Πωλητές

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Οχι οχι οχι, οι γλυφτες ειναι το χειροτεροτερο ειδος ολων των εποχων!
"ΠΩΣ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ"
"Εμ, νομιζω οτι φαινεται περιεργο, θα δοκιμασω και αυτο και θα δω"
(βγαινεις μετα την επομενη δοκιμη..)
"ΜΟΥΡΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ!! Το προηγουμενο να σου πω την αληθεια δε σου πηγαινε καθολου!"

Ειδικα οταν σε ενοχλει ετσι κι αλλιως η παρουσια της πωλητριας, εκεινη την κρισιμη στιγμη που αποφασιζεις αν τελικα η μπλουζα κρυβει τιποτα η σε κανει χειροτερα τετοια σχολια ειναι αφορητα!!

να παιρνεις μια φιλη σου παντα μαζι για ψωνια..για να μη ζητας καν τη γνωμη της πωλητριας. εγω δεν παω ποτε μονη μου για ψωνια ασε που ειμαι αναποφασιστη για τον εαυτο μου:P (στους αλλους λεω τη γνωμη μου μια χαρα οταν μου τη ζητανε) και δεν θελω να πεσω σε καμια πωλητρια που για να πουλησει μπορει να μου πει οτι μου παει και καλα και να ναι σαν τσουβαλι πανω μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
να παιρνεις μια φιλη σου παντα μαζι για ψωνια..για να μη ζητας καν τη γνωμη της πωλητριας. εγω δεν παω ποτε μονη μου για ψωνια ασε που ειμαι αναποφασιστη για τον εαυτο μου:P (στους αλλους λεω τη γνωμη μου μια χαρα οταν μου τη ζητανε) και δεν θελω να πεσω σε καμια πωλητρια που για να πουλησει μπορει να μου πει οτι μου παει και καλα και να ναι σαν τσουβαλι πανω μου:worry:

Κατ'αρχην ειτε με φιλη ειτε χωρις ποτε δε ζηταω τη γνωμη της πωλητριας :P Σιγα μην πει ποτε οτι κατι δε σου παει!
Κατα δευτερον, και να παρω φιλη, στο διωρο βγαινει εκτος, οποτε αναγκαστικα(μη με πιεζετε!) καποια ψωνια θα τα κανω και μονη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Κατ'αρχην ειτε με φιλη ειτε χωρις ποτε δε ζηταω τη γνωμη της πωλητριας :P Σιγα μην πει ποτε οτι κατι δε σου παει!
Κατα δευτερον, και να παρω φιλη, στο διωρο βγαινει εκτος, οποτε αναγκαστικα(μη με πιεζετε!) καποια ψωνια θα τα κανω και μονη:D

μα δεν χρειαζεται να της πεις της πωλητριας...μου παει αυτο; για να σου πει ναι ειναι τελειο μπλα μπλα μπλα...
μολις σε βλεπει που βγαινεις απ το παραβαν απο μονη της στο λεει...:P
αυτο ειναι το χειροτερο μου... αφου βλεπεις οτι εχω μια φιλη μου μαζι για να μου πει τη γνωμη της τι πεταγεσαι κι εσυ σαν το ραπανακι;:mad: :P :P :P
θα το πω καμια μερα αυτο και θα γελασει και το παρδαλο κατσικι:D :D :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στην Ιταλια παντως δεν σου λενε την γνωμη τους αν δεν τους ρωτησεις...χαχα!
Τι να σας πω.Εμενα δεν μου εχουν τυχει τοσοι "γλυφτες" (φανταστειτε ποσο χαλια ειμαι...:P),αλλα οι ξυνοι μου καθονται στο στομαχι.
Τα επιφωνηματα που ακους ειναι:
"Μ..."
"Χμπφ..."
"Ουφ..."
"....." (δεν ακους τιποτα)
που και που ακους και μονοσυλλαβες λεξεις ή συντομες προτασεις.Παντα ανεκφραστοι ομως και παντα λες και τους σκοτωσες την μανα.

