Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
τετοια εποχη δεν θα λεμε οτι περιμενουμε να ανοιξουνε τα σχολεια! μετα απο 12 χρονια τι ειναι 9 μηνες?? μην αγχωνεσται για τιποτα, ολα θα πανε καλα στο τελος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
παιδια εχω αγχος αγχος αγχος !!!! αλλα δεν θελω να αγχωσω και εσας :P

δεν εχω συνειδητοποιησει ακομα οτι πλησιαζουμε στο τελος της μαθητικης μας καριερας (ελεος - τι ειπα παλι :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι τελειώνουμε, ότι ένα κεφάλαιο απ τη ζωή μας κλείνει, ότι μεγαλώνω, ότι πέρασαν ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ και βουρκώνω. :'(
Μόνο εγώ το παθαίνω; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι τελειώνουμε, ότι ένα κεφάλαιο απ τη ζωή μας κλείνει, ότι μεγαλώνω, ότι πέρασαν ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ και βουρκώνω. :'(
Μόνο εγώ το παθαίνω; :'(

εγω παντως δεν το εχω παθει ακομα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Συνήθως το παθαίνουν τα παιδιά όταν πάνε στο κολέγιο εεε πανεπιστήμιο ήθελα να πω ακόμα και ο Andy το έπαθε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
θεωρω οτι φετος που θα καθυστερησουμε τα βιβλια οι υποψηφιοι που ξεκινησαν φροντιστηρια θα πλεονεκτουν.
κρισιμος παραγοντας στην διαμορφωση των μεσαιων τμηματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;:P
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.:hehe:

Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.:mad:
Ασε το ξεκινησα εχθες μετα απο 2 εβδομαδες και τα βλεπω σκουρα τα πραγματα ειναι ενα μαθημα το οποιο δν πρεπει να το αφηνεις καθολου γτ αν το αφησεις ,σε αφησε! :D
Εχω ψαξει παντου δυστιχως δν μπορω να βρω τπτ,τα μονα που εχω ειναι τα μαθηματικα κατ,και γενικης :/: Με φωτοτυπιες θα την βγαλουμε αν υπαρχει χαρτι για εκτυπωση βεβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
απο το αοδε εχω μαθει 11 ολοκληρες σελιδες!!!:Pκαι ευελπιστω μεχρι να ανοιξουν τα σχολεια να εχω τελειωσει το 1ο κεφαλαιο.αλλα δεν ειναι και για να κοβεις τις φλεβες σου ρε παιδια...οκ δυσνοητο πυκνογραμμενο κακογραμμενο ναι.σε συγκριση με τη βιολογια γενικης μαθαινεται πιο ευκολα-ετσι τουλαχιστον πιστευω-

->πω πω ανοιγουν παλι τα σχολεια...παλι 2 ωρες ορθιοι την πρωτη μερα να αγιαστουμε:worry:
και την κυριακη γραφω και διαγωνισμα φυσικης...μμμ κανα 5 ισως το πιασω...
αντε καλο διαβασμα σε ολους!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πωπω μου θύμισες τώρα που όταν είχανε αρχίσει τα σχολεία ήξερα το 1ο κεφάλαιο στη βιολογία κατεύθυνσης και νόμιζα ότι είχα κάνει κάτι. Που' να ξερα πόσα είχανε τ' άλλα 7:confused:
:P

Τώρα που το σκέφτομαι δε θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ. Στην υγειά μας , ελπίζω να μη χρειαστώ τίποτα στην Ιατρική γιατί με βλέπω να ψάχνω σχολικό βιβλίο :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πωπω μου θύμισες τώρα που όταν είχανε αρχίσει τα σχολεία ήξερα το 1ο κεφάλαιο στη βιολογία κατεύθυνσης και νόμιζα ότι είχα κάνει κάτι. Που' να ξερα πόσα είχανε τ' άλλα 7:confused:
:P

Τώρα που το σκέφτομαι δε θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ. Στην υγειά μας , ελπίζω να μη χρειαστώ τίποτα στην Ιατρική γιατί με βλέπω να ψάχνω σχολικό βιβλίο :redface::P

Καλά,μην βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά :P.Εγώ που κατέβασα κάποιες σημειώσεις από βιοχημεία,από το 1ο μάθημα,σου πετάει και οργανική χημεία μέσα και σκέφτομαι να αρχίσω μια μικρή επανάληψή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χεμ,χεμ,οι φοιτητες μας αγχωνετε!Ξουτ,ξουτ!Τελικα ξεκιναω το Σαββατο μαθηματα αοθ και ολοκληρωνεται το καρε των μαθηματων.

