Εξεταστική

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Κι εγώ το πιστεύω αυτό. Όσο ανοίγει ο καιρός, τόσο πιο δύσκολα βρίσκει κανείς κίνητρο και όρεξη για διάβασμα (συνήθως σκεφτόμαστε παραλίες και διακοπές όσο καλοκαιριάζει :P), αλλά είναι και θέμα θέλησης... Νομίζω αν θέλει κάποιος να βρει κίνητρο να διαβάσει καλοκαιριάτικα, θα το κάνει. Τώρα όσον αφορά την ψυχολογία... Εδώ νομίζω δε μπορώ να τεθώ.

Σκέφτομαι τα φρέντο, τις παραλίες, τις διακοπές και ξεχνώ να διαβάσω Στατιστική.:no::russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Σκέφτομαι τα φρέντο, τις παραλίες, τις διακοπές και ξεχνώ να διαβάσω Στατιστική.:no::russian_roulette:

Εμείς που σπουδάζουμε σε νησιά δεν το'χουμε μόνο σαν σκέψη, το βλέπουμε καθημερινά. Εκεί να δεις πειρασμός. :down:
Άλμα τώρα είδα ότι είσαι στο ΦΚΣ, όλα καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμείς που σπουδάζουμε σε νησιά δεν το'χουμε μόνο σαν σκέψη, το βλέπουμε καθημερινά. Εκεί να δεις πειρασμός. :down:
Άλμα τώρα είδα ότι είσαι στο ΦΚΣ, όλα καλά;

Όλα καλά μέχρι στιγμής, η πρώτη εξεταστική πήγε περίφημα και το τμήμα είναι καλύτερο απο οτι περίμενα. Αρκετά ικανοποιημένη, ομολογώ (ακόμη και στο επίπεδο ζωής). Κι εσύ σε νησί είσαι; :P

Σκέφτομαι τα φρέντο, τις παραλίες, τις διακοπές και ξεχνώ να διαβάσω Στατιστική.:no::russian_roulette:

Ο,τι είπε ο UV.
Στα νησιά έχουμε φάτσα φόρα παραλία κλπ, και εδώ στο Ρέθυμνο οι παραλίες είναι και φίσκα αυτή την εποχή. :P άρα και μόνο που βλέπεις αυτά, σκέφτεσαι τι ωραία που θα ήταν να ήσουν παραλία κλπ και μετά σου κόβεται μαχαίρι η όρεξη για διάβασμα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Είναι η ιδέα μου ή η εαρινή εξεταστική είναι πιο δύσκολη συγκριτικά με τη χειμερινή; Όχι όσον αφορά τον όγκο των μαθημάτων, αλλά ό,τι έχει σχέση με τη ψυχολογία και το κίνητρο για διάβασμα.

Για εμενα ισχύει το αντίθετο. Τον χειμώνα το κρύο και ο μουντός καιρός δεν με βοηθανε καθόλου να διαβάσω. Επίσης ξέρω ότι θα ξεκινήσει σύντομα το επόμενο εξάμηνο και θα έχω παλι πολλή δουλειά όποτε πέφτω σε κατάθλιψη :P Στο εαρινό εξάμηνο όμως και οι καθηγητές μας είναι πιο χαλαροί, ο καιρός πιο καλος και ξερεις ότι έρχονται οι διακοπές όποτε έχεις άλλη διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
:loltooth:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Α΄Εξάμηνο
Εισαγωγή στην βιβλιοθηκονομία: 8,5
Περιγραφική Επεξεργασία Τεκμηρίων: 5,9
Εισαγωγή στην Τεχνολογία Πληροφοριών: 7,8
Εισαγωγή στην Αρχειονομία: 9,5
Επικοινωνία: 8
Μ.Ο : 7,94

Β ΄Εξάμηνο:
Ανάπτυξη και διαχείρισης συλλογής: 7,5
Εισαγωγή στην τεχνολογία επικοινωνιών -διαδίκτυο: 7,1
Υπηρεσίες Πληροφόρησης: 7
Συστήματα Θεματικής Πρόσβασης: 5,2
Πρότυπα Κωδικοποίησης Πληροφοριών: 8,2
Γαλλικά: 6
Πηγές Πληροφόρησης: 8,6
Μ.Ο: 7,09