Τωρα που το θυμηθηκα,ενοχλητικο ειναι να ζητας ενα συγκεκριμενο κομματι και αυτοι πριν σου βγαλουν αυτο να σου βγαζουν οτιδηποτε αλλο μπορεις να φανταστεις.Το καταλαβαινω οτι πρεπει να τα σουταρεις κι αυτα, αλλα δεν τα θελω!
Μπαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα με τσαντίζουν επίσης οι σκ@τόψυχες πωλήτριες: ας πούμε πέρισυ είχα πάει σε ένα μαγαζί κι είχα δοκιμάσει ένα τέλειο μπλουζάκι, ΠΟΛΥ κολακευτικό. Και η πωλήτρια μου είπε: "Νομίζω έχεις πολύ μεγάλο στήθος για το συγκεκριμένο μπλουζάκι" με μια ξινίλα. Και ρε παιδιά το μπλουζάκι ήταν τέλειο, και καθόλου αποκαλυπτικό. Στην τελική, έχω καλή αισθητική και ξέρω τι μου πάει. Όμως αισθάνθηκα τόσο άσχημα και δεν το αγόρασα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α.. εγώ εννοείται θα το αγόραζα under! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμένα με τσαντίζουν επίσης οι σκ@τόψυχες πωλήτριες: ας πούμε πέρισυ είχα πάει σε ένα μαγαζί κι είχα δοκιμάσει ένα τέλειο μπλουζάκι, ΠΟΛΥ κολακευτικό. Και η πωλήτρια μου είπε: "Νομίζω έχεις πολύ μεγάλο στήθος για το συγκεκριμένο μπλουζάκι" με μια ξινίλα. Και ρε παιδιά το μπλουζάκι ήταν τέλειο, και καθόλου αποκαλυπτικό. Στην τελική, έχω καλή αισθητική και ξέρω τι μου πάει. Όμως αισθάνθηκα τόσο άσχημα και δεν το αγόρασα.:/:

Χαχα, τι χαζη η πωλητρια! Επρεπε να το ειχες παρει και να της ειχες πει "Δεν πειραζει, μου αρεσει να αναδεικνυω τα προσοντα μου!":P

Και εγω, οταν ειναι οι πωλητριες πανω απο το κεφαλι μου, μπορει να τα παρω τρελα!

Χαχα, μια φορα ειχα παει accessorize, μολις ειχα αγορασει ενα φορεμα και ηθελα να βρω ενα κρεμαστο να το συνδυασω. Οποτε, ειχα το φορεμα στη σακουλα, και βρηκα ενα που μου αρεσε, και το εβαλα πανω στο φορεμα να δω αν παει! Και η πωλητρια με πλησιασε, νομιζοντας οτι παω να το βουτηξω, και με ρωτησε αν χρειαζομαι κατι. Οποτε τις ειπα οτι απλα ηθελα να δω αν ταιριαζουν, βαλαμε και οι δυο τα γελια, και μετα με βοηθησε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε μου έρχεται κάτι στο μυαλό... ίσως γιατί είχα μάθει από τα βλαμμένα του ιδιωτικού, όπου πήγαινα, και το καταφέρνω στο σνομπίζτικο στιλάκι.
Δε με πειράζει γενικά να είμαι ο καραγκιόζης, αλλά αν δω ότι πήραν αέρα... φου ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το να συναντήσω μουτρωμένο πωλητή. Να μου πετάξει με το ζόρι τα ρέστα ή να του πω να κάνει κάτι και να ξεφυσήσει. Μην μου πείτε οτι δεν έχετε συναντήσει τέτοιον. Είναι ότι πιο εκνευριστικό να πηγαίνεις με καλή διάθεση στο μαγαζί, που κάνεις τη βόλτα σου, και να είναι ο βλάκας ή η βλαμμένη και να σε εξυπηρετεί με το ζόρι.

Μου έχει τύχει στα everest στο μοναστηράκι να είναι μπροστά μου ένα παιδάκι με τον παππού του, και το παιδάκι (γύρω στα 5-6) δεν ήξερε τι ήθελε, και έλεγε ντομάτα, μετά έλεγε όχι ντομάτα αλλά μαρούλι και η κοπέλα περίμενε να τα πει όλα μαζί να χτυπήσει την απόδειξη, ενώ το παιδάκι τα έλεγε και τα άλλαζε στον παππού του.Κατα τη διάρκεια αυτού εκείνη τους κοίταζε, έκανε άσχημες γκριμάτσες και ξεφυσούσε και στο τέλος έβαλε τις φωνές (κυριολεκτικά) οτι και καλά να τελειώνουν πια γιατί ο κόσμος περιμένει! Δηλαδή, εδναιφέρθηκε για εμένα, που ήμουν η μόνη που περίμενα στην ουρά και που γελούσα με το παιδάκι, επειδή περίμενα! Αν είναι δυνατόν. Μετά όταν ήρθε η σειρά μου, μου είπε "λέγε". Εξοργίστηκα! Είμαι παράλογη; Επειδή εκείνη βαριέται να δουλέψει φταίω εγώ να την τρώω στη μάπα; Της το είπα και έφυγα και δεν πρόκειται να κατανοήσω όλες αυτές τις βλακείες πέρι 'άνθρωπος είναι και μπορεί να είναι κουρασμένη'΄. Δεν με ενδιαφέρει, κι εγώ έχω δουλέψει σε εστιατόριο και μέχρι τελικής πτώσης ήμουν με το χαμόγελο γιατί δεν μου έφταιγαν σε τίποτα οι πελάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γενικώς τους αποφεύγω εύκολα με ένα χαμόγελο και με μία σίγουρη δήλωση από μεριάς μου "αν σας χρειαστώ, θα σας φωνάξω, ευχαριστώ πολύ!" και τελειώνει εκεί το μαρτύριο....

