Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Portsmouth, Dundee, Pontypridd, Liverpool, London

Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
fandakoulinoulini μου σόρρυ δεν το είδα..
το λοιπόν... επειδή εγώ δεν δουλεύω προσέχω το κοριτσάκι της αδελφής μου , και επειδή η αδελφή μου πάει δουλειά η ώρα 6:15 όταν ξυπνήσει δηλαδή η ώρα 5:30 μου την δίνει από το παράθυρο :P και αντί να κοιμηθώ και να με παίρνει τηλέφωνο και να ξυπνήσω την Χρυσοστομία προτιμώ και μένω ξύπνια.

καθόλου απορίες ? :P
Και πότε κοιμάσαι και πότε προσέχεις το δικό σου το παιδί;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Λοιπον, χωρις να ξερω πολλα, νομιζω οτι καλυτερα να μην πας Ουαλια, αν και το Pontypridd ειναι κοντα σε Cardiff που ειναι αρκετα καλα απο οτι ξερω. Liverpool και Dundee απο οτι ακουω απο φιλους ειναι καλα. Για το Portsmouth εχω ακουσει μονο απο φιλο μου που πηγε εκει σχολειο, οποτε δεν ξερω για φοιτητικη ζωη, αλλα ειναι νοτια, θαλασσα, καλυτερος καιρος κλπ...
Λονδινο ειναι φυσικα καταπληκτικα, αλλα δεν ειναι φοιτητουπολη, χανεσαι. Και ειναι πανακριβα βεβαια, προσπαθησε να μεινεις σε εστιες αλλιως θα ξοδεψεις μια μικρη περιουσια σε νοικια. Εκτος απο το Λονδινο που ειναι ειδικη περιπτωση, οσο πιο νοτια, τοσο πιο ακριβα.

Επειδη εχω φιλους στα περισσοτερα απο αυτα, δεσμευομαι να επανελθω με περισσοτερες πληροφοριες, αλλα αν το ξεχασω, στειλε μου πμ, πλιζ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
ξυπνάω η ώρα 9 , κάνω τις κρέμες στα μωράκια , μετά παίζουμε. η ώρα 11:30 βάζω το φαγητό να ψηθεί , η ώρα 1:00 πάω και παίρνω την άλλη μου αδελφότεκνη από το σχολείο , η ώρα 1:35 πηγαίνω και παίρνω τον αδελφό μου από το σχολείο ερχόμαστε σπίτι τρώμε , βάζω τη Χρυσοστομία για ύπνο μετά βάζω κινούμενα σχέδια στις άλλες δύο , εγώ κάνω τις δουλείες μου. Έρχεται η αδελφή μου η ώρα 4:30 τις δίνω τα μωρά μετά ξυπνάω το μωρό πάμε στο κήπο, ποτίζουμε, κάνω μπάνιο το μωρό , η ώρα 6 πάλι κάνω φαγητό , τρώμε ,μετά βλέπω τις σειρές μου στην τβ και βάζω την μπέμπα για ύπνο , μετά την συνέχεια την ξέρεις... σε κάλυψα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπον, χωρις να ξερω πολλα, νομιζω οτι καλυτερα να μην πας Ουαλια, αν και το Pontypridd ειναι κοντα σε Cardiff που ειναι αρκετα καλα απο οτι ξερω. Liverpool και Dundee απο οτι ακουω απο φιλους ειναι καλα. Για το Portsmouth εχω ακουσει μονο απο φιλο μου που πηγε εκει σχολειο, οποτε δεν ξερω για φοιτητικη ζωη, αλλα ειναι νοτια, θαλασσα, καλυτερος καιρος κλπ...
Λονδινο ειναι φυσικα καταπληκτικα, αλλα δεν ειναι φοιτητουπολη, χανεσαι. Και ειναι πανακριβα βεβαια, προσπαθησε να μεινεις σε εστιες αλλιως θα ξοδεψεις μια μικρη περιουσια σε νοικια. Εκτος απο το Λονδινο που ειναι ειδικη περιπτωση, οσο πιο νοτια, τοσο πιο ακριβα.

Επειδη εχω φιλους στα περισσοτερα απο αυτα, δεσμευομαι να επανελθω με περισσοτερες πληροφοριες, αλλα αν το ξεχασω, στειλε μου πμ, πλιζ!:)
Είσαι απίστευτη! Ευχαριστώ! :D:hug::thumbsup::worship::flowers::clapping:
ξυπνάω η ώρα 9 , κάνω τις κρέμες στα μωράκια , μετά παίζουμε. η ώρα 11:30 βάζω το φαγητό να ψηθεί , η ώρα 1:00 πάω και παίρνω την άλλη μου αδελφότεκνη από το σχολείο , η ώρα 1:35 πηγαίνω και παίρνω τον αδελφό μου από το σχολείο ερχόμαστε σπίτι τρώμε , βάζω τη Χρυσοστομία για ύπνο μετά βάζω κινούμενα σχέδια στις άλλες δύο , εγώ κάνω τις δουλείες μου. Έρχεται η αδελφή μου η ώρα 4:30 τις δίνω τα μωρά μετά ξυπνάω το μωρό πάμε στο κήπο, ποτίζουμε, κάνω μπάνιο το μωρό , η ώρα 6 πάλι κάνω φαγητό , τρώμε ,μετά βλέπω τις σειρές μου στην τβ και βάζω την μπέμπα για ύπνο , μετά την συνέχεια την ξέρεις... σε κάλυψα ?
Wow! Τόσο standar είναι το πρόγραμμα σου;:worry:
Οπότε αν κατάλαβα καλά κοιμάσαι 5.30 με 9; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Wow! Τόσο standar είναι το πρόγραμμα σου;:worry:
Οπότε αν κατάλαβα καλά κοιμάσαι 5.30 με 9; :eek:


βασικά πηγαίνω για ύπνο αλλά γύρω στις 6:15 κοιμάμαι μέχρι να με πάρει ο ύπνος , βλέπω και λίγο dvd. Το Σαββατοκύριακο πάλι είναι διαφορετικό αν πάω Λευκωσία ειδικά αράζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα την βγάζεις με 3 ώρες ύπνο την ημέρα και μάλιστα μια ημέρα γεμάτη με τόσα πολλά; :worry:
Κατόρθωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
ναι ρε είμαι μια δύναμη με μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βαλάντω μου γιατί δεν πέφτεις για ύπνο κανονικά στις 12 μέχρι τις 5.30 (είναι 5.30 γεμάτες ώρες!) παρά προτιμάς τις 3 μόνο; :/:

Anyway, πάω και εγώ για ύπνο. Καλό ξημέρωμα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
καληνύχτα Θοδωρή μου!
χχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μα τοση φαντασια πια....???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποιος; Που; Πότε; Γιατί; :worry:

Καλησπέρα σας και από εδώ!:D

Τελικά καταλήξαμε αν μετά τις 12 τα μεσάνυχτα, λέμε ακόμα καλησπέρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χαχαχαχα!!!!!
αντε καλημερα σου!!!:P:P
ποιος που ποτε....ενας εκει πριν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλημέρες τότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κυρίες, δεσποινίδες και κύριοι, περάστε για τον μπουφέ που σας ετοιμάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ααααααααχ

Πόσο μου ΄λειψε αυτό το θέμα!!!!!:clapup:

Φέρε ό,τι έχει ο μπουφές.. ό,τι έχει η κάβα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτά είναι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπεκροπίνουμε, Ηρούδι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
αγάπη πίνεις μόνη σου και δεν μου φώναξες? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top