[Παλιό Σύστημα] Στοιχεία Αστρονομίας και Διαστημικής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οσοι εχουν επιλεξει αυτο το μαθημα,μπορειτε να μου πειτε πανω-κατω τι περιλαμβανει?πώς ειναι?ειναι σαν τη χημεια,με χημικους τυπους και τετοια?

-αμαν,πως εγραψα ετσι το διαστημικη?ας το διορθωσει καποιος :D:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
οσοι εχουν επιλεξει αυτο το μαθημα,μπορειτε να μου πειτε πανω-κατω τι περιλαμβανει?πώς ειναι?ειναι σαν τη χημεια,με χημικους τυπους και τετοια?

ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ σχεση.
Ειναι το πιο γκαματο μαθημα επιλογης everrrrr.
Εμεις βλεπουμε dvd με πλανητες και αστερισμους, και συζηταμε τετοια σχετικα. Πολυς χαβαλες και μηδαμινο διαβασμα(σε μας τουλαχιστον). Δεν γραφουμε και διαγωνισμα, μας ζηταει εργασιες για ο,τι θεμα εμεις θελουμε. Γκαμαει σου λεω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
σκεφτομαι αυτο να παρω του χρονου,αλλα αν ειναι με τυπους και τετοια να μου λειπει.και μαθημα θα μας κανει ενας πολυ φλουφλης που μας κανει φετος φυσικη,οποτε...:lol:το βλεπω να ειμαι απο τα ελαχιστα κοριτσια που θα το παρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμεις στο τμημα ειμαστε 29 κ μονο 2 ειναι αγορια!...
κανουμε μαθημα μια φορα τον μηνα(οταν καποιοι αλλοι βλεπουν dvd)..
μεχρτι στιγμης εχουμε δει εναν τυπο μονο που ομως δεν τον χρησιμοποιησαμε πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
[Ο ΑΚΥΡΟΣ] Τί σχέση έχει η διαστημική με τη χημεία;[/Ο ΑΚΥΡΟΣ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παιζεται και χημεια μεσα, απο τι αποτελειται η ατμοσφαιρα του καθε πλανητη, ποσοστα, πυκνοτητες και τετοια. αλλα οχι τυποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
να,βλεπεις,εχει τετοια μεσα.πυκνοτητες και αηδιες:Pαυτα δε μου αρεσουν :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τελεια ειναι τελειως θεωρητικό μαθημα,ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε ναι δεν εχει ασκησεις και τετοια αν εννοεις αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
και εγω νομιζω θεωρητικο ειναι το μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω δεν το νομιζω, το λεω με σιγουρια γιατι αυτο εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α οκ,ευχαριστω παιδια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sourdos

Νεοφερμένος

Ο Antonis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχω αναλαβει μια εργασια με θέμα την βιογραφία του Stephen W. Hawking..όποιος μπορει να βοηθήσει παρακαλω να το κάνει...αυτος ο ανθρωποσ ειναι ενας φυσικοσ επιστημονασ και μαλστα τετραπληγικοσ ο οποιοσ μελετα τις μαύρες τριπες....τα εργα του εχουν ιδιαιτερο ενδιαφερον και μαλιστα εχουν τισ περισσοτερεσ μεταφρασεισ μετα την βιβλο...απο οτι 8υμαμαι...ευχαριστω για τον χρονο σασ..!
-----------------------------------------
ειναι μεγαλη αναγκη:thanks:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top