αυτό όμως που πλέον διασκεδάζω είναι οι αγενείς πωλήτριες :)
κάποτε κάποια με έκανε να κλάψω επειδή.... δεν υπήρχε στο νουμεράκι μου (υπονοώντας ότι ήμουν πολύ χοντρή και πως τόλμησα να πατήσω το πόδι μου μέσα στο κατάστημα τους που είναι μόνο για μοντέλα)
πήγα σπίτι μου, έκλαψα πάρα πολύ κι ορκίστηκα εκδίκηση :P
δεν υπάρχει πλέον περίπτωση να πέσω σε αγενή πωλήτρια και να μην κάνω σκηνικό... θα ζητήσω οπωσδήποτε να δω το αφεντικό ή την προϊσταμένη της ή όποια ανώτερη της, θα της πω πολύ ευγενικά ότι είχα ένα μισθό να χαλάσω για ψώνια, θα δείξω και την χρυσή μου visa και θα φύγω .... (κάτι από pretty woman style :P)
αν δε είμαι τυχερή και πετύχω το αφεντικό... μαύρο φίδι που την έφαγε :)
κι όχι... δεν αισθάνομαι ούτε άσχημα ούτε τύψεις μετά... σόρρυ, αλλά ξυπνάνε μέσα μου την ΜΠΙΙΙΙΙΑΤΣ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
κάποτε κάποια με έκανε να κλάψω επειδή.... δεν υπήρχε στο νουμεράκι μου (υπονοώντας ότι ήμουν πολύ χοντρή και πως τόλμησα να πατήσω το πόδι μου μέσα στο κατάστημα τους που είναι μόνο για μοντέλα)
Κι εμένα αυτές οι πωλήτριες μου τσακίζουν τα νεύρα. Το χειρότερο είναι ότι πριν την ατακίτσα έχει προηγηθεί πλήρες σκανάρισμα με λοκάρισμα στα σημεία που ..."πάσχουν".:P
Πλέον, μόλις ακούσω αυτή την ατάκα φεύγω και δεν ξαναπατάω. Βρίσκω άλλο μαγαζί με πιο πρόθυμες να με εξυπηρετήσουν πωλήτριες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω συμφωνω με ΚουΕ... Εκδικηση ρε! :P

Παντως σοβαρα τωρα, ηλιθιες ειναι? Πως θα πουλησουν με τετοια συμπεριφορα? Τζιζους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η φάση είναι ότι υπάρχουν και οι πολήτριες ξερόλες, πρόσφατα έφυγε για πάντα απο Ελλάδα ο παπουτσής μου και είμαι χάλια, ψώνιζα μόνο απο αυτόν γιατί όσες φορές πήγαινα σε παπουτσίδικό είχα την κλασική ατάκα" έλατε καλύτερα όταν θα ξεφουσκώσει το πόδι σοϋ" να τους λέω ότι έχω προβληματικά πόδια και επιδή δεν έβρισκαν παπούτσια να επαναλαμβάνουν την ατάκα " πρέπει να ξεφουσκώσουν πρώτα"

Αυτό το ξεφούσκωμα με φρικάρει, τι μηλάς κυρά μου ότα σου λέει ο άλλος οτι έτσι είναι το πόδι του χειμώνα καλοκαίρι τι βλακειες λές; απλά κάνε την δουλειά σου και σκάσε:mad:

Τι θα κάνω χωρίς τον παπουτσί μου;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Στην Ελλαδα οι περισσοτεροι εργοδοτες εχουν την νοοτροπια οτι ο εργαζομενος στην επιχειρηση τους πρεπει να δικαιολογει το μισθο του καθε στιγμη και λεπτο. Ασχετα αν χρειαζεται ή οχι, οι εργαζομενοι πρεπει να τρεχουν αλλιως... τσαμπα λεφτα παιρνουν...

