Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,856 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,600 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 17:25, 10-08-11:

Και μάλιστα μεγάλη.Αποφάσισα λοιπόν να δω κάποιες αξιόλογες αμερικάνικες σειρές(κατ' εμε) που παρακολουθούσα τυχαία και μου έχουν τραβήξει την προσοχή.Μέσα σε 5 μέρες έχω δει 2 κύκλους και 5 επεισόδεια από το greys anatomy(από video club) που το έχω αγαπησει και έχω πάθει πλάκα.Απλά ήθελα μία γνώμη αν είναι κακό να βλέπω τόσα επεισόδεια την μέρα,αν είναι 100% σίγουρο πως δεν θα το απολαύσω γιατι εγω το απολαμβανω ενω ολοι λενε (σκασιλα μου αλλα..) πως δεν απολαμβανεις μια σειρα αν εχεις δει 48 πανω κατω επεισοδια της μεσα σε μια βδομαδα..Αν πορωνοσασταν αγρια με μια τετοια σειρα θα πραττατε οπως εγω?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 17:39, 10-08-11:

Την πρώτη φορά που είδα Death Note χρειάστηκα ένα σαββατοκύριακο. 37 επεισόδια. Βέβαια εντάξει να μη μπω στη διαδικασία να τα συγκρίνω, με τη δυσκολία του Grey's να 'ναι μόνο αν θα καταλάβεις ποιοι πηδιούνται στην αποθήκη δε θα 'ναι δίκαιο.

Αλλά OΚ, αυτό που λέω είναι ότι αν γουστάρεις τη σειρά ο ρυθμός είναι δικό σου θέμα. Αν δε νομίζεις ότι πρέπει να πηγαίνεις πιο αργά να μην πηγαίνεις.
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sgt.Cross

Φοιτητής

Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sgt.Cross έγραψε: στις 17:39, 10-08-11:

Έχω πορωθεί ήδη εδώ και καιρό!!
Με Prison Break, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Mentalist, FlashForward, Numb3rs, Tru Calling, και ένα μπούγιο από ελληνικές σειρές...
Σοβαρά, το pc το έκανα τηλεόραση...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 393 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε: στις 17:44, 10-08-11:

Έχω δει τα πάντα απο Grey's Anatomy, Prison Break, One Tree Hill, Desperate Housewives, Charmed, LOST, The Vampire Diaries, Private Practice και άλλες "μικρότερες" παραγωγές όπως Gates, Damages κτλ που παίζονται στην Αμερική συνήθως το καλοκαίρι! Τώρα μάλιστα περιμένω να κατέβει η τρίτη σεζόν του Damages! Και εννοείται δεν αφήνω κενά πουθενά! Τα βρίσκω όλα απο την αρχή και ποτέ τηλεόραση γιατί σίγουρα θα χάσω κάποιο.

Να δω τώρα που θα παω Γ' πως θα προλαβαίνω να βλέπω τα επεισόδια της βδομάδας(εννοώ σ'αυτά που έχω φτάσει στον κύκλο της Αμερικής)! Μάλλον θα τα αφήσω το καλοκαίρι να τα δω μαζεμένα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sgt.Cross

Φοιτητής

Ο Sgt.Cross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sgt.Cross έγραψε: στις 17:48, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από MetalChest
Να δω τώρα που θα παω Γ' πως θα προλαβαίνω να βλέπω τα επεισόδια της βδομάδας(εννοώ σ'αυτά που έχω φτάσει στον κύκλο της Αμερικής)! Μάλλον θα τα αφήσω το καλοκαίρι να τα δω μαζεμένα!!
Δεν είναι τπτ!!! Άλλωστε ένα καινούριο επεισόδιο κρατάει 40 λεπτά... όσο ένα διάλειμμα διαβάσματος!
Εγώ φέτος έβλεπα Grey's και Mentalist τα καινούρια, παράλληλα έβλεπα OTH, Numb3rs, κλπ. αλλά την περίοδο των εξετάσεων σταμάτησα για λίγο και τα είδα και τα υπόλοιπα 3-4 μετά τις ενδοσχολικές... όταν λέμε πόρωση...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 17:49, 10-08-11:

Ειδα 500+ επεισοδια του Οne Piece σε μολις 1,5 μηνα....
Τωρα περιμενω καθε κυριακη ενα νεο επεισοδιο!!!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,579 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 17:53, 10-08-11:

Επειση το video club δεν τις εχει ολες τις σειρες τα παιρνετε απο καποιο site? ή τα βλεπετε απο internet?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε: στις 18:00, 10-08-11:

Καλα οι αμερικανικες σειρες ειναι μεγαλη πορωση.. για το Vampire Diaries καθομαι και ξενυχταω καποιες φορες για να δω το καινουριο επεισοδιο live..

