Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας;

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Vodafone

  • Cosmote

  • Nova

  • Και τα τρία δίκτυα ίδια είναι!

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποίο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε και γιατί?
Εγώ έχω και προτιμώ την cosmote για το image της και για το πολύ κάλο και σταθερό δίκτυο που είχε στο Αγρίνιο (την πόλη μου δλδ) και για τις τιμές που είχε όταν την επέλεξα γιατί πλέον προσωπική μου άποψη ότι όποια εταιρία και να διαλέξει κάποιος τα ίδια θα πληρώνει. Μια επίσκεψη στους online τιμοκαταλόγους των εταιριών θα διαπιστώσετε την ομοιότητα στις τιμές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,845 μηνύματα.
ΤΙΜ για το πολύ καλό σήμα και την άρτια εξυπηρέτηση και σεβασμό στον πελάτη.

Και ξέρω οτι και τα λεφτά μου δεν πάνε σε λαμόγια που στρογγυλοκάθονται στις καρεκλάρες τους ρουφόντας τον κόπο του ελληνικού λαού χρόνια ολόκληρα (ΟΤΕ) ή σε εταιρίες που εδω και πολλά χρόνια μου τα ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις (Βόντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Telestet και από μένα από το 1998 όταν κάποιες Cosmokartes είχανε μόνο λήψη μηνυμάτων..

PS. Βάλε δημοσκόπηση Bone!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Cosmo. H vodafon έχει σατανικά live τηλέφωνα με κλειδωμένα features και η TIM δεν έχει καλο σήμα στην περιοχή μου.
ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις
Αναφέρεσαι στην ελάχιστη χρέωση 3 ημερών σε κάθε τηλεφώνημα; Δέν είχα ποτέ εγώ voda αλλά έχω παρακολουθήσει ένα καυγά μέσα σε μαγαζί με έναν παππού για τέτοιο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
PS. Βάλε δημοσκόπηση Bone!
Το είχα ξεχάσει πριν :whistle:
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
H vodafon έχει σατανικά live τηλέφωνα με κλειδωμένα features
Χμμμ και πόλλα imode κινητά έχουν κλειδωμένα features. Anyway εγώ πιστεύω ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει και τι μη-vodafone live εκδοση της συσκευής.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει και τι μη-vodafone live εκδοση της συσκευής.....
...αν αποφασίσει να αποχωριστεί την επιδώτηση. Πρέπει να έχει σοβαρό πλεονέκτημα η voda που δέν έχει πέρα απο το ηθικό "δεν πληρώνω τον μπινέ ΟΤΕ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Voda από συνήθεια.
Οι συσκευές τις εταιρίας είναι ελεείνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Έχω vodafone, αλλά προτιμάω cosmote για πολλούς και διάφορους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν και έχω ΤΙΜ (λόγω της προσφοράς non-stop, που -για να λέμε και την αλήθεια- είναι άπαιχτη :whistle:) πιστεύω ότι η Vodafone είναι μακράν η καλύτερη!
Έχει πολύ καλή κάλυψη, εύχρηστες υπηρεσίες (συγκρίνεται τώρα το Call Me Back με το κακέκτυπό του, Ring Me Now; Ή η επέκταση υπολοίπου, που είναι 2euro για τη Vodafone με 30cent "τόκο", ενώ για την Cosmote, με τον ίδιο "τόκο" σου δίνουν 1euro; Η SMS card με μόνο 5euro.. Και τόσα άλλα!) και όπου κι αν πας -τσουπ!- βλέπεις και ένα κατάστημά της, όπου η εξυπηρέτηση είναι γρήγορη και ευγενική.

ifrit[ ]
Οι συσκευές τις εταιρίας είναι ελεείνες...

Σ' αυτό συμφωνώ, αλλά δεν είναι και κανείς υποχρεωμένος να τις αγοράσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
ΤΙΜ για το πολύ καλό σήμα και την άρτια εξυπηρέτηση και σεβασμό στον πελάτη.

Και ξέρω οτι και τα λεφτά μου δεν πάνε σε λαμόγια που στρογγυλοκάθονται στις καρεκλάρες τους ρουφόντας τον κόπο του ελληνικού λαού χρόνια ολόκληρα (ΟΤΕ) ή σε εταιρίες που εδω και πολλά χρόνια μου τα ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις (Βόντα)

Same here.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Με χαρά βλέπω επίσης οτι κανένας δεν έχει πάει στην Q. Την έχω άχτι για την καφρίλα που κάνει με τις χρεώσεις της (φτηνά να πάρεις και άμα σε πάρει κάποιος τσεκουρώνουν αυτόν με χρεώσεις για roaming).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μη λέμε βλακείες. Το καλύτερο σήμα το έχει χαλαρά η Cosmote.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
καλύτερο δίκτυο θεωρώ ότι είναι συνολικά η vodafone. Αλλα λόγω non-stop μετά από 5 χρόνια πήρα TIM..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ολες χάλια είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Έχω vodafone, αλλά προτιμάω cosmote για πολλούς και διάφορους λόγους.
και γω το ιδιο...χρονια χρηστης της cosmote (αλλα και του ΟΤΕ :) ) η μοιρα μου τα τελευταια 3 χρονια με εριξε στην vodafone... :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Vodafone αλλά θα προτιμούσα να μην έχω καθόλου.... :( Χίλιες φορές καλύτερα χωρίς!!!!!
Αντε πια μ' αυτή την ακτινοβολία!!! :thumbsdown: :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Νομιζω Cosmote θα διαλεγα ... αλλα θα σκεφτομουν πολυ σοβαρα την vodafone.
Ειναι οι μονες εταιριες που φερνουν μια υπηρεσια με ποιοτητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ έχω Vodafone(CU) 4 χρόνια,την προτιμώ έει πιστεύω το καλύτερο σήαμ απο όλες αν και πλέον μου έχει γίνει συνήθεια,αν και έχω σύνδεση(a la carte εννοώ) σε όλες τις εταιρίες,
Τώρα αυτή που χρησιμοποιώ είναι η CU ως βασικό αριθμό,την ΤΙΜ F2G για να μιλάω τσάμπα με το αγόρι μου, την Q για να στέλνω μηνύματα σε αριθμούςQ και γενικά εκτος απο την Σι γιου χρησιμοποιώ όποια με συμφέρει περισσότερο ανάλογα τις προσφορες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
κανενα ολα τα ιδια ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ Vodafone, πιστεύω πως όλα τα δίκτυα είναι πανάκριβα, ηλίθια υποστήριξη και γενικά είναι οίκοι ανοχής όλα τα δίκτυα. Vodafone SUCKS, Cosmote SUCKS, TIM SUCKS, Q-Telecom SUCKS like a fish
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top