[Πανελλήνιες 2015] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • 0-5.000

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • 5.000-10.000

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 10 7.4%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 27 19.9%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • >=18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 17 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Το ίδιο συναίσθημα αποτυχίας ,για ακόμη μια φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Έκθεση: 17,9
Βιολογία Γ.Π.: 18
Λογοτεχνία: 14,2
Αρχαία: 15.1
Λατινικά: 18,7
Ιστορία: 17,1

Σύνολο: 17.184

Στο διάολο όλα

Έλα μη σ'αρχίσουμε όλοι τώρα... με τέτοιο βαθμό στην Έκθεση και δε χαίρεσαι( που και στα υπόλοιπα δηλαδή μια χαρά έγραψες)
Χαμόγελο!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
εγω εβγαλα 15403 μορια στο τριτο πεδιο και 14481 στο δευτερο πεδιο....νιωθω ολιγον τι αποτυχημενος αλλα οκ...απο οτι βλεπω εδω μεσα ολοι εχουν παει καλα....τεσπα δεν πειραζει ολα καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
εγω εβγαλα 15403 μορια στο τριτο πεδιο και 14481 στο δευτερο πεδιο....νιωθω ολιγον τι αποτυχημενος αλλα οκ...απο οτι βλεπω εδω μεσα ολοι εχουν παει καλα....τεσπα δεν πειραζει ολα καλα....

Μην νιώθεις έτσι...αυτή είναι η προσπάθεια σου και είναι αποδεκτή από όλους. Άσε που εδώ όλοι σχεδόν είναι άριστοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
εγω εβγαλα 15403 μορια στο τριτο πεδιο και 14481 στο δευτερο πεδιο....νιωθω ολιγον τι αποτυχημενος αλλα οκ...απο οτι βλεπω εδω μεσα ολοι εχουν παει καλα....τεσπα δεν πειραζει ολα καλα....

Βρε συ ξεκολλα και μη σκεφτεσαι ετσι!!! Δεν έρχεται το τέλος του κόσμου με μια αποτυχία στις πανελλήνιες.

Αυτό που θα σου πρότεινα είναι να κάτσεις να σκεφτεις τι σου αρεσει, τι θες να κανεις. Το 'χεις; Περνάς; Αν οχι ποιες άλλες σχολές μπορούν να σου προσφέρουν ανάλογες γνωσεις; Πολλές φορές οι ενναλακτικες είναι εκεί που δεν μπορούμε να το φανταστούμε καν....

Έβγαλα 15000 μόρια στο τρίτο όταν έδινα πανελλήνιες, και τη σχολή π ήθελα την έβλεπα μόνο με κυάλια. Είχα την τύχη και μπόρεσα να πάω στο εξωτερικό, ανακαλύπτοντας εκ των υστέρων οτι στην ουσία είχα κολλήσει σε ένα "στόχο" και δεν είχα ψαξει καθόλου τα παρεμφερή.
Έχω πλέον στο μυαλό μου τουλάχιστον 4-5 τμήματα τα οποία θα μπορούσα να είχα δηλωσει στο μηχανογραφικό, πιθανά να πέρναγα κιόλας, και θα είχαν απόλυτη συνάφεια με αυτό που ήθελα και αυτό που κάνω τώρα. Τι θα ειχα χασει; Οκ, τις εμπειρίες που πήρα εδώ που βρίσκομαι- και για αυτες δεν το μετανιωνω. Θα είχα γλιτώσει όμως άγχος, στεναχώρια, αίσθημα αποτυχίας και (βασικό) έξοδα.

Bottomline... Ανοιξε τα μάτια σου και ψάξε να δεις τι μπορεις να καταφέρεις. Θα εκπλαγείς με το πόσο ενδιαφέρον εχουν σχολές που ουτε που ειχαν περασει απο το μυαλό σου. Εγω προσωπικά ανακάλυψα....ολοκληρο τμημα για το οποιο δεν ειχα ξανακουσει!!!

