Ηλεκτρονικά βοηθήματα και βιβλία (pdf)

abc(boy)

Νεοφερμένος

Ο abc(boy) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δεν υπάρχει παιδιά το έχω ψάξει πολύ.
Αν βρείτε τπτ εσείς πείτε μου κι εμένα.
www.free-ebooks.gr
-----------------------------------------
ξερει κανεισ κανενα site για να κατεβασω βοιηθηματα για αρχαια και γλωσσα?

θα σασ ημουν ευγνομων


thx προκαταβολικα
www.free-ebooks.gr:no1:
click στο downloads
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eksypnos

Νεοφερμένος

Ο eksypnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γράφω αύριο ωριαίο θρησκευτικών και μόλις συνηδιτοποίησα οτι έχω χάσει το βιβλίο του οργανισμού. Υπάρχει κανένας τρόπος να το βρώ στο internet; Αν έχετε κάποια άλλη ιδέα πείτε μου...

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
ψαχνω για βοηθηματα σε pdf για το ΑΟΘ και το ΑΕΠΠ , εχει κανεις να μου στειλει σε προσωπικό μήνυμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Έχει αγοράσει κανεις εμπορικά βοηθήματα σε ηλεκτρονική μορφή όπως αυτά εδώ ; Δεν αναφερομαι στα δωρεαν που κυκλοφορουν στο διαδικτυο.

Θα ήθελα να ρωτησω καποια πραγματα , οπως σε τι μορφη ειναι και σε ποσους υπολογιστες μπορεις να τα χρησιμοποιησεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spinalgr1990

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 206 μηνύματα.
Αν καποιος ενδιαφερεται για ηλεκτρονικα βοηθηματα Φυσικης και Μαθηματικων ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top