[21/5/2010] Ιστορία Κατεύθυνσης

[21/5/2010] Ιστορία Κατεύθυνσης
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 52)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 18 34.6%
  • Καλά

    Ψήφοι: 6 11.5%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 8 15.4%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 2 3.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 17 32.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
τα θεματα ηταν οντος πανευκολα !θεωρω πως τα πηγα μετρια ...με την δευτερη πηγη ειχα ενα προβλημα( λογο οτι δεν ειχα κανει επαναλυψη την τραπεζα της ελλαδος και δεν θυμομουν τα παντα απο το κοματακι το συγκεκριμενο )και με το β2 αλλα κατα αλλα ηταν ευκολα απλα εγω δεν ειχα προλαβει να κανω σε ολα τα κομαατια επαναλυψη (διαβασα περισοτερο το προσφυγικο και την πατισα ) ..!!!!!ελπιζω πως εχω πιασει ενα 14 τωρα θα δειξει ! !!!!!!!!!!!!!!
H δεύτερη πηγή με "δυσκόλεψε" κάπως επειδή δεν μπορούσα να αλλάξω όλες τις λέξεις....

Δηλαδή πώς αλλιώς να έγραφα το "καταστατικό",την "έκδοση τραπεζογραμματίων", την "νομισματική κυκλοφορία"?

Μου πήρε αρκετή ώρα είναι η αλήθεια. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Kι εγώ έτσι το έκανα.

Στην αρχή νόμιζα ότι άμα το έβαζα θα ήταν πλεονασμός or sth,αλλά τελικά σκέφτηκα μετά ότι θα ήταν πιο ολοκληρωμένο.

Γενικά καλά έγραψα,ευκολάκια ήταν,έκανα μια βλακεία στο "Εθνικό Κομιτάτο"(!) και στον ορισμό για το Φροντιστήριο Τραπεζούντας έβαλα 1692 αντί για 1682..=/

Αρκετοί έγραψαν 1862 και οχι 1682! Εγω ευτυχως το κανα σωστα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
H δεύτερη πηγή με "δυσκόλεψε" κάπως επειδή δεν μπορούσα να αλλάξω όλες τις λέξεις....

Δηλαδή πώς αλλιώς να έγραφα το "καταστατικό",την "έκδοση τραπεζογραμματίων", την "νομισματική κυκλοφορία"?

Μου πήρε αρκετή ώρα είναι η αλήθεια. =/

Εγω αυτα τα αφησα αυτουσια, αφου δε μπορουσα να τα πω με διαφορετικο τροπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αρκετοί έγραψαν 1862 και οχι 1682! Εγω ευτυχως το κανα σωστα :clapup:
1862
1692
To σωστό ήταν 1682 έτσι? Έχω χάσει τον λογαριασμό πια. :P

Εγω αυτα τα αφησα αυτουσια, αφου δε μπορουσα να τα πω με διαφορετικο τροπο!
Κι εγώ.
Μιλάμε το παίδευα κανά τέταρτο αλλά δεν έβρισκα τίποτα. Ε,τα άφησα έτσι στο τέλος,λογικά θα είναι σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
και γω το εκανα λαθος αυτο.Αντι για 1682,εγραψα 1628!!!χαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Χρειαζόταν και η σελίδα 150 στην πρώτη πηγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ναι δυστυχωσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ouroboros

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω στους νομους που ψηφισε η κυβερνηση των φιλελευθερων εγραψα 37 αντι για 337 :S και νομιζω πως δεν χρειαζοταν η σελιδα 150, εφοσον στην 160 στην πρωτη παραγραφο ανεφερε τη συμβαση ανταλλαγης πληθυσμων..θεωρω πως η πηγη ηθελε ολη τη σελιδα 160..και εγω περιμενα οτι θα κοβαν κ*λους φετος στην ιστορια αλλα καμια σχεση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas0505

Νεοφερμένος

Ο kostas0505 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω απο τη σελιδα 150 εγραψα μονο την τριτη κουκιδα!!!βεβαια δε νομιζω να χρειαζοταν τα υπολοιπα!!καλα αποτελεσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω απο τη σελιδα 150 εγραψα μονο την τριτη κουκιδα!!!βεβαια δε νομιζω να χρειαζοταν τα υπολοιπα!!καλα αποτελεσματα!!

Συμφωνώ. Δεν υπήρχε λόγος νομίζω να γραφεί όλο το κομμάτι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
και εγω εβαλα 336 αντι για 337 το γελοιο τησ υποθεσησ ειναι οτι το κανα λαθοσ ολη την χρονια...καλο ζωον!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top