Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mητσο επαναλαμβάνεσαι.:P
Κατα τα αλλα η φετινη χρονια προβλεπεται να ειναι δυσκολη με ολα αυτα που συμβαινουν.Αλλα "ειμαστε ακομα ζωνταντοι στη σκηνη σαν ροκ συγκροτημα,και αν μας αντεξει το σκοινι θα φανει...ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ!"Αρα στο τελος θα ανταμειφθουν ολοι οι κόποι μας.

Αντε πάω να παραγωγίσω καμια συνθήκη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Το κάνατε πολύ μελό, θα κλάψω.

Βρε ουστ που δραματοποιείτε τόσο τις πανελλήνιες. Να σας φέρω και κόλυβα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Είμαι πολύ συγκινημένη...Μόλις έμαθα ότι θα έχουμε μόνιμο χημικό με το που ανοίξουν τα σχολεία....!!Μπορεί σε μερικούς να ακούγεται δεδομένο,αλλά στο σχολείο μου έχει να πατήσει χημικός 2 χρόνια....!Η συγκίνησή μου δεν περιγράφεται!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Να το κ το επισημο θρεντ... απο περυσι εβλεπα ''πανελληνιες 2011'' κ ελεγα σε λιγουσ μηνες θα ανηκω στο ''πανελληνιες 2012''.
αντε πρεπει να περασουμε τις 420 σελιδες στο θρεντ εδω..!!

Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;:P
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.:hehe:
τοσο χαλια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.:mad:

Αυτό που το πας; Με φωτοτυπίες ! Πόσο τραγικό. Εγώ έχω αγοράσει τα βιβλία γιατί τα χρειαζόμουν στο φροντιστήριο. Κατά πάσα πιθανότητα αυτά θα χρησιμοποιήσω για ένα διάστημα. Ε ρε που φτάσαμεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το κάνατε πολύ μελό, θα κλάψω.

Βρε ουστ που δραματοποιείτε τόσο τις πανελλήνιες. Να σας φέρω και κόλυβα;

Συμφωνω με το Μητσο.Οι πανελληνιες δεν ειναι το τελος του κοσμου.

Το γεγονος οτι δραματοποιειτε τις πανελληνιες δειχνει οτι δεν εχετε θαρρος και αυτοπεποιθηση,κατι το οποιο ειναι κακο για τις εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Και το γεγονός ότι πολλοί θα έρθουν να τις αποδραματοποιήσουν τόσο εύκολα δείχνει ότι μιλάνε εκ του ασφαλούς.

Ισορροπία θέλει, ούτε πολύ χαλαρά ούτε αυτοκτονίες. Κατά τα άλλα μην το παρακάνετε γιατί πολλοί που έχουν το άγχος που φυσιολογικά θα είχε κάποιος θα νομίζουν ότι κάνουν κάτι λάθος. Και μιλώντας όχι σε σας ακριβώς αλλά στους εαυτούς σας πριν λίγους μήνες ξέρετε πολύ καλά ότι δεν κάνουν λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Το κάνατε πολύ μελό, θα κλάψω.

Βρε ουστ που δραματοποιείτε τόσο τις πανελλήνιες. Να σας φέρω και κόλυβα;

Εγώ ήθελα να παραγγείλω κατά τα τέλη Απρίλη:redface:
Μην είστε τόσο χαζοί όσο ήμουν εγώ, σιγά τις πανελλήνιες, αν είστε διαβασμένοι δεν έχετε να φοβηθείτε κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω τι να πω.Που φετος εχασα για 100 μορια την ΣΜΥ και θα ξαναδωσω και θα ξαναφαω ολο το παλουκι παλι απο την αρχη?Μπορει φετος να ειναι και χειροτερα απο περσι.Τελως Παντων τουλαχιστον θα γνωριζετε οτι καποιος απο την γενια του 93' θα ειναι εκει μαζι σας!!!Μου αρεσει που νιωθω ''βετερανος'' ^^..Να βρω κουραγιο και δυναμη να διαβασω σαν σκυλι να γραψω παλι ενα 15000 και να περασω εκει που θελω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Και το γεγονός ότι πολλοί θα έρθουν να τις αποδραματοποιήσουν τόσο εύκολα δείχνει ότι μιλάνε εκ του ασφαλούς.

Κι εμείς τα ίδια περάσαμε καρντιά μου, στο όχι-και-τόσο-μακρινό παρελθόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πάμε δυνατααααααααααααααα, τελευταία χρονιά! Προβλέπεται ζόρικη αλλά αξέχαστη!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κι εμείς τα ίδια περάσαμε καρντιά μου, στο όχι-και-τόσο-μακρινό παρελθόν.

Αποδραματοποίησες-τόσο-εύκολα; Δεν είδα το μήνυμα αλλά και πάλι δεν είπα ότι όσοι μιλήσατε δε δώσατε πανελλήνιες.

Η εμπειρία του καθενός δεν αλλάζει τα πράγματα κι ακριβώς επειδή το θέμα απευθύνεται στο μέσο μαθητή, ούτε στον άχρηστο ούτε στον περιζήτητο απ' το MIT, ας προσέχουμε τουλάχιστον αν όχι τι λέμε πώς το λέμε. Την απομυθοποίηση την κυνηγάμε ναι, την ισοπέδωση δε θέλουμε, ή δε θέλω στην τελική για να μη μιλάω και για όλους. Το μοναδικό που αλλάζει στη Γ είναι οι απαιτήσεις, OK, είσαι ένα επίπεδο πάνω. Ας κρατηθεί αυτό αλλά να κρατηθεί, όχι να μείνει παντόφλα, πανηγύρι και καφές.

Με λίγα λόγια δηλαδή όπως πριν, ισορροπία. Άκρα υπάρχουν δύο, όχι μόνο το υπερβολικό άγχος και δεν είμαι σίγουρος αν το άλλο δίνει έστω και τις ελάχιστες ελπίδες που δίνει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
:whistle:στα παιδια που θα δωσουν φετος ευχομαι καλη επιτυχια.οι πανελληνιες παιδια δεν ειναι δυσκολες θελουν διαβασμα.τιποτε δεν εχει να φοβηθει ενας καλα διαβασμενος μαθητης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
εγω αρχιζω την αλλη βδομαδα μαθηματα, αλλα εχω κολλησει και δεν μπορω να μαθω την βιολογια (6ο κεφ) και μου χουν σπασει τα νευρα, ελπιζω να ναι επειδη δεν εχω μπει ακομα σε προγραμμα... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μη στεναχωριεσαι θα τα καταφερεις.μαθε την παπαγαλια.κοιτα και τα θεματα των προηγουμενων ετων θα σε βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staceyll

Νεοφερμένος

Η staceyll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγώ εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα από τέλη ιουνίου.. αλλά ρε παιδιά η φυσική είναι πολύ δύσκολη..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
προσπαθω, τουλαχιστον δεν αγχωνομαι γιατι ειμαι αρκετα μπροστα, αλλα και παλι κολλησα... :mad: αντε μια τελευταια χρονια φετος!!! καλη επιτυχια και υπομονη σε ολους μας :)

τελειωσα ηλεκτρικες ταλαντωσεις, δεν εχω βρει μεγαλο προβλημα μεχρι στιγμης... που εισαι εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ............!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..!!!!! Μένουν μονάχα 9 μήνες και μετά... ΤΕΛΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟ!!! Αντίο κοντόμυαλοι συμμαθητές, αντίο κομπλεξαρισμένοι καθηγητές!!! Θα μου λείψουν πολλοί καθηγητές από το λύκειο και μερικοί από το γυμνάσιο όμως ελάχιστοι συμμαθητές...
Όμως για την ώρα.... Αντίο καλοκαίρι!! Είμαστε έτοιμοι για όλα!!! Καιρός προετοιμασίας και περισυλλογής.! :P
(Έχουμε και την εκδρομή να περιμένουμε, έτσι; ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Α η εκδρομή, ναι... :D
Να δούμε πού θα πάμε. Το ταμείο μας δε πάει καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
οντως και εμενα, δεν εχω πολλους συμμαθητες να πω οτι θα μου λειψουν, βασικα δεν νομιζω να μου λειψει το σχολειο... ανυπομονω να παω πανεπιστημιο, 9 μηνες !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top