Επιλογή φροντιστηρίου

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Θα πάρεις αυτό το βιβλίο και δε θα χρειαστείς τίποτ' άλλο. Τα εξηγεί τόσο καλά ώστε τα καταλαβαίνει και πεντάχρονο.

Σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση σου, όμως μήπως ξέρεισ καποιο καλο φροντιστήριο, γιατι οσο και καλό να είναι το βοηθημα θέλεισ και κάποιον να σε καθοδηγει, όπως είπα και πριν.;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δυστυχώς. Κατά τη γνώμη μου πάντως έιναι ένα μάθημα που μπορείς να γράψεις 20 και χωρίς ιδιαίτερα/φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δυστυχώς. Κατά τη γνώμη μου πάντως έιναι ένα μάθημα που μπορείς να γράψεις 20 και χωρίς ιδιαίτερα/φροντιστήριο.

Σε όλα μπορείς ! Αρκεί να το θέλεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stark21

Νεοφερμένος

Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα εγώ και η αδερφή,μαθητές η λυκείου,έχουμε αποφασίσει να αρχίσουμε φέτος φροντιστήριο.Έχουμε επιλέξει δυο φροντιστήρια π είναι πιο πιθανον να πάμε εκεί.Το ένα είναι ο Ηρακλειτος το άλλο είναι ο σαλτερης-σαββαλας.Και τα δυο βρίσκονται στο κέντρο.Ποιο πιστευτε ουι είναι καλύτερο από αυτά τ δυο και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
τον κωστακη παντως δεν το περναει ΚΑΝΕΝΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stark21

Νεοφερμένος

Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σαν φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top