[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Βρε παιδια ουτε 15 ωρες δεν έμειναν.Βαλτε τα 3 extended version του άρχοντα και μεχρι να τελειώσει θα εχουν βγει οι βασεις.
Μην σας πιάνει κριση πανικού λίγες ωρες πριν την ανακοίνωση τους.

Πατε καμια βόλτα,πιείτε κανενα καφε,βρεθείτε με την κοπελα σας ή το αγορι σας,κάντε σεξ και γενικα χαλαρώστε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βρε παιδια ουτε 15 ωρες δεν έμειναν.Βαλτε τα 3 extended version του άρχοντα και μεχρι να τελειώσετε θα εχουν βγει οι βασεις.
Μην σας πιάνει κριση πανικού λίγες ωρες πριν την ανακοίνωση τους.

Πατε καμια βόλτα,πιείτε κανενα καφε,βρεθείτε με την κοπελα σας ή το αγορι σου,κάντε σεξ και γενικα χαλαρώστε!:D

Αν και εγω εχω αγχος και την εχω παραμελησει..ΘΕΟΣ ΘΕΟΣ :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ξερω εντελως ασχετο αλλα εκτιμησεις για ΗΜΜΥ ΕΜΠ εχουμε? Ενδιαφερεται ενας φιλος μου βεβαια οχι εγω,,


Κρις: 19050 +-50
Κουτρουμπέλης 19220 (υπερβολικό μου φαίνεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αφήστε τις εκτιμήσεις τώρα και πάτε παίχτε κάνα LoL, όσο προλαβαίνετε. Από 'βδομάδα επιστρέφουν οι εκδρομείς των διακοπών και θα γεμίσει ο τόπος trollers.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στα ΤΕΙ αναμένεται να σημειωθεί πτώση από 100 μόρια στο τμήμα Φυσικοθεραπείας του ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας (με βάση 14.335 μόρια έναντι 14.435 πέρυσι) στο Αίγιο έως και 600 μόρια στο τμήμα της Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας του ΤΕΙ Αθήνας (με βάση 11.364 μόρια έναντι 11.964 μόρια πέρυσι).

Read more: https://www.newsbomb.gr/koinwnia/sto...nosi---oi-teleytaies-ektimiseis#ixzz3BbVMpSzS
Συγνωμη αλλα το βρισκω απιθανο..ειναι δυνατον;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κρις: 19050 +-50
Κουτρουμπέλης 19220 (υπερβολικό μου φαίνεται)

Σε ευχαριστω παρα πολυ..Ο συγκεκριμενος εχει 19050..Ακομη ενας που ειναι οριακα..πφφ..αντε να δουμε αυριο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αμα ισχυει παρομοια συμπεριφορα για τους ΗΜΜΥ που ισχυει και για τις Ιατρικες,συμφωνα με τα"περναω δεν περναω κυρια Μαρια"που ξεκινησαν απο εχθες το απογευμα,βλεπω να πεφτει μεσα ο Κουτρουμπελης και να καθεται στα 19.220 και να τον πιω(εχω 19.116).Αλλα πως να γινει ρε γαμω το,το 2010 με διπλασιους αριστουχους και ειχε 19.235.:/:

Για να δουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αμα ισχυει παρομοια συμπεριφορα για τους ΗΜΜΥ που ισχυει και για τις Ιατρικες,συμφωνα με τα"περναω δεν περναω κυρια Μαρια"που ξεκινησαν απο εχθες το απογευμα,βλεπω να πεφτει μεσα ο Κουτρουμπελης και να καθεται στα 19.220 και να τον πιω(εχω 19.116).Αλλα πως να γινει ρε γαμω το,το 2010 με διπλασιους αριστουχους και ειχε 19.235.:/:

Για να δουμε..
Θα μπείς Θάνο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
παιδια ο αξιοπιστος στο ##### εγραψε για τις πολυτεχνικες εκτιμηση καινουρια https://#####.gr/Comments.aspx?qId=61444
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazos95

