Προτάσεις-Ιδέες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Εδώ και αρκετές μέρες με κατατρώει μια σκέψη όταν μπαίνω στο στέκι... Καθώς η πρώτη μου κίνηση είναι να πάω στα νέα μηνύματα (όπως και πολλών άλλων μελών, φαντάζομαι), θα ήθελα με κάποιο τρόπο να ορίσω κάποια θέματα ως Αποκλεισμένα (κατά το Αγαπημένα), ουτως ώστε να μην μου εμφανίζονται ότι έχουν νέα ποστς στη λειτουργία των νέων μηνυμάτων.

Ότι γίνεται προγραμματιστικά, γίνεται, δεν τίθεται αμφιβολία. Το θέμα είναι, θα μπει και στο στέκι?:)
Κι εγώ κι εγώ...
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γιατι δεν τα κανετε με συνδρομη; (Δεν ειναι απαραιτητο να βαλετε e-mail) και καθε φορα που θα μπαινετε στο e-steki θα βλεπετε τα θεματα που σας ενδιαφερον. Ωστόσο υπάρχουν και η δυνατοτητα "αγαπημένα".

Τελος για εμενα δεν αξιζει ο κοπος για να προσαρμοσουμε τα νεα μηνυματα. Υπαρχουν τοσες επιλογες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αν καταλαβα καλα τι λεει η dooo (ή και να μην την καταλαβα δεν πειραζει) θελουμε ενα τροπο οχι να βλεπουμε τα θεματα που μας ενδιαφερουν (που ειναι παρα πολλα) αλλα να ΜΗ βλεπουμετα θεματα που ΔΕ μας ενδιαφερουν
Επισης θεματα καινουρια δημιουργουνται παρα πολλα καθε μερα οποτε θα πρεπει καθε τρεις και λιγο να κανεις συνδρομη σε ολα αυτα... Ενω τα θεματα που ΔΕ σε ενδιαφερουν ειναι πολυ λιγα και απλα τα μπλοκαρεις.
Αυτα σε ενα θεωρητικο επιπεδο... δε λεω οτι πρεπει να το κανετε, ουτε ξερω ποσο δυσκολο ειναι να γινει απλα εμενα θα με βολευε πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα το συζητησω και με την michelle και θα δω τι μπορουμε κανουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ακριβώς αυτό ζόργκι.. τα λίγα θέματα που δεν μας ενδιαφέρουν, πολύ απλά, δεν τα θέλουμε φάτσα κάρτα κάθε φορά που μπαίνουμε στο στέκι...

για ρίξτε ένα conv με το σελίνι and let us know..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μιλησα με μισελ.
Εφικτο ειναι μονο ο αποκλεισμος καποιον φορουμ (section) οχι θρεντ. Σας ενδιαφερει κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όταν λες "εφικτό" εννοείς ότι η μισέλ θα γράψει κώδικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eννοεί οτι:
1. Αυτό για τον αποκλεισμό κάποιων φόρα υπάρχει ήδη σαν hack
2. Το θεωρώ περιττό για τους περισσότερους να υπάρχει η δυνατότητα να αποκλείετε συγκεκριμένα θέματα. Τόσο πολύ δηλαδή πειράζει μια γραμμούλα θέμα; Οι ίδιοι είπατε οτι δεν είναι και πολλά αυτά τα θέματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το ίδιο ισχύει και για τα αγαπημένα, σελίνι...

το πρόβλημα είναι ότι τα νέα μηνύματα αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο (:P) και παιρνει χρόνο να ξεδιαλέξεις αυτά που όντως θέλεις να δεις.

για κάτσε να δούμε αν το θέλει και κανένας άλλος, και μετά αποφασίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όχι, δεν έκανα ολόκληρο θέμα για να σας πω "μπράβο" "συγχαρητήρια" και "εις ανώτερα" για άλλη μια φορά! :P

Απλά θέλω να κάνω ένα μικρό σχόλιο για το νέο look με τα κοχύλια. Ξέρετε, αντιμετωπίζω πρόβλημα δυσχρωματοψίας με αποτέλεσμα να μην ξεχωρίζω κοντινούς χρωματισμούς. Στην κεντρική σελίδα του forum, υπάρχει σήμανση με κοχύλια που δείχνει ποια θέματα έχουν ανανεωθεί και ποια όχι. Καταλαβαίνω ότι υπάρχει διαφορά στον χρωματισμό των κοχυλιών αν προσπαθήσω (υποθέτω τουλάχιστον ό,τι υπάρχει, εκτός κ αν είναι της φαντασίας μου! :redface:), αλλά δεν μπορώ να ξεχωρίσω τα νέα από τα παλιά θέματα.