Γ΄ Εξάμηνο:
Τεχνικές Αναζήτησης Πληροφοριών: 9,1
Μέθοδοι Έρευνας: 10
Οργάνωση Πληροφοριών -Μεταδεδομένα: 9,2
Μουσειολογία: 9,2
Ιστορία βιβλίου και βιβλιοθηκών: 9
Μ.Ο: 9.30

Δ΄Εξάμηνο:
Οργάνωση Πληροφοριών - Ταξινόμηση: 8
Βιβλιογραφία: 6,8
Διοικητικοί θεσμοί και παραγωγή αρχείων: 7,5
Πληροφοριακά συστήματα -βάσεις δεδομένων: 9,6
Διοίκηση Μονάδων Πληροφόρησης : 8,6
Αγγλικά: 10
Τεκμηρίωση - Ψηφιακές βιβλιοθήκες: 9,8
Μ.Ο: 8,60

Έ Εξάμηνο:
Πολιτική Πληροφόρησης : 10
Διαχείριση Αρχειακού Υλικού: 7,2
Θεωρία και ιστορία της ανάγνωσης: 10
Διαχείριση Γνώσης: 10
Εκπαίδευση και σχολικές βιβλιοθήκες: 10
Μ.Ο: 9,44

ΣΤ΄ Εξάμηνο
Ανάλυση και σχεδιασμός συστημάτων: 8,5
Εκδοτική: 9,4
Διαχείριση Πολιτιστικών Αγαθών: 9,5
Διαχείριση Μουσειακών συλλογών: 8,3
Πηγές νεώτερης ελληνικής ιστορίας: 10
Μ.Ο: 9,14

Ζ΄Εξάμηνο:
Διαχείριση Αρχειακών Εγγράφων: 8,6
Συντήρηση και διατήρηση υλικού : 9,1
Πληροφοριακή παιδεία 9,4
Επιχειρηματικότητα και διαχείριση έργων: 9
Ιατρική πληροφόρηση : 10
Ιστορία και φιλοσοφία επιστημών : 8,5
Μ.Ο: 9.10

Η΄Εξάμηνο:
Πτυχιακή ( Την εκπονώ τώρα)
Πρακτική ( θα την κάνω πιο μετά)

Γ.Μ.Ο (Έως τώρα: 8,60)

Λόγω πανεπιστημιοποίησης του ΤΕΙ σε ΠΑΝΔΑ περιμένω τα επιπλέον μαθήματα που θα προστεθούν για να πάρω πτυχίο Πανεπιστημίου. Εκτός από 3 μαθήματα που πιστεύω ότι αδικήθηκα βαθμολογικά πάρα πολύ και μετά από Γ΄ εξάμηνο γενικά θεωρώ ότι έως τώρα τα έχω πάει αρκετά καλά αν και ήθελα ακόμα καλύτερα καθώς δεν μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη στο 100% .

Σκοπεύω και θέλω να πάρω ένα πτυχίο κοντά στο 8.80- 8.90 εάν δεν προλάβω ή δεν γίνεται μαθηματικά να πιάσω το 9 καθαρό. Ελπίζω στα νέα μαθήματα που θα μπουν να γράφω από 9 ή 10 (όπως στο ε εξάμηνο) δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο μήπως και το πετύχω . Κι φυσικά θέλω και απαιτώ πτυχιακή και πρακτική να σκίσουν . Ποια είναι η γνώμη σας, είναι καλή η έως τώρα πορεία μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α΄Εξάμηνο
Εισαγωγή στην βιβλιοθηκονομία: 8,5
Περιγραφική Επεξεργασία Τεκμηρίων: 5,9
Εισαγωγή στην Τεχνολογία Πληροφοριών: 7,8
Εισαγωγή στην Αρχειονομία: 9,5
Επικοινωνία: 8
Μ.Ο : 7,94

