[25/5/2012] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 198)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 49 24.7%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 36 18.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • [Μέτρια] 10-12

    Ψήφοι: 29 14.6%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 46 23.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 12 6.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θέλω λίγο να ηρεμήσετε.
Οι μεν υποψήφιοι, καλά αποτελέσματα εύχομαι, αλλά και οι απόφοιτοι γνώμη εκφέρουμε, δικαίωμα είναι.
Οι δε απόφοιτοι, μην βιάζεστε να πείτε "εύκολα είναι" όταν τα βλέπετε από την ηρεμία του σπιτιού σας και όχι με το άγχος των εξετάσεων.

Αυτά. Συνεχίστε. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ναι μωρε ! φαντασου ποσο βιαστικα τα εβγαλε!Ουτε καν προσεξε το Ι!
Επισης στην απαντηση του Β1 δεν ειμαι απολυτα σιγουρος οτι ειναι αυτη που δειχνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cb_papi

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα γύρω στην 1:30 ώρα. Βέβαια δεν βγήκα παρά στις 2:30 γιατί τα κοίταζα και τα ξανακοίταζα. Το Δ4 πόσο το βρήκατε; Εγώ ριζα 3 τρίτα αλλά μάλλον λάθος το έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
https://kapalearn.gr/Portals/0/panelladikes/panellinies_2012/3. 25-5-2012/1. Hmerhsia/Fusiki Kat.pdf

Εδώ στο Γ1 έχει λάθος απάντηση..Επίσης στο Β1 είναι όντως έτσι;

Προσωπικά κολλησα στο Β' θεμα σε Β1 και Β3 και έχασα πολύ χρόνο με αποτέλεσμα να κάνω αγχωτικά και λάθος, τόσο το Γ4 όσο και τα Δ3,Δ4. Στόχευα πολύ παραπάνω, κρίμα. Τουλάχιστον βλέπω πως η γενική εικόνα είναι ότι δεν τα πήγαμε όλοι καλά, και αυτό πρέπει να μας "ευχαριστεί".

Το Γ1 ειναι σωστο ρε γιατι...? Το Β1 ειναι σιγουρα ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σεξ χωρίς έλεος...
Μη λέτε τα θέματα εύκολα και γελοία γτ απλά είστε άσχετοι.
Ελάτε δώστε κι εσείς και μετά να σας δω.
Έχω γράψει το πολύ 15 ενώ στόχευα για 20.
Απ το σχολείο μου που τα συζητήσαμε με τα παιδιά οι περισσότεροι είναι γύρω στο 50-60 και πολλά άτομα κάτω της βάσης.
Πάνω απ 75 δεν άκουσα για κανέναν...
Σε δείγμα περίπου 35 παιδιών...
Καληνύχτα!

Εγώ δεν στόχευα για 20, κανά 18άρι υπολόγιζα...Πλέον, 15 και πολύ:P:P
Κατά τα άλλα συμφωνώ....Μην παίζετε με τον πόνο μαςςςς!...Ο καθένας ας κρατήσει τη γνώμη του για τον εαυτό του, δεν έχουμε όλοι τις ίδιες κλίσεις για να τα θεωρούμε από κοινού εύκολα ή δύσκολα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οι εκφράσεις ήταν γελοία τα θέματα κ.λ.π και άστοχες είναι και το μόνο που μπορούν να κάνουν ή να εκνευρίσουν/αγχώσουν τους υποψηφίους..και δεν νομίζω πως χρειάζεται! Και πάλι το β θέμα ήθελε αρκετό γράψιμο και πράξεις:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εντάξει τι να λέμε τώρα... Προσωπικά ευελπιστώ σε ένα 12-13 αν το τραβήξεις απ' τα μαλλιά όμως... Μια κοπέλα ήθελε Ιατρική και τώρα έχει γράψει 14 ενώ πήγαινε για 19 χαλαρά όλη τη χρονιά. Από την κατεύθυνσή μου έγραψαν πάνω από 16 οι 2 στους 16. Ωραία πράγματα... Αυτό όμως που τη θεωρητική της βάζουν εύκολα κι εμάς μας αλλάζουν τον αδόξαστο ποτέ δε θα το καταλάβω. Η δικιά μας θεωρητική μόλις πήρε τα θέματα άρχισαν όλοι να τσιρίζουν λες και δεν υπάρχει αύριο. Σ' εμάς άκρα του τάφου σιωπή κι όλοι σαν Μεγάλες Παρασκευές ήμασταν...