Δεδομένου ότι 10/100 άνδρες έχουν παρόμοια προβλήματα όρασης, μήπως θα μπορούσε να προστεθεί κάτι διαφορετικό στην εικόνα του κοχυλιού που υποδεικνύει ότι υπάρχουν νέα θέματα σε μια κατηγορία του forum; Π.χ. θα μπορούσε να μπει ένα μικρό λευκό κοχυλάκι κάτω δεξιά στο εικονίδιο. Νομίζω πως θα είναι χρήσιμο. Δεν ξέρω αν είναι ιδιαίτερος κόπος όμως!

Όπως και να έχει, ευχαριστώ πολύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πωπω, αυτό μιλάμε ούτε που μου είχε περάσει απο το μυαλό!
Ναι, σίγουρα κάτι θα γίνει... Με κάτι άλλο έχεις πρόβλημα; Πχ τα κουμπιά σε κάθε ποστ διαβάζονται κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Done! :) Eπίσης, έγινε κάτι παρόμοιο και για τo εικονίδιο του φόρουμ που είναι link (αν και έχουμε μόνο ένα τέτοιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όχι εντάξει... δεν έχω άλλο πρόβλημα! :D


Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα links τα καταλαβαίνεις; Γιατί η χρωματική διαφορά είναι αρκετά μικρή ακόμα και για μένα (καφέ-σκούρο γκρί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Από τότε που άλλαξε λουκ το στέκι άρχισα να μπαίνω και συχνότερα.Μου άρεσε πολύ η αλλαγή!Τώρα είναι πιο καλλιτεχνικό,πιο σοφιστικέ και πιο θαλασσινό!Συγχαρητήτια στους admins!
Μια πρόταση έχω να κάνω αλλά δεν έχω τις γνώσεις να ξέρω αν είναι και υλοποιήσιμη..Με αφορμή άλλα sites φοιτητών που περιέχουν και εργασίες ή θέματα εξεταστικών και καθώς πολλοί από εμάς είμαστε φοιτητές (κυρίως σε πολυτεχνικές σχολές απ όσο παρατήρησα)αναρωτιόμουν αν γίνεται να ανεβάζουμε θέματα και εργασίες για να βοηθιόμαστε μεταξύ μας!Ανάλογα με τη σχολή να καταττάσονται και τα υπάρχοντα διαθέσιμα αρχεία??Είναι εφικτό κάτι τέτοιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
diddle μπορεί πολλοί να είμαστε φοιτητές αλλά το site δεν είναι φοιτητικό, με την έννοια να προορίζεται αποκλειστικά για φοιτητές. Εδώ άλλα sites, αποκλειστικά για αυτό το σκοπό και έχουν έλλειψεις.
Πάντως μπορούν να γίνουν θέματα στο "φοιτητικό στέκι" στα οποία να επισυνάπτετε εργασίες. Ίσως ένα θέμα ανα σχολή ή ανα κατηγορία σχολής. Αν πια δούμε οτι υπάρχει μεγάλη συμμετοχή, γιατί όχι να κάνουμε και ανάλογη ενότητα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ok michelle!Εγώ μια πρόταση έκανα τώρα το εάν και πως μπορεί να γίνει εσεις το ξέρετε καλύτερα από μένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τα links πάνω στο κείμενο εννοείς, ε; Κάτσε να δω... [LINK.ME.PLEASE]

χεχε! ΌΧΙ! Δεν καταλαβαίνω τη διαφορά... Αν γίνεται να μπει κάτι λίγο πιο χτυπητό θα ήταν καλά! :D Thx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι αυτά εννοώ. Τα βλέπεις ή να ψάξω να τα κάνω λίγο αλλιώς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Άλλαξέ τα λίγο αν μπορείς.. δεν τα ξεχωρίζω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top