Β ΄Εξάμηνο:
Ανάπτυξη και διαχείρισης συλλογής: 7,5
Εισαγωγή στην τεχνολογία επικοινωνιών -διαδίκτυο: 7,1
Υπηρεσίες Πληροφόρησης: 7
Συστήματα Θεματικής Πρόσβασης: 5,2
Πρότυπα Κωδικοποίησης Πληροφοριών: 8,2
Γαλλικά: 6
Πηγές Πληροφόρησης: 8,6
Μ.Ο: 7,09

Γ΄ Εξάμηνο:
Τεχνικές Αναζήτησης Πληροφοριών: 9,1
Μέθοδοι Έρευνας: 10
Οργάνωση Πληροφοριών -Μεταδεδομένα: 9,2
Μουσειολογία: 9,2
Ιστορία βιβλίου και βιβλιοθηκών: 9
Μ.Ο: 9.30

Δ΄Εξάμηνο:
Οργάνωση Πληροφοριών - Ταξινόμηση: 8
Βιβλιογραφία: 6,8
Διοικητικοί θεσμοί και παραγωγή αρχείων: 7,5
Πληροφοριακά συστήματα -βάσεις δεδομένων: 9,6
Διοίκηση Μονάδων Πληροφόρησης : 8,6
Αγγλικά: 10
Τεκμηρίωση - Ψηφιακές βιβλιοθήκες: 9,8
Μ.Ο: 8,60

Έ Εξάμηνο:
Πολιτική Πληροφόρησης : 10
Διαχείριση Αρχειακού Υλικού: 7,2
Θεωρία και ιστορία της ανάγνωσης: 10
Διαχείριση Γνώσης: 10
Εκπαίδευση και σχολικές βιβλιοθήκες: 10
Μ.Ο: 9,44

ΣΤ΄ Εξάμηνο
Ανάλυση και σχεδιασμός συστημάτων: 8,5
Εκδοτική: 9,4
Διαχείριση Πολιτιστικών Αγαθών: 9,5
Διαχείριση Μουσειακών συλλογών: 8,3
Πηγές νεώτερης ελληνικής ιστορίας: 10
Μ.Ο: 9,14

Ζ΄Εξάμηνο:
Διαχείριση Αρχειακών Εγγράφων: 8,6
Συντήρηση και διατήρηση υλικού : 9,1
Πληροφοριακή παιδεία 9,4
Επιχειρηματικότητα και διαχείριση έργων: 9
Ιατρική πληροφόρηση : 10
Ιστορία και φιλοσοφία επιστημών : 8,5
Μ.Ο: 9.10

Η΄Εξάμηνο:
Πτυχιακή ( Την εκπονώ τώρα)
Πρακτική ( θα την κάνω πιο μετά)

Γ.Μ.Ο (Έως τώρα: 8,60)

Λόγω πανεπιστημιοποίησης του ΤΕΙ σε ΠΑΝΔΑ περιμένω τα επιπλέον μαθήματα που θα προστεθούν για να πάρω πτυχίο Πανεπιστημίου. Εκτός από 3 μαθήματα που πιστεύω ότι αδικήθηκα βαθμολογικά πάρα πολύ και μετά από Γ΄ εξάμηνο γενικά θεωρώ ότι έως τώρα τα έχω πάει αρκετά καλά αν και ήθελα ακόμα καλύτερα καθώς δεν μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη στο 100% .