Πάντως αυτό που λένε ότι ο πρώτος σου βιασμός σου μένει για πάντα στη μνήμη ισχύει. Και οι περισσότεροι από εμάς τον ζήσαμε σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οι εκφράσεις ήταν γελοία τα θέματα κ.λ.π και άστοχες είναι και το μόνο που μπορούν να κάνουν ή να εκνευρίσουν/αγχώσουν τους υποψηφίους..και δεν νομίζω πως χρειάζεται! Και πάλι το β θέμα ήθελε αρκετό γράψιμο και πράξεις:/:

Και από ό,τι άκουσα χρειαζόντουσαν και γνώσεις από προηγούμενες τάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πως το βλέπετε, πιο δύσκολα από τα περσινά? Θα πέσουν οι βάσεις με αυτόν τον ρυθμό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Στο Γ4 γιατί λέμε ότι ισχύει Στ=0 όταν η κινητική ενέργεια είναι μέγιστη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim morrison

Νεοφερμένος

Ο jim morrison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Mαμήθηκε ο Δίας παιδιά.Άλλα είχα διαβάσει περρισότερο άλλα κομμάτια της ύλης και ξαφνιάστηκα.Είμαι του 13-14 στην φυσική και όλη την χρονιά έτσι περίπου πήγαινα.Τα βρήκα απαιτιτικά,ανχώθηκα και μάλλον πατώσαμε ολίγο.Έφυγα στην μιάμιση ώρα από την απογοήτευση-τσαντίλα.Είχα πάρει φόρα και κόλλησα λίγο στο δεύτερο και μετά στο τρίτο :worry:

Μπορούσαν να βάλουν δυσκολότερα αλλά και ευκολότερα.Μέτρια κατάσταση.Πέρσι το τέταρτο ήταν θηρίο με ψαρωτικό σχήμα...δυσκολότερο από το φετινό.Υπολογίζω πάνω από 14 στην έκθεση(όλα σωστά τα είχα αλλά ποτέ δεν ξέρεις σε αυτό το ρημαδομάθημα),19 βιολογία(ευτυχώς δεν πέσαμε σε παγίδες).Με υπερβολική αυστηρότητα μου βάζω 9 φυσική.Μαθηματικά πάω για 13-14 πάλι , χημεία-βιοχημεία για 17 και πανώ και ηλεκτρολογία το ίδιο.(είμαι α κύκλο τεχνολογικής...δεν υπάρχει σε όλα τα σχολεία)

Πως με κόβετε βγάζω ένα 15άρι?Σε συνδιασμό με την τρικενία είμαι μέσα στους στόχους.Πολύ πίκρα πάντως η φυσική...κοιτώντας τα τώρα βρίσκω περισσότερα αλλά σημασία έχει τι έγραψα εντός των 4 τείχων. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Εμένα μ άρεσαν πάρα πολύ τα θέματα. Ειδικά το 4ο! Ευτυχώς δεν βάλανε πάλι μια απο τα ίδια φέτος. Περίμενα πως και πως ταλάντωση με κρούση φέτος. Βάλανε μόνο ταλαντωση, δεν πειράζει. Πιστέυω ότι εγραψα αρκετά καλά, αν και δεν έκανα το Β3 καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
στο Δ4 τι κανατε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Yστερα απο την σημερινη αποτυχια,με την οποια χανω τη σχολη πρωτης επιλογης,οσο και απογοητευμενος και νευριασμενος αν ειμαι θα ηθελα να επισημανω 2 πραγμα με ηρεμο τονο.
Οι αποφοιτοι και γενικα οι εξωτερικοι παρατηρητες που εγραψαν το 20αρακι τους περυσι ή σε αλλες χρονιες θα ηταν καλυτερο να προσεχουν λιγο πως σχολιαζουν τα θεματα καθε μαθηματος.Δεν νομιζω οτι ειναι λογικο να μιλατε για γελοια θεματα που εφτανες το 17 ανετα.Ισως ,φταιει το γεγονος οτι δεν εγραψα καλα,αλλα μου φανηκαν αρκετα πιο δυσκολα σε θεμα σκεψης σε σε σχεση με θεματα προηγουμενων ετων.
Απο εδω και περα συγχαρητηρια σε οσους εγραψαν αριστα ,ή τουλαχιστον οσο ηθελαν.Δεν νομιζω να ειναι πολλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Καταρχήν φίλε σου εύχομαι ότι καλύτερο για το συγκεκριμένο μάθημα αλλά και επιτυχία στα υπόλοιπα.Όμως θεωρώ ότι τα θέματα ήταν γελοία και δεν είμαι άσχετος.Αντικειμενικά στα 2 πρώτα θέματα δεν διέκρινα κάτι το δύσκολο και όσον αφορά το 3ο απλά θα πω ότι δώρισαν 25 μονάδες.Τι ακριβώς σε δυσκόλεψε; Να βρεις μια ροπή αδράνειας ή να πάρεις ενεργειακά θεωρήματα για τα υπόλοιπα;
Τώρα το 8εμα 4 δυσκολεύει λίγο στα 2 τελευταία ερωτήματα.Αλλά 4ο θέμα δεν είναι; Έτσι δεν υποτίθεται ότι πρέπει να είναι; Κοινώς πιστεύω ότι 17 έγραφες άνετα.Άποψη μου.
Οσους εχω ρωτησει που γραψανε μου ειπαν οτι ειναι δυσκολα. Καθηγητες στο σχολειο ειπαν παλουκια, καθηγητες στο φροντιστηριο "γαμησε τα" στην τηλεοραση δυσκολα και ο μετριος εφθανε το 10. Ξανασκεψου τι ειπες λοιπον ;)
Εγω στοχευα 15 εχω γραψει 12-14 οποτε μονο δυσαρεστημενος δεν ειμαι. Τα θεματα ηταν δυσκολα, θεμα Δ μπορει να μην ηταν οσο δυσκολο φαινεται αλλα δεν ηταν καθολου αναμενομενο. Θεμα Γ αν δεν ειχα λυσει παρομοια ασκηση στο φροντιστηριο ακομα θα προσπαθουσα να βρω το εργο! Καλη επιτυχια παιδια στα επομενα μαθηματα και οσοι δεν γραψατε καλα να κοιτατε μονο μπροστα τιποτα αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tezu586

