταν ήταν μικρός για να διαμορφώσει το ιδεολογικό του υπόβαθρο ώστε να καταλήξει αδιάλλακτος αντιβενιζελικός. A! Kαι μήπως είχε πρόβλημα με την αστική τάξη επειδή τα παιδιά των αστών στο σχολείο τον αποκαλούσαν Κούλη.

I GIVE UP

δε ξέρω ρε συ ειλικρινά να μας κόψουν από αυτό θα ναι μεγάλη βλακεία...
αν ήταν έτσι ας ζήταγαν το "ραλλικο" να τελειώνουμε δηλαδή...

Πάνε καλά εκεί;;;;;;; Αφού το έχουν ξαναζητήσει αυτό με το κόμμα του Κούλη Μαυρομιχάλη και η απάντηση που δινόταν ήταν οι 4 γραμμούλες, χωρίς να χρειαστεί να συμπεριληφθούν ούτε τα χαρακτηριστικά του ραλλικού κόμματος, ούτε τα γενικά χαρακτηριστικά των αντιβενιζελικών κομμάτων
Ιδέα μου είναι ή προσπαθούν να βρουν τρόπο να μας χαντακώσουν στη βαθμολογία;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Mα με ποια λογική. Εφόσον με ρωτάει για τις εξελίξεις τις πολιτικές ΜΕΤΑ τις Μουρνιές δε θέλει να πω για ό,τι ακολούθησε;
Aς ρωτούσαν ποια η συμφωνία στις Μουρνιές και ποιες οι πολιτικές εξελίξεις μετά.


μετα την υπογραφη της Συνθηκης των Μουρνιων εξασφαλιστηκε γενικη αμνηστια και οι Μ.Δυναμεις δεσμευτηκαν να επεξεργαστουν ενα χαρτη νεων παραχωρησεων..........και αυτο εξελιξεις ειναι!μπλα μπλα!!! εγω το εγραψα και αυτο!!! σιγα πως κανετε ετσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Τα θεματα της ιστοριας ηταν καλα.
Τα εγραψα ολα,εκτος απο την ερωτηση με τις Μουρνιες.
Ευτυχως που τελειωσε και αυτο το μαθημα,γιατι με εριξε πολυ ψυχολογικα. Την τριτη εκλαιγα ολη μερα και το βραδυ δεν κοιμηθηκα. Ειχα την εντυπωση οτι δεν θυμομουν τιποτα και οτι δεν θα εγραφα καθολου καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
το ραλλικο έπρπε να το βαλουμε σε περιπτωση που το ηθελε κανονκα οχι σε συντομη εκταση

Το ιδιο πραγμα λεμε. Προσωπικα, εγω επιμενω γιατι ετσι φαινεται οτι πολλοι (οπως η ενωση φιλολογων), πολλοι απο τους οποιους μπορει να διορθωσουν και γραπτα, μας ωθουν ετσι στην παπαγαλια, αλλα μετα τους φταιει το υπουργειο, το συστημα κτλ. Κι επειδη το αν θα μπει καποιος στη σχολη που θελει μπορει να κριθει απο αυτη την ηλιθιοτητα του ειτε να γραψουμε και το ραλλικο ειτε να γραψουμε την πηγη α,β,γ σαν να ειναι διαφορετικα ερωτηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_xr

Νεοφερμένος

Η mar_xr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δηλαδή όποιος τα έγραψε στην πηγή με τη σειρά που ζητούνταν αλλά δεν έβαλε α,β,γ θα του κοψουν? διαβάζοντας κάποιος καταλαβαίνει τον διαχωρισμό:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
δηλαδή όποιος τα έγραψε στην πηγή με τη σειρά που ζητούνταν αλλά δεν έβαλε α,β,γ θα του κοψουν? διαβάζοντας κάποιος καταλαβαίνει τον διαχωρισμό:(

Οχι δε σου κόβουν .Αλλά και να μήν έβαζες τα α,β,γ, καλό θα ήταν να άλλαζες παράγραφο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα και από έναν νέο στο στέκι!!!!! Θα συμφωνήσω ότι τα θέματα ήταν σχετικά εύκολα... Άντε Λατινικά τώρα και ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!! (Στηρίζουμε βέβαια όσους δίνουν ΑΟΘ:)) Η μόνη μου απορία είναι εάν μπορούν να κόψουν μονάδες σε περίπτωση που κάποιος (και στην προκειμένη εγώ!) αντί για "βασιλιάς Γεώργιος ο Α'" γράψει "βασιλιάς Κωνσταντίνος ο Α'" (θέμα Β1)......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω παιδια που δεν ανεφερα στην τελευταια πηγη για την αποσοβηση κοινωνικων αναταραχων χανω πανω απο 5/25?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Τα θεματα της ιστοριας ηταν καλα.
Τα εγραψα ολα,εκτος απο την ερωτηση με τις Μουρνιες.
Ευτυχως που τελειωσε και αυτο το μαθημα,γιατι με εριξε πολυ ψυχολογικα. Την τριτη εκλαιγα ολη μερα και το βραδυ δεν κοιμηθηκα. Ειχα την εντυπωση οτι δεν θυμομουν τιποτα και οτι δεν θα εγραφα καθολου καλα.

