Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
hangover 1 :clapup:
και μια σχετικα αγνωστη(αλλά καταπληκτική) ''η νυχτα που χαθηκαν τα αστερια'' γαλλιστί ''la rafle''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απ οτι ειχα καταλαβει αυτος πρεπει να ταν κατι σαν "φαντασμα" που ειχε στοχο να συλλεξει συγκεκριμενο αριθμο ψυχων. Βασικα Δεν ηταν και τοσο ξεκαθαρο... Η σκηνη που μου χε μεινει ηταν η πρωτη, εκει που τους "διαπερναει" αυτο το μεταλλικο σκοινι η οτι ηταν τελος παντων...:P

Στην αρχή τον πέρασα για ψυχοπαθάρα.:P
Ναι, απο άνοιγμα (αρχική σκηνή) έχει απο τις καλύτερες που έχω δει!
Αλλά σε σχέση με τη συνέχεια, η αρχή είναι πολύ καλύτερη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
"Το κλάμα βγήκε από τον παράδεισο" Την έβλεπα με την μανούλα μου όταν μάθαινε ελληνικά.

Την είδαμε..... 7 φορές νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Το 2ο αξιζει? Εχει κανει αισθηση γενικα αυτη η ταινια και μου εχει κινησει την περιεργεια...

Το πρωτο ειναι οντως πολυ καλο (και η πριγκιπισσα Μονονοκε αν εχεις δει:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το 2ο αξιζει? Εχει κανει αισθηση γενικα αυτη η ταινια και μου εχει κινησει την περιεργεια...

Το πρωτο ειναι οντως πολυ καλο (και η πριγκιπισσα Μονονοκε αν εχεις δει:) )
Το 2ο αξίζει με τα 1000! Γενικά δεν είμαι τόσο με τις ταινίες, αλλά τη συγκεκριμένη μπορώ να την διακρίνω από τις άλλες! Δεν ξέρω τι φταίει, το απλό σενάριο, η φοβερή μουσική, οι ηθοποιοί... Γενικά αρέσει πολύ.
Όσο για την πριγκίπισσα Μονονόκε, φυσικά και την έχω δει και είναι καταπληκτική, όπως κι όλες οι ταινίες του Μιγιαζάκι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πιο πολλές φορές έχω δει την ταινία ''Harry Potter and the Azkaban Prisoner'' -μία με υπότιτλους,μία μεταγλωτισμένο,καμιά 15νταριά με αγγλικούς υπότιτλους,και καμιά 20αριά χωρίς υπότιτλους-ήταν και το Proficiency τότε,μου άρεσε και σαν ταινία.Ήρθε και έδεσε :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Πιο πολλές φορές έχω δει την ταινία ''Harry Potter and the Azkaban Prisoner'' -μία με υπότιτλους,μία μεταγλωτισμένο,καμιά 15νταριά με αγγλικούς υπότιτλους,και καμιά 20αριά χωρίς υπότιτλους-ήταν και το Proficiency τότε,μου άρεσε και σαν ταινία.Ήρθε και έδεσε :yes:

και εγω αλλα ολες τις ταινιες του harry potter
αντε περιμενουμε και το magical creatures and where to find them απο τον κοσμο του harry potter :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depon

Νεοφερμένος

Η Depon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 84 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και εγω αλλα ολες τις ταινιες του harry potter
αντε περιμενουμε και το magical creatures and where to find them απο τον κοσμο του harry potter :clapup:
πραγματικά εκπληκτικές ταινίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Home alone.Κάθε Χριστούγεννα ξανά και ξανά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Dukes of Hazzard (νομίζω 5 φορές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Το κλαμα βγηκε απ'τον παραδεισο! :P Την ειχαμε σε DvD κι οταν ημουν μικρουλα την εβλεπα συνεχεια. Ειχα μαθει ολες τις ατακες απ'εξω κι ανακατωτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jane E.

Νεοφερμένος

Η Jane E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λατρεμένη Amelie:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Νομίζω το Spiderman τόσες φορές που το δείχνει η τηλεόραση το βλέπω σχεδόν πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Παλιές Ελληνικές Ταινίες και δη με τη Βουγιουκλάκη και τον Παπαμιχαήλ. Πρέπει να έχω δει τουλάχιστον 5-10 φορές την καθεμία. Θυμάμαι μέχρι και το γυμνάσιο, είχα κόλλημα με την Αλίκη Β. Μία φορά, 10 χρονών τώρα εγώ, ημέρα γενεθλίων του αδερφού μου με κόσμο και παιδιά στο σπίτι, είχα κλειστεί στο δωμάτιο των γονιών μου και έβλεπα "Η αρχόντισσα και ο Αλήτης". Μάταια προσπαθούσαν οι δικοί μου να με πείσουν να κατέβω στο σαλόνι με τους καλεσμένους.
Ωραία χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
tangled :inlove: (εχω δει αυτην την ταινια πανω απο 15 φορες)
les choristes
without a clue (μαλλον δεν την εχετε ακουστα, ειναι καπως παλια!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
η αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου :inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    29.9 KB · Εμφανίσεις: 222

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top