Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Προς το παρόν για θετική κατεύθυνση σε εμένα λέει το 22% της τάξης(ακριβώς υπολογισμένο:P)με αρκετά δύσκολα θέματα σε φυσική,χημεία και άλγεβρα άρα κάποιοι αλλάξαν γνώμη μέσα στις εξετάσεις και άλλοι κατά την διάρκεια της χρονιάς.Αλλά τον Σεπτέμβριο μπορεί να αλλάξουν πολλοί γνώμη και να είμαστε περισσότεροι ή λιγότεροι,θα φανεί.Άλλωστε οι πιο πολλοί το καλοκαίρι θα ψαχτούν.

Τελείωσα και εγώ σήμερα με Αγγλικά :clapup::clapup:
Επιτέλους επιτέλους επιτέλους!!Καλό καλοκαίρι σε όλους καλά αποτελέσματα εννοείται και πάμε δυνατά για την Β'.
:clapup::clapup::clapup:
Καλά αποτελέσματα!! Και ένα αξέχαστο καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κοιτα, παντου υπαρχουν αυτα τα ατομα. Και τωρα που χρειαζεται παλι ΓΜΟ<9,5 για να μεινεις, θα μενουν ακομη περισσοτεροι που δεν ενδιαφερονται.
Στην θετικη του χρονου θα ειμαστε 16 ατομα απο τους 30 της φετινης Α'. Οι 7-8 εχουν γραψει κατω απο τη βαση σε Μαθηματικα και φυσικη φετος, με γελοια θεματα! Οποτε καταλαβαινεις κατασταση...

Για κάθε μάθημα ξεχωριστά, πόσο χρειάζεται; :hmm:
Έχω γράψει καλά (ή τουλάχιστον έτσι ελπίζω) και έχω αγχωθεί για τα μαθηματικά.
Στα βουνά μένετε ??????:whistle: εμείς είμαστε 240-245

Εγώ που μένω σε χωριό και πάω σχολείο στη κωμόπολη μας, το σχολείο μου έχει 120 μαθητές πάνω-κάτω.

Εμάς και ο κάθε πικραμένος ΓΕΛ έχει έρθει....και δεν το λέω με την έννοια ότι το ΓΕΛ είναι το τρομερό σχολείο μόνο για τα μυαλά αλλά είναι κάποια άτομα που έρχονται για πλάκα.......

Καλά, αυτό ισχύει και για εμάς. Αν δεν έχεις σκοπό να προσπαθήσεις έστω και λίγο στο ΓΕΛ μη το τολμάς καν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Για κάθε μάθημα ξεχωριστά, πόσο χρειάζεται; :hmm:
Έχω γράψει καλά (ή τουλάχιστον έτσι ελπίζω) και έχω αγχωθεί για τα μαθηματικά.

Αν έχεις ΓΜΟ<9,5 μένεις μετεξεταστέος στα μαθήματα που έχεις συγκεντρώσει βαθμό <9,5. Οπότε, λίγο δύσκολο να μείνεις στα μαθηματικά :P

Παιδιά καλά αποτελέσματα σε όλους :D Τα δικά μου έχουν βγει, έβγαλα 19,4 και είμαι και επίσημα φυτουλίνι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μάλιστα. Όταν λέτε αποτελέσματα, εννοείτε και βαθμούς; :hmm: Γιατί εμάς δε μας είπαν για βαθμούς. :P Μόνο οτι "αν προλάβουν θα βγάλουν τα αποτελέσματα τη Δευτέρα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Μάλιστα. Όταν λέτε αποτελέσματα, εννοείτε και βαθμούς; :hmm: Γιατί εμάς δε μας είπαν για βαθμούς. :P Μόνο οτι "αν προλάβουν θα βγάλουν τα αποτελέσματα τη Δευτέρα".

Ε λογικά εννοούν τον ΓΜΟ... Σ' εμάς πχ σήμερα αναρτήθηκε ο μέσος όρος κάθε μαθητή στον πίνακα ανακοινώσεων έξω από το σχολείο, και από αύριο μπορούμε να πάμε να πάρουμε τους ελέγχους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ θα γίνω ρεζίλι. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ θα γίνω ρεζίλι. :look:

Χαχαχαχα βασικά δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει σε όολα τα σχολεία, οπότε μην ανησυχείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εμάς από Δευτέρα είπαν.
Μπράααααααβο Εύααααααααα!

Παιδιά τα φώτα σας. Ξέρει κανείς τι παίζει με την αλλαγή της γλώσσας στο λύκειο;
Εννοώ αν κάποιος θέλει να αλλάξει γλώσσα τώρα στην Β λυκ μπορεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Και εμάς από Δευτέρα είπαν.
Μπράααααααβο Εύααααααααα!

Παιδιά τα φώτα σας. Ξέρει κανείς τι παίζει με την αλλαγή της γλώσσας στο λύκειο;
Εννοώ αν κάποιος θέλει να αλλάξει γλώσσα τώρα στην Β λυκ μπορεί;

Δύσκολο να σου απαντήσει κάποιος με σιγουριά .....στα περισσότερα σχολεία κάνουν μόνο Αγγλικά
Ρώτα στο σχολείο σου και θα σου πουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δύσκολο να σου απαντήσει κάποιος με σιγουριά .....στα περισσότερα σχολεία κάνουν μόνο Αγγλικά
Ρώτα στο σχολείο σου και θα σου πουν

Είναι απορία της καθηγήτριάς μου βασικά:P
Θέλει να φύγει από τα γερμανικά μια συμμαθήτριά μου και δεν ξέρουμε αν επιτρέπεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Είναι απορία της καθηγήτριάς μου βασικά:P
Θέλει να φύγει από τα γερμανικά μια συμμαθήτριά μου και δεν ξέρουμε αν επιτρέπεται

Κοίτα δεν βλέπω τον λόγο να μην γίνεται ......αλλά δεν μπορώ να σου το πω και 100%
Ας το πει στο διευθυντή να την αλλάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κοίτα δεν βλέπω τον λόγο να μην γίνεται ......αλλά δεν μπορώ να σου το πω και 100%
Ας το πει στο διευθυντή να την αλλάξει

Μακάρι να είναι όπως τα λες γιατί δεν την βλέπω να αντέξει άλλα 2 χρόνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top