Νεοφερμένος

Η tezu586 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλα ενταξει..πραγματικα..ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΣΟΥΖΕΙ..
Εκανα σωστα πολλαπλης..και πληροφορω ειναι
Γ Γ Β Γ ..
τωρα για σ/λ δν ξερω..
Το 2 θεμα ηταν πολυ πολυ δυσκολο..
Τεσπα guys ηταν Δ Υ Σ Κ Ο Λ Α..
Δεν συγκρινεται το 3 περσι με τ φετινο..το 3 περσι ηταν ΓΕΛΕΙΟ!!!

το 4 μου φανηκε πιο ευκολο.Το ω στο Γ3 εβγαινε 0..το εβγαλα μηδεν και νομιζα οτι ηταν λαθος..Anyway,αν εχω γραψει 13-4 θα ειμαι πολυ χαρουμενη!
Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cb_papi

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Στο Γ4 γιατί λέμε ότι ισχύει Στ=0 όταν η κινητική ενέργεια είναι μέγιστη;

Στ=0 άρα και η γωνιακή επιτάχυνση είναι 0. Όταν ξεκινά η ράβδος να κινείται, το α γωνιακό έχει θετικό πρόσημο. Όταν φθάσει στην οριζόντια θέση, έχει αρνητικό (δηλ. οι ροπες των βαρών είναι μεγαλύτερες από την ροπή της f'). Άρα μέχρι κάποιο σημείο επιταχύνει η ράβδος, κάπου το α γωνιακό μηδενίζεται και στην συνέχεια γίνεται αρνητικό, άρα επιβραδύνει. Συνεπώς ψάχνουμε το α=0 άρα Στ=0. Σκέψου ότι ψάχνουμε την μέγιστη ταχύτητα, της οποίας η παράγωγος είναι η επιτάχυνση. Όπως η εύρεση μεγίστου στις παραγώγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα γύρω στην 1:30 ώρα. Βέβαια δεν βγήκα παρά στις 2:30 γιατί τα κοίταζα και τα ξανακοίταζα. Το Δ4 πόσο το βρήκατε; Εγώ ριζα 3 τρίτα αλλά μάλλον λάθος το έχω.
Κι εγώ τόσο το βρήκα,αλλά έμαθα πως το σωστο είναι 2ρίζα3 τρίτα...
Mαμήθηκε ο Δίας παιδιά.Άλλα είχα διαβάσει περρισότερο άλλα κομμάτια της ύλης και ξαφνιάστηκα.Είμαι του 13-14 στην φυσική και όλη την χρονιά έτσι περίπου πήγαινα.Τα βρήκα απαιτιτικά,ανχώθηκα και μάλλον πατώσαμε ολίγο.Έφυγα στην μιάμιση ώρα από την απογοήτευση-τσαντίλα.Είχα πάρει φόρα και κόλλησα λίγο στο δεύτερο και μετά στο τρίτο :worry:

