Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
σιγα το φβ ρε παιδια ...οπως ειπε ενας αλλος το πσ ειναι το θεμα και το ισχουλ οπως ξερουμε:P

λεω σημερα να αρχισω διαβασμα ....για να δουμε :D μαλλον θα αρχισω με βιολογια κατευθυνσης !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Όσοι έχετε φβ, τι θα το κάνετε? Εγώ σκέφτομαι να το απενεργοποιήσω για λίγο μέχρι να μπω σε μια σειρά :worry:

Εγώ δεν έχω και δεν είχα ποτέ φβ!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πολυ Game of thrones βλεπεις :P :)

E λιγουλααακι :redface:

Έτσι για να πάνε τα φαρμάκια των πανελληνίων κάτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
E λιγουλααακι :redface:

Έτσι για να πάνε τα φαρμάκια των πανελληνίων κάτω:hehe:
Εγω ειμαι ψιλο addicted στο game of thrones! :P
Χμμ, πηγαινουν κατω τα φαρμακια των πανελληνιων? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγω ειμαι ψιλο addicted στο game of thrones! :P
Χμμ, πηγαινουν κατω τα φαρμακια των πανελληνιων? :hmm:

Εγώ να δεις :clapup:

Καλέ, βλέπεις λίγο Game of Thrones και καταλαβαίνεις οτι τελικά, υπάρχουν και χειρότερα απο τις πανελλήνιες:P

Ευτυχώς που δεν υπάρχει κανενας σαν το Βουνό, να μας κάνει νιανια το κεφάλι εαν δεν περάσουμε κάπου:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Εγώ να δεις :clapup:

Καλέ, βλέπεις λίγο Game of Thrones και καταλαβαίνεις οτι τελικά, υπάρχουν και χειρότερα απο τις πανελλήνιες:P

Ευτυχώς που δεν υπάρχει κανενας σαν το Βουνό, να μας κάνει νιανια το κεφάλι εαν δεν περάσουμε κάπου:P:P
Χαχαχα! ή καποιον σαν τον hodor να σου σπαει τα νευρα! :P Παντως δεν θα ξεχασω ποτε τον ματωμενο γαμο..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κοιτα τωρα που λογικα εχεις κανει τα 1-2 πρωτα κεφαλαια ισως να σου φαινεται αρκετα δυσκολο και περιπλοκο.Αλλα αυτα τα κεφαλαια ειναι η βαση για να προχωρησεις στα επομενα πιο χειροπιαστα.Στην Γενετικη Μηχανικη,Μεταλλαξεις,Μενδελικη κληρονομικοτητα , βιοτεχνολογια και δεν συμμαζευεται θα τρελαθεις!!! Ειναι με ΔΙΑΦΟΡΑ το πιο ενδιαφερον μαθημα ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ!!!!
Θυμησου τα αυτα οταν βγαλεις ολη την υλη και εχεις μια πιο σφαιρικη αποψη επι του θεματος!!

Υ.Γ. Το πιο ενδιαφερον λεω επειδη το πιο ωραιο ειναι η χημεια!! :P

Η χημεία είναι φοβερή,τώρα το καλοκαίρη έκατσα και έλυσα θέματα πανελληνίν στην οργανικη χημεία μέχρι το 2007...(επειδή ως εκεί έχουμε κάνει)τα επαναλητπικά ήταν όμως βαρβάτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ερευνα μπορεις να κανεις απο τα περισσοτερα τμηματα
αρκει να το θες :P
Ερευνα οσον αφορα την χημεία
ετσι επειδη κανουμε κουβεντα μπορεις να μου πεις δηλαδη πανω κατω πως το σκεφτεσαι;
Όσοι έχετε φβ, τι θα το κάνετε? Εγώ σκέφτομαι να το απενεργοποιήσω για λίγο μέχρι να μπω σε μια σειρά :worry:
εγω (ισως ακουγεται και περιεργο) το φβ το εχω και για εκπαιδευτικους σκοπους γιατι διαβαζω αρθρα, νεοτερα ερευνων κτλ κτλ