Στη χειρότερη των περιπτώσεων, ξαναδώσε!!! Πόσους φίλους και γνωστούς έχω που δωσανε και γραψανε πολυ χαμηλότερα απο εσένα, και τη δευτερη φορά περάσανε ιατρικες, φυσικομαθηματικα, νομικες, πολυτεχνεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
17.124 3ο πεδιο και 16.577 2ο/4ο
Αντε το μηχανογραφικο και οι βασεις τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Απ'ότι είδατε στα σχολεία σας, οι βαθμολογίες στην Έκθεση ήταν υψηλές ή χαμηλές; Διότι λέγαμε εύκολο θέμα και ότι ίσως να είναι αυστηροί στην βαθμολόγηση. Τι έγινε τελικα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Αρχαία: 19.9 (:eek:)
Λατινικά: 19.9
Ιστορία: 19.5
Λογοτεχνία: 17.8 (γιατί οι μαλάκες)
Έκθεση: 18.5
Βιολογία: 19.4
19.502 1o πεδίο, 18.060 3ο
:redface:

Αρχαία 19.9;;; Τι φάση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Απ'ότι είδατε στα σχολεία σας, οι βαθμολογίες στην Έκθεση ήταν υψηλές ή χαμηλές; Διότι λέγαμε εύκολο θέμα και ότι ίσως να είναι αυστηροί στην βαθμολόγηση. Τι έγινε τελικα;:hmm:

Εγώ παρατήρησα αρκετές υψηλές βαθμολογίες. Είχαμε και 18+!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αρχαία 19.9;;; Τι φάση;

100 και 99, άντε πες μου εσύ
έχω κάνει σίγουρα ένα λεξιλογικό λάθος, όποτε περίμενα από 18 ως 19, αλλά το 19.9 με εξέπληξε θετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Απ'ότι είδατε στα σχολεία σας, οι βαθμολογίες στην Έκθεση ήταν υψηλές ή χαμηλές; Διότι λέγαμε εύκολο θέμα και ότι ίσως να είναι αυστηροί στην βαθμολόγηση. Τι έγινε τελικα;:hmm:

Στο σχολείο μου ο υψηλότερος βαθμός ήταν 16.6 από μια κοπέλα που είχε τελειώσει φιλολογία και ξαναδινε για κάποιο λόγο, ακολουθούσε ένα 16 και κάτι (δε θυμάμαι πόσο), ένα 16, ένα 15.6 και τα υπόλοιπα κάτω από 15.

Μαθηματικά κατεύθυνσης 4 από τους 30πόσους πάνω από τη βάση.

Εντύπωση μου έκανε που δεν υπήρχαν γενικά ιδιαίτερες αποκλίσεις, ακόμη και στη λογοτεχνία των θεωρητικών.
Την μεγαλύτερη απόκλιση την είχα στην έκθεση (6%). ΑΕΠΠ και μαθηματικά 1% και στα άλλα καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγραψα 18.413
και θελω ιατρικη. Για που λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Στο σχολείο μου ο υψηλότερος βαθμός ήταν 16.6 από μια κοπέλα που είχε τελειώσει φιλολογία και ξαναδινε για κάποιο λόγο, ακολουθούσε ένα 16 και κάτι (δε θυμάμαι πόσο), ένα 16, ένα 15.6 και τα υπόλοιπα κάτω από 15.

Μαθηματικά κατεύθυνσης 4 από τους 30πόσους πάνω από τη βάση.

Εντύπωση μου έκανε που δεν υπήρχαν γενικά ιδιαίτερες αποκλίσεις, ακόμη και στη λογοτεχνία των θεωρητικών.
Την μεγαλύτερη απόκλιση την είχα στην έκθεση (6%). ΑΕΠΠ και μαθηματικά 1% και στα άλλα καμία.