Μπορούσαν να βάλουν δυσκολότερα αλλά και ευκολότερα.Μέτρια κατάσταση.Πέρσι το τέταρτο ήταν θηρίο με ψαρωτικό σχήμα...δυσκολότερο από το φετινό.Υπολογίζω πάνω από 14 στην έκθεση(όλα σωστά τα είχα αλλά ποτέ δεν ξέρεις σε αυτό το ρημαδομάθημα),19 βιολογία(ευτυχώς δεν πέσαμε σε παγίδες).Με υπερβολική αυστηρότητα μου βάζω 9 φυσική.Μαθηματικά πάω για 13-14 πάλι , χημεία-βιοχημεία για 17 και πανώ και ηλεκτρολογία το ίδιο.(είμαι α κύκλο τεχνολογικής...δεν υπάρχει σε όλα τα σχολεία)

Πως με κόβετε βγάζω ένα 15άρι?Σε συνδιασμό με την τρικενία είμαι μέσα στους στόχους.Πολύ πίκρα πάντως η φυσική...κοιτώντας τα τώρα βρίσκω περισσότερα αλλά σημασία έχει τι έγραψα εντός των 4 τείχων. :/:
Κι εγώ στην Τ-1 είμαι...Ας ελπίσουμε να μη γαμήσουν και τη Χημεία-Βιοχημεία με την Ηλεκτρολογία φέτος,γιατί θα πάμε να φουντάρουμε....

Πολλές απόψεις είδα στο φόρουμ...Τεσπα,εγώ απογοητεύτηκα σήμερα...Δεν άγγιξα το Γ4...Έπιασα όλο το πρώτο θέμα...(ουάου!)...Από το δεύτερο,έπιασα Β1 και Β2...Το Β3 δεν είχα ιδέα τι να κάνω..Του έγραψα τι ισχύει γενικά για την ελαστική κρούση,μπας και το εκτιμήσει..(που δεν το βλέπω...)Κι έβαλα στην τύχη το γ,οπότε το 'χασα...Από το τρίτο θέμα,έλυσα κανονικά ως το Γ3...Αλλά μόλις έκανα πράξεις και καταλήγω ω=0,κόμπλαρα...Κι έτσι,έχω γράψει κανονικά το ερώτημα,αλλά στο τέλος έχω αφήσει ξερό το ==> χωρίς να γράψω ω=0...Ο καθηγητής μου πιστεύει να μην μου το κόψουν γι' αυτό...Κι από 4ο θέμα,πιστεύω έχω Δ1 και Δ2...(ανευ απροόπτου,δεν έχω δει λύσεις...)Τα άλλα δύο είναι λάθος.:/:
Αυτά!Καλή μας χώνεψη!

Α,και για να σταματήσει η παραφιλολογία,το Α θέμα είναι ΣΙΓΟΥΡΑ γ,β,γ,γ και Σ,Σ,Λ,Λ,Σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Συγκρινετε το περσινο 2ο,3ο με τα αντιστοιχα φετινα! Τα περσυνα ηταν γατακια μπροστα σε αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και ξαναλέω γελοία είναι όχι από μόνα τους τα 8εματα αλλά για κάποιον που έχει διαβασει χωρίς και σκοτωθεί στο διάβασμα.
Κι εγώ είχα ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ στο διάβασμα όλη τη χρονιά στη Φυσική, είχα αφιερώσει σχεδόν τον 2πλασιο χρόνο απ ότι στα άλλα μαθήματα, είχα λύσει και τους 2 σαββάλες και θέματα από αλλού, αλλά...

Καλή σας συνέχεια, και μην ακούτε εμάς γι' αυτά(ούτε τα κανάλια, ούτε τους καθηγητές σας στα φροντιστήρια), αλλά τους συνυποψηφίους σας..
Αυτό ακριβώς
Τα περισσότερα παιδιά που έχω μιλήσει είτε του σχολείου μου είτε στο facebook λένε ότι τα θέματα ήταν πολύ δύσκολα
Εγώ κρατάω αυτό κι όχι τι λέει ο τάδε φοιτητής που τα βλέπει απ το σπίτι του 1-2 χρόνια μετά ούτε το τι λέει ο ένας στους εκατό που έγραψε 100 κι έφυγε στη δυνατή αποχώρηση

Οι δε απόφοιτοι, μην βιάζεστε να πείτε "εύκολα είναι" όταν τα βλέπετε από την ηρεμία του σπιτιού σας και όχι με το άγχος των εξετάσεων.
Πες τα Βαγγελινά, πες τα!
Ελάτε λύστε live τα θέματα και μετά να κρίνετε!

Στο Γ4 γιατί λέμε ότι ισχύει Στ=0 όταν η κινητική ενέργεια είναι μέγιστη;
Αυτό λέμε αλλά γιατί δεν το έχω καταλάβει;
Γ4 δεν έχω λύσει σωστά...

Και φυσικά, δείτε τη δημοσκόπηση πάνω στο θέμα
Νομίζω κάτι λέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top