Aυτές οι ΜΟυρνιές έκαψαν τελικά κόσμο.....φέτος δεν βλέπω οι συνομήλικοί μας να προτιμάνε τα Χανιά για διακοπές...


Το ιδιο πραγμα λεμε. Προσωπικα, εγω επιμενω γιατι ετσι φαινεται οτι πολλοι (οπως η ενωση φιλολογων), πολλοι απο τους οποιους μπορει να διορθωσουν και γραπτα, μας ωθουν ετσι στην παπαγαλια, αλλα μετα τους φταιει το υπουργειο, το συστημα κτλ. Κι επειδη το αν θα μπει καποιος στη σχολη που θελει μπορει να κριθει απο αυτη την ηλιθιοτητα του ειτε να γραψουμε και το ραλλικο ειτε να γραψουμε την πηγη α,β,γ σαν να ειναι διαφορετικα ερωτηματα.

δηλαδή όποιος τα έγραψε στην πηγή με τη σειρά που ζητούνταν αλλά δεν έβαλε α,β,γ θα του κοψουν? διαβάζοντας κάποιος καταλαβαίνει τον διαχωρισμό:(

Οχι δε σου κόβουν .Αλλά και να μήν έβαζες τα α,β,γ, καλό θα ήταν να άλλαζες παράγραφο :)

Καλησπέρα και από έναν νέο στο στέκι!!!!! Θα συμφωνήσω ότι τα θέματα ήταν σχετικά εύκολα... Άντε Λατινικά τώρα και ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!! (Στηρίζουμε βέβαια όσους δίνουν ΑΟΘ:)) Η μόνη μου απορία είναι εάν μπορούν να κόψουν μονάδες σε περίπτωση που κάποιος (και στην προκειμένη εγώ!) αντί για "βασιλιάς Γεώργιος ο Α'" γράψει "βασιλιάς Κωνσταντίνος ο Α'" (θέμα Β1)......

Ελπίζω να τους στείλει σαφή και αυστηρή οδηγία η κεε και να λέει ότι ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ η αναφορά στο επάρατο ραλλικό κόμμα, γιατί αυτό είναι διαστρέβλωση της ερώτησης....θα έπρεπε να λεγόταν εκτενούς απάντησης τότε.
Όσο για τα α β γ, εάν τα έχεις πχ με μια γραμμή κενό, του στυλ να μην τελειώνεις τα δικαιώματα και στην ίδια σειρά να αρχίζεις κάτι άλλο, νομίζω γίνεται φανερό ότι αλλάζεις υποερώτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Καλησπέρα και από έναν νέο στο στέκι!!!!! Θα συμφωνήσω ότι τα θέματα ήταν σχετικά εύκολα... Άντε Λατινικά τώρα και ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!! (Στηρίζουμε βέβαια όσους δίνουν ΑΟΘ:)) Η μόνη μου απορία είναι εάν μπορούν να κόψουν μονάδες σε περίπτωση που κάποιος (και στην προκειμένη εγώ!) αντί για "βασιλιάς Γεώργιος ο Α'" γράψει "βασιλιάς Κωνσταντίνος ο Α'" (θέμα Β1)......



μα να μην ξερεις τους βασιλιαδες που περασαν απο τν Ελλαδα ρε παιδι μου!!! ντροπη :P σιγα μωρε τι θα σου κοψουν ....τιποτα 0,... κατι....!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μα να μην ξερεις τους βασιλιαδες που περασαν απο τν Ελλαδα ρε παιδι μου!!! ντροπη :P σιγα μωρε τι θα σου κοψουν ....τιποτα 0,... κατι....!!!!!:)

χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!1 μόνο ντροπή? ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
αμαν αμαν!! εγω τα χαρακτηριστικα του ραλλικου κομματος δεν τα γραψα στο εθνικο κομμα...εγραψα οτι ηταν ενα απο τα πιο αδιαλλακτα των αντιβενιζελικων και μετα το ξεκινησα απο εκει που ελεγε οτι το εθνικο κομμα δεν διεφερε απο το ραλλικο........καλα αυτη η ενωση φιλολογων(λεμε τωρα φιλολογοι) ειναι για πολλες μπατσες!!!!:hmm:

χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!1 μόνο ντροπή? ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!:P