Καλο μηνα επισης.Μπηκαμε και επισημα στο φθινοπωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι δε θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ.

I approve this comment. Αλλά δε θα χρειαστούν επαναλήψεις, λίγο ξεσκόνισμα θέλει και είμαστε cool.

Φεύγω, φεύγω, σκάστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εχω μια ερωτηση?στησ βασεισ πωσ λεγεται ο προγρματισμος?:):redface:
Φίλε μου αν εννοείς προγραμματιστής Η/Υ...είναι Πληροφορική..τώρα απο κει και πέρα εσύ διαλέγεις με τι θα ασχολιθείς και αν θα κάνεις και μεταπτυχιακό για περετέρω...δλδ...Web Developming...Προγραμματισμός...κτλπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι κακό είναι αυτο με το άγχος; Γυρνάς στους καθηγητές ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ γυρνάς στα ΜΜΕ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ γυρνάς στους συμμαθητές ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ. Μάθανε όλοι μια καραμέλα και την χρησιμοποιούν για να μετονομάσουν τον φόβο τους για τις πανελλήνιες, το αγχος είναι "φυσικό" κάποιος να το αισθάνεται κατι σαν μόδα ενώ ο φόβος ακούγεται πιο παιδικό/αδυναμία. Με σωστή προετοιμασία είσαι σίγουρος για τον ευατό σου και δεν φοβάσε τίποτα. Επίσης αυτό που κάνω εγώ για να μην αγχώνομαι είναι όταν εχώ να κάνω κάτι πολύ σημαντικό πχ να δώσω εξέτασεις ή κάποιο πτυχίο κλπ είναι να μην το σκέφτομαι απλά να το κάνω, διότι, όταν σκέφτεσαι το μυαλό σου αρχίζει τρέχει και βγάζει σενάρια πχ και αμα γίνει αυτο, και αμα γίνει το αλλο και χώρις καν καλά καλά να το καταλάβεις αρχίζεις και βιώνεις τα συμπτώματα του φόβου.
Και φυσικά μην δηλώσετε Αξιωματικών Ελ.Ασ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Τα καλά τα δικά μας πέρυσι.Άντε παιδιά γερά, δώστε τα όλα να περάσετε εκεί που θέλετε.Θα περάσει η χρονιά κ δεν θα καταλάβετε τίποτα. Α κ μην ξεχνάτε το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι το μεγαλύτερο κ ίσως το καλύτερο ever :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τα καλά τα δικά μας πέρυσι.Άντε παιδιά γερά, δώστε τα όλα να περάσετε εκεί που θέλετε.Θα περάσει η χρονιά κ δεν θα καταλάβετε τίποτα. Α κ μην ξεχνάτε το καλοκαίρι που έρχεται θα είναι το μεγαλύτερο κ ίσως το καλύτερο ever :clapup:
+1!!(και για το μήνυμα,αλλά και για τη μαντινάδα της υπογραφής...!!!:clapup::D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Επισης ξεχασες να ευχηθεις να μην πτωχευσει το κρατος(επισημα) γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα, χλωμο μου φαινεται να δωσουμε το 12
αμάν με το εύχομαι. Έγραφα γρήγορα και μου φυγε ο τόνος στο ε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ 94-READY TO FIGHT!!
Αννουυυλα~Bring it on κάργια!! :D :P

Το λοιπόν... δεν μπορώ να πιστέψω πως πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός, δεν μπορώ να πιστέψω πως στις 12/9 θα είναι ο τελευταίος μας σχολικός αγιασμός... η αλήθεια είναι πως φρικάρω λιγάκι όσο σκέφτομαι πως σε 9 μήνες... Νο σκουλ.. θα θεωρούμαστε "ενήλικοι" (btw έχω 15 Μαιου γενέθλια ακριβώς για τις εξετάσεις :P )

θα μου λείψουν οι αγαπημένοι καθηγητές και οι βλακείες που κάναμε με τα παιδιά στη τάξη...

anyway!! θα τα δώσουμε όλα, σίγουρα θα είναι μια χρονιά με αυξημένες απαιτήσεις, αλλά δε μασάμε... δεν είμαστε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που τα περνάν αυτά... στρώνουμε κώλους κάτω-διαβάζουμε-όλα θα πάνε καλά :D (και το λέω εγώ που ίσως είμαι το πιο αγχώδες άτομο πάνω στη γη )

Καλή επιτυχία παίδες!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top