[18/5/2011] Βιολογία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 11 29.7%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 3 8.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 3 8.1%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 1 2.7%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 1 2.7%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 18 48.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Η λογική λέει ότι όταν δε σου λένε ρητά ότι έχεις κάτι, δεν το έχεις.
κατα τη προσωπικη μου αποψη,η ερωτηση σου εδινε την ελευθερια να χρησιμοποιεις οποιο μεσο θελεις για να το αποδειξεις.:)δεν ειναι κακο στην τελικη που το εκανες με αυτογονιμοποιηση,αλλα ειναι εξισου σωστο με τη διασταυρωση ελεγχου:)btw η δικη μου λογικη λεει παντως οτι η συγκεκριμενη εκφωνηση στην περιπτωση που ζητουσε μονο αυτογονιμοποιηση ηταν σιγουρα ασαφης και αστοχη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελπιδα_93

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια στο ερωτημα για το πρωταρχικο τμημα πιστευετε οτι θα κοψουν μοναδες αν το εχω γραψει πανω στο σχημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Αυτο με το μοσχομπίζελο δεν το εκανε τελικά κανείς άλλος με 4 μονουβριδισμούς αντί για 4 διυβριδισμούς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παιδια στο ερωτημα για το πρωταρχικο τμημα πιστευετε οτι θα κοψουν μοναδες αν το εχω γραψει πανω στο σχημα?

Αν διαβάζεται η απάντηση και καταλαβαίνει αυτός που το διαβάζει τι παίζει όχι. Ζητούσε και άκρα αν θυμάμαι καλά. Αν όλα φαίνονται εντάξει και του ανέφερες πως οι οκτώ βάσεις που θα δει στην πάνω αλυσίδα είναι το πρωταρχικό θα 'σαι εντάξει.

Αυτο με το μοσχομπίζελο δεν το εκανε τελικά κανείς άλλος με 4 μονουβριδισμούς αντί για 4 διυβριδισμούς???

Γινόταν και με μονοϋβριδισμούς, no worries. Ήθελες πρώτο νόμο Mendel βέβαια και, well, τις σωστές διασταυρώσεις. :P

Αλλά αν είναι εντάξει αυτά το παίρνουν, κανένα πρόβλημα.

Γενικά ξεκολλήστε όμως. Σε λίγες ώρες φυσική, αυτό να 'χετε μόνο στο μυαλό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυτο με το μοσχομπίζελο δεν το εκανε τελικά κανείς άλλος με 4 μονουβριδισμούς αντί για 4 διυβριδισμούς???

Εγώ το έκανα... Δεν τρέχει τίποτα... Το ίδιο είναι...


Ε, αυτό είναι μεγάλη μ@λ@κ!@...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top