Τι ΔΕΝ θα κάνατε ποτέ στο σεξ;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
4 Ανταλλαγή συντρόφων ή τρίο! (σε μια free σχέση θα το κανα αλλά σε σοβαρή πόσο μάλλον ως παντρεμένη με τίποτα! Είμαι πολύ κτητική μαζί του και δεν θέλω να με αγγίζει καν άλλος άντρας!!

Εγω παλι.. να με αγγιζει αλλος αντρας δεν εχω προβλημα..
Να τον αγγιζει αλλη γυναικα, εχω και μεγαλο μαλιστα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα ειπατε ολα...
Ζωα,ουρα,κοπρανα,παιδακια,σκληρο BDSM κτλ κτλ, αλλα και να παω με καποια κοπελα με καποιον φιλο-γνωστο μου...Εγω με δυο δεν θα ειχα προβλημα!Αλλοιμονο!:D
Νοοοοοοο fucking way!!!:|

Η πιο τρυφερη μου ιστορια ηταν παντως πριν απο 2-3 χρονια.
Ειχαμε παει σ'ενα χωριο, κοντα σε μια βουνοκορφη κι εκει που καθομουν στην ακρη της ραχουλας πλαι στο ρεματακι με το αμορε...γυρναω...το αγκαλιαζω...το φιλαω τρυφερα...και της λεω:
"Μελπω μου...μ'αγαπαααααααας;;;;;;;"
και μου απανταει ολο παθος:
"Μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Επειδή "ποτέ μη λες ποτέ" θα πω μόνο αυτά που θεωρώ 100% απίθανο να έκανα:
-Κοπρολαγνεία
-Πολύ σκληρό BDSM
-Νεκροφιλία (epote, πως γίνεται να μην περιλαμβάνει πτώμα; :confused: Educate me!)
-Κτηνοβασία

Χμμμ αυτά. Τίποτε πρωτότυπο εδώ...

αχαχαχα γιαυτο τη ΛΑΤΡΕΥΩ τη michele:p

ε γινεται να μην περιλαμβανει πτωμα αν ειναι σε φαση role play, ξερεις σκηνικα κτλ, δεν θα μου αρεσε αλλα για τον καταληλο ανθρωπο πιθανων να το εκανα.

με εξαίρεση την ουρολαγνεία την οποία δεν έχω κάνει μεν, αλλά δεν σιχαίνομαι να κάνω δε και μου βάλατε ιδέες βρωμόπαιδα

ενταξι κοιτα, και εγω δυσκολα θα καθομουνα να με κατουρανε στη μουρη:p αλλα αυτο σχετιζεται περισοτερο με το γεγονος οτι φαινεται στο μυαλο μου σαν ασχημη εικονα. Be that as it may, τα τσισακια δεν ειναι ιδιαιτερα σιχαμενα ουτε σε γευση ουτε σε τιποτα, και πριν πεσετε να με φατε, οχι δεν το εχω κανει επι τουτου, με την εννοια οτι δεν εχω καποιο φετιχ με αυτο, ΑΛΛΑ, οσοι απο εσας ειχαν τη τυχη να βιωσουν την περιφιμη γυναικια εξπερματιση ξερουν τι λεω. Καλως η κακος το εκρινομενο υγρο της τυχερης κοπελιας ειναι ουρα κατα βαση με λιγο διαφορετικη συσταση, και οταν εισαι down there doing the thing ε εχουν τη ταση να σου ερχονται στη μουρη.

Rulez παντος:p

πρωκτικό μάλλον (μην με φάτε, αλλά φοβάμαι και έχω μια αντιπάθεια για την περιοχή)

υπαρχουν ακομα τετοιοι ανθρωποι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αχαχαχα γιαυτο τη ΛΑΤΡΕΥΩ τη michele:p

ε γινεται να μην περιλαμβανει πτωμα αν ειναι σε φαση role play, ξερεις σκηνικα κτλ, δεν θα μου αρεσε αλλα για τον καταληλο ανθρωπο πιθανων να το εκανα.