κανεις αλλος εδω ρε παιδια που θα δωσει ενδοσχολικες; μην ειμαι μονος μου αγχωνομαι απο σας :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
ετσι επειδη κανουμε κουβεντα μπορεις να μου πεις δηλαδη πανω κατω πως το σκεφτεσαι;
Πως το σκεφτομαι, χμμ.. Εννοω οτι δεν θελω να ειμαι απο εκεινους οι οποιοι καθονται και αποστηθιζουν πραγματα και τα ξερουν μονο στη θεωρια, αλλα απο εκεινους που δουλευουν σε εργαστηριο κανοντας ερευνα και πραξη τη θεωρία! Δεν ξερω κατα πόσο υφισταται στην Ελλαδα βεβαια! :hehe:

εγω (ισως ακουγεται και περιεργο) το φβ το εχω και για εκπαιδευτικους σκοπους γιατι διαβαζω αρθρα, νεοτερα ερευνων κτλ κτλ

κανεις αλλος εδω ρε παιδια που θα δωσει ενδοσχολικες; μην ειμαι μονος μου αγχωνομαι απο σας :hehe:
Και νομιζα οτι ημουν ο μονος που το κανει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πως το σκεφτομαι, χμμ.. Εννοω οτι δεν θελω να ειμαι απο εκεινους οι οποιοι καθονται και αποστηθιζουν πραγματα και τα ξερουν μονο στη θεωρια, αλλα απο εκεινους που δουλευουν σε εργαστηριο κανοντας ερευνα και πραξη τη θεωρία! Δεν ξερω κατα πόσο υφισταται στην Ελλαδα βεβαια! :hehe:
Δικός μου είσαι εσύ! Αν και προσωπικά θα με ενδιέφερε η έρευνα σε σχετικά διαφορετικό τομέα θα ήθελα πάρα πολύ να μην μείνω μόνο στη θεωρία του τομέα που με ενδιαφέρει αλλά να δω και πως είναι όλα αυτά στην πράξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα...
...και κυρίως...
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Θεωρητική και εγώ, με σκοπό την Νομική Αθηνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Μιας και ειχα να μπω τοσες μερες στο φορουμ, ας ευχηθω καλη αρχη σε ολους!:DΚουραγιο παιδια,δεν ειμαστε ουτε οι πρωτοι, ουτε οι τελευταιοι που δινουμε Πανελληνιες!:P
Αρχισα χθες φροντ με πρωτο μαθημα εκθεση.
ποσες ωρες κανετε την εβδομαδα φροντ/ιδιαιτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μιας και ειχα να μπω τοσες μερες στο φορουμ, ας ευχηθω καλη αρχη σε ολους!:DΚουραγιο παιδια,δεν ειμαστε ουτε οι πρωτοι, ουτε οι τελευταιοι που δινουμε Πανελληνιες!:P
Αρχισα χθες φροντ με πρωτο μαθημα εκθεση.
ποσες ωρες κανετε την εβδομαδα φροντ/ιδιαιτερο?

Εγώ φροντιστήρια ξεκινάω από 1 Σεπτεμβρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ΠΑΜΕ ΡΕ ΑΟΔΕ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Εγω δεν ξερω ποτε να ξεκινησω τα υπολοιπα μαθηματα και αν ξεκινησω μονο ΑΟΔΕ εχω ξεκινησει.Και κατι αλλο να κανω στον ιδιο καθηγητη ΑΟΘ 10 εγραψα στο αοθ η να παω αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOSZAX

Νεοφερμένος

Ο STRATOSZAX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Που βρισκεστε στην υλη μεχρι στιγμης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ μάλλον 13 ώρες τη βδομάδα θα έχω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα...
...και κυρίως...
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Θεωρητική και εγώ, με σκοπό την Νομική Αθηνων

Απαπα έρχεται τρελό διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Που βρισκεστε στην υλη μεχρι στιγμης?

Εχω καμια εβδομαδα που ξεκινησαστο ΑΟΔΕ και ειμαι στην Παραγωγικη λειτουργια εγω.Να επισημανω οτι ξαναδινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδια εσεις το εχετε παρει ζεστα το θεμα του διαβασματος μετα τις διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top