Twilight-Λυκόφως

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
σωστη..αν και ο εντουαρντ φερεται τελεια στην μπελλα+ειναι και ο ποιο κουκλος ανθρωπος του πλανητη και δεν ειναι το αγορι με τα διαμαντακια.:P
Έτσι! Πες τα!!!:no1::no1::no1:
-----------------------------------------
όντως...

το οποίο είναι λίγο (εως πολύ) διεστραμμένο όπως κ να το δεις...
Δεν είναι διεστραμμένο, αφού δεν φταίει αυτός, αλλά το imprinting.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ναι αλλά κ πάλι... είναι βρέφος...

ήταν λάθος της Meyer... όλο το impriting με μικρά κορίτσια... παιδοφυλία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ναι αλλά κ πάλι... είναι βρέφος...

ήταν λάθος της Meyer... όλο το impriting με μικρά κορίτσια... παιδοφυλία!!!
Ναι, όντως αυτό είναι κάπως για μερικούς, αλλά δεν νομίζω να το είχε έτσι στο μυαλό της.
Και εξάλλου εξηγεί ότι το imprinting δεν είναι ότι ο λυκάνθρωπος απαραίτητα ερωτεύεται το κορίτσι. Εξαρτάται από την ηλικία. Αν το κορίτσι είναι μικρό, το βλέπει σαν την μικρή αδερφή του. Αν είναι λίγο πιο μεγάλο, σαν φίλη του. Και όταν φτάσει στην ηλικία του, τότε το βλέπει σαν την κοπέλα του. Απλά θέλει να είναι μαζί της συνέχεια και για πάντα, άσχετα με το πώς θα γίνει αυτό. Γίνεται το κέντρο της ζωής του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ναι, αυτή έτσι το εξηγεί αλλά το μήνυμα που περνάει για εμένα είναι λάθος.
και θα περίμενα από μία συγγραφέα να το σκεφτεί αυτό πριν το γράψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δεν περναει κανενα λαθος μηνυμα.
Αμα εσυ διαβασες τα βιβλια και σου πηγε το μυαλο στη παιδοφιλια τι να πω..Μαλλον εσυ καπου εκανες λαθος
Το imprinting ειναι δεσιμο ψυχων/το αλλο μισο..Αμα εχουν διαφορα ηλικιας τα συναισθηματα ειναι απολυτα αγνα..Νιωθει μονο αγαπη και τρυφεροτητα χωρις σαρκικη ελξη..
Και οταν φτασει η κοπελα στην καταλληλη ηλικια εχει το ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν περναει κανενα λαθος μηνυμα.
Αμα εσυ διαβασες τα βιβλια και σου πηγε το μυαλο στη παιδοφιλια τι να πω..Μαλλον εσυ καπου εκανες λαθος
Το imprinting ειναι δεσιμο ψυχων/το αλλο μισο..Αμα εχουν διαφορα ηλικιας τα συναισθηματα ειναι απολυτα αγνα..Νιωθει μονο αγαπη και τρυφεροτητα χωρις σαρκικη ελξη..
Και οταν φτασει η κοπελα στην καταλληλη ηλικια εχει το ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Αυτό ακριβώς... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
να ρωτησω κατι γιατι δεν εχω διαβασει ολα τα βιβλια.. ο τζεικ τα φτιαχνει με την κορη της μπελλα οταν αυτη ειναι ποσο χρονων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δεν τα φτιαχνουν. O Jake αποτυπωνει στην μικρη. Τι γινεται στο μελλον δεν το ξερουμε..ακομη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δυστηχως αυτη η ταινια δεν μου λεει τιποτα την βρισκω λιγο βαρετη και τα ειδικα εφε ανυπαρκτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δεν εχω δει τις ταινιες, εχω διαβασει ομως τα 2 πρωτα βιβλια! ειναι υπεροχα!:inlove:
αν και ηταν λιγο υπερβολικο να μην ειναι και ο τζεικομπ ανθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω εχω διαβασει και τα 4 βιβλια και ειναι τελεια! (στα αγγλικα εννοειται!) δεν πιστευω πως η συγγραφεας περναει λαθος μηνυματα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Βγήκε το τρέιλερ του Eclipse επιτέλους!!!!!!!!!!:D:vroum::yahoo::clapup:
Αλλά δεν θα το δω ακόμα, γιατί μεθαύριο θα πάω σινεμά να δω το Remember me με τον Rob και θα το δείξει!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
προσωπικα η πρωτη ταινια μου φανηκε απαισια σε σχεση με το βιβλιο!! :Ρ
τα βιβλια ειναι πραγματικα υπεροχα!!ιδιαιτερα τα πρωτοτυπα-τα αγγλικα,η μεταφραση πιστευω τα καταστρεψε λιγο..:)
επισης,η δευτερη ταινια ειναι πολυυ καλυτερη απτην πρωτη!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ακόμη σας αρέσει το twilight; Εγώ το βαρέθηκα και έχω και τα δύο πρώτα βιβλία, ήμουν αρκετά κολλημένη με την ταινία ώστε να τα αγοράσω τώρα όμως μου είναι παντελώς αδιάφορο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

george8

Νεοφερμένος

Ο george8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ένα κακό παραμύθι, το οποίο περνάει και πολλά λανθασμένα μηνύματα και λανθασμένη εικόνα κάποιων πραγμάτων, ειδικά όσον αφορά το θέμα του τι είναι "δεσμός", "σχέση", και "Γάμος", όπως είπαν και άλλοι.
Να προτιμούμε ταινίες που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top