Thanks! :redface:

Όντως, δεν το είχα σκεφτεί έτσι! Έχεις δίκιο!
Και ισχύει το ίδιο και για μένα, δεν μου αρέσει η ιδέα αλλά δεν αποκλείω με τον κατάλληλο άνθρωπο να το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα ειπατε ολα...
Ζωα,ουρα,κοπρανα,παιδακια,σκληρο BDSM κτλ κτλ, αλλα και να παω με καποια κοπελα με καποιον φιλο-γνωστο μου...Εγω με δυο δεν θα ειχα προβλημα!Αλλοιμονο!:D
Νοοοοοοο fucking way!!!:|

Η πιο τρυφερη μου ιστορια ηταν παντως πριν απο 2-3 χρονια.
Ειχαμε παει σ'ενα χωριο, κοντα σε μια βουνοκορφη κι εκει που καθομουν στην ακρη της ραχουλας πλαι στο ρεματακι με το αμορε...γυρναω...το αγκαλιαζω...το φιλαω τρυφερα...και της λεω:
"Μελπω μου...μ'αγαπαααααααας;;;;;;;"
και μου απανταει ολο παθος:
"Μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!":P

ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!!! :clapup: :clapup:
Γιατί, ρε, τι έχουν τα γίδια;;;

Ένηγουεη, κι εγώ τα ίδια, κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία, νεκροφιλία (original και σε role playing), πολύ σκληρό σαδομαζοχιστικό, κτηνοβασία, παιδεραστία...

Και αν επρόκειτο για σταθερή σοβαρή σχέση, δε θα έκανα τριολέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και αν επρόκειτο για σταθερή σοβαρή σχέση, δε θα έκανα τριολέ.

ψιλοδιαφωνω, αν η σχεση εχει καλα θεμελια το μονο που κανει ειναι να αναβιωνει την μεταξυ σας αγαπη. Αν προκυψουν ζηλιες κτλ θεωρω πως υπηρχε αλλο προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν το λέω γι' αυτό.
Απλά πιστεύω ότι μετά θα μου είναι δύσκολο να μείνουμε ξανά οι δυό μας.
Και, σε κάθε περίπτωση, δε θα 'θελα να το ρισκάρω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
α μπα μην το λες, στις περισοτερες περιπτωσεις τα τριο ειναι γελιο παρα σεξουαλικη απολαυση. Κανεις το τριο γιατι εχει χαβαλε κανεις σεξ με τον ανθρωπο σου γιατι ειναι ωραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
υπαρχουν ακομα τετοιοι ανθρωποι?!

Εντάξει ρε Epote, στο κρεβάτι μου ό,τι γουστάρω θα κάνω! Συγγνώμη που δεν σου ζήτησα την άδεια.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
under:

αστειο ηταν προφανως, φυσικα και κανεις οτι θελεις

Michele:

τι φανταζοσουν, παθιασμενο, ιδρωμενο σεξ? Δυστοιχος οχι, αλλα δεν παυει να ειναι ωραιο. Ειναι απο αυτα τα πραγματα που ειναι πιο ωραια ΜΕΤΑ οταν τα σκεφτεσαι παρα εκεινη την ωρα με την αμηχανια κτλ.

ενδεχομενος οσο πιο εμπειρος γινεσαι ομως να αλαζει αυτο, πως ηταν η πρωτη φορα που κανεις σεξ που ειναι λιγακι ε "καπως" το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Χμ....

Εκτός από όλα αυτά που είπατε περί παιδεραστίας, κοπρολαγνείας, κτηνοβασίας, ούρα κτλ δεν θα έκανα ποτέ τρίο. Ούτε με τρίτη γυναίκα, ούτε με τρίτο άνδρα. Το σεξ το θεωρώ ως κάτι μεταξύ δύο ερωτευμένων ατόμων και είναι και μια ψυχική ένωση με το άλλο σου μισό. Δυσκολεύομαι να έχω τόσες ενώσεις ταυτόχρονα lol :P

Επίσης θα συμφωνήσω με μια κοπέλα (νομίζω) πιο πάνω που ανέφερε ότι δεν θα έκανε ποτέ πληρωμένο έρωτα (είτε ως πελάτης, είτε ως "επαγγελματίας του σεξ"). Ο λόγος είναι ο ίδιος με τον πιο πάνω. Αν δεν υπάρχει έρωτας/αγάπη/αίσθημα, θεωρώ το σεξ λειψό. Γενικά δεν θα μου έβγαινε από μέσα μου... δεν ξέρω... Χωρίς να κατακρίνω αυτούς που το κάνουν, έτσι; ο καθένας με τα γούστα του στο κρεβάτι...

Τώρα δεν μου έρχεται κάτι άλλο στο νου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tωρα που το ειπε και ο Μοναχος, το προσθετο κι εγω.
Τσου και χιλια "νουκου" στον ερωτα επι πληρωμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Χα,χα,χα ρε τρελοκομείο θα μπει ο Isomniac το πρωί και θα τραβάει τα μαλλιά του.Τσίρκο του το κάναμε το θέμα:P:P

...:whistle: :mad:


(just kidding!)


