Αλλαγή πεδίου κατεύθυνσης

pavlos236

Νεοφερμένος

Ο pavlos236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μπορείς να αλλάξεις πεδίο αν έχεις ήδη δώσει εξετάσεις σε ένα άλλο? π.χ αν έδωσες εξετάσεις θεωρητική και πέρασες κάπου και θες του χρόνου να δώσεις εξετάσεις στο οικονομικό πεδίο(ή όπως και αν λέγεται τέλος πάντων) μπορείς να το κάνεις? και αν ναι πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο οι μαθητές της Γ΄Λυκείου δηλώνουν υποχρεωτικά την ομάδα προσανατολισμού που έχουν επιλέξει να παρακολουθούν. Εσύ ως απόφοιτος μπορείς να δώσεις όσες φορές θέλεις και στα μαθήματα οποιασδήποτε ομάδας προσανατολισμού. Δεν έχεις κανέναν περιορισμό. Θα πας στο Λύκειο που αποφοίτησες ή στο κοντινότερο στο σπίτι σου έχοντας μαζί σου ένα φωτοαντίγραφο του απολυτηρίου σου και την ταυτότητά σου για να καταθέσεις αίτηση-δήλωση σύμφωνα με αυτό https://www.minedu.gov.gr/news/33478...lladikes-eksetaseis-ton-gel-i-epal-etous-2018. Βιάσου όμως γιατί η προθεσμία λήγει την Πέμπτη 29 Μαρτίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos236

Νεοφερμένος

Ο pavlos236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δηλαδή δεν μου αφαιρούνται καν μόρια? όπως(τουλάχιστον όταν έδωσα εγώ) γινόταν αν ήθελες να δώσεις για διφορετικό πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Νομίζω πως η Λενω με τόσο μεγάλη συνδρομή σε αυτό το φόρουμ και δη στα εκπαιδευτικά ζητήματα πρέπει να αναχθεί σε τιμώμενο μέλος για τη συνεισφορά της. Είσαι φοβερή μιλάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δηλαδή δεν μου αφαιρούνται καν μόρια? όπως(τουλάχιστον όταν έδωσα εγώ) γινόταν αν ήθελες να δώσεις για διφορετικό πεδίο

΄Οχι. Δηλώνεις όποια πεδία έχεις αποφασίσει σαν να είναι η πρώτη φορά που δίνεις πανελλαδικές. Δεν τους ενδιαφέρει τι είχες κάνει πριν.

Νομίζω πως η Λενω με τόσο μεγάλη συνδρομή σε αυτό το φόρουμ και δη στα εκπαιδευτικά ζητήματα πρέπει να αναχθεί σε τιμώμενο μέλος για τη συνεισφορά της. Είσαι φοβερή μιλάμε!

Νάσαι καλά! Σ΄ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top