εγώ έκθεση, είχα τρελή απόκλιση, 80 ο ένας 95 ο άλλος, και ο τρίτος 90 και σώθηκα (οι υπόλοιπες βαθμολογίες από 16.5 και κάτω). εκεί που παρατηρήθηκαν πολύ χαμηλές βαθμολογίες ήταν λογοτεχνία, 17.8 το υψηλότερο, ενώ στα υπόλοιπα σχολεία εθεάθησαν και βαθμοί πάνω από 19, τι να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul7100

Νεοφερμένος

Ο paul7100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Στο σχολείο μου ο υψηλότερος βαθμός ήταν 16.6 από μια κοπέλα που είχε τελειώσει φιλολογία και ξαναδινε για κάποιο λόγο, ακολουθούσε ένα 16 και κάτι (δε θυμάμαι πόσο), ένα 16, ένα 15.6 και τα υπόλοιπα κάτω από 15.

Μαθηματικά κατεύθυνσης 4 από τους 30πόσους πάνω από τη βάση.

Εντύπωση μου έκανε που δεν υπήρχαν γενικά ιδιαίτερες αποκλίσεις, ακόμη και στη λογοτεχνία των θεωρητικών.
Την μεγαλύτερη απόκλιση την είχα στην έκθεση (6%). ΑΕΠΠ και μαθηματικά 1% και στα άλλα καμία.

εμας 10 στους 60 πανω απο τη βαση φυσικη, 3 στους 10 πανω απο 15.. με μεγαλυτερο 17,8 μετα 16,4 και μετα 15,6 (απο τεχνολογικη 2)

λιγο καλυτερο το κλιμα στα μαθηματικα γενικοτερα( 20 στους 60 :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
στο 3ο πεδιο 18786, στο 2ο 18500
Βιολογία γενικής 19,6
Βιολογία κατεύθυνσης 18,9
Έκθεση 16,1
Μαθηματικά 17,1
Φυσική 17,9
Χημεία 19,7

Μόνο έκθεση περίμενα παραπάνω, σε όλα τα άλλα τα πήγα όπως είχα υπολογίσει, και καλύτερα ακόμα. Να δω τώρα πως θα λύσω τον γρίφο του μηχανογραφικού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πως γινεται αναβαθμολογηση? Στην εκθεση που δεν τα πηγα καλα,μου εβαλαν και οι δυο 14,6. Μεγαλη συμπτωση για εκθεση:confused: Κατα τα αλλα, με 18.413, εχω ελπιδες για Ιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
απλα δεν ξερω...με ενδιαφερει η χημεια αλλα παντα ηθελα ιατρικη...ασε π εχω και δυο γονεις γιατρους ο ενας πανεπιστημιακος και ειναι ενα βαρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εμας 10 στους 60 πανω απο τη βαση φυσικη, 3 στους 10 πανω απο 15.. με μεγαλυτερο 17,8 μετα 16,4 και μετα 15,6 (απο τεχνολογικη 2)

λιγο καλυτερο το κλιμα στα μαθηματικα γενικοτερα( 20 στους 60 :P )

Νομίζω στατιστικά αυτοί που είναι κάτω από τη βάση μαθηματικά είναι λιγότεροι από τη φυσική, παρότι για τη δυσκολία των μαθηματικών γκρινιάζαμε περισσότερο.
Οι βαθμολογίες φυσική στο σχολείο μου ξεκινούσαν αρκετά χαμηλότερα από τα μαθηματικά μιας και ήταν πολλοί κάτω από 5 ενώ μαθηματικά ελάχιστοι, όμως έφταναν και ψηλότερα. Μάλλον αυτό γενικεύεται για πολλά σχολεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά σε εμάς έγινε χαμός στη Φυσική. Μία καθηγήτρια που μετρούσε είπε 7 άτομα Φυσική ήμασταν πάνω από τη βάση. Μαθηματικά κάπου 15...

Άσε που φυσική είχαμε πολλά 5 και κάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πως γινεται αναβαθμολογηση? Στην εκθεση που δεν τα πηγα καλα,μου εβαλαν και οι δυο 14,6. Μεγαλη συμπτωση για εκθεση:confused: Κατα τα αλλα, με 18.413, εχω ελπιδες για Ιατρικη?

Δεν υφίσταται αναβαθμολόγηση στις πανελλήνιες για κανένα λόγο. Μόνο το γραπτό σου βλέπεις αν θες καταβάλοντας ένα πόσο, νομίζω 50€ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top