επισις ποτε δεν θα υποχρεωνα καποιο να κανει κατι που δεν θελει, δεν θα εκανα σκληρο BDSM γιατι δεν μου αρεσει να προκαλω και να δεχομαι εντονο πονο και δεν μου αρεσουν τα λατεξ.

και τελος πολυ δυσκολα θα (ξανα) εκανα τριο με αλλο 'σερνικο μαζι μου. Δεν μπορω, σιχαινομαι.

Same here. Δεν θα μπορουσα σιγουρα να προκαλεσω αληθινα μεγαλο πονο σε αλλο ατομο, ποσο μαλλον σε κοπελα που ειναι και πιο "ευθραυστη" εκ φυσεως, οποτε αυτο αποκλειεται. Καμια σχεση βεβαια με τον λιγο πονο, που ειναι απο τα φετιχ μου! Δεν θα απεκλεια παντως να δεχομουν εγω να ειμαι το αντικειμενο του πονου, αν και σιγουρα δεν με αναβει κατι τετοιο (Πιθανως παντως να ειναι πολυ απιθανο)

Οσο για το αλλο, μπορει να το εκανα, αν ηταν τοσο πια απο τις φαντασιωσεις της και την υπερ-αγαπουσα, αλλα μαλλον λογω του οτι θα την υπερ-αγαπουσα, επειτα απο αυτο θα ενιωθα φοβερα ασχημα (Αρα λογικα, εξαρχης δεν θα μου το ζητουσε)

Επειδή "ποτέ μη λες ποτέ" θα πω μόνο αυτά που θεωρώ 100% απίθανο να έκανα:
-Κοπρολαγνεία
-Πολύ σκληρό BDSM
-Νεκροφιλία (epote, πως γίνεται να μην περιλαμβάνει πτώμα; :confused: Educate me!)
-Κτηνοβασία

Χμμμ αυτά. Τίποτε πρωτότυπο εδώ...

Σχολιο 1: Γενικα, αναφερεστε πολυ σε πραγμα /τα που ψιλοαποκλειεται να σας ζητησει καποιος να κανετε (δεν αναφερομαι προφανως μονο στην Μισελ) Πχ, κτηνοβασια. Το θεμα ειναι τι θα δεχοσασταν να κανετε επειδη καποιος αλλος το θελει.

Σχολιο 2: Κτηνοβασια θεωρειται και το να αφησεις καποιο ζωο να σου γλειψει πχ τα γεννητικα σου οργανα; :redface: :hmm:


1-Κοπρολαγνεία
2-Πολύ σκληρό BDSM
3-Νεκροφιλία
4-Κτηνοβασία

και απλά συμπληρώνω σε αυτή τη λίστα μερικά ακόμα :P
5 παιδεραστία
6 ουρολαγνεία
7 game που να υπάρχει υποψία βιασμού (δικού μου, του, της, των, whatever)
8 ομαδικό που να περιλαμβάνει περισσοτερων των 2 ζευγαριών (όσο για τα δυο ζευγαρια... απλά επειδή υπάρχει ένα "μάλλον δεν θα το έκανα" καλυτερα να αφήσω ενα μικρό ενδεχόμενο ανοιχτό για το μέλλον

Για την ώρα δεν μπορώ να σκεφτώ τπτ άλλο.... αν πει κάποιος κάτι που δεν το είχα αρχικά σκεφτεί, θα το αναφέρω

Στο δεύτερο σκέλος τώρα... το γιατί
Για τα νούμερα
1 και 6 = σιχαίνομαι αφάνταστα πολύ
2 δε με ανάβει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ η παραμικρή υποψία πόνου.... ξενερώνω
3 εεεεεε απλα δεν με αναβει η ιδεα
4 πιστεύω ότι είναι "αφύσικο".... δεν είναι στο target group μου ένα κατσικάκι... ένα σκυλάκι... ένα γατάκι... :P
5 no comment
7 διαταράσει την ψυχολογία μου
8 απλα δεν μπορώ την πολυκοσμία... είμαι κάπως κτητικός τύπος


αυτα :P

Κοπρολαγνεια δεν θα απεκλεια να κανω, μονο αν δεν δεχομουν εγω...την αφοδευση, αλλα η αλλη. Σαν πραξη, δηλαδη, στην ουσια δεν με επηρεαζει εμενα. Ομως, μαλλον θα με προβληματιζε για ολοκληρη την προσωπικοτητα της κοπελας μου αν ηθελε απεγνωσμενα να κανει κατι τετοιο...;)

Ουρολαγνεια, και παλι δεν θα το απεκλεια 100% (παρα μονο 99,9% :P ) Ειτε το ενα, ειτε το αλλο, ειδικα αν η κοπελα ηθελε να την ουρησω.

