Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδια το θεμα τωρα για μενα παντως ειναι 1.
Να ειμαι ετοιμος σε αυτα που εχω μαθει εως 1η Σεπτεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Προς το παρον λεω χημικο γιατι με ενδιαφερει η ερευνα! :)

Ερευνα μπορεις να κανεις απο τα περισσοτερα τμηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Κάτσε να δεις τι ωραία που θα περάσεις μετά τις πανελλήνιες,που όλοι θα είναι έξω όλη μέρα και εσείς θα έχετε εξάωρα :hehe:
Υπομονή και επιμονή και να το πάρεις στα σοβαρά, όχι "αα,σιγά,σχέδιο είναι" γιατί φέτος το γραμμικό ήταν λίγο... :whatever:

Ααααα τέλεια :P
Ευτυχώς μια φίλη μου θεωρητική θα δώσει αγγλικά και γερμανικά και θα αλληλοϋποστηριζόμαστε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Έχω απο χθες που προσπαθώ να στρωθώ και δεν μπορώ με τίποτα και αρχίζω και ανησυχώ :worry:
Νιώθω οτι πλέον δεν με ενδιαφέρει το πως θα γράψω ή το αν θα διαβασω ή όχι....

Πραγματικά δεν ξερω τι παίζει...

*Δεν θέλω να αγχώσω και τα αλλα παιδια στο σκουλ. αλλα δεν μπορω...πρεπει να τα βγαλω απο μεσα μου :worry: *

Μην ανησυχείς Βίβιαν, όλα θα τα καταφέρεις. Κι εγώ το ίδιο θέμα έχω. Έχω να μάθω 3 πράγματα, στην κυριολεξία, και τα λιβανίζω εδώ και 3 μέρες. Πάντως δεν χρείαζεται άγχος. Είναι μέχρι να μπούμε σε σειρά. Αν αγχωθούμε από τώρα καήκαμε, έχουμε χρόνο μπροστά μας. :P Τώρα διάβασε όσο μπορείς ξεκινώντας σιγά σιγά, και θα δεις ότι σύντομα θα διαβάζεις με όρεξη! ;) Είναι να γίνει η αρχή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Αν καταφέρω να βγάλω μιγαδικους σήμερα να μου τρυπησετε την μύτη...:(
Mια απο τα ίδια αλλα στα όρια συναρτησεων ..:hmm:

Ερευνα μπορεις να κανεις απο τα περισσοτερα τμηματα
Ερευνα οσον αφορα την χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Μην ανησυχείς Βίβιαν, όλα θα τα καταφέρεις. Κι εγώ το ίδιο θέμα έχω. Έχω να μάθω 3 πράγματα, στην κυριολεξία, και τα λιβανίζω εδώ και 3 μέρες. Πάντως δεν χρείαζεται άγχος. Είναι μέχρι να μπούμε σε σειρά. Αν αγχωθούμε από τώρα καήκαμε, έχουμε χρόνο μπροστά μας. :P Τώρα διάβασε όσο μπορείς ξεκινώντας σιγά σιγά, και θα δεις ότι σύντομα θα διαβάζεις με όρεξη! ;) Είναι να γίνει η αρχή! :D

Θα κάνω μια φιλότιμη προσπάθεια και αργότερα..Αλλιώς από αύριο θα τα πιάσω από την αρχή :(


Mια απο τα ίδια αλλα στα όρια συναρτησεων ..:hmm:

Άλλο αγαπημένο κεφάλαιο από εκεί :(

Φυλλάδιο 97 σελίδων με μεθοδολογίες και ασκήσεις μόνο στα όρια σου λέει κάτι??:P

Θα σκάσω αν δεν κάνω αυτό το θεώρημα που βρίσκεις αμέσως τα όρια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Άλλο αγαπημένο κεφάλαιο από εκεί :(

Φυλλάδιο 97 σελίδων με μεθοδολογίες και ασκήσεις μόνο στα όρια σου λέει κάτι??:P

Θα σκάσω αν δεν κάνω αυτό το θεώρημα που βρίσκεις αμέσως τα όρια...:P
Aν μου λεει λεει..:P Συμπασχω λεμε! :whistle: Οι συναρτησεις μεχρι πριν φτασω ορια ηταν τοσο ωραιες και ευκολες!! (1-1, αντιστροφες κτλ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Φυλλάδιο 97 σελίδων με μεθοδολογίες και ασκήσεις μόνο στα όρια σου λέει κάτι??:P