Οχι οτι και πολλοι εργαζομενοι πανε πισω. Χαρακτηριστικο ειναι το παραδειγμα οτι οταν βλεπεις ποδοσφαιρο με ξενο εκφωνητη, αυτος δεν μιλαει συνεχεια αλλα μονο οταν χρειαζεται. Ο Ελληνας εκφωνητης μιλαει ολη την ωρα, ακομα και να λεει μαλακιες. Για να δικαιολογησει τον μισθο του.

Στην Ελλαδα δεν ξερουμε τι θα πει ποιοτητα, παρα μονο ποσοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πρεπει να καταλαβουν ομως οτι ειναι μιον στο εισοδημα τους κ στης πωλλησεις αυτο που κανουν... ποτε θα καταλαβουν οτι πρεπει να αφησουν τους πελατες στην ησυχια τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην Ελλαδα οι περισσοτεροι εργοδοτες εχουν την νοοτροπια οτι ο εργαζομενος στην επιχειρηση τους πρεπει να δικαιολογει το μισθο του καθε στιγμη και λεπτο. Ασχετα αν χρειαζεται ή οχι, οι εργαζομενοι πρεπει να τρεχουν αλλιως... τσαμπα λεφτα παιρνουν...

Οχι οτι και πολλοι εργαζομενοι πανε πισω. Χαρακτηριστικο ειναι το παραδειγμα οτι οταν βλεπεις ποδοσφαιρο με ξενο εκφωνητη, αυτος δεν μιλαει συνεχεια αλλα μονο οταν χρειαζεται. Ο Ελληνας εκφωνητης μιλαει ολη την ωρα, ακομα και να λεει μαλακιες. Για να δικαιολογησει τον μισθο του.

Στην Ελλαδα δεν ξερουμε τι θα πει ποιοτητα, παρα μονο ποσοτητα...


Θα σε μαλώσω εσένα, με τις αντιελληνικές γενικεύσεις σου! ;)

Κοίτα, δεν ξέρω αν είναι ντε και καλά και μόνο οι ΈΛληνες έτσι...
Γιατί σόρι, αλλά και στην "πολιτισμένη" Ευρώπη τα έχω υποφέρει αυτά...

Και στο ποδόσφαιρο (και βλέπω κι ελάχιστο) και στα μαγαζιά.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Θα σε μαλώσω εσένα, με τις αντιελληνικές γενικεύσεις σου! ;)

Κοίτα, δεν ξέρω αν είναι ντε και καλά και μόνο οι ΈΛληνες έτσι...
Γιατί σόρι, αλλά και στην "πολιτισμένη" Ευρώπη τα έχω υποφέρει αυτά...

Και στο ποδόσφαιρο (και βλέπω κι ελάχιστο) και στα μαγαζιά.-

Συμφωνω απολυτα!:thumbup:
Και μιας και ειπαμε για ποδοσφαιρο απο δορυφορικη βλεπω Ιταλικο,ισπανικο,και διαφορα αλλα (αν και το βαριεμαι το ποδοασφαιρο) και μια χαρα 90 λεπτα την παρλα ειναι.:|
Γινονται μαμακιες στο ιδιωτικο τομεα απο την θεση των αφεντικων (μιας και μιλαμε για πωλητες) αλλα δεν ειναι μονο Ελληνικο φαινομενο.Απλουσταα στην Ελλαδα ακομα δεν εχουν μαθει ισως πως να λειτουργησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Στην Ελλαδα συμβαινουν κατα ποοολυ περισσοτερο αυτα τα φαινομενα. Believe me. Αυτο που εγραψα παραπανω ειναι κατι που χαρακτηριζει πολυ τους Ελληνες. Στις ξενες επιχειρησεις τους νοιαζει περισσοτερο να δουλευεις παραγωγικα, ενω οι Ελληνες θελουν να κανεις κωλοτουμπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σόρι, αλλά δε σε μπηλίβ. Ούτε θα σε μπηλίβ ποτέ. Γιατί ζω έξω, έχω ζήσει Ελλάδα, και ό,τι λες μου φαίνεται λίγο εμπαθές.
Δεν είναι λάθος, αλλά μη γενικεύεις έτσι, ακούγεται λίγο κάπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Υπαρχουν και εξαιρεσεις ρε συ, και απ'ο,τι φαινεται εσυ τις εχεις γνωρισει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top