Φιλολογία Α.Π.Θ

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Χαιρετώ τους μελλοντικούς φιλολόγους! Έφτιαξα αυτό το thread για να μπορούμε εδώ αρχικά να γνωριστούμε, ώστε την πρώτη μέρα να μην είμαστε ψαράκια στο πανεπιστήμιο, έπειτα να ανταλλάξουμε εδώ απόψεις για το ΑΠΘ, να βοηθήσουν με σημειώσεις οι μεγαλύτεροι σπουδαστές - να αλληλοεξυπηρετηθούμε και να λέμε ό,τι ακριβώς θέλουμε για σπίτι, κοινωνική ζωή κ.α :)

Προσωπικά εγώ είμαι ο Λεωνίδας και έχουμε ήδη σπίτι στη Θεσσαλονίκη, μη επιπλωμένο, το οποίο εντός 2 εβδομάδων θα αρχίσει να αποκτά τα πρώτα του έπιπλα!

Αναμένω συμφοιτητές κ' συμφοιτήτριες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξια3

Νεοφερμένος

Η Αλεξια3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σου! ειμαι η Αλεξανδρα. περασα στην κομοτηνη και αναμενω μεταγραφη.ωστοσο θα αρχισω να παρακολουθω στη θεσσαλονικη γιατι εχω αρκετα μορια.εαν εχεις καποιο νεο να ειμαστε σε επαφη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Γεια σου! ειμαι η Αλεξανδρα. περασα στην κομοτηνη και αναμενω μεταγραφη.ωστοσο θα αρχισω να παρακολουθω στη θεσσαλονικη γιατι εχω αρκετα μορια.εαν εχεις καποιο νεο να ειμαστε σε επαφη.:)

Σε περιμένω συμφοιτήτρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξια3

Νεοφερμένος

Η Αλεξια3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ξερεις κατι οσον αφορα το προγραμμα σπουδων για το χειμερινο εξαμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ξερεις κατι οσον αφορα το προγραμμα σπουδων για το χειμερινο εξαμηνο;

Μπες στη σελίδα του τμήματος και πληροφορήσου αναλυτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ελάτε να μαζευτούμε οι πρωτοετείς (και όχι μόνο φυσικά) ! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top