Θα σκάσω αν δεν κάνω αυτό το θεώρημα που βρίσκεις αμέσως τα όρια...:P
Δεν χρειάζεται να μαθαίνετε απέξω μεθοδολογίες.Απλά μια ματιά στο πως λύνεται κάτι παρόμοιο και μετά στις ασκήσεις.Πάντως μου φαίνεται υπερβολικός ο αριθμός των σελίδων.Είναι όλα τα όρια έτσι;Όχι μόνο 0/0.Καλά πάντως πολύ χρήσιμο το De l'Hospital αλλά δεν τα λύνει και όλα,οπότε καλό είναι να ξέρεις να βγάζεις και όρια με τους άλλους τρόπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να μαθαίνετε απέξω μεθοδολογίες.Απλά μια ματιά στο πως λύνεται κάτι παρόμοιο και μετά στις ασκήσεις.Πάντως μου φαίνεται υπερβολικός ο αριθμός των σελίδων.Είναι όλα τα όρια έτσι;Όχι μόνο 0/0.Καλά πάντως πολύ χρήσιμο το De l'Hospital αλλά δεν τα λύνει και όλα,οπότε καλό είναι να ξέρεις να βγάζεις και όρια με τους άλλους τρόπους.

Kαι εγώ είχα τόσες σελίδες,αλλά δεν σημαίνει ότι τις μάθαινα απ'έξω :P Μην το συμπεραίνετε αυτό αμέσως. Απλά διαβάζεις αρχικά από τα φυλλάδια,λύνεις μόνος τις λυμένες ασκήσεις για να καταλάβεις πώς γίνεται,και από εκεί και πέρα λύνεις άλλες ασκήσεις από βοηθήματα,κτλ. Απλά για βοήθεια είναι, δεν φαντάζομαι να μαθαίνει κανείς απ'έξω τόσες σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Kαι εγώ είχα τόσες σελίδες,αλλά δεν σημαίνει ότι τις μάθαινα απ'έξω :P Μην το συμπεραίνετε αυτό αμέσως. Απλά διαβάζεις αρχικά από τα φυλλάδια,λύνεις μόνος τις λυμένες ασκήσεις για να καταλάβεις πώς γίνεται,και από εκεί και πέρα λύνεις άλλες ασκήσεις από βοηθήματα,κτλ. Απλά για βοήθεια είναι, δεν φαντάζομαι να μαθαίνει κανείς απ'έξω τόσες σελίδες.
Ναι ρε αυτό λέω κι εγώ.Ε κοίτα έχω ακούσει διάφορα οπότε δεν ξέρεις τι κάνει ο καθένας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Aν μου λεει λεει..:P Συμπασχω λεμε! :whistle: Οι συναρτησεις μεχρι πριν φτασω ορια ηταν τοσο ωραιες και ευκολες!! (1-1, αντιστροφες κτλ.)

Συναρτήσεις :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

Πραγματικά αυτές τις λάτρεψα γιατί είχε μέσα log και ln :redface:

Δεν χρειάζεται να μαθαίνετε απέξω μεθοδολογίες.Απλά μια ματιά στο πως λύνεται κάτι παρόμοιο και μετά στις ασκήσεις.Πάντως μου φαίνεται υπερβολικός ο αριθμός των σελίδων.Είναι όλα τα όρια έτσι;Όχι μόνο 0/0.Καλά πάντως πολύ χρήσιμο το De l'Hospital αλλά δεν τα λύνει και όλα,οπότε καλό είναι να ξέρεις να βγάζεις και όρια με τους άλλους τρόπους.

Όχι καλέ. Ποιος μαθαίνει μεθοδολογίες απ'έξω?:P

Μια ματιά θα τους ρίξω γιατί αν κάτσω και τα διαβάσω θα μπερδευτώ...(ναι είμαι ικανή και για αυτό :redface: )
Αν έχεις κάνει ασκήσεις πολλές και διάφορες στα όρια μετά οι μεθοδολογίες σου βγαίνουν από μόνες τους χωρίς να το καταλάβεις πιστεύω :)

Όλα τα όρια είναι μέσα εκτός από τα όρια στο άπειρο...Μας είπε ότι θα συνεχίσουμε από Σεπτέμβρη :)
Επίσης μας είπε πως αν δεν τις λύσουμε όλες όλες τις ασκήσεις δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί είναι πολλές...Αρκεί να ασχοληθούμε όσο περισσότερο μπορούμε:redface:

Αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μεθολογιες στην αρχη τις μαθαινα απεξω μονο στη φυσικη, μετα απο τα πολλα μου ερχονταν μονες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Μόλις με πήραν τηλεφωνο απο το φροντιστηριο! Απο αύριο παλι στα βαριά.. :spasiklas:

Μεθολογιες στην αρχη τις μαθαινα απεξω μονο στη φυσικη, μετα απο τα πολλα μου ερχονταν μονες τους.
Εγω εκανα αυτο που λες στις ταλαντωσεις με τα ελατηρια που επρεπει να αποδειξω οτι κανει ΑΑΤ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μόλις με πήραν τηλεφωνο απο το φροντιστηριο! Απο αύριο παλι στα βαριά.. :spasiklas:


Εγω εκανα αυτο που λες στις ταλαντωσεις με τα ελατηρια που επρεπει να αποδειξω οτι κανει ΑΑΤ!

Κλασσικα.Το ιδιο και στα στιγμιοτυπτα στα κυματα.Μετα απο 5-6 στιγμιοτυπα θα τα θυμασαι τα βηματα μονος σου.
Σιγα σιγα ομως - απευθυνομαι σε ολους οσους δινουν φετος - πρεπει να αφηνετε το ιντερνετ και ischool και να στρωθειτε κανονικα!!
Κ αν εχετε ελευθερο χρονο -λογικο αφου ακομα σχολειο δεν - μην τον σπαταλατε εδω μεσα βγειτε για κανα καφε με φιλους , δειτε καμια ταινια κτλπ.Δεν ξερετε ποσο πολυτιμος ειναι ο ελευθερος χρονος σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Κλασσικα.Το ιδιο και στα στιγμιοτυπτα στα κυματα.Μετα απο 5-6 στιγμιοτυπα θα τα θυμασαι τα βηματα μονος σου.
Σιγα σιγα ομως - απευθυνομαι σε ολους οσους δινουν φετος - πρεπει να αφηνετε το ιντερνετ και ischool και να στρωθειτε κανονικα!!
Κ αν εχετε ελευθερο χρονο -λογικο αφου ακομα σχολειο δεν - μην τον σπαταλατε εδω μεσα βγειτε για κανα καφε με φιλους , δειτε καμια ταινια κτλπ.Δεν ξερετε ποσο πολυτιμος ειναι ο ελευθερος χρονος σας....
Αυτο έχω σκοπό να κανω!! Γιατι διχως αρκετη προσπαθεια δεν θα ερθει το αποτελεσμα που επιθυμώ! Τι να πω, καλη αρχη σε εμας που δινουμε!!

Συναρτήσεις :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

Πραγματικά αυτές τις λάτρεψα γιατί είχε μέσα log και ln :redface:
Είναι οντως υπέροχες!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όσοι έχετε φβ, τι θα το κάνετε? Εγώ σκέφτομαι να το απενεργοποιήσω για λίγο μέχρι να μπω σε μια σειρά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Όσοι έχετε φβ, τι θα το κάνετε? Εγώ σκέφτομαι να το απενεργοποιήσω για λίγο μέχρι να μπω σε μια σειρά :worry:
Και εγω αυτο σκεφτόμουν, αλλα θελω να πιστευω στον εαυτο μου ωστε να μην μπω στον πειρασμο να κανω log in! Προσωπικα, το λιγοτερο ειναι το fb..χωρις pc να δω τι θα κανω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και εγω αυτο σκεφτόμουν, αλλα θελω να πιστευω στον εαυτο μου ωστε να μην μπω στον πειρασμο να κανω log in! Προσωπικα, το λιγοτερο ειναι το fb..χωρις pc να δω τι θα κανω!:hmm:

Ασ'τα να πάνε :worry:

Ένας χρόνος έμεινε όμως...Και πιστεύω πως θα αξίζει κάθε λεπτό διαβάσματος για να περάσουμε εκεί που θέλουμε:clapup:

Brace yourselves
Winter is coming.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ το φβ το είχα απενεργοποιήσει για 2-3 μέρες στην αρχή της χρονιάς.Μετά κατα λάθος έκανα log in και δεν το έκλεισα ξανά.Το είχα για να συνεννοούμαι με τις φίλες μου και τους συμμαθητές στο φρο.Όποτε έκανα διάλειμμα από το διάβασμα έμπαινα.
Αν παρασύρεστε και αφήνετε το διάβασμα σας τότε κλείστε το ή απλά μην μπαίνετε. Νομίζω θα είστε περισσότερο ήρεμοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ασ'τα να πάνε :worry:

Ένας χρόνος έμεινε όμως...Και πιστεύω πως θα αξίζει κάθε λεπτό διαβάσματος για να περάσουμε εκεί που θέλουμε:clapup:

Brace yourselves
Winter is coming.
:P
Πολυ Game of thrones βλεπεις :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top