Σκοπεύω και θέλω να πάρω ένα πτυχίο κοντά στο 8.80- 8.90 εάν δεν προλάβω ή δεν γίνεται μαθηματικά να πιάσω το 9 καθαρό. Ελπίζω στα νέα μαθήματα που θα μπουν να γράφω από 9 ή 10 (όπως στο ε εξάμηνο) δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο μήπως και το πετύχω . Κι φυσικά θέλω και απαιτώ πτυχιακή και πρακτική να σκίσουν . Ποια είναι η γνώμη σας, είναι καλή η έως τώρα πορεία μου ;
Οι βαθμοί σου, μιλώντας γενικά, είναι πολύ καλοί. Για το τμήμα σου, πιστεύω το ίδιο. Πάντως το μόνο που έχω να σου πω είναι να μην αρκείσαι στο νούμερο, γιατί δεν λέει πάντα την αλήθεια. Αυτά! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Μιχάλη καλησπέρα, σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εννοείται δεν πιστεύω ότι ο βαθμός κρίνει εσένα και την αξία σου και το θέμα είναι το τι θα κάνεις σε πραγματικές συνθήκες εργασίες. Ευελπιστώ και εκεί να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό. Πάραυτα όμως το εκπαιδευτικό σύστημα προωθεί την βαθμοθηρία και επομένως και έναν καλό βαθμό πτυχίου !!
Γνωρίζεις για το τμήμα μου ; Γιατί είναι ελάχιστοι που το ξέρουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μιχάλη καλησπέρα, σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Εννοείται δεν πιστεύω ότι ο βαθμός κρίνει εσένα και την αξία σου και το θέμα είναι το τι θα κάνεις σε πραγματικές συνθήκες εργασίες. Ευελπιστώ και εκεί να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό. Πάραυτα όμως το εκπαιδευτικό σύστημα προωθεί την βαθμοθηρία και επομένως και έναν καλό βαθμό πτυχίου !!
Γνωρίζεις για το τμήμα μου ; Γιατί είναι ελάχιστοι που το ξέρουν :P
Δεν ξέρω κάτι το ιδιαίτερο για το τμήμα σου, απλώς από τους τίτλους των μαθημάτων συμπέρανα πως πρέπει να είναι πολύ καλός ο μέσος όρος που έχεις μέχρι στιγμής. Δεν φαίνεται, δηλαδή, να είναι γελοία τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Δεν ξέρω κάτι το ιδιαίτερο για το τμήμα σου, απλώς από τους τίτλους των μαθημάτων συμπέρανα πως πρέπει να είναι πολύ καλός ο μέσος όρος που έχεις μέχρι στιγμής. Δεν φαίνεται, δηλαδή, να είναι γελοία τα μαθήματα.

Δεν είναι καθόλου γελοία! Μερικά παιδεύεσαι να τα περάσεις τόσο πολύ που αναθεματίζεις. Ειδικά κάποια κορμού κάποιοι τα χρωστάνε και στο τελευταίο εξάμηνο. Φαντάσου είναι Ζ και χρωστάνε Α ακόμα !! Αλλά είναι ενδιαφέροντα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ευελπιστώ να καταφέρω να τα ανεβάσω κι άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ποιος άλλος έχει μαθήματα-αλυσίδες να συναντηθούμε να πάμε να πέσουμε από κανά γκρεμό μαζί;:morning1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ποιος άλλος έχει μαθήματα-αλυσίδες να συναντηθούμε να πάμε να πέσουμε από κανά γκρεμό μαζί;:morning1:


εγώ :):):):):russian_roulette::russian_roulette::russian_roulette::russian_roulette::russian_roulette::russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καθόλου αλυσίδες πέρα απο τις ξένες γλώσσες. :king:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ποιος άλλος έχει μαθήματα-αλυσίδες να συναντηθούμε να πάμε να πέσουμε από κανά γκρεμό μαζί;:morning1:

Κι εγώ :russian_roulette::russian_roulette::russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Πώς πάει η εξεταστική, παίδες; Μου μένουν άλλα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Την Δευτερα αρχιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άλλα τρία μένουν σε εμένα, δίνω το ένα Δευτέρα και τα άλλα δυο Πέμπτη μαζί και μετά τελειώνω. :bounce:

Άντε να δω πότε θα τελειώσω το ιπποκρατικό και τη νεότερη. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άλλα τρία αλλά τελείωνω 6 Ιουλίου. Kill me please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

Η κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ πάλι παιδιά έχω τελειώσει εξεταστική από τις 11 Ιουνίου και αν υπολογίσουμε και αυτό το φανταστικό πρόγραμμα που είχα για άλλη μία φορά είχα τελειώσει στις 2 Ιουνίου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top