Νεοφερμένος

Ο lazos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απομένουν λίγες ώρες για να μάθουμε που και αν περνάμε.
Θα ήθελα μια τελευταία γνώμη-εκτίμηση για το που μπορούν να φτάσουν τα μόρια για το ΤΕΙ Νοσηλευτικής στη Λάρισα?
Τι πιστεύετε? Αυτήν την στιγμή έχει 11.810...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πόσο σας λυπάμαι που γίνεστε έρμαια αποτυχημένων που προσπαθούν απλά να σας αγχώσουν...σας εύχομαι να περάσετε εκεί που πραγματικά θέλετε !! Καλή τύχη παίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
18277 ,δεν φτάσανε για φαρμακευτική θεσσαλονίκης αλλά Πατρών ,αυτό άκουσα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κάποιος έγραψε ότι εγώ είπα ότι η Ιατρική ΔΠΘ θα πάει 18.700συν στο γνωστό σαιτ. Αν είναι ποτέ δυνατον. Διευκρινίζω οτι η εκτίμηση που έχω δώσει είναι 18.580-18.660! Απλα είπα οτι αν ισχυει οτι το Βιολογικο Κρητης πηγε 17.600 τοτε η Ιατρικη ΔΠΘ θα είναι πανω απο 18.700 κατι που δεν το πιστεύω. Απλά ΕΛΕΟΣ. Αν και είμαι σίγουρος ποιός το έγραψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ρε παιδια,ηρεμιστε,λιγες ωρες εμειναν..ενα καλοκαιρι περιμενατε και 12 χρονια σχολειο γι αυτη τη μερα,θα κολλησετε σε λιγες ωρες;κλειστε τ αυτια σας και τα ματια σας,ξεκουραστειτε και αυριο στις 10 το πρωι θα μαθετε που περνατε,μακαρι ολοι να περασετε στη σχολη που θελετε.μεχρι τοτε ηρεμια και μην δινετε βαση σε οσα γραφονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Παιδιά ηρεμήστε, ΔΕΝ γίνεται να ανέβηκαν τόσο πολύ οι Σχολές μέσα σε μια χρονιά. Ήταν τόσοι πολλοί οι αριστούχοι στη θεωρητική που η νομική Αθήνας έφτασε 19.600; Θα δείτε πως θα εξαφανιστούν όλα αυτά τα ψεύτικα αρθράκια που είναι για να αγχώνουν τα παιδιά αύριο που θα βγουν οι βάσεις, θυμηθείτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδιά ηρεμήστε, ΔΕΝ γίνεται να ανέβηκαν τόσο πολύ οι Σχολές μέσα σε μια χρονιά. Ήταν τόσοι πολλοί οι αριστούχοι στη θεωρητική που η νομική Αθήνας έφτασε 19.600; Θα δείτε πως θα εξαφανιστούν όλα αυτά τα ψεύτικα αρθράκια που είναι για να αγχώνουν τα παιδιά αύριο που θα βγουν οι βάσεις, θυμηθείτε το.

Mακάρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια δειτε τι γράφει. Δεν το πιστεύω. Και υπογράφει και με τα αρχικά μου ο ξεφτίλας. Δειτε τοπικ Chris1993
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skyscraper

Νεοφερμένος

Ο skyscraper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν το πιστευω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλα ενταξει τι αλλο θα ακουσουμε σημερα?? Η ιατρικη ΔΠΘ 18700? μηπως η Ιατρικη ΕΚΠΑ θα παει 19600 τοτε? Ειναι κουραστικη ολη αυτη η παραφιλολογια με τις Πανελληνιες..τις μεγαλοποιουμε απο το δημοτικο ακομη..καναμε ολοι μας μια προσπαθεια, μικρη η μεγαλη δν εχει σημασια και αυριο απλα θα μαθουμε που θα ζησουμε τα επομενα 4-6 χρονια της ζωης μας..τιποτα περισσοτερο..μπορει να μην μας αρεσει η σχολη και να τα παρατησουμε η επαγγελματικα να καταληξουμε καπου αλλου..Ας κανουμε λιγη υπομονη μεχρι αυριο και ας κλεισουμε τα αυτια μας στις εκτιμησεις της τελευταιας στιγμης..Πραγματικα με εξοργιζει που υπαρχουν ανθρωποι που εκμεταλλευονται τη ψυχολογικη μας κατασταση για να κανουν χαβαλε τετοιες ωρες..απλα ντροπη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πες τα mittsaki! Να βγούμε κι εμείς για καφέ στην Αθήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top