Αρχική Δημοσίευση από Spiros.ker
Επειση το video club δεν τις εχει ολες τις σειρες τα παιρνετε απο καποιο site? ή τα βλεπετε απο internet?
εγω τα κατεβαζω με torrent..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 10-08-11 στις 19:15. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 18:03, 10-08-11:

Μου στελνεις σε μηνυμα κανενα Link?
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 18:05, 10-08-11:

προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
επισης εχω δει prison break kai kyle xy μεχρι εκει που το σταματησανε :@
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 10-08-11 στις 18:15. Αιτία: παραλειψη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catherine1994

Φοιτητής

H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 739 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε: στις 18:12, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
προς το παρων βλεπω το csi las vegas ειμαι 6 σεζον 10ο επεισοδιο...εχω κατεβασει στον υπολογιστη(για ολα τα φοιτητικα χρονια απο τι φαινεται χαχα) τα dexter spartacus and the blood sand hercules charmed komissar rex supernatural heroes dr house csi new york και συνεχιζω
Α ρε πορωμένο....
Παράθεση

^Zoitsa^

Φοιτητής

H ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογοθεραπείας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα) . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ^Zoitsa^ έγραψε: στις 18:34, 10-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
επισης εχω δει prison break kai kyle xy μεχρι εκει που το σταματησανε :@
αχ αχ αχ! Αν αρχίσω την λίστα , δεν 8α σταματήσω. Glee, How I met your mother, 30 Rock, THe big Bang Theory, Pretty Little Liars... συν αλλες 500+ σειρές !! Όντως για όλα τα φοιτητικά μας χρόνια!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 18:36, 10-08-11:

κανουμε καλη προετοιμασια χαχα! εγω εγραψα αυτες που σκοπευω να δω πρωτα..εχει και αλλες η λιστα
Παράθεση

Mr K.

Φοιτητής

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O Mr K. έγραψε: στις 18:51, 10-08-11:

και γω παλιά είχα τρελό κόλλημα.απ το lost και το 24 έκανα διάλλειμα μόνο για τουαλέτα εδώ και δυο χρόνια βέβαια έχω πάει στο άλλο άκρο.με κουράζουν όλες
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 18:51, 10-08-11:

Εμένα πλέον δε χώραγε άλλα το macbook, οπότε πήραμε με τον αδερφό μου έναν σκληρό με wifi για να τον μοιραζόμαστε 3 TB
Τώρα μεταφέρω όλους τους κύκλους από τα Bones, GG, Dexter, True Blood, House, Criminal Minds, Game of Thrones, Moonlight, Nip/Tuck
Φέτος λέω να τα μειώσω, θα βλέπω μόνο τα νέα επεισόδια από το Bones και το GG .

Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Φοιτητής

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών ΤΕΙ Σερρών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε: στις 18:58, 10-08-11:

Καλα και εγω αν ειχα αφησει οοοολες τις σειρες που εχω δει(καμια 20ρια) θα ειχε γεμισει προ πολλου.. εχω αφησει μονο TVD, GG και TB που τα βλεπω ξανα και ξανα συχνα..
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:54, 10-08-11:

Στο σημείο αυτό, ας κάνουμε μια υπενθύμιση.

Δεν επιτρέπονται μηνύματα που περιέχουν οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Επίσης απαγορεύονται οι αναφορές σελίδων που είτε χρησιμοποιούν την τεχνολογία streaming, είτε οδηγούν σε άλλες σελίδες διακίνησης αρχείων χωρίς την απαραίτητη άδεια. Στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδιά που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.
Παράθεση

thanosnt

Φοιτητής

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O thanosnt έγραψε: στις 21:00, 10-08-11:

prison break,lost οι καλυτερες σειρες κατα την γνωμη μου να λες να δω 3 επεισοδια και μετα να κανω κατι αλλο και να βλεπεις 7-8 τελικα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina94

Νεοφερμένος

H xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H xristina94 έγραψε: στις 21:02, 10-08-11:

Prison Break, One Piece!
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 21:04, 10-08-11:

Knight Rider.. Τρελό κόλλημα !!!
Αμέσως μετά το TBBT.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους