[Πανελλήνιες 2015] Ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Θέλει ναι αλλά τι στο καλό... θα το παλέψουμε:book:

Λετε να τα καταφερουμε ρε κοριτσια? Αγχωνομαι απο τωρα εγωω

Το άγχος για το αν θα τα καταφέρω είναι το μονοπου με κυριαρχεί αυτην την στιγμή μέσα μου αλλα πιστευω οτι θα τα καταφέρουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Λετε να τα καταφερουμε ρε κοριτσια? Αγχωνομαι απο τωρα εγωω
Όλοι αγχωμενοι είμαστε... Θα στρωθουμε και θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε... Τίποτε άλλο δεν έχει σημασία!!! Στο κάτω κάτω ένα χρόνο μπορεί να χρειαστεί να κάνουμε ορισμένες θυσίες αλλά τι στο καλό κάποια στιγμή θα περάσει! Εξάλλου εδώ είμαστε... Ο ένας θα βοηθά τον άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Άσχετο αλλά η υπογραφή σου είναι τέλεια :P

υπαρχει και παραλλαγη :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Όλοι αγχωμενοι είμαστε... Θα στρωθουμε και θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε... Τίποτε άλλο δεν έχει σημασία!!! Στο κάτω κάτω ένα χρόνο μπορεί να χρειαστεί να κάνουμε ορισμένες θυσίες αλλά τι στο καλό κάποια στιγμή θα περάσει! Εξάλλου εδώ είμαστε... Ο ένας θα βοηθά τον άλλο!

Έχεις απόλυτο δίκαιο με μεγάλη προσπάθεια ολα μπορούμε να τα καταφέρουμε ειναι μια δύσκολη χρονιά αλλα στο τέλος θα βγούμε νικητές γιατί τιποτε δεν είναι ακατόρθωτο και μέσα απο εδω εγω απο τώρα αισθάνομαι οτι δεν ειμαι μόνη :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκαιο με μεγάλη προσπάθεια ολα μπορούμε να τα καταφέρουμε ειναι μια δύσκολη χρονιά αλλα στο τέλος θα βγούμε νικητές γιατί τιποτε δεν είναι ακατόρθωτο και μέσα απο εδω εγω απο τώρα αισθάνομαι οτι δεν ειμαι μόνη :clapup: :clapup:

That 's the spirit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ίσως ιατρική, φαρμακευτική θα δείξει ας γράψω πρώτα και μετά βλέπω....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
1) ΣΣΑΣ Ιατρική
2) Ιατρική ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Γερμανικη φιλολογία ΑΠΘ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
1) παιδαγωγικά
2) δραματική σχολή
3) ψυχολογία
Κατι από αυτά τα τρία ίσως, γιατί κάπου πρέπει να στοχεύω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ είμαι ανάμεσα σε 3.
ΑΣΟΕ
ΠΑΠΕΙ
και στο Οικονομικο του Βόλου.
Δε μου λέτε η 3η σχολή είναι καλή η μπα

Καλυτερα ΟΠΑ(πρωην ΑΣΟΕ ,καλυτερα ΟΠΑ να λες) και ΠΑΜΑΚ κατ'εμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

math57

Νεοφερμένος

Ο math57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Επειδη ξαναδινω επειδη δεν τα πηγα τοσο καλα οσο ηθελα δηλαδη χαλια μπορουσα πολυ παραπανω στοχευω στις εξης σχολες:Μηχανολογων μηχανικων εμπ,ceid
τμηματα της ασσοε θα δω ποια.Μετα μαθηματκο πατρας η ιωαννινων και Μηχανικων Η/Υ και πληροφοριακων συστηματων Σαμος.Αυτα και πειτε με αλαζωνα δεν με πειραζει.Τελος σκεφτομαι και ναυτιλιακα παπει η πειραια αλλα ηθελα να ρωτησω κατι χρειαζεται να κναω προετιμασια σε περιπτωση που δωσω αγγλικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
αρχαιολογια απθ <3 <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη ξαναδινω επειδη δεν τα πηγα τοσο καλα οσο ηθελα δηλαδη χαλια μπορουσα πολυ παραπανω στοχευω στις εξης σχολες:Μηχανολογων μηχανικων εμπ,ceid
τμηματα της ασσοε θα δω ποια.Μετα μαθηματκο πατρας η ιωαννινων και Μηχανικων Η/Υ και πληροφοριακων συστηματων Σαμος.Αυτα και πειτε με αλαζωνα δεν με πειραζει.Τελος σκεφτομαι και ναυτιλιακα παπει η πειραια αλλα ηθελα να ρωτησω κατι χρειαζεται να κναω προετιμασια σε περιπτωση που δωσω αγγλικα?

Υπάρχουν βιβλία με τα θέματα Αγγλικών των πανελλαδικών και τις λύσεις τους. Για προετοιμασία που λες εξαρτάται από το επίπεδο που βρίσκεσαι. Αν έχεις πάρει Proficiency νομίζω ότι μπορείς να τα καταφέρεις και μόνος σου. Πάρε τα βιβλία που σου είπα, ρίξε καμιά ματιά και στα βιβλία που έκανες όταν έδινες, διάβασε και κανένα βιβλίο στα αγγλικά και μια χαρά θα είσαι. Αν όμως είσαι στo επίπεδο του Lower τότε σου προτείνω μετά τα Χριστούγεννα να κάνεις οπωσδήποτε ένα δίωρο ιδιαίτερο την εβδομάδα γιατί διαφορετικά πιστεύω πως θα δυσκολευτείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Υπάρχουν βιβλία με τα θέματα Αγγλικών των πανελλαδικών και τις λύσεις τους. Για προετοιμασία που λες εξαρτάται από το επίπεδο που βρίσκεσαι. Αν έχεις πάρει Proficiency νομίζω ότι μπορείς να τα καταφέρεις και μόνος σου. Πάρε τα βιβλία που σου είπα, ρίξε καμιά ματιά και στα βιβλία που έκανες όταν έδινες, διάβασε και κανένα βιβλίο στα αγγλικά και μια χαρά θα είσαι. Αν όμως είσαι στo επίπεδο του Lower τότε σου προτείνω μετά τα Χριστούγεννα να κάνεις οπωσδήποτε ένα δίωρο ιδιαίτερο την εβδομάδα γιατί διαφορετικά πιστεύω πως θα δυσκολευτείς.

Οκ ευχαριστω πολυ για την απαντηση μεχρι lower εχω παρει.Ξερεις απο ποιες εκδοσεις ειναι αυτα τα βιβλια και ποσο κωστιζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ ευχαριστω πολυ για την απαντηση μεχρι lower εχω παρει.Ξερεις απο ποιες εκδοσεις ειναι αυτα τα βιβλια και ποσο κωστιζουν?

Succeed in University Exams (student s book + teacher s book) (τελευταία έκδοση)
University exams (new 30 tests) (student s book + teacher s book) (τελευταία έκδοση)
΄Ολα του Andrew Betsis. Περίπου 20-25 ευρώ το καθένα κοστίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaisabelfan

Νεοφερμένος

Η Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δεν στοχευω κατι συγκεκριμενο,δινω τον καλυτερο μου εαυτο για να εχω ανοιχτες ολες τις πορτες και θα δειξει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Στοχεύω για Ναυτιλιακές Σπουδές :clapup: στο ΠΑΠΕΙ ή οικονομικά στο ΟΠΑ/ΠΑΠΕΙ :D !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top