αλλα αν πεσεις σε κανεναν καθυστερημενο βασιλικοχουντικο μπορει να τα παρει αγρια που τα νεα παιδια δεν γνωριζουν την ιστορια της Ελλαδας και ποσο μαλιστα τα μελη της βασιλικης οικογενειας και να σου κοψει κατι παραπανω :whistle: αλλα δεν νομιζω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
αλλα αν πεσεις σε κανεναν καθυστερημενο βασιλικοχουντικο μπορει να τα παρει αγρια που τα νεα παιδια δεν γνωριζουν την ιστορια της Ελλαδας και ποσο μαλιστα τα μελη της βασιλικης οικογενειας και να σου κοψει κατι παραπανω :whistle: αλλα δεν νομιζω :D

Περαστικά τους!
Η Ιστορία πάει μπροστά, εάν αυτοί έχουν μείνει ακόμη στις προ του 1973 εποχές......υπάρχει θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnypapatz

Νεοφερμένος

Ο Johnypapatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
στο Δ1 μονο απο την 154 σελ δεν χρειαζοταν να γραψουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Περαστικά τους!
Η Ιστορία πάει μπροστά, εάν αυτοί έχουν μείνει ακόμη στις προ του 1973 εποχές......υπάρχει θέμα!

Συμφωνώ!!!!!! Και στην τελική, σιγά το λάθος μωρέ!!!!!!! Αντί για τον πατέρα, έγραψα τον γιο!!!!!!!!! Δεν έγραψα και για την Ελισάβετ!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Συμφωνώ!!!!!! Και στην τελική, σιγά το λάθος μωρέ!!!!!!! Αντί για τον πατέρα, έγραψα τον γιο!!!!!!!!! Δεν έγραψα και για την Ελισάβετ!!!!!!!!!!!!!!!:D

Ούτε γι' αυτόν έγραψες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Καλησπέρα και από έναν νέο στο στέκι!!!!! Θα συμφωνήσω ότι τα θέματα ήταν σχετικά εύκολα... Άντε Λατινικά τώρα και ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!! (Στηρίζουμε βέβαια όσους δίνουν ΑΟΘ:)) Η μόνη μου απορία είναι εάν μπορούν να κόψουν μονάδες σε περίπτωση που κάποιος (και στην προκειμένη εγώ!) αντί για "βασιλιάς Γεώργιος ο Α'" γράψει "βασιλιάς Κωνσταντίνος ο Α'" (θέμα Β1)......

Συμφωνώ!!!!!! Και στην τελική, σιγά το λάθος μωρέ!!!!!!! Αντί για τον πατέρα, έγραψα τον γιο!!!!!!!!! Δεν έγραψα και για την Ελισάβετ!!!!!!!!!!!!!!!:D

Ούτε γι' αυτόν έγραψες.

Να φανταστώ πως δεν πολυσυμπαθείς την δυναστεία των Δανών Γλυξβούργων, σωστά;;;; Γιατί λίγο τους κατακρεούργησες, αλλά δεν πειράζει! Αφού δεν έγραψες σαν κάποιους άλλους ότι "όλες οι γειτονικές χώρες άρχισαν να σχηματίζουν την εντύπωση ότι το Γουδί θα αρχίσει κάποια εκστρατεία ενάντια στην Ελλάδα" δεν νομίζω να έχεις σοβαρό πρόβλημα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina221989

Νεοφερμένος

Η xristina221989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Επειδη πανε και καποια χρονια που εδινα Ιστορια δε θυμαμαι και παρα πολλα(αν και ειχα γραψει τον καλυτερο μου βαθμο 18,5).Αλλα απ'οσα θυμαμαι μου φανηκαν ανεμενωμενα και βατα θεματα.Μια απορια αυτο το Πονταικο ζητημα γιατι δε το πολυβαζουν?Θυμαμαι ειχε μπει για πρωτη φορα στην υλη το 2007 που εδινα και δεν ειχαν βαλει τιποτα και τωρα βλεπω παλι τιποτα.Εχουν μια μανια με το Κρητικο και τους Προσφυγες.
Καλη επιτυχια να εχουν ολα τα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Να φανταστώ πως δεν πολυσυμπαθείς την δυναστεία των Δανών Γλυξβούργων, σωστά;;;; Γιατί λίγο τους κατακρεούργησες, αλλά δεν πειράζει! Αφού δεν έγραψες σαν κάποιους άλλους ότι "όλες οι γειτονικές χώρες άρχισαν να σχηματίζουν την εντύπωση ότι το Γουδί θα αρχίσει κάποια εκστρατεία ενάντια στην Ελλάδα" δεν νομίζω να έχεις σοβαρό πρόβλημα.......
κι όμως παιδιά, αντί για τον ΠΑΤΕΡΑ Γεώργιο τον Α', έγραψα τον ΓΙΟ του και διάδοχο, Κωνσταντίνο τον Α'!!!! Σωστά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top