Η παιδεραστία εντασσεται στο πεδιο "δεν θα το ζητουσε καποιος αλλος", οποτε δεν το σχολιαζω.

Αν με το νεκροφιλία, εννοουμε να το κανουμε σε νεκροταφεια, ή κατι τετοιο σχετικο, no problem. Αν εννοουμε σεξ με νεκρο ατομο, και μονο λογω σεβασμου στο νεκρο και ελλειψης συγκαταθεσης...φυσικα και οχι.

"game που να υπάρχει υποψία βιασμού (δικού μου, του, της, των, whatever)" -> Εδω διαφωνω. Εφοσον γνωριζει ο καθενας τα ορια του αλλου, προσωπικα το βρισκω και πολυ καλο role playing (και απο ο,τι γνωριζω ειναι και γνωστη φαντασιωαση και των δυο φιλων)

"ομαδικό που να περιλαμβάνει περισσοτερων των 2 ζευγαριών" -> Κανενα προβλημα και εδω, εφοσον δεν μιλαμε για μονιμη σχεση.

υπαρχουν ακομα τετοιοι ανθρωποι?!

Αν και ηδη διευκρινισες οτι επροκειτο για αστειο, καλο θα ηταν, μιας και το θεμα δεν ειναι και light, να μην κανουμε τετοια σχολια, γιατι ο οποιοσδηποτε θα μπορουσε να παρεξηγηθει, και επισης κανει πιο δυσκολο να ανοιχτουν και αλλα ατομα. ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σχολιο 2: Κτηνοβασια θεωρειται και το να αφησεις καποιο ζωο να σου γλειψει πχ τα γεννητικα σου οργανα; :redface: :hmm:

Όχι αλλά σταμάτα να πειράζεις τον σκύλο σου:P
Κτηνοβασία θεωρείται μόνο η συνουσία με το ζώο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Λοιπον, μετα απο ενα προχειρο search, ιδου μια ενδεικτικη "extreme" list (οπου μπορεσα εβαλα εναν εναλλακτικο ορο ή την αγγλικη εννοια, για να μην γινουμε και πολυ "graphic" )

Σε παρενθεσεις οι δικες μου απαντησεις, για το αν θα το εκανα (ναι), αν δεν θα το εκανα (οχι) ή αν αφορα μονο γυναικες (-)

* Fruit fetishism (-)
* Slave fetishism (ναι)
* Χρηση strap on (οχι)
* Facial - bukkake (-)
* Cross dressing (οχι)
* Douple penetration (-)
* Να σας παιρνει ματι καποιος γνωστος/η (χωρις συμμετοχη) (ναι)
* Να κανετε σεξ με αλλο ατομο (χωρις συμμετοχη του/ της συντρφου σας) (ναι)
* Θα επιτρεπατε να χρησιμοποιησει η κοπελα σας το δακτυλο της στην πρωκτικη σας περιοχη (χωρις απολυτη βεβαιοτητα, οχι)

Όχι αλλά σταμάτα να πειράζεις τον σκύλο σου:P
Κτηνοβασία θεωρείται μόνο η συνουσία με το ζώο.


Κατω Αζωρ, κατω! Ειπε οχι η kleftra! :P :teasing:

(Σε αυτην την περιπτωση, δεν το βρισκω τοοοσο extreme - αν και αρκετα πολυ- να το ζητησει καποιος. Μαλιστα ξερω και μια περιπτωση που...:whistle: 8)


Y.Γ: Αν καποιος γνωριζει μια πιο καταλληλη ορολογια, ας την πει για να κανω το απαραιτητο edit. :)
Υ.Γ 2: Δεν εχει απαντησει κανεις (νομιζω) για το αν και γιατι θα ντρεποταν ο ιδιος να ζητησει απο το αλλο ατομο.
Υ.Γ 3: Που ειναι o Valder; :worry: Για καποιο λογο νομιζω θα μας καταπληξει με την απαντηση του! :clapup:
Υ.Γ 4: Οποιος ενδιαφερεται ας κοιταξει στο wikipedia, στο λημμα fetish, για ακομα πιο παραξενα φετιχ:

sneezing
felching
Emysphilia (Ειδικα αυτο...απιστευτο! :rofl: :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
* Θα επιτρεπατε να χρησιμοποιησει η κοπελα σας το δακτυλο της στην πρωκτικη σας περιοχη (χωρις απολυτη βεβαιοτητα, οχι)

