Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ vs Βαλκανικών Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών ΠΑΜΑΚ

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Γεια και πάλι ! Η κατασταση έχει ως εξής: Περνάω σίγουρα σε μια απο τις 2 αυτές σχολές , αλλά δεν ξερω ακόμα ποια να επιλέξω! Ήθελα αγγλική φιλολογία , αλλά δεν βλέπω να περνάω ! Ποια απο τις 2 θα επιλέγατε για 1 χρόνο (το λεω αυτό γιατι έχω σκοπό να ξαναδώσω του χρόνου) , και γιατί ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Αν είναι για ένα χρόνο βάλε όποια να ναι, να περάσεις να πάρεις το πάσο σου και ξαναδώσε. Αν δεν παρακολουθείς, εφόσον ξαναδώσεις δεν χρειάζεται να σκοτίζεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εγώ θα έβαζα Ιστορικό Αρχαιολογικό, για να πάρω τα βιβλία α' και β' εξαμήνου -τα δικαιούσαι, έτσι; Μου φαίνονται περισσότερο ενδιαφέροντα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Βαλκανικών βάλε και πάρε τα συγγράμματα. Απ' αυτή τη σχολή μαθαίνεις αρκετές γλώσσες και αν στο μέλλον θες να μάθεις καμια, μπορει να σε βοηθήσουν τα συγγράμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι θελω να γίνω μεταφραστής στο μέλλον.. αλλά στο Βαλκανικών κατευθείαν μαθαινεις γλωσσα; Ή μετα απο κάποια εξάμηνα και μετα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Από το πρώτο εξάμηνο διαλέγεις διδασκαλία ανάμεσα στην ρωσική ή την τουρκική. Στην πορεία διαλέγεις και άλλες γλώσσες ανάμεσά τους είναι η εβραική και η αρμένικη που εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ ειδικά η δεύτερη <3.

Άμα σου αρέσουν πολύ οι ξένες γλώσσες και δη οι ανατολικοσλαβιοαραβικές θα λατρέψεις το ΒΑΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra25

Νεοφερμένος

Η Dimitra25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τελικα πως σου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top