με πρόλαβες περίπου :P
με αφορμή και την απάντηση του epote για το πρωκτικό, έρχομαι να ρωτήσω αποκλειστικά τους άντρες της παρέας....
εκτός από το δάχτυλο που ανέφερε ο Isomniac... θα δεχόσασταν ένα δονητή στο μέγεθος του πέους σας στον πρωκτό σας? :) (με περιποίηση απ την κοπέλα....κρέμες...αλοιφές... ξέρετε εσείς τώρα... οοοοολα αυτα που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι βοηθουν στο να μην πονάει η .... γυναικα ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
και επειδη ημουν ο πρωτος που το εθιξε το θεμα και αναφερθηκα και ονομαστικα, ναι θα το δεχομουν, been there done that και πληροφορω τα αγορακια της παρεας που δεν εχουν προβλημα με τον ανδρισμο τους και εχουν την τυχη να εχουν ανοιχτομυαλη κοπελια οπως εγω οτι ειναι εξαιρετικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
και επειδη ημουν ο πρωτος που το εθιξε το θεμα και αναφερθηκα και ονομαστικα, ναι θα το δεχομουν, been there done that και πληροφορω τα αγορακια της παρεας που δεν εχουν προβλημα με τον ανδρισμο τους και εχουν την τυχη να εχουν ανοιχτομυαλη κοπελια οπως εγω οτι ειναι εξαιρετικο.

Άσε ρε εποτε, περιμένεις να βγει και να το παραδεχτεί και κανείς άλλος;:hmm:
Το θέμα είναι το Νο 1 αντρικό ταμπού, εδώ για κωλονοσκόπηση πάνε και ντρέπονται να το πουν όχι να το ζητήσουν κιόλας οικοιοθελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
συμφορουμάκια μου με καλύπτετε. μήπως να τα ξαναπώ;:hmm:

οκ, πάμε:

κοπρολαγνεία (no f***** way, σιχαμα τελείως)
ουρολαγνεία, το ίδιο με το παραπάνω
παιδοφιλία, φυσικά κ όχι, επειδή εγώ έχω διαστροφές να την πληρώσει το αθώο;:mad:
κτηνοβασία, να σας παω την αλήθεια μου, όταν θα έχω δοκιμάσει και τ 6 δισ. δίποδων κτηνών, τότε ίσως το σκεφτώ!!!:P
τριο...χμμμ:hmm: ε αν ο τρίτος είναι ο banderas κάτι πάει κ έρχεται. seriously now, είναι μέσα στις φαντασιώσεις μου, που όμως ακυρώνεται αφού το πρωκτικό για την ώρα το αποφεύγω:redface:
με άλλη γυναίκα;;:worry: ουυυυ, kinky!!! ναι, γιατί όχι, άλλωστε το πρώτο στάδιο του φιλιού τοχω περάσει, (no im not lesbian:D )
νεκροφιλία...εαν είναι με πτώματα μακριά κ αγαπημένα, τώρα αν βρεθώ (ελπίζω ποτέ) με κάποιον που τη βρίσκει στο νεκροταφείο, με τα τώρα μυαλά μου θαλεγα ναπάει από κει πουρθε αλλά δεν το αποκλείω.
πληρωμένος έρωτας: βλέπετε ρόλους του σεξ, με τον/την σύντροφο θα ήταν απλά ένα παιχνίδι...κερδοφόρο:whistle:
τα υπόλοιπα παίζονται...τα πάντα είναι πιθανά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Πιπί και κακά, νεκροκαταστάσεις και ζώα, μακριά από το σεξ. Κανόνας. Είναι αηδία, δε γουστάρω ούτε να το σκέφτομαι! Επίσης θέλω η σύντροφος να είναι σε νόμιμη ηλικία. 15 και άνω δε λέει το άρθρο 339; Ωραία, από κει και πάνω!:clapup: :clapup: :clapup:

Τώρα, τα μισά απ' όσα λέτε τα έχω κάνει. φρουτάκια, παγωτάκια, σφαλιάρες...και άλλα, πολύ κίνκυ. Κι όσο για το δάχτυλο* που λένε οι από πάνω και κάνουν "ποτέ το χέρι εκεί πίσω"...έστω όχι στο σεξ, οκ αλλά όταν πάτε ρε στην τουαλέτα, δεν έχει τύχει ποτέ να πλύνετε τον πωπό σας μετά με νεράκι-χεράκι; Με τι τον πλένετε; Με υγρομαντηλάκια Ηankies; Μη χέ... :clapup:

*(μου το χει κάνει μια φορά μια Σαλονικιά πρώην με τσαμπουκά επειδή την πόνεσα στο anal, νταξ' σιγά...):clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top